[LIVE] ŁKS walczy o finał Okręgowego Pucharu Polski. Trwa nasza transmisja...

Sport, [LIVE] walczy finał Okręgowego Pucharu Polski nasza transmisja - zdjęcie, fotografia
09/05/2018 14:37

Przed ŁKS-em kolejne wyzwanie. Po niezbyt udanych spotkaniach ligowych, drużyna Krzysztofa Ogrodzińskiego staje przed szansą walki o sukces w innych rozgrywkach - Pucharze Polski. Dziś o godz. 17. na Stadionie Miejskim w Łomży podejmie Olimpię Zambrów w półfinałowym meczu Okręgowego Pucharu Polski.

Stawka jest wysoka. Zwycięzca szczebla wojewódzkiego ma zagwarantowany udział w szczeblu centralnym. W przyszłym sezonie zmieni się jednak formuła rywalizacji. Każda wygrana drużyna w każdym z województw zagra we wrześniu na poziomie I rundy.

Statystyki na zwycięzcę typują rywala z Zambrowa. Goście mają lepszy bilans ostatnich bramek w OPP od naszych biało-czerwonych. Pokonali KS Śniadowo 4:0, Koronę Dobrzyniewo 10:0 i Promień Mońki 4:0. ŁKS z kolei wszedł do półfinału eliminując Orła Kolno 3:1, Spartę Szepietowo 5:1 i Wigry II Suwałki 2:0.

Bilety na mecz dostępne są w cenach: 10 zł (trybuna A i B) oraz 5 zł (kobiety, emeryci i renciści). Dzieci do lat 13 wstęp mają za darmo.

[LIVE] ŁKS walczy o finał Okręgowego Pucharu Polski. Trwa nasza transmisja... komentarze opinie

  • real madrid tröja - niezalogowany 2019-01-03 08:50:02

    Günstige fußballtrikots fodboldtrøjer børn maglie calcio a poco prezzo

  • fotballdrakter barn - niezalogowany 2018-12-05 15:17:04

    Billige Fodboldtrøjer fotbollströjor barn maglie calcio poco prezzo

  • Fodboldtrøjer - niezalogowany 2018-12-04 09:22:17

    billige fotballdrakter fotballdrakter maglie calcio a poco prezzo

  • fotballdrakter - niezalogowany 2018-12-02 15:19:22

    dx4aon zelfs9r5y7 maglie calcio bambino dvqzxkf4is mj1534o i0e3wm61 gb3w8e fotbollströjor barn 56clypxu sbc1wugf ekwqlomz4 zsa9p6bfk fotballdrakter barn p25tdj rfzujyq

  • Fanatyk - niezalogowany 2018-05-09 20:05:58

    Można było mieć i to i to. Trzeba wykorzystywać sytuacje.

  • Makal - niezalogowany 2018-05-09 20:00:13

    Puchar to tylko jeden mecz liga Europy raczej nam nie groziła a co do pieniędzy to za utrzymanie o wiele większe pieniążki z PZPN z pro junior a więc liga to priorytet.Tylko czy po tym maratonie i niepotrzebnej stracie siły damy radę w meczu o 6 punktów z Sokołem przecieź nie są zawodowcami oby trzymam kciuki.

  • Fanatyk - niezalogowany 2018-05-09 19:14:01

    Puchar dałby nam 60 tyś zł co jest znaczącym zastrzykiem do naszego szczupłego budżetu. Dodatkowo możliwość gry z zespołem Ekstraklasy we wrześniu.

  • Makal - niezalogowany 2018-05-09 18:13:59

    Wygrał zespół na dzień dzisiejszy lepszy w przeciągu całego meczu.Nie rozumiem tylko po co podstawowi zawodnicy tracili siły na ten puchar,przecież najważniejsza jest liga i mecz o utrzymanie z Sokołem.Puchar nic nam nie daje i jak było widać na trybunach cieszył się małym zainteresowaniem po co niepotrzebnie tracić siły co ten zarząd wyprawia Sokół to równieź silna drużyna więc trzeba wybrać albo liga albo puchar i dać odpocząć najlepszym,co ten zarząd wyprawia?Cel puchar a gdzie liga amatorzy.Ciekawe jak się będą tłumaczyć jak nie wygramy z Ostródą.Liczą że spadnie 4 zespoły a może być i pięć Pruszków także nie pewny także może spaść i 5 zespołów oby nie my.

  • kolega Zbyszka - niezalogowany 2018-05-09 16:41:59

    Kuleszowy Klub Sportowy niestety przegrał...

  • incel - niezalogowany 2018-05-09 16:37:03

    banda przyjebanych patusów ślinąca się przez 90 minut do wyżelowanych pedałków ganiających za kawałkiem szmaty :^) pewnie ruchają się w dupy po meczu śpiewając przyśpiewki łksu

  • Fanatyk - niezalogowany 2018-05-09 14:40:26

    Tylko ŁKS !! Wszyscy na mecz!

  • ŁKS - niezalogowany 2018-05-09 12:12:38

    Wszyscy do Młyna !!! Głośnym Dopingiem Wspieramy chłopaków !!!

  • stasia - niezalogowany 2018-05-09 09:39:46

    tylko Olimpia Zambrow.

  • Josef - niezalogowany 2018-05-09 07:18:41

    Do boju!

Dodajesz jako: |