:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

ŁKS 1926 ŁOMŻA - SPARTA 1951 SZEPIETOWO [LIVE]

Portal mylomza.pl 03/11/2019 11:59

Przed biało-czerwonymi kolejne spotkanie w ramach IV ligi podlaskiej. Dzisiejszym przeciwnikiem ŁKS-u będzie drużyna Sparty Szepietowo. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13:00 na stadionie przy ul. Zjazd w Łomży. Zapraszamy do oglądania transmisji NA ŻYWO.

Na łomżyńskim obiekcie najprawdopodobniej zobaczymy dzisiaj kibiców z Szepietowa, którzy od wielu lat przyjaźnią się z fanatykami ŁKS-u.

Która drużyna zdobędzie punkty? Mecz rozpocznie się o godz. 13:00.

 

lomza

ŁKS 1926 ŁOMŻA - SPARTA 1951 SZEPIETOWO [LIVE] komentarze opinie

  • gość 2019-11-03 13:53:08

    Nie mozna napisac ze graja coraz slabiej gdyz wcale nic nie graja.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 14:18:55

    Niesamowite, czy może mi ktoś powiedzieć, gdzie jest ta myśl szkoleniowa zaczynając od nasze młodzieży , jak długo będą jeszcze ludzie którzy nie mają w sercu ŁKS a szkolą dzieci. Co się tu ku..... dzieje. Prezes podziękuj trenerowi, zacznij i szukać innego a jak się na tym nie znasz to odejdź bo to wstyd i jeszcze raz wstyd.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 15:10:40

    Den bramkarz to porażka sam bym lepiej bronil

  • j48 j48 2019-11-03 16:16:47

    Treść komentarza...

  • j48 j48 2019-11-03 16:17:02

    Treść komentarza...

  • j48 j48 2019-11-03 16:17:51

    tak

  • gość 2019-11-03 17:33:10

    Bramkarz to ma chyba z 175 cm.W pike reczna z dziewczynami powinien bronic tylko przerobic go na dziewczyne.LGBT ostatnio w modzie)))Baniak najlepszy na boisku a ze 2 lata temu ledwo sie lapal w skladzie.Tak nam druzyne zjebali!

  • gość 2019-11-03 18:25:16

    GDZIE SĄ KIBICE, NIKOGO TO JUŻ NIE BAWI , ZLIKWIDOWAĆ TEN KLUB

  • gość 2019-11-03 19:22:22

    Trybuna od rzeki jest zamknieta,wiec wszyscy siedza na krytej.Przyjdz na nastepny mecz to sie przekonasz czy zamknac nasz klub,balwanie!

  • gość 2019-11-03 19:30:25

    GDZIE MOŻNA ZNALEŹĆ INFORMACJE ILE BILETÓW/KARNETÓW BYŁO SPRZEDANE NA KAŻDY MECZ ? I ILU CZŁONKÓW/KIBICÓW OPŁACA SKŁADKI CZŁONKOWSKIE ŁKSu ? - KOMU TEN KLUB POTRZEBNY ?

  • gość 2019-11-03 19:58:51

    W kazdym miescie jest potrzebny klub pilkarski.Od Angli po Argentyne Od Japoni po Australie!A kilku burakow,bedzie nam likwidowac klub)))Miasto bez druzyny polkarskiej to tak jak facet bez jaj!Wystarczajaco to wyjasnilem?Jak ,komus w Lomzy nie pasuje klub to moze przeciec wrocic do siebie na wies i zajac sie rolnictwem!

  • gość 2019-11-03 20:38:22

    jak ci buraku pasuje taki klubik, to go sobie sponsoruj a nie wyciągaj łapy po miejskie dotacje budżetowe - widać jak mieszkańcom potrzebny jest ten klub, choćby i po pustych trybunach

  • KarmazynowaSwinia - niezalogowany 2019-11-03 22:37:31

    Miasto liczące prawie 70 tysięcy kopie się po czole w IV lidze z wioskami. Nie mogę zrozumieć, co tu się odpieprza. Młodziki, grają jak równy z rownym z Jagiellonia, a potem totalna klapa im dalej w las. Nie wiem czy szkolenie w tym klubie jest na tak żałosnym poziomie czy o co tu chodzi, ciężko to zrozumieć.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 23:09:53

    Recepta jest prosta:zmiana trenera nie potrafiacego zmobilizować i cokolwiek przekazać zawodnikom co widać na treningach i w szatni i zmiana zarządu lub choćby prezesa którego na meczach mało kiedy mecz interesuje...Ci co bywają na meczach wiedza o czym piszę!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 23:10:09

    Recepta jest prosta:zmiana trenera nie potrafiacego zmobilizować i cokolwiek przekazać zawodnikom co widać na treningach i w szatni i zmiana zarządu lub choćby prezesa którego na meczach mało kiedy mecz interesuje...Ci co bywają na meczach wiedza o czym piszę!

  • gość 2019-11-04 11:36:09

    To powinien byc zespol rezerw i nikt by nie mial do nich pretensji za wyniki.Do pierwszej druzyny nadaje sie moze 3 pilkarzy reszte trzeba sprowadzic .Najlepiej bylych naszych pilkarzy,ktorzy graja w innych klubach.Dac im podobne warunki finansowe a mieszkania maja a to jest bardzo wazne.Nowy trener oraz co najmniej 5 pilkarzy na poziomie 2 Ligi.Wtedy wracamy do 3 Ligi i gramy o awans do 2 Ligi innej recepty nie ma!

Dodajesz jako: |