:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

[LIVE] ŁKS 1926 ŁOMŻA - KS LEGIONOVIA LEGIONOWO

23/03/2019 11:06
MAR 23
Stadion Miejski w Łomży, ul. Zjazd 18 godz: 15:00

Pierwsze wiosenne spotkanie białoczerwoni rozegrają u siebie. Ich przeciwnikiem będzie zespół Legionovia Legionowo, który obecnie zajmuje 5. miejsce w tabeli ligowej. Na naszą transmisję na żywo zapraszamy dziś na godzinę 15.

ŁKS Łomża pierwsze swoje spotkanie w rundzie wiosennej przegrała u siebie ze Zniczem Biała Piska 0:3. Podopieczni Roberta Speichlera aktualnie zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli mając na swoim koncie tylko sześć punktów. Legionowianie pierwsze swoje ligowe spotkanie przegrali z Unią Skierniewice 0:1.

lomza

[LIVE] ŁKS 1926 ŁOMŻA - KS LEGIONOVIA LEGIONOWO komentarze opinie

  • gość 2019-03-23 12:08:56

    i umocnią swoją pozycję w tabeli :)

  • kulka - niezalogowany 2019-03-23 15:10:19

    Niech ten trenerek nie zabiera juniorom zawodników bo osłabia ich drużynę. Oni i tak nie pomogą drużynie seniora która systematycznie umacnia się na dnie tabeli

  • Dhejwjc - niezalogowany 2019-03-23 15:54:02

    Kto strzelił dla lks

  • Gość - niezalogowany 2019-03-23 16:29:58

    Dla ŁKSu Baniak z karnego

  • lipa - niezalogowany 2019-03-23 17:03:18

    To, że zabierają juniorów to dobrze, ale to że wcale lub prawie wcale nie grają, to już inna bajka. A wyniki? Każdy widzi. Dziś 1:3 pomimo, że przez prawie całą drugą połowę graliśmy w przewadze. A i tak goście byli zdecydowanie lepszą drużyną. Podsumowując. Spadek mamy pewny. Skoro nie daje się szansy gry juniorom to nie należy ich zabierać, bo po co. Ławka za krótka ? Jak za krótka to posadźcie działaczy. A młodzież niech gra i walczy w makroregionie. Więcej zyska.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-23 17:22:34

    Bzdura do kwadratu Jesteś albo rodzicem albo zawodnikiem który nie łapie się do seniorów Dla juniora mecz w seniorach zawsze będzie lepszy szkoleniowo niż granie z juniorami. Ciekawe jaką bajkę na dzisiaj przygotował zarząd i trener bo mam wrażenie ze już skończyły się nawet głupie wymówki typu walczyliśmy, daliśmy z siebie wszystko Na co idą pieniądze z miasta i sponsorów ?!!! Ten budżet w zupełności wystarcza na utrzymanie w tej śmiesznej 4 lidze Dotacje idą na długi i to jest patologia która i klub i ratusz zamiata pod dywan Lks1926 uciekł od Łks lomza żeby od nowa bez długów walczyć od 4 ligi I co? I dalej brakuje ? Skąd się wzięły te długi?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-23 18:17:42

    Brawo zarząd!

  • gość 2019-03-23 18:24:43

    no to jednak umocnili swoją pozycję w tabeli

  • lipa - niezalogowany 2019-03-23 18:31:33

    "Dla juniora mecz w seniorach zawsze będzie lepszy szkoleniowo niż granie z juniorami" Czytaj ze zrozumieniem co ci napisałem Po co zabierać juniorów na mecz skoro nie daje się im szansy gry lub wypuszcza na 10 minut. Zapewne szkoleniowo to grzanie ławy jest super ....

  • Gość nad goście - niezalogowany 2019-03-23 18:38:59

    Lipa jemu pewnie chodzi o to, że jak tak się napatrzą na tą naszą słabą grę to będą potem szkoleniowo lepsi

  • Gość w dom - niezalogowany 2019-03-23 19:04:49

    Niestety trzeba sobie powiedzieć jasno. Spadek pewny. I co dalej. Skoro kasy brak to grajmy wychowankami. Niech się ogrywają.

  • Jak - niezalogowany 2019-03-24 06:47:09

    Juniorzy tak się napatrzyli szkoleniowo że przegrali w olsztynie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-24 06:47:33

    A szkoda gadać po co finansować tak słaby klub od kilku lat obserwujemy spadki i. Bez sensu jest ładować krocie w to kiedyś to było dlatego miasto oszczędnie ładuje A miasto krocie płaci ale np dla swoich prezesów spółek i ich fanabelie podwyższaja nam opłaty za różne usługi. A to względem innych miast gdzie jest taniej. Dają nam ceny warszawskie Ale jakość nie jest warszawska

  • Łomżyniak - niezalogowany 2019-03-24 09:53:47

    4 liga 4 liga ŁKS...

  • Gość - niezalogowany 2019-03-24 11:58:35

    Kupa frustratow...

  • gość 2019-03-24 13:00:01

    POGONIĆ TEN CAŁY ŚMIESZNY ZARZĄDZIK ŁKS-u bo kicha na całą Polskę!!!!!!

  • Aż przykre - niezalogowany 2019-03-25 07:11:30

    Bez sensu ten cały łks, ci piłkarze myślą że są gwiazdorami z żelem na włosach uważają się za ekstraklase A to zwykle cipki, jedynie z kim mogą rywalizować to ks Śniadowo (nie obrażając KS Śniadowo)

  • gość 2019-03-25 20:04:05

    KS Śniadowo to mocna ekipa. Idą jak burza tak jak nasi seniorzy.

Dodajesz jako: |