:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

[LIVE] ŁKS Łomża - Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Trwa nasza transmisja

Rekreacja sportowa , [LIVE] Łomża Świt Dwór Mazowiecki nasza transmisja - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 23/05/2018 16:11

W meczu 30. kolejki III ligi ŁKS 1296 Łomża podejmie Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Gospodarze nie mogą sobie pozwolić na porażkę, nad ich głowami ciąży wizja spadku. Obecnie biało-czerwoni plasują się na 14. miejscu w tabeli. Początek meczu o godz. 18.

ŁKS, po ostatnim wyjazdowym zwycięstwie z Victorią Sulejówek, przywrócił dobrą passę i przywiózł cenne punkty. Prawdziwa walka zacznie się jednak dopiero teraz. Przed naszymi zawodnikami wymagające i trudne spotkania. Rywal w lidze radzi sobie całkiem dobrze i zajmuje 5. miejsce w tabeli. W ostatnim meczu pokonał Polonię Warszawa 2:1.

W dole tabeli panuje za to ścisk. Różnice punktowe są niewielkie, więc każdy z zespołów ma szansę wywrócić układ do góry nogami. Podopiecznym Krzysztofa Ogrodzińskiego brakuje kilku punktów, aby podnieść się na bezpieczną pozycję. Niestety, z tyłu gonią ich rywale, którym też zależy na awansie i ich seria zwycięstw może namieszać w zestawieniu.

Spotkanie ŁKS-u ze Świtem rozpocznie się o godz. 18 na Z18. Na transmisję zaprasza portal www.mylomza.pl.

lomza

[LIVE] ŁKS Łomża - Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Trwa nasza transmisja komentarze opinie

  • ŁKS - niezalogowany 2018-05-23 18:04:58

    Brawo wygrali 2-1. Dobrze jest, teraz oby w Sieradziu wygrali !! a 3 czerwca wszyscy na mecz z Widzewem !!!

  • krawiec - niezalogowany 2018-05-23 17:14:52

    potrzebny jest trener a nie gumka od majtek z całym szacunkiem dla gumki od majtek

  • azjata - niezalogowany 2018-05-23 17:06:15

    utrzymanie w regionalnej 4 lidze urasta do rangi największego sukcesu ŁKS 1926 w 600 letniej historii Łomży. tak trzymać dzieci jest super!

  • real - niezalogowany 2018-05-23 16:32:07

    Greg, a ja słyszałem, że już niedługo nie będą wpuszczać z powrotem wszystkich durniów którzy wcześniej wyjechali.

  • kibic z wojska polskiego - niezalogowany 2018-05-23 16:26:03

    tylko Chrzanowski na prezydenta

  • israel - niezalogowany 2018-05-23 16:24:37

    Fajny fake news tylko muszę was zmartwić rzecznik PiS poinformowała że Kandydatury były ustalone z członkami PiS i Zjednoczonej Prawicy. Dzisiejszemu konwentowi przewodził z upoważnienia pana prezesa minister Brudziński. Mazurek poinformowała, że reszta ustaleń to „kwestie czysto techniczne. I tyle więc jest kwestią czasu i to nie długiego kiedy Chrzanowski dostanie oficjalnie nominację

  • kibic z wojska polskiego - niezalogowany 2018-05-23 16:22:11

    daj ludziom speechu znorku ogladac mecz ..my kibice i tak go poprzemy bo wspiera LKS

  • greg - niezalogowany 2018-05-23 14:46:10

    To nie jest jeszcze pelna lista ,kandydatow na Prezydentow z PiS,kogos musza wystawic.Chazara ,chyba zednego w Lomzynskim PiS nie mamy.Morawiecki ,wyrzuca 3 Ministrow.Juz ,pewnie nie dlugo w miejscu Polski pojawi sie na mapach Polin i drugi urzedowy jezyk ,Hebrajski!

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-05-23 14:28:08

    Jak podaje niezalezna.pl, dziś w Warszawie odbył się Komitet Wykonawczy PiS. NA LIŚCIE 40tu KANDYDATÓW - NIE MA CHRZANOWSKIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości ustalił dziś ponad 40 kandydatur na prezydentów miast w nadchodzących wyborach samorządowych. Poinformowała o tym po posiedzeniu Komitetu rzeczniczka partii Beata Mazurek Jest tylko : Województwo podlaskie: Suwałki - Grzegorz Mackiewicz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CHRZANOWSKI NIE DOSTAŁ OFICJALNEJ NOMINACJI OD WŁADZ PiSu W WARSZAWIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-05-23 14:28:08

    Jak podaje niezalezna.pl, dziś w Warszawie odbył się Komitet Wykonawczy PiS. NA LIŚCIE 40tu KANDYDATÓW - NIE MA CHRZANOWSKIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości ustalił dziś ponad 40 kandydatur na prezydentów miast w nadchodzących wyborach samorządowych. Poinformowała o tym po posiedzeniu Komitetu rzeczniczka partii Beata Mazurek Jest tylko : Województwo podlaskie: Suwałki - Grzegorz Mackiewicz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CHRZANOWSKI NIE DOSTAŁ OFICJALNEJ NOMINACJI OD WŁADZ PiSu W WARSZAWIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-05-23 14:28:07

    Jak podaje niezalezna.pl, dziś w Warszawie odbył się Komitet Wykonawczy PiS. NA LIŚCIE 40tu KANDYDATÓW - NIE MA CHRZANOWSKIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości ustalił dziś ponad 40 kandydatur na prezydentów miast w nadchodzących wyborach samorządowych. Poinformowała o tym po posiedzeniu Komitetu rzeczniczka partii Beata Mazurek Jest tylko : Województwo podlaskie: Suwałki - Grzegorz Mackiewicz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CHRZANOWSKI NIE DOSTAŁ OFICJALNEJ NOMINACJI OD WŁADZ PiSu W WARSZAWIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • greg - niezalogowany 2018-05-23 14:17:03

    Ostatnie zdanie chodzi o Licencje 3 Ligowe na sezon 19/20.

  • greg - niezalogowany 2018-05-23 14:14:51

    W chwili obecnej najmlodsze druzynt w naszej grupie to:LegiaII,Drweca,Lomza ichyba Elk.Za 1 m/ce 400 tys. za 2 m/ce 300(w naszym zasiegu)3 m/ce 200 I 4 m/sce 100tys.zl. Maja powstac Reprezentacje Wojewodztw:U-13 i U-14. Centralna Liga juniorow-U-15,U17 i U18. 4 czerwca w PZPN ostateczne decyzje dla klubow 3 Ligowych.7 druzyn na razie z naszej grupy ich nie otrzymalo.

  • greg - niezalogowany 2018-05-23 13:55:51

    1 mil. zl dla 3 Ligi z PZPN,wygrany zespol z najwieksza iloscia juniorow, otrzyma 400 tys. zl! https://youtu.be/-EKoA--pJCQ

  • greg - niezalogowany 2018-05-23 13:52:16

    Trzeba wspomoc pilkarzy dopingiem. Jak informuje sekretarz generalny PZPN program Pro Junior System ma zostać włączony do... III ligi!

Dodajesz jako: |