:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

[LIVE] Kontynuacja pierwszej sesji Rady Miejskiej w Łomży

Rada Miejska w Łomży, [LIVE] Kontynuacja pierwszej sesji Miejskiej Łomży - zdjęcie, fotografia
26/11/2018 08:49

W środę 21 listopada nowo wybrany przewodniczący Rady Miejskiej w Łomży Jan Olszewski ogłosił przerwę w obradach do poniedziałku do godz. 10:00. Możliwe, że dzisiaj poznamy nazwiska wiceprzewodniczących. Zapraszamy do oglądania naszej transmisji NA ŻYWO

 

<

[LIVE] Kontynuacja pierwszej sesji Rady Miejskiej w Łomży komentarze opinie

  • ?????www - niezalogowany 2018-11-26 22:22:24

    Dziwię się że w radzie znalazła się Joskowiak, ani to co mądrego powie, ani wygadana, ani wyględna, z cz do ludzi... nie było lepszych kandydatów???

  • sobol - niezalogowany 2018-11-26 21:40:43

    Chyba o to - 37-38 minuta ; 54-55 minuta

  • 123 - niezalogowany 2018-11-26 20:07:40

    A o co chodziło Grzymale? Co o nim w kuluarach mówili? Co się nagrało? Ktoś obrabia mu d..ę?

  • Krynicka Nowym Szefem PiS w Ło - niezalogowany 2018-11-26 19:47:12

    Pani Poseł Krynicka powinna wkroczyć do akcji. Poseł Kołakowski jest w Wietnamie i niewiadomo kiedy wróci. A wiadomo, że prawka nie ma więc pewnie na piechotę bidulak idzie...

  • Racjonalista - niezalogowany 2018-11-26 19:42:41

    Pani Jóskowiak zaliczyła mega regres z 11 głosów już ma 9 głosów, za chwilę będzie mniej niż 8. Pan Domasiewicz powinien Pani Jóskowiak przemówić do rozumu bo PiS traci większość w Radzie. Kandydata PiS ma 9 głosów.. Pan Janek Olszewski na więcej nie może liczyć. Borysewicz powinien być Przewodniczącym wybór Pana Janka był przypadkowy zapewne błąd na karcie głosowania i mamy teraz ból głowy...

  • wtrzymał ziemię ruszył cruX - niezalogowany 2018-11-26 19:12:31

    @ Albinika dobrym uzupełnieniem człowieka jest proteza Damasiewicz i Prusiński protezami ? NON POSSUMUS !!!!!!!!! ps "Stat Crux, dum volvitur orbis" ... na gorsze

  • Albinika - niezalogowany 2018-11-26 18:07:45

    Podobno Tarka prosił o wycofanie Jóskowiak że startu. To On chce pracować ponad podziałami. Ale widać, że i Prosinski u Wojtkowski nie są lubiani. Szkoda bo Domasiewicz i Prosinski to byłoby dobre uzupełnienie Olszewskiego

  • Bolesław D. - niezalogowany 2018-11-26 15:51:16

    Z tymi smsami do kolegi o to hallo hallo ,jeszcze nie koniec ...mają wyjść jeszcze ciekawsze fakty ,a sprawy załatwiania pracy to powinni nowi radni wyjaśnić p.rabczyńska,zwierzyński, i wiele innych osób zatrudnianych w podległych spółkach miasta.

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-11-26 12:43:29

    Jeśli Pis w dalszym ciagu bedzie zglaszal Jóskowiak lub inną osobe na wiceprzewodniczacego to nic nie zyskaja a byc moze straca Przewodniczacego Rady i zostana w czarnej dziurze.I tego im życze z calego serca:).No,bo jak im mało.

  • Forever PIS -oliwa sprawiedliw - niezalogowany 2018-11-26 12:26:21

    TARKA DO CHRZANU. Widać dziś zmiana ucierania...Jóźka się stara - ten odmawia- widzę porozumienie...

  • losy kabanosy - niezalogowany 2018-11-26 12:24:11

    całe szczęście lepsza tęczowa niżeli grobowa z leśnymi dziadkami co wstrzymują tylko wszystko. Tak samo będzie wyglądała koalicja wstrzymująca - nic więcej. Czy Kołak już był na dywaniku u Kaczorka?? Podobno miał się dogadać - bo dostał po piętach za wybory....czy to prawda?? Czy to prawda że uważają Chrzanowskiego za swojego nadal ??? Ale chyba tylko ONI tak uważają i myślą w swoim zamkniętym świecie...bo tak jak wieści o nominacji teczkowej śpiewaczki nie było wcześniej tak teraz cisza w eterze...ale Chrzanowski podobno nie został wyrzucony... No to może jak takie plotki chodzą to warto do ZAINTERESOWANEGO PRZYJECHAĆ I POROZMAWIAĆ??? żeby nie było jak przed wyborami...nikt nic nie mówił - kopa w d...e i już. Czy dalej w tej samej stylistyce Pisorki się poruszają???

  • rafik - niezalogowany 2018-11-26 11:47:28

    Radny od Chrzanowskiego zglasza Borysewicza , teczowa koalicja sie szykuje!

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-11-26 11:43:09

    hahaha komisja do sprawy wynagrodzenia....

  • rafciopl - niezalogowany 2018-11-26 11:40:23

    No i jaka koalicja w radzie? Wiadomo juz?

  • zyta - niezalogowany 2018-11-26 11:32:14

    Czy Jarosław Kaczyński nie wytłumaczył swoim co to jest WARCHOLSTWO ? !

  • wrozka - niezalogowany 2018-11-26 11:13:43

    co z tymi esemesami, co w tym dziwnego to jeden z komunikatorow spolecznych jak mail i inne, lepiej esemesem jak przez sukienkowych

  • księdzem w księdza np. Tschner - niezalogowany 2018-11-26 11:00:09

    słuchać nie idzie jak ciała robią z gęby dupę śpieszcie się kochać ludzi ciała tak szybko odchodzą

  • ale po co ? - niezalogowany 2018-11-26 10:56:58

    "żeby zostało tak jak było" tak było dobrze

  • Mariusz i jego koledzy hihihih - niezalogowany 2018-11-26 10:55:07

    ale jak szanować osobę która zatrudnia esemesem?

  • APAGE SATANAS vs AGAPE SATANAS - niezalogowany 2018-11-26 10:52:25

    szanujmy się ... ale poco ?

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-11-26 10:48:00

    Na naszych oczach dzieli się klub radnych pis

  • dsdsfdfsfdsdfs - niezalogowany 2018-11-26 10:45:50

    zatrudniajacy esemesem sam dał obraz swej osoby

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-11-26 10:44:58

    Pis jak widać chce być opozycją Prezydenta. Brak słow. Nawet za wynagrodzeniem się wstrzymali. Widać tu co i jak śmierdzi. TYlko dzielić umieją.. Tylko

  • indi - niezalogowany 2018-11-26 10:41:59

    Ktoś tu próbuje w bardzo chamski sposób hejtować Chrzanowskiego. Oj nieładnie. Człowieku uspokój się. Można odnieść wrażenie że nie potrafisz logicznie myśleć

  • indi - niezalogowany 2018-11-26 10:41:59

    Ktoś tu próbuje w bardzo chamski sposób hejtować Chrzanowskiego. Oj nieładnie. Człowieku uspokój się. Można odnieść wrażenie że nie potrafisz logicznie myśleć

  • indi - niezalogowany 2018-11-26 10:41:59

    Ktoś tu próbuje w bardzo chamski sposób hejtować Chrzanowskiego. Oj nieładnie. Człowieku uspokój się. Można odnieść wrażenie że nie potrafisz logicznie myśleć

  • Lolek - niezalogowany 2018-11-26 10:36:26

    Proponuje Panią Konopka i Pana Borysiewicza

  • akwi - niezalogowany 2018-11-26 10:14:59

    i co można? można podzielić ludzi i to pokazał pis w tych wyborach , pis i niektórzy ...wiadomo .... Proszę bardzo teraz pokłosie tego mamy tu na sesji. Radni chcą a nie mogą.

  • Marcin Robak - niezalogowany 2018-11-26 09:59:10

    postaw sobie w domu i koniecznie z podgrzewaną dechą

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-11-26 09:56:25

    i co ??? Prezydent nie ustawia rady - porządny człowiek brawo !!! Radni sami muszą się określić :)

  • ŁAPÓWKARZE i OSZUŚCI ... wuj d - niezalogowany 2018-11-26 09:54:12

    czy można zwiększyć kwotę na budowę wychodka z 400.000 na 1.111.111 ? ... 1 bardzo ładnie wyglądają i są pierwsze !

  • Zenek z Ak. - niezalogowany 2018-11-26 09:47:17

    wstyd panie mariuszu esemesem zatrudniać, nieładnie! mało etycznie! tak samo zadłuzanie łomży!

  • Zenek z Ak. - niezalogowany 2018-11-26 09:47:17

    wstyd panie mariuszu esemesem zatrudniać, nieładnie! mało etycznie! tak samo zadłuzanie łomży!

  • Zenek z Ak. - niezalogowany 2018-11-26 09:47:17

    wstyd panie mariuszu esemesem zatrudniać, nieładnie! mało etycznie! tak samo zadłuzanie łomży!

  • Zenek z Ak. - niezalogowany 2018-11-26 09:47:17

    wstyd panie mariuszu esemesem zatrudniać, nieładnie! mało etycznie! tak samo zadłuzanie łomży!

  • Zenek z Ak. - niezalogowany 2018-11-26 09:47:17

    wstyd panie mariuszu esemesem zatrudniać, nieładnie! mało etycznie! tak samo zadłuzanie łomży!

  • Zenek z Ak. - niezalogowany 2018-11-26 09:47:16

    wstyd panie mariuszu esemesem zatrudniać, nieładnie! mało etycznie! tak samo zadłuzanie łomży!

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-11-26 09:46:37

    A kto startuje na wiceprzewodniczacych?

  • ania12 - niezalogowany 2018-11-26 09:28:40

    Borysek cypisek dobrze sobie by poradził na funkcji przewodniczącego - szkoda że pisiaki się nie dogadują już - tarka olał Jóźwiakową...

  • ... - niezalogowany 2018-11-26 09:20:02

    @ jankiel tak to JEST "Jak grasz z oszustami w oszustwo, to zgadnij, kto wygra?"

  • ciekawy - niezalogowany 2018-11-26 09:07:50

    głos na maksa i tak nic nie słyszę

  • ojciec Piotr - niezalogowany 2018-11-26 09:07:28

    żal mi tej osoby która przez sms została tak zniszczona. Chłop teraz jest jedynie słynny z tego...bo 4 go wylansowała. Tym samym obarczając prezydenta...zresztą niebawem pismo dostaną

  • mlody - niezalogowany 2018-11-26 09:06:26

    Jak widać frustratów nie brakuje. To tylko świadczy o tobie, twojej kulturze i wychowaniu które wyniosłeś z domu.

  • mlody - niezalogowany 2018-11-26 09:06:26

    Jak widać frustratów nie brakuje. To tylko świadczy o tobie, twojej kulturze i wychowaniu które wyniosłeś z domu.

  • mlody - niezalogowany 2018-11-26 09:06:26

    Jak widać frustratów nie brakuje. To tylko świadczy o tobie, twojej kulturze i wychowaniu które wyniosłeś z domu.

  • Papież Dodał (taki plus), że - niezalogowany 2018-11-26 09:04:24

    wiosna w polityce - taka metafora "szlachetnej paczki" Łomża SEMPER FIDEI ... zawsze w drugą stronę

  • jankiel - niezalogowany 2018-11-26 09:02:47

    zajmij się dziećmi....bo nie daj Bóg wyrosną na kogoś takiego - kogo tak nienawidzisz. Żal miej do siebie człowieku, a nie wyżywasz się teraz na kimś kogo zdradziłeś.

  • bez Nadzieja - niezalogowany 2018-11-26 09:00:44

    @ enejS takie są +struktury grzechu+". Papież niestety nie polak wyjaśnił: "Są one sumą czynników, które działają w sposób przeciwny do realizacji dobra wspólnego i poszanowania godności osoby". Wśród pokus papież "lewak" wymienił wyłączne dążenie do zysku osobistego lub własnej grupy ponad troską o interesy wszystkich. Przestrzegał przed klientelizmem, który "sprzeniewierza się" zasadom "sprawiedliwości" a także nadmiernym przywiązaniem do władzy, które uniemożliwia zmianę pokoleniową. Dodał, że potrzebna jest "wiosna" w polityce.

  • Mariuszu odpowiedz wreszcie mi - niezalogowany 2018-11-26 08:59:35

    ja mam się ogarnąć ? ja zatrudnian esemesem ? hahahah żal! Mariusz czy kibel musi kosztować 400 tys zł?

  • Mariuszu odpowiedz wreszcie mi - niezalogowany 2018-11-26 08:59:35

    ja mam się ogarnąć ? ja zatrudnian esemesem ? hahahah żal! Mariusz czy kibel musi kosztować 400 tys zł?

  • Mariuszu odpowiedz wreszcie mi - niezalogowany 2018-11-26 08:59:35

    ja mam się ogarnąć ? ja zatrudnian esemesem ? hahahah żal! Mariusz czy kibel musi kosztować 400 tys zł?

  • Mariuszu odpowiedz wreszcie mi - niezalogowany 2018-11-26 08:59:35

    ja mam się ogarnąć ? ja zatrudnian esemesem ? hahahah żal! Mariusz czy kibel musi kosztować 400 tys zł?

  • Mariuszu odpowiedz wreszcie mi - niezalogowany 2018-11-26 08:59:35

    ja mam się ogarnąć ? ja zatrudnian esemesem ? hahahah żal! Mariusz czy kibel musi kosztować 400 tys zł?

  • Mariuszu odpowiedz wreszcie mi - niezalogowany 2018-11-26 08:59:35

    ja mam się ogarnąć ? ja zatrudnian esemesem ? hahahah żal! Mariusz czy kibel musi kosztować 400 tys zł?

  • Mariuszu odpowiedz wreszcie mi - niezalogowany 2018-11-26 08:59:34

    ja mam się ogarnąć ? ja zatrudnian esemesem ? hahahah żal! Mariusz czy kibel musi kosztować 400 tys zł?

  • Mariuszu odpowiedz wreszcie mi - niezalogowany 2018-11-26 08:59:34

    ja mam się ogarnąć ? ja zatrudnian esemesem ? hahahah żal! Mariusz czy kibel musi kosztować 400 tys zł?

  • Mariuszu odpowiedz wreszcie mi - niezalogowany 2018-11-26 08:59:34

    ja mam się ogarnąć ? ja zatrudnian esemesem ? hahahah żal! Mariusz czy kibel musi kosztować 400 tys zł?

  • Mariuszu odpowiedz wreszcie mi - niezalogowany 2018-11-26 08:59:34

    ja mam się ogarnąć ? ja zatrudnian esemesem ? hahahah żal! Mariusz czy kibel musi kosztować 400 tys zł?

  • Mariuszu odpowiedz wreszcie mi - niezalogowany 2018-11-26 08:59:34

    ja mam się ogarnąć ? ja zatrudnian esemesem ? hahahah żal! Mariusz czy kibel musi kosztować 400 tys zł?

  • surek - niezalogowany 2018-11-26 08:59:02

    Co to za idio.. umieszcza durne wpisy. Człowieku ogarnij się. Nie bądź mamim synkiem, który nie może pogodzic się z faktem że mieszkańcy ciebie nie zaakceptowali i nie wybrali.

  • surek - niezalogowany 2018-11-26 08:59:02

    Co to za idio.. umieszcza durne wpisy. Człowieku ogarnij się. Nie bądź mamim synkiem, który nie może pogodzic się z faktem że mieszkańcy ciebie nie zaakceptowali i nie wybrali.

  • surek - niezalogowany 2018-11-26 08:59:02

    Co to za idio.. umieszcza durne wpisy. Człowieku ogarnij się. Nie bądź mamim synkiem, który nie może pogodzic się z faktem że mieszkańcy ciebie nie zaakceptowali i nie wybrali.

  • surek - niezalogowany 2018-11-26 08:58:41

    Co to za idio.. umieszcza durne wpisy. Człowieku ogarnij się. Nie bądź mamim synkiem, który nie może pogodzic się z faktem że mieszkańcy ciebie nie zaakceptowali i nie wybrali.

  • enejS - niezalogowany 2018-11-26 08:55:51

    ciekawe co z olszewskim

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-26 08:55:43

    może jest okazja dla Pana Mariusza aby przeprosić za esemesy gdzie oferowana była robota w urzedzie dla koelgi? Czy jednak zabraknie odwagi ?

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-26 08:55:43

    może jest okazja dla Pana Mariusza aby przeprosić za esemesy gdzie oferowana była robota w urzedzie dla koelgi? Czy jednak zabraknie odwagi ?

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-26 08:55:36

    może jest okazja dla Pana Mariusza aby przeprosić za esemesy gdzie oferowana była robota w urzedzie dla koelgi? Czy jednak zabraknie odwagi ?

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-26 08:55:36

    może jest okazja dla Pana Mariusza aby przeprosić za esemesy gdzie oferowana była robota w urzedzie dla koelgi? Czy jednak zabraknie odwagi ?

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-26 08:55:26

    może jest okazja dla Pana Mariusza aby przeprosić za esemesy gdzie oferowana była robota w urzedzie dla koelgi? Czy jednak zabraknie odwagi ?

  • Arteusxxxxx - niezalogowany 2018-11-26 08:55:26

    może jest okazja dla Pana Mariusza aby przeprosić za esemesy gdzie oferowana była robota w urzedzie dla koelgi? Czy jednak zabraknie odwagi ?

  • ? - niezalogowany 2018-11-26 08:53:24

    Łomża SEMPER FIDEI ale komu ? pomnikom ?... cmentarnym

Dodajesz jako: |