:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

ŁKS 1926 Łomża - Ruch Wysokie Mazowieckie [LIVE]

Portal mylomza.pl 25/05/2019 15:30

O godz. 17:00 rozpocznie się mecz pomiędzy Łomżyńskim Klubem Sportowym a Ruchem Wysokie Mazowieckie. Obie drużyny spotkają się na Stadionie Miejskim w Łomży w ramach 29 kolejki I grupy III ligi. Zapraszamy do oglądania transmisji NA ŻYWO.

zdj. archiwum

lomza

ŁKS 1926 Łomża - Ruch Wysokie Mazowieckie [LIVE] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-05-25 18:21:57

    Kolejna kompromitacja
    Tym razem Wysokie Mazowieckie

  • Gość - niezalogowany 2019-05-25 18:44:15

    Nawet tym Wysokiem-Mazowieckiem to ludzie przychodzili mecz podwyższonego ryzyka a tutaj pusty Stadion przegrywamy trzy zero panie Uściłowski na tym polegał ten pana indywidualny plan który miał Pan na łks o którym pan mówił

    Wstyd i hańba dla Łomży

  • gość 2019-05-25 19:11:09

    Ja się mogę założyć o 1000 zł że plan Prezesika Łks-u nad powołaniem spółki SA z Prezesikiem. nie wypali !!!!!! następnie można się uczyć od Bogdana Prezesa Ruchu Wys-Maz te słowa do Prezesa ŁKS-u,że taka mała( 4 razy mniejsza od Łomży ) mieścina ma mniejszy budżet klubowy itd.itd prawdopodobnie utrzyma się w lidze, następnie, co robi Prezydent m.Łomży nic nie reaguje na spadek do 5 ligi Łks-u ????Dlaczego Prezydent nie rozliczy Władz klubowych na czele z Prezesem ???? dlaczego nie zrobi nabór nowych władz do Łks-u ???? znam osobiście osoby które deklarują się i mają ciekawy pomysł i plan na Łks gwarantują to pisemnie!!!! przy starym składzie władz Łks-u zobaczycie 5 liga będzie przez kilka lat w Łomży !!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-25 19:48:47

    Naprawdę wstyd,może już dać sobie spokój,więcej się nie kompromitować

  • Gość - niezalogowany 2019-05-25 23:12:21

    Kochani nie wiem czy wiecie ale ten zarzad zastanawia sie czy wogole przystapic do rogrywek w przyszlym sezonie.Dla jasnosci w czwarej lidze!

  • gość 2019-05-26 09:40:50

    To powiedzcie od czego ten cały zarząd jest ????? co Oni robią dla dobra klubu ŁKS-u ????? po co Oni blokują miejsca dla nowych osób????? jak wcześniej poprzednik napisał, czyżby kolesiostwo z Prezydentem ????? dlaczego Prezydent m. Łomży nie reaguje???? na tą sytuację, dlaczego członkowie klubu nie reagują i nie dadzą wotum nieufności dla całego zarządu ????? czyżby coś jest na ich sumieniu lub nie hallo????????

  • gość 2019-05-26 10:06:12

    Co poradzi zmiana zarządu, jak tu w mieście jest źle prowadzona polityka szkolenia młodego narybku. Zarząd piłki nie kopie na boisku a z obecnymi zawodnikami nie da się więcej ugrać. Na kupno kogoś z wyższymi umiejętnościami klubu nie stać, więc trzeba skończyć tą farsę i przestać się dalej kompromitować, jako 100%owy dostawca 3ch punktów drużynie przeciwnej . Mistrzowie wyniku 0:3 hahaha . Miasto powinno przestać wywalać kasę na seniorów, a zająć się szkoleniem własnych , młodych talentów. Za trzy, cztery lata będą wyniki, teraz to tylko podtrzymywanie przy życiu nieuleczalnego pacjenta w stanie agonalnym. "Promocja " Łomży :)))))))))) I zapomnijcie o mrzonkach prezesa oraz prezydenta o nowych sponsorach , nikt z prywatnej inicjatywy nie będzie topił swoich pieniędzy w klub ośmieszający się takimi "osiągnięciami ".

  • Gość - niezalogowany 2019-05-26 11:19:55

    Co robi ten zarzad....hm....podejrzewam ze w jakis sposob _w jaki/?/ splaca komus dlugi...ci ktorzy sa w temacie wiedza rzecz jasna o co chodzi.

  • AN. - niezalogowany 2019-05-26 11:55:53

    Dlaczego osoby NIBY chcący byc w ZARZĄDZIE nie zgłosili się wcześniej. O tym że są osoby chętne pisze się od dawna ale jak trzeba działać to cisza. Były WYBORY. Musiały być odlożone bo nawet obecny ZARZĄD nie chciał podjąć się tego zadania. Gdzie ci chętni?

  • Gość - niezalogowany 2019-05-26 12:13:51

    Jak się podadzą do dymisji to i nowe osoby będą!!!!!!zobaczycie.a gdzie byli te osoby????a może te osoby nie chcą mieć nic wspólnego z Prezesikiem i całym zarządem Łks-u.znając te osoby to nawet zrobią pisemną deklarację i przedstawia caly plan uzdrowienia ŁKS-u.ale tego nie widzi nasz Prezydent m.Łomży. Dlaczego się trzymają tych stołków w Łks-ie ?????? Czyżby honoru nie mieli????albo jest jeszcze coś innego.....????

  • AN. - niezalogowany 2019-05-26 12:23:16

    To może porozmawiacie s Panem Prezydentem o waszej chęci pomocy. Nie sądzę żeby obecny ZARZĄD trzymał się kurczowo stołków. Szkoda tylko że o osobach którzy chcą objąć RZĄDY słyszy się od dawna, ale ich nie widać.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-26 12:53:59

    Kulesza zniszczył i skłócił cały ŁKS
    Zrobił nowy ŁKS 1926 i ściągnął armię zawodników i zadłużył 4 ligowy wtedy Łks
    Do dzisiaj jego długi spłaca obecny zarząd
    a to ze pojęcia nie maja o zarządzaniu w piłce nożnej to nie ważne
    Ważne ze prezydentowi w tyłek włażą dzieciaki

  • gość 2019-05-26 13:37:41

    bedziemy miszczami 4 ligi bedziemy wygrywac po 10-0.

  • gość 2019-05-26 14:46:11

    Czytając te Wasze wpisy, to najlepsze dla Łks-u by było, żeby rezygnację złożył cały zarząd Łks-u, a Prezydent m.Łomży ogłosił wybory do nowych władz klubu.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-26 14:47:37

    Prawda jest taka ze wczesniej czy pozniej zarzadem raczej beda sie musialy zajac inne kompetentne osoby i w taki czy inny sposob go rozliczyc a Prezedynt tez wowczas bedzie zmuszony zlozyc stosowne wyjasniemia .

  • Gość - niezalogowany 2019-05-26 15:04:32

    4 lata szybko miną i gówno wypłynie na wierzch