:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

[LIVE] Konferencja prasowa europosła Patryka Jakiego i Aleksandry Szczudło

Portal mylomza.pl 08/09/2019 08:39

Zapraszamy na wspólną konferencję prasową europosła Patryka Jakiego i Aleksandry Szczudło, wiceprzewodniczącej Sejmiku Województwa Podlaskiego, kandydatki do Sejmu z listy PiS.

Konferencja odbędzie dziś o godz.10.00 na Starym Rynku w Łomży.

lomza

[LIVE] Konferencja prasowa europosła Patryka Jakiego i Aleksandry Szczudło komentarze opinie

  • real - niezalogowany 2019-09-08 09:06:09

    Czy Szczudło to lepsza wersja Szydły?

  • gość 2019-09-08 09:31:27

    http://lomza-tuiteraz.blogspot.com/2019/09/najbardziej-poszukiwany-swiadek-w.html

    Ciekawy temat myślę,że uczciwi politycy z prawicy powinni podjąć temat!!!czy mamy jeszcze komunę ????ze policja może nachodzić w miejscach publicznych, miejscu pracy, zakłocać mir domowy porządnych obywateli tylko w imię wygranej wyborczej????

  • gość 2019-09-08 09:31:52

    http://lomza-tuiteraz.blogspot.com/2019/09/najbardziej-poszukiwany-swiadek-w.html

  • Fedreacja - niezalogowany 2019-09-08 09:50:51

    Rzecywiście autorytet sobie Pani znalazła :):) Pozdrawiam sympatyków antysystemu i bezpartyjnych Federacja do sejmu nie zmarnuj swojego głosu !

  • Patryk - niezalogowany 2019-09-08 09:52:06

    Pani Radna niech robi konferencję w Warszawie zrobi. Tam mieszka, tam pracuje i niech tam kandyduje

  • wypad - niezalogowany 2019-09-08 10:13:01

    Wypad z naszego miasta za wiadomość z w/w wiadomości zalinkowanej. Powinno to być upublicznione teraz.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-08 10:27:35

    Prezydenta będzie wspierać to git..Sp4 Sp 5 to obietnica z poprzedniej kampanii przyda się chrzanowi wsparcie od kolegów z solidarnej Polski

  • gość 2019-09-08 10:47:52

    Kandydatka z Ciechanowa po co nam przybyszewo jakby w Lomzy nie bylo madrych ludzi
    dobrze przygotowanych do zarzadzania stawiamy na bezpartyjnych

  • Gość - niezalogowany 2019-09-08 11:19:23

    Nikt kto ma odrobinę muzgu nie zagłosuje na PiS !!!

  • gość 2019-09-08 11:29:56

    pierwszy raz widzę tę Panią więc jakim cudem Łomżyniacy mają na nią oddać chociaż jeden głos?

  • Gość - niezalogowany 2019-09-08 11:41:25

    Jest Pani pierwszą osobą od której słyszę że Łomża potrzebuje lodowiska , jak widać zna Pani potrzeby naszego miasta . Brawo .

  • Gość - niezalogowany 2019-09-08 12:17:40

    Dobrze, alternatywa dla rudej.

  • Ania - niezalogowany 2019-09-08 13:28:31

    To ten pissowki hanys co warszawą rządzić chciał XD

  • Gość - niezalogowany 2019-09-08 13:48:08

    Jak można być w bliskim kontakcie z ludźmi z Łomży mieszkając w Warszawie??? Pani Radna pojawi się tutaj tylko w kampanii kolejna Pani Anders

  • gość 2019-09-08 14:22:30

    no widać jaka frekwencja bo kto przy zdrowych zmysłach przyjdzie słuchać tego pisowskiego dzbana.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-08 15:01:14

    O lodowisku mówił chrzan. W kampanii wyborczej, pamiętacie jak w tamtej kadencji radni głównie pisuary zdjeli lodowisko protestując przyda się wsparcie dla prezydenta

  • Gość - niezalogowany 2019-09-08 15:39:36

    Przy Tak dużej gonitwie do koryta mieszkańców Łomży Pani Szczudło ma największe szanse na mandat posła!

  • gość 2019-09-08 15:46:36

    czemu nie startuje ze swojej miejscowosci tylko z Lomzy, kandydatka nieznana wyskakuje jak krolik z kapelusza niech startuje z Warszawy nawet z 1-go miejsca

  • Gość - niezalogowany 2019-09-08 16:54:48

    Ktoś stwierdził że w Łomży niema na tyle mądrych jak ta i przywozi w teczce a pospolstwo głosuje. Potem idzie jej pytać o coś a ta odpowiada Panie ja z Wawy A co mnie tam komża.....

  • Gość - niezalogowany 2019-09-08 18:06:15

    Szczudlo z Ciechanowca nie Wawy..

  • gość 2019-09-08 18:30:51

    Pani Szczudlo niech pani jedzie tam gdzie pani dom tu jest Łomża, mamy swoich kandydatów. Kot w worku przywieziony przez Jakiego nam nie potrzebny. Czyje interesy będzie Pani reprezentować w sejmie? napewno łomżyniak na panią nie zagłosuje.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-08 19:05:20

    Ma dużą głowę.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-08 20:58:11

    Dlaczego Jaki nie zawiózł jej do Opola? Łomża ma już dość kukułczych jaj. Czuba, Anders i następny Morawiecki.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-08 21:22:57

    https://prawdaolomzy.pl/wp/

  • gość 2019-09-08 22:16:47

    strasznie długa konferencja, tyle pytań, i taki tłum ................. Po co wydawać pieniądze na objazd i zanieczyszczać piękną ziemię łomżyńską

  • real - niezalogowany 2019-09-09 07:44:06

    Ale wystąpienie miała na poziomie Kołakowskiego, takie same głupie wnioski i propozycje, choć jej akurat, jako będącej pierwszy raz w Łomży, dziwię się mniej.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 08:12:33

    Widzę że wieś budzi się i zaczyna jażyc. Ale to jeszcze nie czas ,wieś będzie głosować na tych kogo przywiozą,Bo sami są bezradni i za mądrzy.

  • gość 2019-09-09 09:27:12

    Oj widać, że niektórzy boją się konkurencji. Najlepiej by ciągle byli Ci sami od lat

  • gość 2019-09-09 09:28:55

    Super, niektórzy nie rozróżniają Ciechanowa od Ciechanowca skąd pochodzi Szczudło ( dawne województwo łomżyńskie)

  • gość 2019-09-09 13:25:12

    Przyjechałą tu bo zna Pana Prezydenta, bo Jaki zna również Chrzanowskiego. Myślę że to dobry wybór. Na pewno leszy niż jakiś inny anonimowy lub rzucający kłody i skłócający nasze lokalne społęczeństwo. Pani Ola ma szanse, chce współrpacować, przynajmniej powiedziała co jest potrzebne dla miasta, widocznie już się interesuje i z dużym prawdopodobieństwem będzie interesowałą się jak będzie w sejmie. Szczudło to jeszcze z lat daaaawnych z Pisu dobry znajomy Chrzanowskiego. I fajnie, niech sobie pomagają.

Dodajesz jako: |