:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

[LIVE] Uroczysta sesja Sejmiku Województwa Podlaskiego w Łomży

Partie polityczne, [LIVE] Uroczysta sesja Sejmiku Województwa Podlaskiego Łomży - zdjęcie, fotografia
09/10/2018 08:10

O godz. 12.00 w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łomży, odbędzie się uroczysta sesja Sejmiku Województwa Podlaskiego. Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo.

Porządek uroczystej sesji

Otwarcie uroczystej sesji Sejmiku . Wystąpienie Marszałka Województwa Podlaskiego Jerzego Leszczyńskiego. Wręczenie Biskupowi seniorowi diecezji łomżyńskiej ks. Stanisławowi Józefowi Stefankowi Odznaki Honorowej Województwa Podlaskiego. Wystąpienie prof. Adama Czesława Dobrońskiego – „Oblicza regionu łomżyńskiego” Wystąpienie Przewodniczącego Sejmiku Jacka Piorunka – „Rozwój Regionu Łomżyńskiego w kontekście zadań samorządu województwa” Wystąpienie Wiceprzewodniczącego Sejmiku Mieczysława Bagińskiego – „Samorządność na ziemi łomżyńskiej w przeciągu 100 lat niepodległości”. Wystąpienie Wiceprzewodniczącego Sejmiku Marka Olbrysia. Wystąpienie Prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego. Koncert Orkiestry Filharmonii Kameralnej w Łomży.

[LIVE] Uroczysta sesja Sejmiku Województwa Podlaskiego w Łomży komentarze opinie

  • C330 - niezalogowany 2018-10-10 04:17:23

    ODDAJTA CIĄGNIK DLA SŁAWKA GENERAŁA , PAMIĄTKA RODZINNA OTO MY DZIŚ PROSIM ZANIM ;-/

  • Myślący - niezalogowany 2018-10-09 19:16:07

    Zrobiłem analizę potencjalnych kndydatów i Ich przydatności: - Chrzanowski - przez 5 lat będzie ziedział bezproduktywnie, bo szans na reelekcję nie będzie miał, więc po co się wysilać. PiS go skreślił, wiec niech nie liczy, że cokolwiek ugra dla nas w Warszawie (bo w Białymstoku, jak dotychczas tez nie był za bardzo roszczeniowy ) - Borysewicz- dla PO PiS bezapelacyjnie zamknie wszystkie bramki - pozostali - nie maj szans - Muzykowa - ładna baba i do tego kndydatka PiS. Skoro PiS Ja wystawił, więc będzie Jej pomagać i udowadniać, że kto z nami temu pomożemy. Do tego ładna baba- wiec tez coś tam może ugrać. NIE MA WYBORU - TYLKO MUZYK!!!!!!! Jest to najlepszy i najbardziej optymalny wybór. Do tego ma szansę na reelekcję, wiec jeśli PiS dalej będzie rządzić - będzie wypruwali żyły, aby załapać się na kolejna kadencje. Niech się eksploatuje (ponoć jest ambitna i pracowita)- oby tylko nam żyło się w Łomży lepiej Zatem - ja i moja rodzina głosujemy na Muzykową. Myślę, że wszyscy zdroworozsądkowo myślący (niekoniecznie Jej zwolennicy) postapią podobnie

  • ŁOMŻA-TUITERAZ - niezalogowany 2018-10-09 15:41:15

    Rewelacyjne pióro! Blog otwiera oczy na to co dzieje się teraz w Łomży. https://lomza-tuiteraz.blogspot.com

  • obserwator - niezalogowany 2018-10-09 14:57:02

    trututu - kampania wyborcza Dobroński, Bagiński o wszystkim i o niczym. Bagiński bardziej konkretnie o ludziach. Piorunek dość merytorycznie, tak ja na takie spotkanie, tak bez napinania się.

  • zyta - niezalogowany 2018-10-09 12:51:28

    admin nie chce wpuścić adresu

  • zyta - niezalogowany 2018-10-09 12:49:32

    poczytajcie, czy to może byc prawda

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-10-09 12:23:10

    anielagrab Powiem tylko tyle że masz kobieto problem. Twoja kandydatka nie prowadzi pozytywnej kampanii. NIE PROWADZI POZYTYWNEJ KAMPANII!!! SWOJĄ KAMPANIĘ ZACZĘŁA OD ATAKU NA PREZYDENTA I ZMIANY FRONTU Z MINUTY NA MINUTĘ. CO TO ZA POZYTYWY? NA PEWNO NIE JEST POZYTYWNA POSTAWA W JAKI SPOSÓB OTRZYMAŁA NOMINACJĘ?? CO ZROBIŁA ZA PLECAMI CHRZANOWSKIEGO?? TO JEST POZYTYWNE??? TO JEST PRYMITYWNE!!!!!! KOBIETO !!! PRÓBUJESZ ZAMASKOWAĆ CAŁĄ SYTUACJĄ PISZĄC O JAKICHŚ POZYTYWACH ŻE TAKI ANIOŁ NAGLE....Z CIEBIE !!! NAWET JAK CZARNĄ OWCĘ PRZEFARBUJĄ NA BIAŁO - NIE ZNACZY ŻE ZMIENIŁA SWÓJ CHARAKTER...ZAWSZE BĘDZIE CZARNĄ OWCĄ. WILKIEM W OWCZEJ SKÓRZE... TYLE W TEMACIE PRYMITYWNEJ KAMPANII TEJ TWOJEJ KANDYDATKI. P.S TEN TON WYPOWIEDZI JUŻ DAWNO SŁYSZAŁEM, każdy wie kto to pisze - anielagrab, antekkop i martin 40.... wcześniej serce miasta, sars i inne niki. Znamy się.

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-10-09 12:08:12

    MATKO BOSKA - STEFANEK MÓWIŁ O TYM ŻE BISKUP JEST DROGOWSKAZEM - ALE W POLITYKE SIĘ NIE MIESZAJĄ. NIKT DROGOWSKAZU NIE MOŻE WYKOPAĆ TEGO DROGOWSKAZU I ZAWŁASZCZYĆ GO SOBIE... MASAKRA - JESTEM ZAWIEDZIONY - TO JEST OBŁUDA I TYLE

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-10-09 11:56:17

    jarekducha...enej BONÓW JEST JESZCZE DUŻO - STARCZY DLA CAŁEJ ŁOMŻY - JAK WYMOGI BĘDZIESZ SPEŁNIAŁ !!!! KAŻDY MÓGŁ SKORZYSTAĆ Z BONÓW- PREZYDENT TEŻ !!!!!!NIE SIEJ WIATRU .... JAK WIEDZY NIE MASZ.

  • REX - niezalogowany 2018-10-09 11:53:39

    aj tam zaraz odznaczeenia a moze to tylko skromne pozdrowienia z Wenezueli

  • wyborca - niezalogowany 2018-10-09 11:42:41

    Koordynatorem projektu była Muzyk.To jej wina ,że potrzebujący nie dostali tylko dobrze zarabiający w Łomży.Lista osób powinna być ujawniona!

  • wyborca - niezalogowany 2018-10-09 11:42:41

    Koordynatorem projektu była Muzyk.To jej wina ,że potrzebujący nie dostali tylko dobrze zarabiający w Łomży.Lista osób powinna być ujawniona!

  • wyborca - niezalogowany 2018-10-09 11:42:41

    Koordynatorem projektu była Muzyk.To jej wina ,że potrzebujący nie dostali tylko dobrze zarabiający w Łomży.Lista osób powinna być ujawniona!

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-09 11:27:30

    a chrzanowski taki niewinny? zarabia 10 koła a bonu dla potrzebujących zabiera na naukę jezyka, te bony były do ch... na poprawienie kwalifikacji osób aby znalazły lepszą robote, dla poprawienia im sytuacji finansowej, sprawienia lepszych mozliwosci utrzymania rodziny, pan chrzanowski sprawił, że ktoś tego bonu nie otrzymał! Wstyd Panie Chrzanowski - gardzę takim zachowaniem

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-09 11:27:30

    a chrzanowski taki niewinny? zarabia 10 koła a bonu dla potrzebujących zabiera na naukę jezyka, te bony były do ch... na poprawienie kwalifikacji osób aby znalazły lepszą robote, dla poprawienia im sytuacji finansowej, sprawienia lepszych mozliwosci utrzymania rodziny, pan chrzanowski sprawił, że ktoś tego bonu nie otrzymał! Wstyd Panie Chrzanowski - gardzę takim zachowaniem

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-09 11:27:30

    a chrzanowski taki niewinny? zarabia 10 koła a bonu dla potrzebujących zabiera na naukę jezyka, te bony były do ch... na poprawienie kwalifikacji osób aby znalazły lepszą robote, dla poprawienia im sytuacji finansowej, sprawienia lepszych mozliwosci utrzymania rodziny, pan chrzanowski sprawił, że ktoś tego bonu nie otrzymał! Wstyd Panie Chrzanowski - gardzę takim zachowaniem

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-09 11:27:30

    a chrzanowski taki niewinny? zarabia 10 koła a bonu dla potrzebujących zabiera na naukę jezyka, te bony były do ch... na poprawienie kwalifikacji osób aby znalazły lepszą robote, dla poprawienia im sytuacji finansowej, sprawienia lepszych mozliwosci utrzymania rodziny, pan chrzanowski sprawił, że ktoś tego bonu nie otrzymał! Wstyd Panie Chrzanowski - gardzę takim zachowaniem

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-09 11:27:30

    a chrzanowski taki niewinny? zarabia 10 koła a bonu dla potrzebujących zabiera na naukę jezyka, te bony były do ch... na poprawienie kwalifikacji osób aby znalazły lepszą robote, dla poprawienia im sytuacji finansowej, sprawienia lepszych mozliwosci utrzymania rodziny, pan chrzanowski sprawił, że ktoś tego bonu nie otrzymał! Wstyd Panie Chrzanowski - gardzę takim zachowaniem

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-09 11:27:30

    a chrzanowski taki niewinny? zarabia 10 koła a bonu dla potrzebujących zabiera na naukę jezyka, te bony były do ch... na poprawienie kwalifikacji osób aby znalazły lepszą robote, dla poprawienia im sytuacji finansowej, sprawienia lepszych mozliwosci utrzymania rodziny, pan chrzanowski sprawił, że ktoś tego bonu nie otrzymał! Wstyd Panie Chrzanowski - gardzę takim zachowaniem

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-09 11:27:29

    a chrzanowski taki niewinny? zarabia 10 koła a bonu dla potrzebujących zabiera na naukę jezyka, te bony były do ch... na poprawienie kwalifikacji osób aby znalazły lepszą robote, dla poprawienia im sytuacji finansowej, sprawienia lepszych mozliwosci utrzymania rodziny, pan chrzanowski sprawił, że ktoś tego bonu nie otrzymał! Wstyd Panie Chrzanowski - gardzę takim zachowaniem

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-09 11:27:29

    a chrzanowski taki niewinny? zarabia 10 koła a bonu dla potrzebujących zabiera na naukę jezyka, te bony były do ch... na poprawienie kwalifikacji osób aby znalazły lepszą robote, dla poprawienia im sytuacji finansowej, sprawienia lepszych mozliwosci utrzymania rodziny, pan chrzanowski sprawił, że ktoś tego bonu nie otrzymał! Wstyd Panie Chrzanowski - gardzę takim zachowaniem

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-09 11:27:29

    a chrzanowski taki niewinny? zarabia 10 koła a bonu dla potrzebujących zabiera na naukę jezyka, te bony były do ch... na poprawienie kwalifikacji osób aby znalazły lepszą robote, dla poprawienia im sytuacji finansowej, sprawienia lepszych mozliwosci utrzymania rodziny, pan chrzanowski sprawił, że ktoś tego bonu nie otrzymał! Wstyd Panie Chrzanowski - gardzę takim zachowaniem

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-09 11:27:29

    a chrzanowski taki niewinny? zarabia 10 koła a bonu dla potrzebujących zabiera na naukę jezyka, te bony były do ch... na poprawienie kwalifikacji osób aby znalazły lepszą robote, dla poprawienia im sytuacji finansowej, sprawienia lepszych mozliwosci utrzymania rodziny, pan chrzanowski sprawił, że ktoś tego bonu nie otrzymał! Wstyd Panie Chrzanowski - gardzę takim zachowaniem

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-09 11:27:29

    a chrzanowski taki niewinny? zarabia 10 koła a bonu dla potrzebujących zabiera na naukę jezyka, te bony były do ch... na poprawienie kwalifikacji osób aby znalazły lepszą robote, dla poprawienia im sytuacji finansowej, sprawienia lepszych mozliwosci utrzymania rodziny, pan chrzanowski sprawił, że ktoś tego bonu nie otrzymał! Wstyd Panie Chrzanowski - gardzę takim zachowaniem

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-09 11:27:29

    a chrzanowski taki niewinny? zarabia 10 koła a bonu dla potrzebujących zabiera na naukę jezyka, te bony były do ch... na poprawienie kwalifikacji osób aby znalazły lepszą robote, dla poprawienia im sytuacji finansowej, sprawienia lepszych mozliwosci utrzymania rodziny, pan chrzanowski sprawił, że ktoś tego bonu nie otrzymał! Wstyd Panie Chrzanowski - gardzę takim zachowaniem

  • wyborca - niezalogowany 2018-10-09 11:16:46

    Stefanek co dla Łomży zrobił? Widać i słychać co się dzieje w mieście.

  • obserwator - niezalogowany 2018-10-09 10:48:04

    Przedwyborcza harce PSL, PO, PiS i prezydenta. Wszystkim pasuje w tym czasie.

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-10-09 10:46:41

    MUZYKOWA nie wygrasz!!! Kazdy wie w jaki sposób dostałaś nominację !!! Nie można krzywdzić człowieka - niewinnego - bo ktoś tak chciał!!!! TRZEBA MIEĆ ODWAGĘ - ODEJŚĆ Z GODNOŚCIĄ I WTEDY ZAKŁADAĆ SWÓJ KOMITET!!!!!

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-10-09 10:46:34

    MUZYKOWA nie wygrasz!!! Kazdy wie w jaki sposób dostałaś nominację !!! Nie można krzywdzić człowieka - niewinnego - bo ktoś tak chciał!!!! TRZEBA MIEĆ ODWAGĘ - ODEJŚĆ Z GODNOŚCIĄ I WTEDY ZAKŁADAĆ SWÓJ KOMITET!!!!!

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-10-09 10:46:27

    MUZYKOWA nie wygrasz!!! Kazdy wie w jaki sposób dostałaś nominację !!! Nie można krzywdzić człowieka - niewinnego - bo ktoś tak chciał!!!! TRZEBA MIEĆ ODWAGĘ - ODEJŚĆ Z GODNOŚCIĄ I WTEDY ZAKŁADAĆ SWÓJ KOMITET!!!!!

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-10-09 10:46:18

    MUZYKOWA nie wygrasz!!! Kazdy wie w jaki sposób dostałaś nominację !!! Nie można krzywdzić człowieka - niewinnego - bo ktoś tak chciał!!!! TRZEBA MIEĆ ODWAGĘ - ODEJŚĆ Z GODNOŚCIĄ I WTEDY ZAKŁADAĆ SWÓJ KOMITET!!!!!

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-10-09 10:46:11

    MUZYKOWA nie wygrasz!!! Kazdy wie w jaki sposób dostałaś nominację !!! Nie można krzywdzić człowieka - niewinnego - bo ktoś tak chciał!!!! TRZEBA MIEĆ ODWAGĘ - ODEJŚĆ Z GODNOŚCIĄ I WTEDY ZAKŁADAĆ SWÓJ KOMITET!!!!!

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-10-09 10:46:00

    MUZYKOWA nie wygrasz!!! Kazdy wie w jaki sposób dostałaś nominację !!! Nie można krzywdzić człowieka - niewinnego - bo ktoś tak chciał!!!! TRZEBA MIEĆ ODWAGĘ - ODEJŚĆ Z GODNOŚCIĄ I WTEDY ZAKŁADAĆ SWÓJ KOMITET!!!!!

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-10-09 10:45:53

    MUZYKOWA nie wygrasz!!! Kazdy wie w jaki sposób dostałaś nominację !!! Nie można krzywdzić człowieka - niewinnego - bo ktoś tak chciał!!!! TRZEBA MIEĆ ODWAGĘ - ODEJŚĆ Z GODNOŚCIĄ I WTEDY ZAKŁADAĆ SWÓJ KOMITET!!!!!

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-10-09 10:45:27

    MUZYKOWA nie wygrasz!!! Kazdy wie w jaki sposób dostałaś nominację !!! Nie można krzywdzić człowieka - niewinnego - bo ktoś tak chciał!!!! TRZEBA MIEĆ ODWAGĘ - ODEJŚĆ Z GODNOŚCIĄ I WTEDY ZAKŁADAĆ SWÓJ KOMITET!!!!!

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-10-09 10:45:19

    MUZYKOWA nie wygrasz!!! Kazdy wie w jaki sposób dostałaś nominację !!! Nie można krzywdzić człowieka - niewinnego - bo ktoś tak chciał!!!! TRZEBA MIEĆ ODWAGĘ - ODEJŚĆ Z GODNOŚCIĄ I WTEDY ZAKŁADAĆ SWÓJ KOMITET!!!!!

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-10-09 10:45:10

    MUZYKOWA nie wygrasz!!! Kazdy wie w jaki sposób dostałaś nominację !!! Nie można krzywdzić człowieka - niewinnego - bo ktoś tak chciał!!!! TRZEBA MIEĆ ODWAGĘ - ODEJŚĆ Z GODNOŚCIĄ I WTEDY ZAKŁADAĆ SWÓJ KOMITET!!!!!

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-10-09 10:45:02

    MUZYKOWA nie wygrasz!!! Kazdy wie w jaki sposób dostałaś nominację !!! Nie można krzywdzić człowieka - niewinnego - bo ktoś tak chciał!!!! TRZEBA MIEĆ ODWAGĘ - ODEJŚĆ Z GODNOŚCIĄ I WTEDY ZAKŁADAĆ SWÓJ KOMITET!!!!!

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-10-09 10:44:52

    MUZYKOWA nie wygrasz!!! Kazdy wie w jaki sposób dostałaś nominację !!! Nie można krzywdzić człowieka - niewinnego - bo ktoś tak chciał!!!! TRZEBA MIEĆ ODWAGĘ - ODEJŚĆ Z GODNOŚCIĄ I WTEDY ZAKŁADAĆ SWÓJ KOMITET!!!!!

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-10-09 10:44:44

    MUZYKOWA nie wygrasz!!! Kazdy wie w jaki sposób dostałaś nominację !!! Nie można krzywdzić człowieka - niewinnego - bo ktoś tak chciał!!!! TRZEBA MIEĆ ODWAGĘ - ODEJŚĆ Z GODNOŚCIĄ I WTEDY ZAKŁADAĆ SWÓJ KOMITET!!!!!

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-10-09 10:44:34

    MUZYKOWA nie wygrasz!!! Kazdy wie w jaki sposób dostałaś nominację !!! Nie można krzywdzić człowieka - niewinnego - bo ktoś tak chciał!!!! TRZEBA MIEĆ ODWAGĘ - ODEJŚĆ Z GODNOŚCIĄ I WTEDY ZAKŁADAĆ SWÓJ KOMITET!!!!!

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-10-09 10:44:25

    MUZYKOWA nie wygrasz!!! Kazdy wie w jaki sposób dostałaś nominację !!! Nie można krzywdzić człowieka - niewinnego - bo ktoś tak chciał!!!! TRZEBA MIEĆ ODWAGĘ - ODEJŚĆ Z GODNOŚCIĄ I WTEDY ZAKŁADAĆ SWÓJ KOMITET!!!!!

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-10-09 10:44:16

    MUZYKOWA nie wygrasz!!! Kazdy wie w jaki sposób dostałaś nominację !!! Nie można krzywdzić człowieka - niewinnego - bo ktoś tak chciał!!!! TRZEBA MIEĆ ODWAGĘ - ODEJŚĆ Z GODNOŚCIĄ I WTEDY ZAKŁADAĆ SWÓJ KOMITET!!!!!

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-10-09 10:44:01

    MUZYKOWA nie wygrasz!!! Kazdy wie w jaki sposób dostałaś nominację !!! Nie można krzywdzić człowieka - niewinnego - bo ktoś tak chciał!!!! TRZEBA MIEĆ ODWAGĘ - ODEJŚĆ Z GODNOŚCIĄ I WTEDY ZAKŁADAĆ SWÓJ KOMITET!!!!!

  • jfhjlihllnnllnklk - niezalogowany 2018-10-09 10:32:32

    chrzanowski nie wygrasz bo mieszkancy nie chcą abys dalej wysyłał esemeski do kumpli

  • jfhjlihllnnllnklk - niezalogowany 2018-10-09 10:32:32

    chrzanowski nie wygrasz bo mieszkancy nie chcą abys dalej wysyłał esemeski do kumpli

  • jfhjlihllnnllnklk - niezalogowany 2018-10-09 10:32:32

    chrzanowski nie wygrasz bo mieszkancy nie chcą abys dalej wysyłał esemeski do kumpli

  • jfhjlihllnnllnklk - niezalogowany 2018-10-09 10:32:32

    chrzanowski nie wygrasz bo mieszkancy nie chcą abys dalej wysyłał esemeski do kumpli

  • jfhjlihllnnllnklk - niezalogowany 2018-10-09 10:32:31

    chrzanowski nie wygrasz bo mieszkancy nie chcą abys dalej wysyłał esemeski do kumpli

  • jfhjlihllnnllnklk - niezalogowany 2018-10-09 10:32:31

    chrzanowski nie wygrasz bo mieszkancy nie chcą abys dalej wysyłał esemeski do kumpli

  • jfhjlihllnnllnklk - niezalogowany 2018-10-09 10:32:31

    chrzanowski nie wygrasz bo mieszkancy nie chcą abys dalej wysyłał esemeski do kumpli

  • jfhjlihllnnllnklk - niezalogowany 2018-10-09 10:32:31

    chrzanowski nie wygrasz bo mieszkancy nie chcą abys dalej wysyłał esemeski do kumpli

  • jfhjlihllnnllnklk - niezalogowany 2018-10-09 10:32:31

    chrzanowski nie wygrasz bo mieszkancy nie chcą abys dalej wysyłał esemeski do kumpli

  • jfhjlihllnnllnklk - niezalogowany 2018-10-09 10:32:31

    chrzanowski nie wygrasz bo mieszkancy nie chcą abys dalej wysyłał esemeski do kumpli

  • jfhjlihllnnllnklk - niezalogowany 2018-10-09 10:32:31

    chrzanowski nie wygrasz bo mieszkancy nie chcą abys dalej wysyłał esemeski do kumpli

  • enej - niezalogowany 2018-10-09 10:16:07

    czym on tak sie zasłużył bo ja sobie przypomnieć nie mogę

  • enej - niezalogowany 2018-10-09 10:15:26

    kompromitacja i nic więcej.

  • Posejdon - niezalogowany 2018-10-09 09:51:00

    Kampania pełna parą ,tonacy brzytwy sie chwytaja

  • suweren - niezalogowany 2018-10-09 08:54:47

    > Wręczenie Biskupowi seniorowi diecezji łomżyńskiej ks. Stanisławowi Józefowi Stefankowi Odznaki Honorowej Województwa Podlaskiego. Tak, to najważniejsze. Delegat obcego państwa zostanie odznaczony. Woj. podlaskie i Polska lennikiem Watykanu.

  • MARTI - niezalogowany 2018-10-09 08:52:20

    Kampania w pełni za nasze pieniądze!!!

Dodajesz jako: |