:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

[LIVE] Konferencja prasowa Platformy Obywatelskiej w Łomży

Partie polityczne, [LIVE] Konferencja prasowa Platformy Obywatelskiej Łomży - zdjęcie, fotografia
10/08/2018 06:54

O godz. 10.00 na Starym Rynku w Łomży (przy masztach) odbędzie się konferencja prasowa, która zainauguruje społeczną akcję konsultacyjną "Łomża, co dalej?". Udział w konferencji zapowiedzieli radni miejscy oraz radni osiedlowi.

Zapraszamy na naszą transmisję od godz. 10.00.

 

[LIVE] Konferencja prasowa Platformy Obywatelskiej w Łomży komentarze opinie

  • manchester united pogba trøje - niezalogowany 2019-01-03 01:07:15

    fodboldtrøjer børn maglie calcio poco prezzo fotballdrakter barn

  • fotbollströjor - niezalogowany 2018-12-05 12:06:51

    Günstige fußballtrikots fotballdrakter fußballtrikots Günstige

  • maglie calcio poco prezzo - niezalogowany 2018-12-04 14:30:05

    billige fotballdrakter fußballtrikots maglie calcio bambino

  • maglie calcio poco prezzo - niezalogowany 2018-12-02 22:24:03

    n6xylh jdq2rz5ye billiga fotbollströjor uwoext9pry ywm67z1 6j1omuf vo5wtncb7 maglie calcio wk0o9phnf1 x8svgoqfd px05czjiha zt2unhq fotbollströjor barn 3nzs8t bpy7z41u

  • Oni - niezalogowany 2018-08-13 08:34:15

    Rany Julek co się dzieje komuś w Łomży się kariera chwieje, na dwóch stołkach się rozsiada a na jeden się nie nada.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-13 08:31:49

    "Gif" się nadął i wydał z siebie ciąg znaków które wpaja mu propaganda i pozbawiony myślenia sposób na życie. No nie może być tak że obrabiają jego wybrańców. Przecież to jest DOJNA ZMIANA a im się wszystko należy niezależnie od tego jak wszystko pieprzą.KORYTA RAZ ZDOBYTEGO NIE ODDADZĄ przecież. Gifowi pana jego naruszają a pan to pan. Jaki Gif taki i pan jego co wszyscy widzą i odnotowują.

  • Gif - niezalogowany 2018-08-12 08:34:13

    Nigdy więcej POpaprańców , niezliczonych i nierozliczonych afer braku poczucia narodowości, zamydlania ludziom oczu pustymi frazesami o wolności przy zadłużaniu Polski , manipulacjach i nie dostrzegania obywatela z jego problemami. Stop wyprzedawaniu majątku narodowego i dbania o interes obcych grup kapitałowych niszczących polski rynek.  Ta rana jest zbyt świeża, żeby ludzie wam to zapomnieli! By kolesiom żyło się lepiej! Nigdy! Opozycja , co poza krytyką nie potrafi przedstawić nic konstruktywnego.

  • dia g n o z y - niezalogowany 2018-08-12 08:31:40

    @ Gość "gif" to "owoc zakazany" upadły z hierarchii (danych) z wysokości "drzewa zakazanego" na jakim wierchuszka sztab hierarchów czubek wertykalnego wzrostu "twórców i strażników" informacji (drzewa katalogu) "decydujących o hierarchii wartości tymczasem kultura Ojca Jezusa domaga się od założonej przez niego kultury rodzaju ludzkiego by wzrost nie był hierarchią - wartości wertykalną ale pozostał wartością horyzontalną gdyż jedynie taka horyzontalna kultura przenika wszystko w nieskończoność aż przekraczając linię horyzontu sama w sobie stanie się wartością astronomiczną - niebiańską w jakiej położenie wartości wertykalnej traci jakikolwiek sens istnienia niczym obecne mityczne "niebo" od którego z dołu na górę idzie kolejka "spiżowej" kultury widocznej np. przy ołtarzy głównym katedry łomżyńskiej zaś sam ołtarz w mroku prezbiterium już z kruchty przypomina rzeźbę - bryłę stosu całopalnej ofiary kozłów ofiarnych - płonącej stodoły - złożonych na ołtarzu interesów "APOSTOLSTWA NARODÓW"

  • Gość - niezalogowany 2018-08-12 08:09:03

    "Gif" się nadął i wydał z siebie ciąg znaków które wpaja mu propaganda i pozbawiony myślenia sposób na życie. No nie może być tak że obrabiają jego wybrańców. Przecież to jest DOJNA ZMIANA a im się wszystko należy niezależnie od tego jak wszystko pieprzą.KORYTA RAZ ZDOBYTEGO NIE ODDADZĄ przecież. Gifowi pana jego naruszają a pan to pan. Jaki Gif taki i pan jego co wszyscy widzą i odnotowują.

  • nie wciskajcie dzieciom na ocz - niezalogowany 2018-08-12 07:42:53

    @ Gif narodowość jest grzechem przeciw ludzkości w tym jednak grzechu śmiertelnym tj. grzechu przeciw Duchowi(Św.)Bożemu nie tylko dokonano sądu nad Jezusem w tym Duchu Narodowości dokonano wielu innych gwałtów a nawet zbrodni przeciw ŻYCIU BOŻEMU na ziemi tej ziemi nie tylko w ziemi świętej dla narodowców której oblicze obliczone jest na "czystość" rasową/narodową i inną czystość fizjologiczną bardziej niż duchową trzeźwość której brak właśnie narodo owców doprowadzał do zbrodni przeciw ludzkości ... ... nie jedna z nich jest szatańskim cudem - skutkiem 1000letniej pracy dusz pasterskiej - ks.Rzeźników (zob. "rzeźnicy" Ojciec Pio) np. cud nad Wisłą a przecież Bóg nie odwołał przykazania nie zabijaj

  • Gif - niezalogowany 2018-08-12 07:02:59

    Nigdy więcej POpaprańców , niezliczonych i nierozliczonych afer braku poczucia narodowości, zamydlania ludziom oczu pustymi frazesami o wolności przy zadłużaniu Polski , manipulacjach i nie dostrzegania obywatela z jego problemami. Stop wyprzedawaniu majątku narodowego i dbania o interes obcych grup kapitałowych niszczących polski rynek. Ta rana jest zbyt świeża, żeby ludzie wam to zapomnieli! By kolesiom żyło się lepiej! Nigdy! Opozycja , co poza krytyką nie potrafi przedstawić nic konstruktywnego.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-11 12:39:59

    Wreszcie uaktywnili się normalsi co to nie drą mordy że im to się należy tak jak to obecne nieloctwo rzundowe. Nigdy więcej obecnych władz powiązanych z zakłamaniem pissu co to nawet między sobą będą się żreć byle tylko korytem zawładnąć. Precz z dojną zmiana w naszym mieście.

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-08-11 09:53:17

    Miasto powinno być aktywne,kontakty z mieszkańcami,słuchanie ludzi ludzi i ich potrzeb.Radni powinni spotykać się z swoimi wyborcami.Czy jest radny,który w czasie 4 lat spotykał się z mieszkańcami? O wyborcach pamiętają tylko przed wyborami!!!!!!!!!!!!!Przewodniczący osiedla,czy są tacy na osiedlu Południe,bo nie robią nic, nie widać i nie słychać!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Kitoszi - niezalogowany 2018-08-11 07:56:34

    Nie dla POst kolesi, by żyło im się lepiej!

  • Gość - niezalogowany 2018-08-11 06:39:31

    Jak to wypisują popiścieni wreszcie coś się w tej Łomży dzieje poważniejszego niż wojenka kotków z dojnej zmiany. Dość zakłamania, lansu, propagandy nieudaczników tych co to wszystko im się należy. Prezio i całe to pissomża popłynie na falach kąpieliska miejskiego co to niby jest a go nie ma.

  • Oko - niezalogowany 2018-08-10 20:06:42

    Wolny S. Ty już dawno się sprzedałeś za peowskie srebrniki i nie rozumiesz czym jest wolność.

  • papa - niezalogowany 2018-08-10 17:02:44

    zmarnowali mi 25 lat zycia jak zadzili ciule !!!

  • zydo-komuna wiecznie live - niezalogowany 2018-08-10 17:00:48

    Viva szaja !!!

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-08-10 16:43:51

    WYPEŁNIJ ANKIETĘ ! Ankieta pod linkiem: www.survio.com/survey/d/M3I5W7Y9D1O9O6H4C „Łomża, co dalej?” Jaka jest przyszłość Łomży? Badania mają na celu przedstawić odpowiedzi m.in na pytania jak się żyje w naszym mieście?

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 16:24:33

    CZY TO HIMALAJE BEZCZELNOŚCI CZY JAWNA AGITACJA POLITYCZNA?!?!?!?!?!? byłem dziś na otwarciu hali przez Prezydenta Chrzanowskiego i niejaki Zaborowski zaatakował go różnego rodzaju kalumniami m.in. zadłużeniem miasta itd., pluje żółcią w każdym artykule i usuwa pozytywne komentarze dla Prezydenta, natomiast dziś Zbborowski pojawił się na spotkaniu z Borysewiczem i tam nawet nie pisnął o zadłużeniu miasta, które w największej mierze powstało jak Borysewicz był przewodniczącym rady miejskiej!!! Co więcej wstawia lukierkowe artykuły dla Borysewicza i Muzyk, a to co dotyczy Prezydenta Chrzanowskiego w zakłamanym i co najważniejsze nieprawdziwym świetle. To przecież kompromitacja dziennikarstwa!!!!!!!! Tym powinna zająć się Komisja Etyki Mediów i takie zawiadomienie złożę. To chore żeby ktoś taki mienił się dziennikarzem!!!! Jawna agitacja!!!! Piszę to tutaj, bo nie mogę znieść tak bezczelnej postawy kogoś kto jako dziennikarz powinien być obiektywny....

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 16:24:33

    CZY TO HIMALAJE BEZCZELNOŚCI CZY JAWNA AGITACJA POLITYCZNA?!?!?!?!?!? byłem dziś na otwarciu hali przez Prezydenta Chrzanowskiego i niejaki Zaborowski zaatakował go różnego rodzaju kalumniami m.in. zadłużeniem miasta itd., pluje żółcią w każdym artykule i usuwa pozytywne komentarze dla Prezydenta, natomiast dziś Zbborowski pojawił się na spotkaniu z Borysewiczem i tam nawet nie pisnął o zadłużeniu miasta, które w największej mierze powstało jak Borysewicz był przewodniczącym rady miejskiej!!! Co więcej wstawia lukierkowe artykuły dla Borysewicza i Muzyk, a to co dotyczy Prezydenta Chrzanowskiego w zakłamanym i co najważniejsze nieprawdziwym świetle. To przecież kompromitacja dziennikarstwa!!!!!!!! Tym powinna zająć się Komisja Etyki Mediów i takie zawiadomienie złożę. To chore żeby ktoś taki mienił się dziennikarzem!!!! Jawna agitacja!!!! Piszę to tutaj, bo nie mogę znieść tak bezczelnej postawy kogoś kto jako dziennikarz powinien być obiektywny....

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 11:14:55

    frekwencja 10 osób z czego 8 to działacze z PO hahahahahahahhahahha

  • dia g n o z y - niezalogowany 2018-08-10 11:08:44

    @ NieZagłosuję już na są takie kandydatury 4) Lekarz ... "i jeszcze" lewak to jak temu miejscowemu Urbi et Orbi przynieść d e t o k s "i jeszcze" d e l i r i u m czy owo "Urbi" et "Orbi" zechce to z własnej nieprzymuszonej wili wybrać z myślą o życiu w dłuższej p e r s p e k t y w i e bardziej niż z doczesnym patrzeniem na c z u b e k nosa Prawego Patriarchatu dusz pasterstwa kapelanów H o n o r o w y c h Obywateli parafialnych D I L E R Ó W - SZAFARZY t-EGO uzależnienia na wieki wieków amen ... ...pozostawionego bez uczciwej dia g n o z y i słusznej recepty ŁOMŻO CO DALEJ ???????????????????

  • dia g n o z y - niezalogowany 2018-08-10 11:06:35

    @ NieZagłosuję już na są takie kandydatury 3) Ojciec który spodni nie przykrywa sukienką i zna się na prowadzeniu z przedniego fotela ale jedzie środkami zbiorowej komunikacji chorych na p a s o ż y t a niszczącego układ o d p o r n o ś c i o w y i zdrowe postrzeganie potrzeb i prawidłowe zaspokajanie niedoborów 4)

  • --- - niezalogowany 2018-08-10 10:45:27

    Wreszcie bedzie mozna glosowac.Obecni juz sie nachapali wiecej przez jedna kadencje niz wszyscy razem do tej pory

  • dia g n o z y - niezalogowany 2018-08-10 10:30:01

    @ NieZagłosuję już na są takie kandydatury 2) Ewa Rodzaju Ludzkiego jaka uległa podszeptom upadłych aniołów stróżów piedestału swojej ks.hierarchii wartości 3)

  • dia g n o z y - niezalogowany 2018-08-10 10:29:19

    @ NieZagłosuję już na są takie kandydatury 1) Faryzeusz - prawnik z wykształconym zagubieniem ducha prawa przez co nie widzi drogi rozwoju potrzebnego do takiego postępowania lub właściwości, które mogą taką osobę stawiać za wzór w opinii publicznej daleki od narażenia na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, który z urzędu nie podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności 2)

  • lulu - niezalogowany 2018-08-10 10:15:54

    Głosuję ...to nie było spotkanie dla ludzi, tylko dla dziennikarzy....ojjj. inteligencja poniżej normy, albo i jeszcze niżej

  • Głosuję na Chrzanowskiego !!! - niezalogowany 2018-08-10 10:04:25

    Tłumy ludzi :)))))) ha ha ha

  • gość 2018-08-10 09:59:58

    A PO co oni nam tu POtrzebni. Pakować do bagażnika i za Odrę.

  • MARYSIA111 - niezalogowany 2018-08-10 09:50:20

    A co Dalej to powiem co dalej !!! Sejmik będzie przejęty i Borysek oraz Kisielek szukają sobie ROBOTY bo wiedzą że dni są już policzone heheh i teraz uknuli sobie PLAN , Borysek Prezydent Kisiel Zastępca Pani Radna pewnie by chciała być zastępcą Prezydenta do spraw Edukacji hehhe Śmieszni jesteście nikt wam nie da wiary PRZEGRANI !!!

  • NieZagłosuję już na PIS - niezalogowany 2018-08-10 09:34:03

    Brawo,jest na kogo głosować,bo Pisiory to tylko żrą się między sobą o stołki

  • .... - niezalogowany 2018-08-10 09:27:44

    @ Asia W. a co powiesz na tekst ks.Honorowego Obywatela Łomży który 8marca stojąc pośród kobiet w spodniach przykrytych sutanną (tak jakby chłop zakładał czapkę na biret) powiedział "MY KOBIETY MUSIMY TRZYMAĆ SIĘ RAZEM" ... co to była za "okazja" twoim zdaniem

  • prawda777 - niezalogowany 2018-08-10 08:45:10

    Przed wyborami to się PO uaktywnia i już chce tyle zrobić dla miasta. A cały rok siedzi i ... Już się nie wygłupiajcie wszystko tylko na pokaz.

  • Asia W. - niezalogowany 2018-08-10 08:36:18

    A do radnej Śledziewskiej mam taką uwagę, jest Pani od 16 lat radną, zawodowo związana jest Pani z oświatą wobec tego pytania do mieszkańców o receptę na oświatę z Pani ust wydają się śmieszne. Czym w związku z tym zajmowała się Pani przez ostatnie 16 lat.

  • Asia W. - niezalogowany 2018-08-10 08:33:33

    O widzę Panie muszę skorzystać z okazji.(cytat z wypowiedzi Macieja Borysewicza) Bardziej seksistowskiego tekstu nie słyszałam. I ty człowieku chcesz być prezydentem. Szanuj kobiety a nie mówisz że musisz skorzystać z okazji. Borysewicz myśl co mówisz.

  • Bienia_uk - niezalogowany 2018-08-10 08:06:50

    Każdy bedzie lepszym prezydentem niz Chrzan

  • ... - niezalogowany 2018-08-10 07:59:38

    @ łomżyniak ks.kapelani kultu cmentarnej kultury ugrali ten paśnik dla siebie cały potencjał życia będzie kręcił się wokół katedry cmentarza kreatywności wszelkiej sprowadzonej do roli towarzysza "godnej śmierci" przekwitających owoców duszpasterstwa egocentryków

  • ++++ - niezalogowany 2018-08-10 07:56:05

    @ darekk poszukaj ludzi na innej planecie i zrób im lustracje czy nie byli zamieszani w to co powstało na ziemi tej ziemi bo się może okazać że oni nie mając już dziadków i ojców umoczonych w machinę tamtego systemu i tamtego i jeszcze tamtejszego systemu są odpowiedzialni za odnowę oblicza ziemi tej ziemi. tym samym starym duchem nabitych nowych polityków jak Patryk Jaki, Małgorzata Wasserman czy tak jak u nas Mariusz Chrzanowski. Młodzi ludzie z pasją (????????) i energią,(??????????) a przede wszystkim wizją (????????) "wielkiej polski!!!".... tą samą wizją narodowej kołtunerii ciągnącej się jak smród po polskich majtkach od chrztu tych polskich majtków taki żart z "CHRZTU" "POLSKI" który już w nazwie ma wpisane świętokradztwo gdyż Chrzest może dotyczyć osób fizycznych posiadających ciało i duszę a Polska nawet nie ma płci więc jej chrzest to FIKCJA czyli KŁAMSTWO przyswajane od gówna noszonego przy dupie dzieci w pampersach przy noszonych przymuszonych do przyswojenia sobie ŹRÓDŁA INDOKTRYNACJI kreującej prawdy wiary w to że jego kapłani to autorytety pod każdym względem nie tylko moralnym

  • łomżyniak - niezalogowany 2018-08-10 07:43:08

    WORD przejdzie do ratusza???!!! Łomża nie ma szczęścia do włodarzy, a 150 baniek na karku.... Biznesowo toniemy, młodzi uciekają, tylko obiekty handlowe powstają... Coraz wyższe podatki (vel Ostrołęka), kosztowne inwestycje obciążające budżet miasta itp. itd. (park wodny, inkubator, stadion przy oczyszczalni i ruchliwej drodze z wąskim chodnikiem, łoker) wszystko wymaga dotacji i finansowania z miasta, nawet pomysł na piec na biomasę to według mnie nieekonomiczna inwestycja za którą zapłacą mieszkańcy a w Ostrołęce Narew będą podgrzewać z nowej elektrowni... PO zaraz wszystko będzie sprzedawać jak w Białym...

  • Andrzej Mazur - niezalogowany 2018-08-10 07:33:39

    chrzanowski ! Łomża cie nie chce

  • serce miasta - niezalogowany 2018-08-10 07:20:13

    chociaż i tak Borys lepszy od Muzy. na zdrajczynię nie głosuję!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 07:19:25

    Borysewicz to relikt poprzedniego systemu i koalicji PO-PSL. Trzeba nam młodych polityków, niewywodzących się z tamtej epoki, nie mających dziadków i ojców umoczonych w machinę tamtego systemu. Potrzeba nam takich polityków jak Patryk Jaki, Małgorzata Wasserman czy tak jak u nas Mariusz Chrzanowski. Młodzi ludzie z pasją i energią, a przede wszystkim wizją wielkiej polski!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 07:19:25

    Borysewicz to relikt poprzedniego systemu i koalicji PO-PSL. Trzeba nam młodych polityków, niewywodzących się z tamtej epoki, nie mających dziadków i ojców umoczonych w machinę tamtego systemu. Potrzeba nam takich polityków jak Patryk Jaki, Małgorzata Wasserman czy tak jak u nas Mariusz Chrzanowski. Młodzi ludzie z pasją i energią, a przede wszystkim wizją wielkiej polski!!!

  • wsscxd - niezalogowany 2018-08-10 07:16:12

    Już wolę Borysewicza od tej Muzyk.

  • mysia - niezalogowany 2018-08-10 07:13:36

    Chyba nie tylko platofrma o to pyta www.600lat.pl

  • mysia - niezalogowany 2018-08-10 07:13:13

    Chyba nie tylko platofrma o to pyta www.600lat.pl

  • mysia - niezalogowany 2018-08-10 07:12:53

    Chyba nie tylko platofrma o to pyta www.600lat.pl

  • indi - niezalogowany 2018-08-10 07:09:39

    Przecież pączek rozpuści się w takim słońcu.

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-10 07:06:52

    PANOWIE Z PLATFORMY DALEJ TO ZWIJACIE ŻAGLE I ŚLAD PO PLATFORMIE W ŁOMŻY GINIE.

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-10 07:06:52

    PANOWIE Z PLATFORMY DALEJ TO ZWIJACIE ŻAGLE I ŚLAD PO PLATFORMIE W ŁOMŻY GINIE.

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-10 07:06:52

    PANOWIE Z PLATFORMY DALEJ TO ZWIJACIE ŻAGLE I ŚLAD PO PLATFORMIE W ŁOMŻY GINIE.

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-10 07:06:51

    PANOWIE Z PLATFORMY DALEJ TO ZWIJACIE ŻAGLE I ŚLAD PO PLATFORMIE W ŁOMŻY GINIE.

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-10 07:06:51

    PANOWIE Z PLATFORMY DALEJ TO ZWIJACIE ŻAGLE I ŚLAD PO PLATFORMIE W ŁOMŻY GINIE.

  • maglie calcio a poco prezzo - niezalogowany 2019-02-05 18:34:24

    n n fußballtrikots kaufen n n n n n fußballtrikot kinder n n n n n fussball trikot n n n

Dodajesz jako: |