[LIVE] Przyjazna Łomża - konferencja prasowa w Hotelu Gromada

Łomża, [LIVE] Przyjazna Łomża konferencja prasowa Hotelu Gromada - zdjęcie, fotografia
09/07/2018 07:27

Dziś o godz. 10.00 w Hotelu Gromada w Łomży odbędzie się konferencja prasowa poświęcona powstaniu inicjatywy samorządowej „Przyjaznej Łomża”. Ruch samorządowych wywodzi się oddolnie, z rad osiedli. Pomysłodawcą projektu jest miejski radny Dariusz Domasiewicz.

Zapraszamy na naszą transmisję!

[LIVE] Przyjazna Łomża - konferencja prasowa w Hotelu Gromada komentarze opinie

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-07-10 13:06:25

    ŁOMŻA NIE MOŻE BYĆ PIS-owska.NIE MA KANDYDATA Z PIS.PIS UPADA W MIEŚCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • enej - niezalogowany 2018-07-10 06:37:13

    MUZYKALNE I CHRZANIONE PISORY W PIZDU W KOSMOS !!!!!! DAJMY ŁOMŻY SZANSĘ/!!!!!!! DAJMY PRZYSZŁOŚC NASZYM DZIECIOM.!!!!!!! WSTAŃMY Z KOLAN !!!!!!!! WYSTARCZY ,ŻE W NADCHODZĄCYCH WYBORACH NIE ZAGŁOSUJEMY NA TO PISIORSKIE TOWARZYSTWO.

  • hej - niezalogowany 2018-07-10 05:44:33

    Podobno Muzyk ma nie wystartować w nadchodzących wyborach, ma wyrzuty sumienia z tego jak się zachowała w trakcie swojej pracy w urzędzie. Chrzanowski ma wystartować i ma dużą szansę na wygraną.

  • Panidomu - niezalogowany 2018-07-09 21:25:54

    TADEUSZEK Raz swawolny Taduszek Nawsadzał w flaszeczkę muszek; A nie chcąc ich morzyć głodem, Ponawrzucał chleba z miodem. Widząc to ojciec przyniósł mu piernika I, nic nie mówiąc, drzwi na klucz zamyka. Zaczął się prosić, płakać Tadeuszek, A ojciec na to: „Nie więź biednych muszek”. Siedział dzień cały. To go nauczyło: Nie czyń drugiemu, co tobie niemiło.

  • Panicz 2222 - niezalogowany 2018-07-09 21:09:10

    Z 4 siedzą i lomocza w klawiaturę...niedotlenienie, niedozywienie i mózg płata figle. Ale żeby aż takie schizy?

  • Paranoja - niezalogowany 2018-07-09 21:06:57

    Hej gdzie oficjalnie podał?? Czego się najarales??

  • Kasa - niezalogowany 2018-07-09 19:10:23

    Nie pozwólmy ,żeby w mieście rządził Rydzyk ,biskup i Muzyk.Ostatnia szansa dla Łomży.Dobra decyzja wyborców uratuje miasto przed biedą i nędzą.

  • Panidomu - niezalogowany 2018-07-09 16:56:51

    Panicz oficjalnie podał, że NIE BĘDZIE STARTOWAŁ w wyścigu o stolec ratuszowy - sam rezygnuje. Żegnaj... Bóg i PiS tak chciał :)

  • serce miasta - niezalogowany 2018-07-09 16:55:33

    Panicz oficjalnie podał, że NIE BĘDZIE STARTOWAŁ w wyścigu o stolec ratuszowy - sam rezygnuje. Żegnaj... Bóg i PiS tak chciał :)

  • darekk - niezalogowany 2018-07-09 16:55:17

    Panicz oficjalnie podał, że NIE BĘDZIE STARTOWAŁ w wyścigu o stolec ratuszowy - sam rezygnuje. Żegnaj... Bóg i PiS tak chciał :)

  • enej - niezalogowany 2018-07-09 16:38:47

    MUZYKALNE I CHRZANIONE PISORY W PIZDU W KOSMOS !!!!!! DAJMY ŁOMŻY SZANSĘ/!!!!!!! DAJMY PRZYSZŁOŚC NASZYM DZIECIOM.!!!!!!! WSTAŃMY Z KOLAN !!!!!!!! WYSTARCZY ,ŻE W NADCHODZĄCYCH WYBORACH NIE ZAGŁOSUJEMY NA TO PISIORSKIE TOWARZYSTWO

  • Enejowskie rozumowanie - niezalogowany 2018-07-09 14:21:01

    Łomża powinna być. Taka i siaka. Powinno Wierze Jestem przekonany Łomża zasługuje Itd.... Jeszcze będzie czas nie za wcześnie na te pierdoły. ?

  • Enejowskie rozumowanie - niezalogowany 2018-07-09 14:19:33

    Kaczyński mówił Wstajemy z kolan!!!! Enej cytuje klasyka. Hehhhe

  • enej - niezalogowany 2018-07-09 14:11:12

    MUZYKALNE I CHRZANIONE PISORY W PIZDU W KOSMOS !!!!!! DAJMY ŁOMŻY SZANSĘ/!!!!!!! DAJMY PRZYSZŁOŚC NASZYM DZIECIOM.!!!!!!! WSTAŃMY Z KOLAN !!!!!!!! WYSTARCZY ,ŻE W NADCHODZĄCYCH WYBORACH NIE ZAGŁOSUJEMY NA TO PISIORSKIE TOWARZYSTWO

  • enej - niezalogowany 2018-07-09 14:10:48

    Jak było i jak jest to każdy widzi !!!!!!!!!!!!!!! Dajmy sobie szansę i wstańmy z kolan. Wystarczy ,ze nie zagłosujemy na te muzykalne i chrzanione pisory a otworzymy nowy lepszy rozdział historii naszego miasta i naszego życia.

  • enej - niezalogowany 2018-07-09 14:10:17

    MUZYKALNE I CHRZANIONE PISORY W PIZDU W KOSMOS !!!!!! DAJMY ŁOMŻY SZANSĘ/!!!!!!! DAJMY PRZYSZŁOŚC NASZYM DZIECIOM.!!!!!!! WSTAŃMY Z KOLAN !!!!!!!! WYSTARCZY ,ŻE W NADCHODZĄCYCH WYBORACH NIE ZAGŁOSUJEMY NA TO PISIORSKIE TOWARZYSTWO

  • enej - niezalogowany 2018-07-09 14:09:53

    j rozszczekały się pisobolszwickie ratuszowe trole. Przyczyna prozaiczna pojawił się nowy nieujebany w nic kandydat który może w pizdu w kosmos wyjebac całe to pisowskie skompromitowane towarzystwo. Kochani łomzyniacy jak nie skorzystamy z tej okazji i nie zagłosujemy na tego nowego człowieka to juz nigdy nie bedziemy mogli pojrzec sobie w twarz nie widzac w lustrze zwykłych frajerów.

  • Episkopat - niezalogowany 2018-07-09 12:30:39

    Co tu gadać Muzykowa zdradziła suwerena, pracując z nim za plecami knuła plan. Z Bronkiem. I się udało. Ale Bronek za mnie nie zagłosuje :)

  • Episkopat - niezalogowany 2018-07-09 12:24:27

    Katolik to pojęcie względne. Człowiek który żyje zgodnie z sumieniem i nie krzywdzi naumyślnie innego człowieka nie będąc katolikiem. Ma szansę na zbawienie. A nie bez kozery mówią że piekło wybrukowane jest księżmi.

  • katolik - niezalogowany 2018-07-09 12:01:14

    Moja Agnieszko wszyscy będziemy głosować na ciebie!!!

  • katolik - niezalogowany 2018-07-09 12:01:10

    Moja Agnieszko wszyscy będziemy głosować na ciebie!!!

  • katolik - niezalogowany 2018-07-09 12:01:06

    Moja Agnieszko wszyscy będziemy głosować na ciebie!!!

  • katolik - niezalogowany 2018-07-09 12:01:02

    Moja Agnieszko wszyscy będziemy głosować na ciebie!!!

  • katolik - niezalogowany 2018-07-09 12:00:52

    Moja Agnieszko wszyscy będziemy głosować na ciebie!!!

  • katolik - niezalogowany 2018-07-09 12:00:47

    Moja Agnieszko wszyscy będziemy głosować na ciebie!!!

  • katolik - niezalogowany 2018-07-09 12:00:43

    Moja Agnieszko wszyscy będziemy głosować na ciebie!!!

  • katolik - niezalogowany 2018-07-09 12:00:38

    Moja Agnieszko wszyscy będziemy głosować na ciebie!!!

  • katolik - niezalogowany 2018-07-09 12:00:30

    Moja Agnieszko wszyscy będziemy głosować na ciebie!!!

  • katolik - niezalogowany 2018-07-09 12:00:25

    Moja Agnieszko wszyscy będziemy głosować na ciebie!!!

  • katolik - niezalogowany 2018-07-09 12:00:17

    Moja Agnieszko wszyscy będziemy głosować na ciebie!!!

  • katolik - niezalogowany 2018-07-09 12:00:11

    Moja Agnieszko wszyscy będziemy głosować na ciebie!!!

  • katolik - niezalogowany 2018-07-09 11:59:21

    Moja Agnieszko wszyscy będziemy głosować na ciebie!!!

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-07-09 11:26:07

    Muzyk to katastrofa dla miasta..............

  • Panidomu - niezalogowany 2018-07-09 11:14:49

    Cd. Moja Agnieszko, jak wyrazić to co czuje. Jak wytłumaczyć czym jest dla mnie zdrada Twa? Dałem Ci wiarę i zaufanie. Upoważnienia i wykonanie, a za plecami. Potraktowałas mnie jak PSA!! Moja Agnieszko, byłaś mi naprawdę bliska. Moja Agnieszko byłaś mym zastępcą WIESZ?? Dałem Ci władzę, dałem Ci rękę. Dałem Ci kasę na lux sukienkę. Stołka nie dałem - stołek TADZIK zabrał sam. Dał jej władzę, dał jej wolność - głowy nie dał hej!! Ref. Teraz Łomża rządzić będzie TADZIK nasz. Ty do powiedzenia już niewiele masz. Z królewskiego miasta sięgnie aż do dna. Teraz nie płacz mała. Toruń swoje prawa ma!!!

  • Panidomu - niezalogowany 2018-07-09 11:04:53

    Moja Agnieszko Moja Agnieszko byłaś mi naprawdę bliska. Moja Agnieszko byłaś mym zastępcą wiesz??? Dałem ci wiarę, dałem Ci rękę. Dałem Ci wolnosc, a Ty w podzięce chwytajac rękę, chciałaś urwać głowę ma! Moja Agnieszko przyprowadziłem Cię z ulicy, Wprowadziłem w politykę Cię - jak brat. Dałem Ci wiarę, dałem Ci rękę. Dałem Ci wolnosc , a Ty w podzięce. Chwytajac rękę, chciałaś urwać głowę ma. Dał jej władzę, dał jej wolność - głowy nie dał hej! Ref. Teraz pijesz winio, pijesz aż do dna. Łomża- Toruń - WAWA jeździsz gdzie się da. Chciałabyś zapomnieć, uciec gdzie się da. Teraz spać nie możesz - ZDRADA swoje prawa ma! Teraz Toruń będzie, drugim domem Twym, Hymn wdzięczności będziesz śpiewać z Tadziem swym. Chcielibyście ukryć prawdę..gdzie się da. Może spać spokojnie - KTO MORALNOSC W DUSZY MA!!

  • tom37 - niezalogowany 2018-07-09 11:01:02

    A ja głosuję na Chrzanowskiego

  • LOMZYNIAK - niezalogowany 2018-07-09 10:06:09

    NIE GLOSUJE NA AGNIESZKE MUZYK ANI NA PIS PO TYM JAKIEGO MARNEGO POLAMANCA MORALNEGO NAM WCISNELI W DODATKU POPYCHADLO BISKUPA. JA I TYSIACE OSOB Z LOMZY I Z ZAGRANICY!!!JESTESMY PRZECIW AGNIESZCE MUZYK!!!!

  • Wspolczesna - niezalogowany 2018-07-09 10:03:36

    Rydzyk pomógł jej wdrapać się na fotel to teraz jezdzi w dziękczynieniu do niego na jasną górę. Nie ma co się dziwić. Bronakowski i Muzyk zniszczą miasto będzie tu się dobrze żyło tylko dla księży, biskupów i proboszczy. Oni będą w bogactwie opływać jak dotychczas a zwykły zjadacz chleba dalej będzie klepał biedę. W dodatku z naszego miasta zrobią drugi Toruń. A Bronakowski będzie tu drugim Rydzykiem, a Muzyk Ala Macierewicz.

  • łomżyniak - niezalogowany 2018-07-09 10:00:08

    Głosuję na Agnieszkę!!! - ja i tysiące innych osób.

  • Episkopat - niezalogowany 2018-07-09 09:56:41

    PANI AGNIESZKA MUZYK W OBECNEJ CHWILI JEST ASYSTENTKA BISKUPA? PROSZE PANI LUDZIE MAJA OCZY - W CZASIE PREZYDENTURY POKAZYWALA SIE Z BISKUPEM, REKA W REKE - PO ODWOLANIU JEJ ZE STANKWISKA ZA BLEDY W NADZORZE, I OBRUSZENIU LUDZI ZA JEJ NIEDOCIAGNIECIA ZACZELA POKAZYWAC SIE NAGLE Z RODZINA UNIKAJAC BISKUPA I SPEKULACJI...CO TO NIBY ON JEJ FOTEL ZALATWIA JEZDZAC PO POLITYKACH Z CALEJ POLSKI - PO POMYSLNYM ZALATWIENIU SPRAWY PRZEZ BISKUPA Z BLOGOSLAWIENSTWEM RYDZYKA AGNIESZKA ZNOW NIE UNIKA KONTAKTOW Z BISKUPEM CO WIDZIMY NA TV TRWAM W CIAGU MIESIAC JUZ DWA RAZY PIELGRZYMOWALA OBOK WIELEBNEGO NA JASNA GÓRĘ PANI AGNIESZKO GDYBY PANI PIELGRZYMOWALA W INTENCJI DOBRA MIASTA TO CHWALA PANI. ALE PANI PIELGRZYMUJE W SWOJEJ INTENCJI W INTENCJI SWEGO DOBRA OSOBISTEGO KOSZTEM ZDRADZIECKIEGO PODSTEPU WOBEC OSOBY KTORA PANI ZAUFALA I DALA PRACE. NIE DLA ZDRAJCOW I DOMOSICIELI na LOMZe!!!!

  • serce miasta - niezalogowany 2018-07-09 09:52:25

    darek stul mordę!

  • serce miasta - niezalogowany 2018-07-09 09:36:35

    Dziennikarz portalu 4lomza Mirosław Derewońko na swoim profilu fb ogłosił start w wyborach na prezydenta Łomży. To już teraz domyślam się jaki jest powód, że kasują moje wypowiedzi na tym portalu. On będzie prowadził agresywną kampanię przeciwko Prezydentowi po to aby muzyk miała łatwiej, bo w debatach z Chrzanowskim nie ma najmniejszych szans ale teraz już ponad wszelką wątpliwość wiadomo dlaczego 4lomza bez przerwy pisze ohydne paszkwile na Prezydenta....to obrzydliwe....

  • serce miasta - niezalogowany 2018-07-09 09:32:55

    Dziennikarz portalu 4lomza Mirosław Derewońko na swoim profilu fb ogłosił start w wyborach na prezydenta Łomży. To już teraz domyślam się jaki jest powód, że kasują moje wypowiedzi na tym portalu. On będzie prowadził agresywną kampanię przeciwko Prezydentowi po to aby muzyk miała łatwiej, bo w debatach z Chrzanowskim nie ma najmniejszych szans ale teraz już ponad wszelką wątpliwość wiadomo dlaczego 4lomza bez przerwy pisze ohydne paszkwile na Prezydenta....to obrzydliwe....

  • marcin38 - niezalogowany 2018-07-09 09:30:34

    Osiedla to nie tylko matki z dziećmi.Co z osobami starszymi pytam???

  • Omen - niezalogowany 2018-07-09 09:28:49

    O proszę. Wybory idą to i Domasiewicz zaczął się udzielać. Dobre

  • jony b. - niezalogowany 2018-07-09 09:24:57

    Ten Domasiewicz to z PO jest? Szkoda czasu to oglądać

  • Hej - niezalogowany 2018-07-09 09:16:00

    Wszystko tylko nie peło! Najgorsze zło

  • Mietek1 - niezalogowany 2018-07-09 09:14:38

    Domasiewicz miałeś 4 lata, żeby się wykazać. Znowu na wybory się obudziłeś? Stracony głos.

  • J A N - niezalogowany 2018-07-09 09:08:46

    Muzyk "reprezentuje Pis" a pewnie nawet nie zna programu ha ha ha. Czekam na LIVE z nią. Niech sie pokaże!!!

  • Matyldia - niezalogowany 2018-07-09 09:07:26

    Czekam na coś o wyborach, niech kandydaci troche podyskutują ze sobą i wyjaśnią niektóre rzeczy np. stratę miliona przez Muzyk

  • Mania - niezalogowany 2018-07-09 09:04:37

    dajcie coś o wyborach, Chrzanowski rozwali

  • Paranoja - niezalogowany 2018-07-09 09:04:19

    AGNIESZCE MUZYK MOWIE STANOWCZE NIE!!!!! DONOSICIELKA I ZDRAJCZYNI!!!!!! DONIOSLA NA SWOJEGO SUWERENA DO KOSCIOLA ZAPEDZILA SIE DO TORUNIA I DLATEGO MAMY TAKIEGO ZLAMANEGO MORALNIE KANDYDATA Z PISU NA NASTEPNE WYBORY. CHCECIE ZEBY LOMZA RZADIL BISKUP ZASTĘPCZY ZE SWOJA STRASZNA MARIONETKA ??? TO GLOSUJCIE ....ALE PEWNEGO DNIA OBUDZICIE SIE W TORUNIU A LOMZY KROLEWSKIEGO MIASTA NIE BEDZIE TYLKO ZOSTANIE KSIEZOWSKIE MIASTO.

  • Bartosz!! - niezalogowany 2018-07-09 09:02:56

    Dajcie jakąś walkę Chrzanowski- Muzyk. Baba sie skompromituje i może w końcu wyjaśni dlaczego straciła milion złotych!!!!

  • tesco - niezalogowany 2018-07-09 09:01:31

    oni wszyscy z PO ? kto to wogóle jest ? dajcie sobie spokój

  • Głos - niezalogowany 2018-07-09 08:58:47

    Heheh. Ja tam oddam głos na Chrzanowskiego i tyle. Elo

  • Walka - niezalogowany 2018-07-09 08:53:32

    Niech sobie gadają co chcą. Ja na pewno na Muzyk nie głosuję.

  • Antoś Ł - niezalogowany 2018-07-09 08:48:36

    No właśnie, a kim jest ten Domasiewicz? Pierwszy raz o nim słyszę

  • Szanowny Pan - niezalogowany 2018-07-09 08:45:19

    na Muzyk nie ma co głosować, tylko Chrzan coś zrobi

  • Patriota - niezalogowany 2018-07-09 08:44:15

    Czemu zdziwienie, że w Łomży się mówi tylko o wyborach??? Wybory już na jesieni, więc nie ma w tym nic dziwnego. Zresztą wraz z wyborami jest pełno skandali... Np. Nominacja przez PiS albo utrata miliona przez p. Muzyk.

  • ciekawy - niezalogowany 2018-07-09 08:44:10

    A pisda Darekk gdzie?

  • Rex - niezalogowany 2018-07-09 08:44:03

    Głupoty jakieś gadają :D

  • Tttt - niezalogowany 2018-07-09 08:39:56

    A kto powiedział, że ma być ciekawa

  • Obywatel - niezalogowany 2018-07-09 08:37:12

    Ale ciekawa konferencja. Co to ma być...

  • Ewa R. - niezalogowany 2018-07-09 08:33:16

    Beznadziejna konferencja...

  • Wolny - niezalogowany 2018-07-09 08:32:42

    Nie znam tego Pana.

  • Platynowa plyta :) - niezalogowany 2018-07-09 08:20:45

    dajcie spokój masakra jakas marzenka buhahaha a boiska w sobote i niedziele na SP5 zamkniete otwórzcie boiska chcemy grać !!! nie od 8.00 do 20.00 od poniedziałku do piatku TYLKO 7/24h

  • Tereska - niezalogowany 2018-07-09 08:17:05

    Kto to p. Darek?? Kim on jest?

  • Serce miasta - niezalogowany 2018-07-09 08:16:29

    Od rozmowy się wszystko zaczyna. Ludzie muszą wiedzieć, że też mogą decydować o Łomży i mieć jakiś wkład w te miasto. A jak widzisz mało kto głosuje...

  • wojtas - niezalogowany 2018-07-09 08:16:06

    cheche przecież Darku jesteś w PO !!! nieźle rozegrane

  • abrakadabra - niezalogowany 2018-07-09 08:13:06

    Więc będzie puste gadanie o różnych potrzebach tylko jak zwykle sponsora brak.

  • Jerzy M - niezalogowany 2018-07-09 08:13:04

    Dlaczego @Krzysztof lomza? Dobry prezydent

  • Jerzy M - niezalogowany 2018-07-09 08:11:52

    Dokładnie nie można narzekać na prezydenta, skoro ludzie sami nie wiedzą czego chcą

  • Krzysztof lomza - niezalogowany 2018-07-09 07:56:23

    Mam nadzieje ze ten Chrzanowski więcej prezydentem nie zostanie !!!!!!!! MAMY DOSYC GO !!!

Dodajesz jako: |