:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

[LIVE] Łomżę odwiedzi Paweł Kukiz

Łomża, [LIVE] Łomżę odwiedzi Paweł Kukiz - zdjęcie, fotografia
12/10/2018 05:47

Rockman, poseł i lider ruchu społecznego Kukiz"15 spotka się z mieszkańcami Łomży. Spotkanie zaplanowano na dziś, 13 października i z założenia ma ono charakter otwarty, co oznacza, że może na nie przyjść każdy zainteresowany. Nasz portal przeprowadzi transmisję LIVE z tego tego spotkania!

Paweł Kukiz będzie rozmawiał z mieszkańcami Łomży w Nowej Auli Wyższej Szkoły Agrobiznesu przy ul. Studenckiej 19 budynek B. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17:30.

 

[LIVE] Łomżę odwiedzi Paweł Kukiz komentarze opinie

  • Obywatele - niezalogowany 2018-10-14 10:41:08

    Żeby tak było jozek,to by nie był w tym miejscu co jest teraz, a z twojej wypowiedzi wynika że masz tam jakieś doświadczenie z tym włażeniem, i co nie pomogło? Pewnie dlatego że żeby coś w życiu osiągnąć trzeba intelektem ruszyć a nie jakieś tam włażenia praktykować,

  • Jozek - niezalogowany 2018-10-14 10:15:39

    I znowu wdupołazy nieudacznika prezydenta na forum :P

  • Obywatele - niezalogowany 2018-10-14 09:54:47

    Raczej że nikt z zewnątrz naszym miastem rządzić nie powinien, bo to by było tak jak by moją wypłatą lepiej zarządził nieznany z ulicy niż ja sam,

  • zuch - niezalogowany 2018-10-14 09:45:51

    kukiz powiedziął nikt nie może ingerować w miasto zewnątrz

  • KSIADZ AMBROZIAK - niezalogowany 2018-10-14 09:42:56

    AAAA ZBIGNIEW Z. I JAREK K. RAZEM ZE SŁUZBAMI SPECJSLNYMI KIEDY ODWIEDZA ŁOMZE I ROZPRAWIA SIE Z MAFIÀ BUSKIPA ?

  • Ppp - niezalogowany 2018-10-14 09:29:03

    Może i pislamabad ,ale jak widać podoba ci sie bo w nim jesteś,uczestniczysz i coś od tego islamabadu chcesz.Tylko nierozumiem czego się wstydzisz? Powiedz co chcesz a będzie ci dane,

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-10-14 09:22:08

    wybierzcie biskupa i bedzie poziom.....

  • PISLAMABAD - niezalogowany 2018-10-14 08:40:35

    ale PISLAMABAD

  • Nie pytam - niezalogowany 2018-10-14 08:23:23

    Do się pytam, jesteśmy ciekawi jak ty to wrzystko zmierzyłeś i jak to nazwiesz?

  • antyPiSlamista - niezalogowany 2018-10-14 08:23:21

    wyborcy sKukiza nie są POniżej PiSlamskiego ciemnogrodu, to są w większości ludzie nieświadomi, mający blade POjęcie na temat spraw publicznych i omamieni iluzją np. JOW-ów przedstawianych jako panaceum na uzdrowienie POlityki co nie jest prawdą, bo na te problemy nie złotego, prostego środka... gdyby ostatnie wybory odbyły się wg JOW JarKacz miałby większość konstytucyjną, a nie tylko rządową, a większość wyborców nie miałaby w parlamencie żadnego przedstawiciela

  • powlak - niezalogowany 2018-10-14 07:37:47

    kukiz 15 łomża ma szase na dobry wynik

  • Sie pytam - niezalogowany 2018-10-14 07:30:14

    Jeżeli wyborcy pisu to ciemny i prosty lud, a wyborcy kukiza są jeszcze niżej, to jak uch nazwać?

  • antykołtun - niezalogowany 2018-10-14 06:38:00

    PTRIOTA ...oj ty naiwniaku..!, gdzie ty masz święte miejsce w kościele..?, może te po Paetzu, albo po jego faworytach wyświętuszonych na księży..?

  • ERESESA - niezalogowany 2018-10-14 06:22:07

    super kukiz 15 ma szanse na zmianę w łOMŻY

  • ERESESA - niezalogowany 2018-10-14 06:22:06

    super kukiz 15 ma szanse na zmianę w łOMŻY

  • pisowiec - niezalogowany 2018-10-14 05:51:18

    Będą dziś rozdawać list Kukiza pod kościołami

  • PTRIOTA - niezalogowany 2018-10-14 05:05:19

    Jest niedziela trzeba isc do kosciola bo to jest miejsce SWIETE wyciszyc sie pomodlic za tych co zbladzili nikogo nie oczerniac a i tak Bog jest MOLOSCIA i wszystkim pokieruje. CHRZANOWSKI NASZYM PREZYDENTEM AMEN.

  • yogi tomi - niezalogowany 2018-10-14 04:50:09

    Paweł Kukiz potwierdził, że istotą jest oddolny charakter i stawia na ludzi w Łomży

  • Srukis - niezalogowany 2018-10-13 21:47:46

    Trole trolunie

  • Dora - niezalogowany 2018-10-13 21:11:04

    Szanuję Pana Kukiza, ale z tą ekipą z Łomży to nie będzie dobrego wyniku.

  • pisowiec - niezalogowany 2018-10-13 20:55:36

    oczywiście, że Kukiz zrobi dobry wynik

  • Galileo - niezalogowany 2018-10-13 20:52:25

    Tak, "Kukiz może w Łomży dobry wynik zrobić" widać to zwłaszcza po frekwencji na sali :-) Normalnie tłumy :-)

  • Tylmattrr - niezalogowany 2018-10-13 20:43:16

    Kukiz radnych dał powera

  • Komża Łomża - niezalogowany 2018-10-13 20:22:14

    tekstowo.pl/piosenka,piersi,rodzina_slowem_silna.html

  • falanga - niezalogowany 2018-10-13 20:08:42

    Kukiz w Łomży może dobry wynik zrobić ale zobaczymy

  • pisowiec - niezalogowany 2018-10-13 19:22:30

    Brawo Kukiz poparł Chrzanowskiego

  • ZygfrydEmanuelg - niezalogowany 2018-10-13 18:09:09

    A ja slyszalem, ze w ratuszu to tylko kawke za kawka pila i pitu pitu. A sily zuzywala na lansowanie sie na imprach i spotkaniach towarzyskich w trakcie pracy. Wyrzucilbym w h&%$j takiego pracownika, az dziwne ze tak dlugo utrzymala sie w ratuszu.

  • Franciszek99 - niezalogowany 2018-10-13 18:02:26

    Dobrze, ze Mario pogonil te blondyne. Brak zaufania, lenistwo i brak kompetencji. Tez bym ja pogonil...

  • hahaha - niezalogowany 2018-10-13 17:43:21

    Fszysko kurła, fszysko..

  • hahaha - niezalogowany 2018-10-13 17:43:20

    Fszysko kurła, fszysko..

  • hahaha - niezalogowany 2018-10-13 17:43:20

    Fszysko kurła, fszysko..

  • Darko - niezalogowany 2018-10-13 17:28:27

    Malo ludzi ale Kukiz wszystko co powiedzial to prawda!!! Jakas logika w tym jest!

  • Ppp - niezalogowany 2018-10-13 17:01:40

    Ale te znowu pustkami świecą

  • Ppp - niezalogowany 2018-10-13 16:59:41

    To nie za wiele bo w naszym mieście nie ma większych osiedli, chyba że o biskupich mówisz?

  • Nie dla Marjusza - niezalogowany 2018-10-13 16:54:02

    Marjusz podpięty ale nic to nie da, wszyscy wiedzą do czego się nadaje..

  • wrrozka - niezalogowany 2018-10-13 15:56:25

    kazdy chce rzadzic i Bronek tez, niech zrzuci swietosci i startuje w nastepnych wyborach a nie chowa sie pod czarnym parasolem

  • Muzyk już wygrała wszystkie wi - niezalogowany 2018-10-13 15:50:32

    wybory to już właściwie formalność jeszcze tydzień i słowo ciałem się stanie

  • Chrzanowskiego coś ciągnie do - niezalogowany 2018-10-13 15:45:25

    szkoda że podczas swoich rządów nie przykładał się do pracy nic a nic- teraz ma na co zasłużył- Łomża go podsumowała i już podziękowała

  • Ppp - niezalogowany 2018-10-13 14:12:25

    I co się nie przypali?

  • Nie dla PSL - niezalogowany 2018-10-13 14:08:58

    Krajewski i Kulesza gotują herbatę w wodzie po pierogach

  • Ppp - niezalogowany 2018-10-13 14:06:52

    Nasi tu byli,

  • Kołek precz z miasta - niezalogowany 2018-10-13 13:34:29

    - Co muzyka w Łomży robi w wolnym czasie? - Wisi na plakacie.

  • Grypsik z BL - niezalogowany 2018-10-13 13:33:09

    Diecezjalne wieści. - Ile trzeba włożyć w muzykę żeby odniosłą sukces. - Nie wiem, ale napewno musisz jej włożyć obrączkę.

  • Hokej w Łomży - niezalogowany 2018-10-13 13:25:30

    - Co łączy Derewońkę z Kołkiem. - Jeden jeździ na rowerze bo chce, a drugi bo musi.

  • Derewońko czyta - niezalogowany 2018-10-13 13:23:19

    Derewońko do pijaczka z Farnej - No i powiesili nam muzykę w Łomży!!! - Wystawili Panie, wystawili...

  • AntyKołek - niezalogowany 2018-10-13 13:17:45

    Hasło Biskupa w Nowym Roku. - Żeby wszystko w diecezji wreszcie grało!!!

  • JumboJumbo - niezalogowany 2018-10-13 13:14:23

    - Ilu muzyków jest w diecezji? - Wielu, ale żadnego na plakacie.

  • Horror Story - niezalogowany 2018-10-13 13:12:20

    - Jak odłączyć Biskupa od muzyki? - Wezwać męża.

  • Łomża przeciw Sadowej - niezalogowany 2018-10-13 13:03:42

    Na plakacie jako jedyna pokazuje obrączkę. To znak dla wszystkich duchownych. Wstęp wzbroniony do odwołania.

  • hww - niezalogowany 2018-10-13 12:52:58

    Każdy kocha dobrą muzykę.

  • Ppp - niezalogowany 2018-10-13 12:51:46

    I po co ten cały szum? My już prezydenta mamy! Cała reszta to tylko formalność,

  • Kasa - niezalogowany 2018-10-13 12:45:10

    Ma 2 mężczyzn ....kochliwa kobieta.......

  • Głosuj na Mariusza - niezalogowany 2018-10-13 12:44:35

    - Muzyka łagodzi obyczaje? - Nie, Biskup łagodzi muzykę?

  • Był romans czy nie. kogo to ob - niezalogowany 2018-10-13 12:36:55

    Romans to grzech jak każdy inny, wystarczy szczera spowiedź, pokuta, chęć naprawy, i rozgrzeszenie. Dajmy kobiecie normalnie żyć. Każdy popełnia błędy.

  • GENEK - niezalogowany 2018-10-13 10:51:41

    niestety ale Kaczor boi się ojca dyrektora, na tyle że popełnił ten strzał w kolano przy wyborze kandydata na prezydenta PIS

  • CBP - niezalogowany 2018-10-13 06:02:33

    Ee tam. Powiem Wam ciekawostkę. Muzyk miała romans z wice- Biskupem.

  • rodzina muzyk - niezalogowany 2018-10-13 05:21:16

    Bardzo dobrze kukiz wsparł mariusza

  • fighter - niezalogowany 2018-10-12 22:20:47

    widać wyraźnie, że Pani Muzyk jest partyjnym instrumentem. Nie wolno tej kobiety dopuścić do władzy.

  • Kitoszi - niezalogowany 2018-10-12 22:03:52

    Czy wice prezio Cieśliski może nie wykorzystywać mojego domu do swoich nędznych politycznych interesów? Klatka schodowa mojego bloku nie należy do niego tylko do mnie i innych mieszkańców. To że przejściowo trafiło się kurze ziarno nie znaczy, że może on natrętnie wchodzić do mojego domu.

  • JarosławK - niezalogowany 2018-10-12 21:18:48

    Przez okres pracy w ratuszu POSŁUSZNA AGNESS kopała dołki pod prezydentem - swoim pracodawcą - własnie tak wyglądała jej współpraca w ratuszu ? Teraz obiecuje współpracę z rządem. Kpina. Ja 21.10. podziękuję jej za taką chęć współpracy!!! NIE dla MUZYK Oszukiwała prezydenta- teraz oszuka nas wyborców?!

  • JarosławK - niezalogowany 2018-10-12 20:16:45

    Wstydu nie ma ta kobieta!!!!! W myśl żądzy władzy niszczy drugiego człowieka bez względu na wszystko! Zero kompetencji, lenistwo, brak zaufania ! Właśnie za to została wyrzucona z ratusza !

  • ŁOMŻA-TUITERAZ - niezalogowany 2018-10-12 20:11:25

    Rewelacyjne pióro ! Rewelacyjny blog o łomżyńskiej polityce! https://lomza-tuiteraz.blogspot.com

  • SuperMario - niezalogowany 2018-10-12 19:57:05

    https://youtu.be/-bk8KuhCTmA

  • pelikany łykają - niezalogowany 2018-10-12 11:19:15

    Kukis wspiera nałogowego ministranta.. się porobiło.. "Ksionc proboszcz już się zbliża, już puka do mych drzwi, pobiegnę go przywitać.." hahaha

  • erwila karw. - niezalogowany 2018-10-12 09:36:26

    cała sytuacja w Łomzy jest bardzo nie korzystna dla naszej wspólnoty, czasem trzeba zchowac własne ambicje,a nie tylko sadowa myśli, że ma rację

  • folinx - niezalogowany 2018-10-12 09:27:27

    ok fajnie Kukiz się zachował w stosunku do Chrzanowskiego

  • Sombrero - niezalogowany 2018-10-12 08:55:14

    Czy pan z sex shopu będzie rozdawał darmowe prezerwatywy albo inne gadżety? A może bony na naukę języka hiszpańskiego?

  • Wstydu nie mają - niezalogowany 2018-10-12 08:51:05

    „Chcemy samorządów niepartyjnych, chcemy samorządów, w których nie będziemy mieli do czynienia z nepotyzmem, nie będziemy mieli do czynienia z kumoterstwem, nie będziemy mieli do czynienia z marnotrawieniem obywatelskich pieniędzy” - mówił Paweł Kukiz inaugurując kampanię wyborczą do samorządów. Ten gość nadaje się do kabaretu. Głosi takie hasła, a jednocześnie popiera Chrzanowskiego i jego ludzi, którzy uwłaszczyli się na pieniądzach łomżyniaków. Kpina. "Jak zostanę politykiem to naplujcie mi w ryj" - Paweł Kukiz

  • Wstydu nie mają - niezalogowany 2018-10-12 08:51:05

    „Chcemy samorządów niepartyjnych, chcemy samorządów, w których nie będziemy mieli do czynienia z nepotyzmem, nie będziemy mieli do czynienia z kumoterstwem, nie będziemy mieli do czynienia z marnotrawieniem obywatelskich pieniędzy” - mówił Paweł Kukiz inaugurując kampanię wyborczą do samorządów. Ten gość nadaje się do kabaretu. Głosi takie hasła, a jednocześnie popiera Chrzanowskiego i jego ludzi, którzy uwłaszczyli się na pieniądzach łomżyniaków. Kpina. "Jak zostanę politykiem to naplujcie mi w ryj" - Paweł Kukiz

  • Wstydu nie mają - niezalogowany 2018-10-12 08:51:05

    „Chcemy samorządów niepartyjnych, chcemy samorządów, w których nie będziemy mieli do czynienia z nepotyzmem, nie będziemy mieli do czynienia z kumoterstwem, nie będziemy mieli do czynienia z marnotrawieniem obywatelskich pieniędzy” - mówił Paweł Kukiz inaugurując kampanię wyborczą do samorządów. Ten gość nadaje się do kabaretu. Głosi takie hasła, a jednocześnie popiera Chrzanowskiego i jego ludzi, którzy uwłaszczyli się na pieniądzach łomżyniaków. Kpina. "Jak zostanę politykiem to naplujcie mi w ryj" - Paweł Kukiz

  • Wstydu nie mają - niezalogowany 2018-10-12 08:51:05

    „Chcemy samorządów niepartyjnych, chcemy samorządów, w których nie będziemy mieli do czynienia z nepotyzmem, nie będziemy mieli do czynienia z kumoterstwem, nie będziemy mieli do czynienia z marnotrawieniem obywatelskich pieniędzy” - mówił Paweł Kukiz inaugurując kampanię wyborczą do samorządów. Ten gość nadaje się do kabaretu. Głosi takie hasła, a jednocześnie popiera Chrzanowskiego i jego ludzi, którzy uwłaszczyli się na pieniądzach łomżyniaków. Kpina. "Jak zostanę politykiem to naplujcie mi w ryj" - Paweł Kukiz

  • Wstydu nie mają - niezalogowany 2018-10-12 08:51:05

    „Chcemy samorządów niepartyjnych, chcemy samorządów, w których nie będziemy mieli do czynienia z nepotyzmem, nie będziemy mieli do czynienia z kumoterstwem, nie będziemy mieli do czynienia z marnotrawieniem obywatelskich pieniędzy” - mówił Paweł Kukiz inaugurując kampanię wyborczą do samorządów. Ten gość nadaje się do kabaretu. Głosi takie hasła, a jednocześnie popiera Chrzanowskiego i jego ludzi, którzy uwłaszczyli się na pieniądzach łomżyniaków. Kpina. "Jak zostanę politykiem to naplujcie mi w ryj" - Paweł Kukiz

  • Wstydu nie mają - niezalogowany 2018-10-12 08:51:05

    „Chcemy samorządów niepartyjnych, chcemy samorządów, w których nie będziemy mieli do czynienia z nepotyzmem, nie będziemy mieli do czynienia z kumoterstwem, nie będziemy mieli do czynienia z marnotrawieniem obywatelskich pieniędzy” - mówił Paweł Kukiz inaugurując kampanię wyborczą do samorządów. Ten gość nadaje się do kabaretu. Głosi takie hasła, a jednocześnie popiera Chrzanowskiego i jego ludzi, którzy uwłaszczyli się na pieniądzach łomżyniaków. Kpina. "Jak zostanę politykiem to naplujcie mi w ryj" - Paweł Kukiz

  • Wstydu nie mają - niezalogowany 2018-10-12 08:51:04

    „Chcemy samorządów niepartyjnych, chcemy samorządów, w których nie będziemy mieli do czynienia z nepotyzmem, nie będziemy mieli do czynienia z kumoterstwem, nie będziemy mieli do czynienia z marnotrawieniem obywatelskich pieniędzy” - mówił Paweł Kukiz inaugurując kampanię wyborczą do samorządów. Ten gość nadaje się do kabaretu. Głosi takie hasła, a jednocześnie popiera Chrzanowskiego i jego ludzi, którzy uwłaszczyli się na pieniądzach łomżyniaków. Kpina. "Jak zostanę politykiem to naplujcie mi w ryj" - Paweł Kukiz

  • Snikers16 - niezalogowany 2018-10-12 08:20:57

    Normalne to porozmawiaj z kimś więcej niż tylko z kolegami z pod monopolowego

  • normalne miasto - niezalogowany 2018-10-12 08:18:58

    Z kim nie rozmawiam to każdy mówi że będzie głosował na Kukiza. Ludzie już chyba mają dosyć ludzi których siedzą i opowiadają bajki że jak będzie via baltica to Łomża może się rozwinie.

  • UlkA z piatmicy - niezalogowany 2018-10-12 08:09:18

    Kukiz wie co dobre i dlatego wspiera prezydenta u

  • antykołtun - niezalogowany 2018-10-12 07:47:13

    sKukiz wszedł do POlityki na fali krytyki paryjniactwa, dzielenia łupów po wyborach, zasadę republiki kolesi, nepotyzm, karierowiczostwo..., a kogo w Łomży POpiera..?, Chrzan to najbardziej typowy produkt partyjny, jego kadencja może służyć za klasyczny przykład patologii partyjnej mafii POlitycznej, a fakt, że stał się nagle ofiarą dyktatu partyjnego wodza, nie oczyszcza go ze szkardztwa, które dotąd czynił...

  • martin40 - niezalogowany 2018-10-12 07:45:44

    CHRZANOWSKI NIE PŁACZ CHŁOPAK POTRZEBUJE WSPARCIA - SAM SOBIE NIE RADZI

  • zuch - niezalogowany 2018-10-12 07:40:27

    jeden mądry się znalazł i wie że Chrzanowski jest w porządku

  • olga blad - niezalogowany 2018-10-12 07:38:11

    Kukiz może w Łomży dobry wynik wykręcić

  • aga z ratusza - niezalogowany 2018-10-12 07:31:04

    Mariusz jest uczciwym człowiekiem i jest liderem życia społeczno - politycznego takie coś napisał paweł kukiz w liście jako mieszkaniec dziękujemy

  • pisowiec - niezalogowany 2018-10-12 07:28:40

    to dobrze, że Prezydent ma wsparcie

  • mariola z sklepu - niezalogowany 2018-10-12 07:26:54

    Aby spotkać się z Biskupem i wytłumaczyć, że nie słucha się takiej muzyki

  • Snikers16 - niezalogowany 2018-10-12 07:25:00

    A po co tu? W Łomży fałszowanie podpisów i picie na ulicy wódki też jest nielegalne wiec po co przezdza?

  • urka - niezalogowany 2018-10-12 07:24:44

    podobno da wsparcie Prezydentowi