:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

[LIVE] ŁKS zgra przed własną publicznością. Transmisja na żywo

Sport, [LIVE] przed własną publicznością Transmisja żywo - zdjęcie, fotografia
31/03/2018 13:16

Kolejny, znacznie wyżej od ŁKS-u 1926 notowany rywal przyjeżdża do Łomży po punkty. Tym razem zobaczymy w akcji przeciwko biało-czerwonym piłkarzy Finishparkietu Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie. Czy zdołają wywieźć jakąkolwiek zdobycz, czy to nasi piłkarze dopiszą sobie kolejne "oczka" w tabeli? Typowanie jest bardzo trudne. Portal przeprowadzi transmisję wideo z tego wydarzenia. Zapraszamy o godzinie 17.00.

Finishparkiet, który w poprzednim sezonie bił się o awans, w tym już tak dobrze w lidze nie wygląda. Mimo to zajmuje po 20 kolejkach 7. miejsce i z 29 punktami na koncie o 7 "oczek" wyprzedza ŁKS, który uzbierał 22 punkty i jest 15. Na papierze więc to goście powinni być faworytem, ale papier sobie, a wszystko i tak zweryfikuje boisko. Biało-czerwoni są bowiem zespołem nieprzewidywalnym, który potrafi ograć znacznie wyżej notowanego rywala by za chwilę przegrać ze słabszym.

Zespół Drwęcy w trzech rozegranych dotychczas spotkaniach rundy wiosennej zdobył zaledwie jeden punkt. Piłkarze z NML wywalczyli go 10 marca na swoim boisku z ostanią ekipą ligi GKS-em Wikielec po bezbramkowym remisie. Później było już tylko gorzej, bo kolejne spotkanie na wyjeździe z Pelikanem Łowicz zakończyło się porażką 0:1, a mecz 20. kolejki w roli gospodarzy przeciwko Polonii Warszawa przegraną 1:2. Goście z pewnością będą więc chcieli dziś w Łomży odwrócić tę złą passę.

ŁKS-owi wiedzie się wiosną nieco lepiej, choć zaczął od porażki. W dwóch kolejnych meczach nasi piłkarze pokazali jednak, że potrafią zdobywać punkty. Najpierw wygrali u siebie z Huraganem Morąg 2:1, a tydzień później zremisowali na wyjeździe z Ursusem Warszawa 1:1. Oba te zespoły są znacznie wyżej notowane niż ŁKS, o co jednak w tym sezonie nie trudno...

Zarówno piłkarzom Drwęcy, jak też ŁKS-u z pewnością zalezy na tym, by dziś zgarnąć pełną pulę. Pierwsi chcą przerwać niekorzystną passę, a drudzy wciąż muszą walczyć o utrzymanie i każdy punkt jest im potrzebny, według określenia trenera Ogrodzińskiego, "jak woda na pustyni". Zanosi się więc na mecz, w którym nie zabraknie walki.

Spotkanie rozpocznie się w sobotę 31 marca o godz. 17.00 na stadionie miejskim w Łomży, ul. Zjazd 18.

[LIVE] ŁKS zgra przed własną publicznością. Transmisja na żywo komentarze opinie

  • hools - niezalogowany 2018-03-31 22:36:20

    Ty edek ku*** z Białego. Na was wystarczy nas i tylu, w piz** dostajecie od takiej małej Łomży. Klaszcz tam dalej na tej ekstraklasie, w lesie was katujemy. Z ŁOMŻY FANI CHULIGANI

  • Weterean - niezalogowany 2018-03-31 18:35:44

    ŁKS by z Barceloną wygrał to i tak by znaleźli się tacy, żeby sie do czegoś doczepić. Żal wgl odp. Atmosfera dziś wspaniała tak jak i wynik brawo piłkarze brawo kibole !

  • j23 - niezalogowany 2018-03-31 18:10:36

    Edek...bo się zaplujesz :)

  • 4:0 - niezalogowany 2018-03-31 18:10:15

    Trzeba było przyjść i policzyć pajacu. Za dwa tygodnie przyjdźcie na trybunę od rzeki i powiedzcie to co macie do powiedzenia. Zobaczymy czy któryś się odważy czy tylko na portalu jesteście tacy wygadani. Takim kretynom to powinni internet odcinać.

  • Edek z fabryki kredek - niezalogowany 2018-03-31 18:06:13

    Trybuna od rzeki podzielona jest na 10 sektorów tj. po 145 krzesełek w sektorze ... a sektor kibiców łomżyńskich do połowy pusty !

  • Edek z fabryki kredek - niezalogowany 2018-03-31 17:59:02

    Stadion. ŁKS rozgrywa swoje mecze na stadionie miejskim w Łomży przy ulicy Zjazd 18. • Pojemność stadionu: 3600 miejsc siedzących • Trybuna kryta: 1760 krzesełek > • Trybuna „od rzeki”: 1450 krzesełek. •0-50 % :))))))) Było tam was chociaż z 70ciu ?

  • Edek z fabryki kredek - niezalogowany 2018-03-31 17:41:00

    Ilu w sumie było kibiców łomżyńskich na tym meczu ? 150?

  • Fanatyk - niezalogowany 2018-03-31 17:24:43

    Piękny mecz !! 4-0 dobry młyn dzisiaj chyba ze 150 doping na 2 strony brawo !!! Oby tak dalej tyko ŁKS !!

  • tgvb - niezalogowany 2018-03-31 16:09:14

    dobrze,ze prezydent wspiera klub

  • zawiedzony wyborca PiSu - niezalogowany 2018-03-31 15:41:56

    Czy poseł Kołakowski odpowie na apel członka partii? Obraźliwy wpis na łomżyńskim forum o "mafii" w łomżyńskim PiS ?

  • ktos1234 - niezalogowany 2018-03-31 11:55:48

    Zlikwiduj od razu Widzew Łódź i Polonię Warszawa. Grają w tej samej lidze.

  • zwala - niezalogowany 2018-03-31 11:45:42

    Gdzie Ty masz Białą Piskę w naszej lidze paziu?

  • no nie mogę - niezalogowany 2018-03-31 11:41:57

    Biała Piska 4 tys mieszkańców i klub gra z Łkesem w jednej lidze.Zlikwidujta ten łks i spokój,niższej ligi już nie ma dla niego?A na stadionie zrobić sekcję ringo

  • Jaga - niezalogowany 2018-03-31 10:01:29

    Szkoda na nich pieniędzy

  • Greg2 - niezalogowany 2018-03-31 06:14:38

    Greg, kiedy będzie Cię można zobaczyć na stadionie lub bliskich wyjazdach?

  • greg - niezalogowany 2018-03-31 05:34:42

    Od przyszlego sezonu najprawdopodobniej do naszi grupy 3 Ligi dolacza: 1.Legionovia(spadek z 2 Ligi)? 2.Znicz Biala Piska 3.Ruch Wys.Maz. 4.Korona Ostroleka? 5.Bron Radom? Bliskie wyjazdy.Pytanie ,czy cos wiadomo odnosnie nowych ,sponsorow?A ,moze ktos powinien z ""jajami,, dolaczyc do Zarzadu klubu?Rodzice oraz MLKS ,powinni starac sie o przyspieszenie ,budowy nowego boiska trawiastego na Os.Poludnie,skoro jest taki plan,gdyz obecne sa zbyt eksplatowanie i moga byc ograniczone treningi na tych plytach.Pozostana ,trujace ""Orliki"" na ktorych niszcza sie stawy skokowe.

  • Kibol - niezalogowany 2018-03-30 23:14:40

    Wista wio niezapomniaj ze kibice tez placa podatki i nam paauje by te pieniadze szly na LKS. Zreszta to i tak sa grosze 0.01% budzetu miasta. Wiele innych pieniedzy jeat zle wydawane a wy placzecie o te grosze

  • wiśta pajac - niezalogowany 2018-03-30 20:48:44

    Na to samo na co idą z moich podatków, mojej rodziny i znajomych. Wolę, żeby szły na ŁKS niż na czeczenów, którzy chodzą po mieście z coraz nowszymi telefonami i strach obok przejść bo stoją w grupkach. Się nie interesujesz, a pod każdym artykułem o ŁKSie wypisujesz jakieś swoje mądrości. Pajac ....

  • greg - niezalogowany 2018-03-30 17:56:17

    W poprzednim meczu Drweca-Polonia W-wa 1-2.Do przewy Polonia miala 5 setek+2 gole.Ale w drugiej polowie Drweca strzelil na 1-2 z karnego.Nie ,bedzie mozna odpuscic nawet na chwili.Tur B.P. nie przegral 4 ostatnich meczy.W oststnim meczu z Pelikanem 3-3.Drazba,ma otwarte zlamanie(pechowiec).Misiak wywalczyl juz chyba m/sce w Swicie Skowlin(Szczecin)lider gr 2, 3 Ligi.Nasza ,mloda druzyne ,trzeba wspomoc przychodzac na mecz.Powodzenia.

  • bekazlamusow - niezalogowany 2018-03-30 17:33:09

    Wiśta wio, wypie**** i wracaj do walenia konia przed monitorem milicjancie.

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-03-30 17:21:13

    Dziady po co łapy wyciągacie po dofinansowanie z kasy miejskiej, czyja to jest kasa jak nie mieszkańców Łomży? Klub mnie nie interesuje! Interesuje mnie natomiast, to na co idą pieniądze między innymi i z moich podatków.

  • eeeeeŁ Kaaaaa eeeeeS ŁKS ŁKS - niezalogowany 2018-03-30 17:11:08

    Nie twoja kasa to się nie interesuj. Nie interesuje cię klub to się nie udzielaj. Co do Drwęcy to żadnego przeciwnika nie można lekceważyć przecież oni nie położą się na boisku tylko będą grać. Po co pchacie w każdy temat o ŁKSie drużynę z Legionowa? To że jest teraz w strefie spadkowej to nie znaczy że będzie na koniec sezonu. Nie ma co się martwić na zapas.

  • lenda - niezalogowany 2018-03-30 16:56:45

    musi to na rusi... Mecz to mecz, a co juniorzy to nie potrafią grać?? Do każdego rywala z szacunkiem. Żeby wygrać trzeba GRAĆ! Wierze że twarda skuteczna gra z serduchem w końcu przyniosą efekty w postaci zwycięstw i większej WIARY Łomżyniaków w swój klub.

  • Qwerty - niezalogowany 2018-03-30 16:23:08

    Weźta ten śmieszny łks zlikwidujta I nie pakujta kasy w czarną dziurę. Lepiej te pieniądze w coś mądrego I pożytecznego zainwestować

  • abcde - niezalogowany 2018-03-30 15:14:44

    Drwęca w rundzie wiosennej gra w większości juniorami, ŁKS musi zgarnąć 3 punkty. Tym bardziej, że w 2 lidze Legionovia jest na miejscu spadkowym więc i my na dzień dzisiejszy spadamy.

  • loli - niezalogowany 2018-03-30 14:37:50

    mylomza a będzie transmisja ?

  • lenda - niezalogowany 2018-03-30 14:01:40

    ŁKS TYLKO ZWYCIĘSTWO !!!!

  • greg - niezalogowany 2018-03-30 13:47:49

    LKS 1926 Lomza-Drweca N.M. Lubawskie W notowaniach bukmacherow,Lomza zdecydowanym faworytem: 1.48 4.4 5.4

Dodajesz jako: |