:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

[LIVE] Łomża: Spotkanie z Robertem Winnickim

Portal mylomza.pl 13/05/2019 12:52
MAJ 13
Hotel Gromada godz: 20:00

Robert Winnicki, czyli "jedynka" Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy w naszym regionie spotka się dzisiaj z mieszkańcami Łomży. Winnicki jest posłem na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej i prezesem Ruchu Narodowego. Portal mmm.mylomza.pl przeprowadzi bezpośrednia transmisję z tego wydarzenia.

Robert Winnicki od 2015 roku zasiada w ławach Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Do parlamentu dostał się z list Kukiz'15. Wcześniej pełnił funkcję prezesa Młodzieży Wszechpolskiej, był jednym z głównych organizatorów inicjatywy Marsz Niepodległości.

W nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego Winnicki kandyduje z  1. miejsca listy Konfederacji Korwin Liroy Braun Narodowcy w okręgu nr 3,  który obejmuje Łomżę.

Spotkanie odbędzie się 13 maja 2019 roku w Hotelu Gromada przy ul. Rządowej 1. Początek zaplanowano na godz. 20:00.

lomza

[LIVE] Łomża: Spotkanie z Robertem Winnickim komentarze opinie

 • gość 2019-05-13 19:02:05

  https://ddb24.pl/artykul/do-lomzy-tylko-z-wiza/113730

 • gość 2019-05-13 22:05:50

  jest takie powiedzenie " głupi ma też swoją opowieść którą należy wysłuchać"

 • Gość - niezalogowany 2019-05-13 22:47:58

  KONFEDERACJA !!!

 • tyle w temacie - niezalogowany 2019-05-14 09:27:17

  Tylko Konfederacja jeszcze się nie zbrukała rządzeniem w Polsce oraz poza nią. Reszta już wiadoma - na co jakie ugrupowanie stać. Słomiana opozycja nawet się nie zająknie przeciwko 447 Jast, tzn. bandyckiemu rabowaniu Polski. Nasz sojusznik naciska na stworzenie ram prawnych do tego rabunku, oczywiście przez nasze władze.

 • gość 2019-05-14 10:48:55

  Tylko Konfederacja reszta to okupacja.

 • gość 2019-05-14 11:02:35

  PISOWSKI RZĄD A NIE OPOZYCJI JEST SPOLEGLIWY WOBEC ZYDOSTWA

  dokładnie to jest musztarda po mdłym obiedzie.Obecny rząd PiS jest bardzo spolegliwy wobec roszczeń żydowskich w tym żydów amerykańskich. Pierwszym sygnałem było to co się działo po uchwaleniu słynnej ustawy IPN napisanej na kolanie przez znanego prawnika posła Jakiego. Treść tej głośnej ustawy jest dobrze znana i nawiązywała ona do treści patriotycznych w kwestii obrony dobrego imienia Polski i narodu w odniesieniu do holokaustu i funkcjonowania obozów zagłady na terenie naszego kraju. Pamiętam dokładnie bardzo głośne i emocjonalne wypowiedzi polityków PiS w szczególności Jarosława Kaczyńskiego i premiera Morawieckiego którzy w ogniu ostrej krytyki tej ustawy przez Izrael i żydów amerykańskich głośno i publicznie twierdzili ,że jest oba dobra i właściwa z punktu widzenia obrony dobrego imienia Polski i narodu. Dodawali przy tym ,że nie wycofają się z tej ustawy ani o krok. Bardzo chętnie bym tu przedstawił materiały filmowe z wystapień tych panów ale blog nie daje takich możliwości. Pomimo jednak tak mocnych i stanowczych postaw rząd polski po tupnięciach nóżkami za atlantykiem i na bliskim wschodzie błyskawicznie w ciągu jednej nocy zmienia zdanie i uchwala nową ustawę co najbardziej kompromitujące ustaloną w treści i napisaną przez żydów w Izralemu a podsuniętą polskiemu sejmowi do bezwarunkowego uchwalenia co zręsztą błyskawicznie w ciągu nocy zrobiono. Powstała ustawa tak napisana ,ze już w żaden sposób nie narazi interesów żydów . Następny istotny element spolegliwości tegoż pisowskiego rządu to znana sprawa ekshumacji spalonych żydów w Jedwabne mająca na celu raz na zawsze konkretne ustalenie ilu ich spalono oraz jaki był przebieg tego zdarzenia. Rząd PiS bardzo mocni i zdecydowanie za tym optował i był zdecydowany tego dokonać. Ale raptem po tupnięciu nóżką za atlantykiem i na bliskim wschodzie jakoś przeszła mu na to ochota a wszak mógłby tym dowieść polskich racji i obronić dobre imię rodaków.

 • gość 2019-05-14 11:03:26

  No i w końcu dochodzimy do słynnej ustawy 447 w sprawie której rząd PiS
  oficjalnie nie zrobił nic a protestów poloni amerykańskiej w tej sprawie nie wsparł ani o tych protestach nie wspomniał nic w reżimowej telewizji publicznej. Nie zrobił nic oficjalnie bo nieoficjalnie skłania się ku temu aby wypłacić te odszkodowania tylko zamierza to zrobić i podjąć rozmowy w tej sprawie dopiero po wyborach które zamierza wygrać czym wzmocni na tyle swoją pozycję ,że będzie w stanie zrobić to przeciw woli własnego narodu. O tym fakcie dowiedzieliśmy się niedawno na wskutek wycieku notatki dyplomacji polskiej. Stanisław Michalkiewicz ujawnił treść tej notatki dyplomatycznej polskiego MSZ datowanej na dzień 25 października 2018 roku dotyczącej rozmowy między Jackiem Chodorowiczem (pełnomocnikiem ministra spraw zagranicznych do kontaktu z diasporą żydowską, były ambasador RP w Izraelu – red.) oraz Thomasem Yazdgerdi (specjalny posłannik Departamentu Stanu USA ds. Holokaustu – red.), która dotyczyła tzw. roszczeń żydowskich.
  – Ta notatka zawiera głównie relację z tego, co powiedział przedstawiciel strony amerykańskiej – podkreślił red. Michalkiewicz, po czym zacytował fragment dokumentu, w którym zwrócono uwagę na to, że Thomas Yazdgerd „konsekwentnie podkreślał, iż zdaje sobie sprawę, że sprawa restytucji musi być rozpatrywana w horyzoncie czasowym 2019 roku, jako roku wyborczego w Polsce, z podstawowym terminem w postaci wyborów do parlamentu na jesieni tegoż roku”.
  „(Yazdgerd – red.) Podkreślił, że strona amerykańska jest zainteresowana, aby w okresie do wyborów parlamentarnych w Polsce, a jednocześnie do momentu przekazania do Kongresu raportu w ramach ustawy JUST, strona polska w konkretny sposób posunęła kwestię restytucji do przodu. Postęp w kwestii restytucji zdefiniował jako przystąpienie przez stronę polską do procesu prowadzącego do definitywnego rozwiązania kwestii restytucji, który to proces z kolei rozumiał, jako podjęcie rozmów z przedstawicielami społeczności żydowskich, a przede wszystkim negocjacji o charakterze finansowym mających na celu ustalenie konkretnych kwot możliwych rekompensat, które jego zdaniem mogą mieć częściowy charakter”, napisano w notatce.
  „(Yazdgerd – red.) Podkreślił, że strona amerykańska nie oczekuje i nie spodziewa się działań legislacyjnych w określonym wyżej horyzoncie czasowym, natomiast uważa za możliwe konkretne rozmowy i działania niemające wymiaru publicznego i formalnego”, podkreślono w dokumencie. W ocenie Stanisława Michalkiewicza z powyższej treści wynika, że „strona amerykańska daje rządowi Polskiemu czas na spłatę roszczeń żydowskich po wyborach. Przed wyborami nie będą uchwalane żadne akty prawne, jakich przecież oczekiwał pan Mike Pompeo”. – Po wyborach, jak rozumiem, będą już formalne, publiczne i oficjalne – podkreślił publicysta.

  Tak więc spolegliwość pisowskiego rządu wobec żydostwa jest jednoznaczna aczkolwiek mocno skrywana przed ich własnym twardym elektoratem ze względu na zbliżające się bardzo ważne wybory. Ujawnienie ich przed wyborami może PiS poważnie zaszkodzić. Wszystko co szokujące w tej sprawie jest dopiero przed nami a roszczenia żydowskie są ogromne i zapewne dotkną naszego miasta które w 40% było żydowskie a stan posiadania tej części mieszkańców miasta by znacznie większy. Roszczenia te zapewne do dzisiaj nie uregulowane według poglądu żydów.

 • gość 2019-05-14 11:14:50

  ustawa 447 wprowadza pojęcie mienia bezspadkowego tzn takiej sytuacji gdy prawowici spadkobiercy już nie żyją ale w to miejsce wejdą organizacje żydowskie które w ich imieniu przejmą odszkodowania. Teoretycznie więc możemy założyć ,ze takiej Łomży gdzie 40% mieszkańców przed wojna to byli żydzi posiadało lekko gdzieś koło 50% majątku trwałego w mieście w postaci gruntów i nieruchomości. W myśl tej ustawy pomimo , że spadkobiercy nie żyją strona żydowska będzie mogła się domagać spłaty. O ile kamienice w czasie wojny zostały zburzone o tyle nieruchomości czyli grunta nie wyparowały w powietrze.

 • gość 2019-05-14 14:34:44

  Glosowałem za platformą ale teraz za konfederacja jestem!

 • gość 2019-05-14 16:09:29

  Cała rodzina i znajomi oddadzą głos na Konfederacje bo to jedyny rozsądny wybór.Od 30 lat popisowe pajace nic nie zrobili dla kraju i obywateli,powypędzali za granice,zamiast skupić się na gospodarce,przemyśle nie mówiąc o pozostałych aspektach.

 • gość 2019-05-14 16:28:48

  a ja nigdy na konfedracje nie zagłosuje bo takie cudaki jak Gojdek , WInnicki to obraza dla mojego intelektu abym miał na to coś zagłosowac

 • gość 2019-05-15 03:08:17

  PiS PO jedno zło!

 • gość 2019-05-15 04:32:48

  PoPis najpierw weżmie się za sprowadzenie Kościoła Katolickiego do podziemia a póżniej ich bracia z Izraela znów przyjadą w całości do Polin bo tam gdzie ich USA umiejscowił to już im się pali pustynia pod nogami , czas w którym nastąpi wykonanie planu to nie więcej jak 20-25 lat a jak pustynia całą wcześniej zapłonie to może nawet i za 10 lat , gdyż jest to i jednocześnie czas gdy USA utraci bezpowrotnie miano hegemona , jeśli my Polacy sami nie zaczniemy rządzić w naszej Ojczyżnie to za 30 lat jako zaczipowane jednostki będziemy "wyłączani " gdy nie będzie zapotrzebowania na taką jednostkę lub gdy jednostka zostanie uznana jako " niepoprawna politycznie "

 • gość 2019-05-15 12:15:58

  no a teraz najnowszy dowód na spolegliwość rządu PiS wobec zydów. Kukiz 15 chcąc zabezpieczyć Polskę przed roszczeniami z ustawy 447 wprowadził do sejmu ustawę która nas miała zabezpieczyć ale PiS wczoraj ---Projekt Kukiz'15 dotyczący ochrony własności RP przed roszczeniami wysuwanymi m.in. w związku z amerykańską ustawą 447 został zdjęty z porządku obrad obecnego posiedzenia Sejmu. Obrady zostały skrócone do dwóch dni - poinformowała wicemarszałek Sejmu Beata Mazurek.
  Teraz wiecie ? To są prawdziwe intencje pisowców!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • gość 2019-05-15 14:10:44

  Każdy kto głosuje na pis czy po jest zdrajcą kraju.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

KSIĘGOWY / KSIĘGOWA z

Firma AXO poszukuje osoby na stanowisko: KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Wymagania: - doświadczenie w pracy w księgowości, - praktyczna znajomość..


Sprzedam M4 w Łomży

Sprzedam mieszkanie znajdujące się w zasobach ŁSM przy ulicy Niemcewicza 10. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i wc. Do mieszkania..


Praca w Hiszpanii dla

Praca dla osób z doświadczeniem przy oddzielaniu mięsa od kości w Binefar min. 3,5 roku doświadczenia Oferujemy: pracę stałą lub sezonową,..


Sprzedam mieszkanie na 3

Sprzedam mieszkanie na 3 piętrze, 2 – pokojowe 34m2 plus piwnica Po kapitalnym remoncie, wymieniona instalacja: elektryczna, wodna, kanalizacyjna,..


Skoda oktawia

Sprzedam Skode octavie 1.9 tdi 2000r. Kolor czarna perła Stan dobry po wymianie rozrzadu i wiele inych czesci wazne oplaty więcej informacji pod..


Ocieplanie poddaszy pianą pur

Docieplamy natryskowo pianą otwarto i zamknięto komórkową: poddasza,magazyny, hale,garaże,fundamenty itp. Główne zalety piany to:brak mostków..


Rekuperacja - Wentylacja

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła - rekuperacja. Możliwość dotacji w programie „CZYSTE POWIETRZE” System pozwala odzyskać 91% ciepła..


Majsterkowicz. 18zł/godz

Nasza firma działa od 15 lat. Wykonujemy proste naprawy i renowacje starych przedmiotów. Jeżeli jesteś pracowitą osobą która szybko się uczy i nie..


Firma Roletix zatrudni osoby

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy osoby na produkcję: rolet, żaluzji, moskitier, plis oraz innych osłon okiennych. Praca polega na..


Praca Biurowa / Export! Firma

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy osobę na stanowisko biurowe ds. obsługi klienta hurtowego na rynku zagranicznym. Praca polega na..


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez mylomza.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GLOBALISTA.EU Marek Norowski z siedzibą w Łomża 18-400, Cisowa 14

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"