:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

[LIVE] Uroczysta odprawa pocztów sztandarowych

Portal mylomza.pl 11/11/2019 11:35

Jednym z głównych elementów odchodów Święta Niepodległości w Łomży jest tradycyjne złożenie kwiatów pod tablicą poświęconą Leonowi Kaliwodzie na ulicy Sienkiewicza. To w tym miejscu łomżyński bohater poległ 11 listopada 1918 roku.

Transmisję LIVE rozpoczynamy o godz. 13.00.

lomza

[LIVE] Uroczysta odprawa pocztów sztandarowych komentarze opinie

  • gość 2019-11-11 11:51:05

    Zapraszamy na eksponowanie biało – czerwonej flagi - 11 listopada 2019 r. o godzinie 14.00 – Stary Rynek!

  • gość 2019-11-11 13:15:06

    namiocik sobie nad główeczkami postawili ale aby uporządkować te pożółkłe krzaczory na tym chodniku przed tą tablicą to nikomu do głowy nie przyszło. To jest poziom miejscowych elit polityczno samorzadowych . Wstyd i nic więcej. CZASU NA TO BYŁO CHYBA DOŚC A I ŚWIĘTO TO TO TYLKO RAZ DO ROKU. KOSZT POSADZENIA CHRYZANTEM TEZ NIEWIELKI..

  • gość 2019-11-11 13:21:41

    / a ta ruda to niby w jakim charakterze ? Posłowanie się skończyło więc won na miejsce publiczności , nikt jej tu nie potrzebuje.

  • gość 2019-11-11 13:25:39

    co to za dzwięk makabra

  • JaJa - niezalogowany 2019-11-11 13:29:06

    Potem broń dajcie dla Roberta P. bo noż kuchenny w KMP a on niema czym ludzi straszyć .

  • gość 2019-11-11 13:29:50

    jaką poseł !!!!!!!! była poseł która już mandat straciła.

  • gość 2019-11-11 13:34:16

    poseł Kołakowski mówi swobodnie i płynnie a pani Krynicka czyta z trudem nawet co ma napisane. Mogłaby się na pamięć nauczyć.

  • gość 2019-11-11 13:38:33

    Kołakowski po co ta lekcja historii ? Powiedz lepiej gdzie są pieniądz na kolej do Łomży którą zabrali twoi koledzy z PiS. Te 48 milinów przeznaczyli na kolej na Białoruś bo to dla nich ważniejszy interes niż potrzeby drugiego co do wielkości miasta na podlasiu.

  • gość 2019-11-11 13:43:15

    Kołakowski na jankeską armię to ty sobie pać ze swojej kieszeni!!!!!!!!!!!! To ,że teraz musimy opierać się na pomocy zewnętrznej to podziękuj swojemu koledze z PiS Macierewiczowi który zniszczył i rozbroił polską armię.

  • gość 2019-11-11 13:51:25

    Szanowny Panie Pośle Kołakowski
    piękne wystąpienie
    szacunek

  • gość 2019-11-11 14:12:05

    A Borusewicz nawet w święto dzieli, nie przeczytał? nie zrozumiał kart historii?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-11 14:42:05

    Dobre pytanie Co Benka tam robiła?

  • gość 2019-11-11 16:09:25

    Benka na dzień dzisiejszy jest Posłem RP, szacun Pani Poseł

  • neutrum - niezalogowany 2019-11-11 16:15:01

    świętowanie nieudane - brak flagi LGBT

  • Leoś - niezalogowany 2019-11-11 16:35:23

    Bernadetta - poseł z tabletem, bo z głowy ten ćwierćinteligent szpagatowy nic nie wyduka … strażnik panteonu ...

  • real - niezalogowany 2019-11-11 16:41:33

    Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale to święto, pomimo, że jest naszym największym świętem narodowym, jest co roku takie smutne, takie mszalno-sztandarowe, takie wyobcowane z naszego życia. Może to powoduje późno jesienny termin, jesienne szarugi, krótki dzień, ale na pewno jakiś udział w takim świętowaniu mają organizatorzy imprez i uroczystości, którzy nie umieją (nie chcą?) zachęcić ludzi do udziału, do aktywnego świętowania.

  • gość 2019-11-11 19:36:39

    Będąc na uroczystości przy ul. Sienkiewicza czuło się nie tylko podniosłość uroczystości ale i wielką radość a pośpiewać można było wieczorem na koncercie w II LO a teraz w zaciszu domowym
    Wojenko, Wojenko cóżeś TY za Pani ..............

  • Gościówa - niezalogowany 2019-11-11 19:47:01

    Bernadeta jako poseł tam była. Kadencja sejmu VIII kadencji kończy się właśnie dziś tj 11 listopada 2019, ponieważ pierwsze powiedzenie odbyło się 12 listopada 2015

  • Wyborca - niezalogowany 2019-11-12 07:37:35

    Marcin jedząc zupę na starym rynku - gospodarz miasta.

Dodajesz jako: |