:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

[LIVE] ŁKS 1926 Łomża - Sokół Aleksandrów Łódzki

Sport, [LIVE] Łomża Sokół Aleksandrów Łódzki - zdjęcie, fotografia
06/10/2018 11:57

W dziś o godzinie 15.00 na Stadionie Miejskim w Łomży ŁKS 1926 Łomża podejmie lidera rozgrywek Sokół Aleksandrów Łódzki. Nasza drużyna potrzebuje punktów jak tlenu, z całą pewnością dziś poprzeczka zostanie ustawiona bardzo wysoko. Zapraszamy do naszej transmisji wideo z tego meczu.

Mecz z Sokołem będzie debiutem na ławce trenerskiej Roberta Speichlera, który od czwartku prowadził zajęcia z zespołem.

[LIVE] ŁKS 1926 Łomża - Sokół Aleksandrów Łódzki komentarze opinie

  • Ełkaesiak nie tylko z nazwy - niezalogowany 2018-10-08 10:39:51

    ŁKS 1926 taki to Klub, że jak Chrzanowski nie wygra wyborów to wszyscy pouciekają jak szczury. Niestety do tego doprowadził zarząd więc niech teraz wypiją piwo które sami naważyli. a ten ŁKS 1926 to i tak ściema. Jak się rozwali trzeba wrócić do starej nazwy i zebrać ludzi poza układowych i będzie git

  • zmiana - niezalogowany 2018-10-08 06:00:17

    To będzie neutralny teren. Zarząd ma za sobą tylko/aż prezydenta, a ten ma wybory i też może zmienić nastawienie. Pisze Ci to osoba zorientowana w temacie, przyjdź na to spotkanie, jeżeli nie jesteś farmazoniarzem i faktycznie chcesz zmian i lepszego dla klubu.

  • SHREK - niezalogowany 2018-10-07 15:59:16

    (martin40,zatroskany ) mogę się spotkać na neutralnym terenie.

  • martin40 - niezalogowany 2018-10-07 14:27:00

    Głos jest ważny :)

  • zatroskany kobic - niezalogowany 2018-10-07 12:02:31

    SHREK skoro masz tyle zawsze do powiedzenia to miej honor, przyjdź na środowe spotkanie na temat łomżyńskiej piłki i zabierz głos w sprawie.

  • darad - niezalogowany 2018-10-06 18:21:55

    jórek a to nie wina tuska ?

  • Jórek z młyna - niezalogowany 2018-10-06 18:13:21

    Brawo Marius Hszanofski. Dzięki Tobie o wielki i mondry nasz klup ŁKS 1806 jest wielki i wspaniały. Ja na pszykład bede na Pana głosował.

  • ostatni mecz - niezalogowany 2018-10-06 16:11:18

    Chłopcy grali jakby nie przejmowali się wynikiem. Może nie są odpowiednio finansowo zmotywowani. Ja już więcej nie przyjdę na mecz. Na trybunach brud, smórd, kto chce pali gdzie chce, służb porządkowych nie ma.

  • poziom klauna - niezalogowany 2018-10-06 15:03:29

    Klopsik brawo prawdziwy ełkaesiaku patrioto To jest dokładnie ten poziom co w twoim komentarzu

  • SHREK - niezalogowany 2018-10-06 14:59:07

    Jacy prezesi taka organizacja w klubie, ŻENADA I AMATORSZCZYZNA, WSTYD !!!!!w innych klubach w 3 lidze jest lepiej poukładane

  • kibic - niezalogowany 2018-10-06 14:56:08

    Po serii brzydkich porażek wreszcie jakaś ładna porażka. Gdyby Sokół wykorzystał sytuacje 100% byłby pogrom a tak na własne życzenie miał horror

  • Klopsik - niezalogowany 2018-10-06 14:43:22

    Przyjdź i podawaj pajacu

  • Pajace - niezalogowany 2018-10-06 13:26:43

    Poziom organizacji meczu poniżej krytyki. Niech prezesi mlks oderwą się na chwile od polityki i zobaczą ze to wstyd 400 dzieci trenuje w mlks i problem żeby 10 podawali piłkę ?!!!!

Dodajesz jako: |