:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

[LIVE] ŁKS 1926 – Polonia Warszawa. Trwa transmisja!

Rekreacja sportowa , [LIVE] Polonia Warszawa transmisja! - zdjęcie, fotografia
27/04/2018 17:01

W spotkaniu 25. kolejki III ligi już dziś wieczorem ŁKS Łomża podejmie dwukrotnego mistrza Polski – Polonię Warszawa. Portal mylomza.pl przeprowadzi bezpośrednią transmisję wideo z tego wydarzenia! Początek meczu – godzina 19:26.

Po ostatnim wyjazdowym zwycięstwie w Łowiczu drużyna Krzysztofa Ogrodzińskiego ma na koncie 29 punktów i plasuje się na 13. pozycji w tabeli.

- Aby jednak myśleć o utrzymaniu bezpiecznego dystansu nad grupą pościgową powinniśmy zapunktować w zbliżającym się spotkaniu. Optymistyczną wiadomością z pewnością jest to, że do dyspozycji trenera w meczu z Czarnymi Koszulami będą wszyscy zawodnicy – informuje zarząd naszego klubu.

„Czarne koszule” to spadkowicz z II ligi. Obecnie z 43 punktami na koncie zajmuje 4 miejsce w lidze ze stratą dziesięciu oczek do liderującego Widzewa Łódź. W miniony weekend drużyna prowadzona przez Krzysztofa Chrobaka zremisowała w Aleksandrowie Łódzkim z Sokołem 2:2.

Początek meczu o godzinie 19.26. Mecz zakwalifikowano jako imprezę masową. Zarząd klubu apeluje o wcześniejsze nabywanie biletów w celu uniknięcia długiego oczekiwania w kolejce do kasy.

<

[LIVE] ŁKS 1926 – Polonia Warszawa. Trwa transmisja! komentarze opinie

  • edek - niezalogowany 2018-04-27 22:18:32

    co wy pier....licie, spiker się łamie, nagłośnienie nie działa, tablica z wynikami nie działa, w trakcie meczu włącza się zraszacz, kurw.... jak można takich ludzi dopuścić do pracy zero pojęcia i zero zrozumienaia że to imprez wążna dla klubu, kto zapłaci z błędy, ten wasz wszystko dobry i kochany modzelewski , ja pier... na łby się pozamienialiście. toż to niedojdy życiowe

  • ArturNmlks - niezalogowany 2018-04-27 19:47:29

    ŁKS ŁKS, Modzel na boisko :)

  • vsd - niezalogowany 2018-04-27 19:46:11

    Za co dziekujesz, za stracenie bramy w ostatnich minutach, jak zwykle, frajerstwo. Wynik dobry, ale z przebiegu meczu 2 pkt stracone.

  • ŁKS wygrywa - niezalogowany 2018-04-27 19:35:24

    Brawo ŁKS !!! Wystarczy, że namęczy pojawi się Dyrektor i odrazu ŁKS inaczej gra!dziękujemy Panie Andrzeju !!! :)

  • Rodemzlomzy - niezalogowany 2018-04-27 18:21:50

    Kto takie bzdury ciągle wypisuje. Czyżby zatrudnili trolla by wychwalał swoich przed wyborami?

  • Mieszkanka123 - niezalogowany 2018-04-27 17:02:18

    To i ja tutaj słówko napiszę. Uważam że obecny dyrektor Mosiru robi bardzo dużo dobrego. A na pewno działania jego pracowników są za jego kadencji bardzo widoczne dla nas mieszkańców. Mosir non stop organizuje dla nas a to zawody pływackie a to wyścig łokerami. Fajnie że Łomżyniacy się zmieniają i zaczynają sie interesować sportem zamiast hejtowac przed kompem i narzekać że się nic w mieście nie dzieje.

  • do sport to zdrowie - niezalogowany 2018-04-27 13:02:25

    Jak chcesz nie niszczyć murawy to graj w niedziele na parkingu pod lidlem teraz w niedziele sklepy zamknięte to parking wolny graj ile wlezie bez wniku w murawę .... Najlepiej niech ci pan dyrektor pograbi i ponosi orlika... Dobrze napisane panie dyrektorze ... Pisałem to ja ratownik z basenu

  • bernatowicz - niezalogowany 2018-04-27 12:54:34

    Tak tak a co to bernat to napis na dropsach ? A później trawa lysa jak kolano... I wydeptane pole bramkowe. I koleiny przy srodku ..... Ale najlepiej na Bernata

  • Sport to zdrowie - niezalogowany 2018-04-27 12:18:53

    Jeśli rozmowa dotyczy MOSiR to miałbym prośbę, aby pan Andrzej zrobił coś aby Orlik na Katyńskiej gdzie gramy ligę przypominał Orlik, na razie stan murawy jest fatalny, można również przenieść mecze całkowicie na Bernatowicza.

  • JFK - niezalogowany 2018-04-27 12:13:24

    Widzę że Pan Modzelewski chce kandydować w przyszłych wyborach bo zabrał sporą grupa klakierów chyba że pisze wszystko sam....W końcu kto jak nie on zna dobrze Modzelewskiego....

  • Wojtech - niezalogowany 2018-04-27 11:43:32

    To nie są głupoty Pani Emilio W.W Pani mniemaniu jest ok. a prawda jest zupełnie taka jak własnie napisano i to jeszcze za mało. Wszystkie zamieszczone komentarze to bzdura chyba się boicie o swoje stołki bo dziwnym trafem tylko Pan z portalu puszcza pozytywne komentarze. Dziwne

  • edek.k - niezalogowany 2018-04-27 10:55:29

    po co te peany ? wszyscy wiedzą jak faktycznie jest i te wpisy nic nie zmienią.

  • Trener 2 klasy - niezalogowany 2018-04-27 10:52:53

    Łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje dyrektor naszego mosiru, niech żyje nam. To pisałem ja Czopek, trener 2 klasy na etacie sprzątaczki z funkcją kateringu bez umowy opracę.

  • zbychu z. - niezalogowany 2018-04-27 09:05:38

    modzel trzymaj sie nie daj sie czerwonym!!!

  • Emilia W. - niezalogowany 2018-04-27 08:59:45

    w tej*

  • Emilia W. - niezalogowany 2018-04-27 08:58:56

    W ten bezcennej to chyba często piszą głupoty. Skoro pracownicy nic nie mają do Modzelewskiego, to chyba wszystko jest ok

  • Emilia W. - niezalogowany 2018-04-27 08:58:56

    W ten bezcennej to chyba często piszą głupoty. Skoro pracownicy nic nie mają do Modzelewskiego, to chyba wszystko jest ok

  • Emilia W. - niezalogowany 2018-04-27 08:58:56

    W ten bezcennej to chyba często piszą głupoty. Skoro pracownicy nic nie mają do Modzelewskiego, to chyba wszystko jest ok

  • Pracownik mosiru - niezalogowany 2018-04-27 08:54:41

    Cieszę się że zmienił się dyrektor obecny jest naprawdę rzetelny i widać że się angażuje. nie mam zastrzeżeń.

  • Ratownik na basenie - niezalogowany 2018-04-27 08:52:17

    Ja tam nic nie wiem o tym co gazeta pisze. Pracuje w MOSiR i nawet ludzie nie gadają źle na dyrektora a o tej sytuacji nie słyszałem. Chyba tylko 4 słyszy głosy.....

  • Rysiu - niezalogowany 2018-04-27 08:50:18

    Poproszę proszę drużyna mosiru się odezwała . Świadczy to o tym że pracownicy stają w obronie szefa a to z kolei świadczy o tym że jest dobrym dyrektorem. A bezcenna jest po prostu aferzystka w mini.

  • Ciec - niezalogowany 2018-04-27 08:47:46

    No to i ja dodam że jest w porządku zawsze interesuje się obiektami zajedzie zapyta co i jak zagada do ludzi. Po prostu normalny człowiek pracujący.

  • echem - niezalogowany 2018-04-27 08:47:05

    W mosirze pracuje mój kolega i bardzo sobie chwali tam pracę. Mówił, że jest tam fajna atmosfera i aż chce się pracować. Nie słyszałem, żeby narzekał na Modzelewskiego

  • Ratownik na basenie - niezalogowany 2018-04-27 08:45:36

    Dobrze jest, ziomek daje rade nawet sam chciał stać na basenie jak ratowników było mało i brakowało do roboty.

  • Sprzątaczka mosiru - niezalogowany 2018-04-27 08:43:27

    Ja również nie wierzę w te bzdury które wypisuje bezcenna na dyrektora Modzelewskiego. Uczciwy i pracowity człowiek. Dobry dyrektor. Sprzątaczka mosiru

  • Pracownik mosiru - niezalogowany 2018-04-27 08:40:48

    Ja nie mam nic do zarzucenia dyrektorowi za jego kadencji jest porzadek, wszystkich traktuje równo i jest widać przedsiębiorczym człowiekiem. Widać po prostu że to człowiek na swoim miejscu. PRACOWNIK MOSIRU

  • Josef - niezalogowany 2018-04-27 08:38:03

    Z tego co mi wiadomo, to Modzelewski dobrze zarządza MOSiR-em

  • Tomejk111 - niezalogowany 2018-04-27 08:34:46

    Niestety Modzelewski ma ciężko bo w MOSiR upchanych zostało dużo czerwonych za starych czasów teraz wiadomo boją się o posadki i że strachu zieją nienawiścią.

  • form light - niezalogowany 2018-04-27 08:32:04

    MOSiR zupełnie lepiej się prezentuje za Modzelewskiego. Nie to co kiedyś.

  • Tomejk111111 - niezalogowany 2018-04-27 08:24:06

    Bo tonący brzytwy się chwyta. Ten człowiek zdesperowany pisze głupoty żeby tylko rozrywkę dla takich jak on pokroju czynić. Msci się bo miasto odcięło im obsługę szkół i innych placówek. Kasy mało i gościu pęka. Nawet Derewonko dla którego o dziwo mam uznanie za styl pisania mówił że kasy mało i bida piszczy. Panie Derewonko pan powinien być redaktorem NACZELNYM i swój portal otworzyć a nie pod czarusia robić pan sie tam marnuje w tym zespole. A Czaruś powinien od dyrektora MOSIRU uczyć się przedsiębiorczości.!!!

  • Toksyczny - niezalogowany 2018-04-27 08:18:32

    Ciekawe czy w meczu 2 maja na rzecz hospicjum zagra kapitan 4 tonącego statku. ¿????????????????????????¿ Zamiast smarować na Modzelewskiego wez się czarku za szkolenie. Wiele mógłbyś się nauczyć od dyrektora ten przynajmniej na swojej branży obeznany człowiek i grać w piłkę umie, ba gola strzelić a Ty panie to w swojej branży toniesz taki z ciebie dziennikarzynek.

  • Tomejk111 - niezalogowany 2018-04-27 08:14:19

    Racja Modzelewski był skutecznym radnym teraz jest skutecznym dyrektorem . Oby tak dalej. Bezcenna politykę uprawia tylko nic więcej coś jak fakty. Ani prawdy ani wiadomości tylko plotki nie mają żadnych dowodów. Te ich śmieszne gadki typu...pracownik powiedział....sprzątacza powiedziała.....a ja myślę że to tylko Czaruś powiedzial.heheh samotnym człowiek sam ze sobą gada.

  • Rysiu - niezalogowany 2018-04-27 08:09:51

    Od kiedy Modzelewski jest dyrektorem Łomżyński MOSiR żyje!!!!! Promocja i marketing leżał a dzięki temu panu teraz widać jakie mamy obiekty. Sama reklama nie wspominając obiektów. A że beznadziejna gazetka szkolna coś smaruje to niech pan ich oleje dosłownie. Ludzie widzą jak jest naprawdę kto korzysta ten wie.

Dodajesz jako: |