:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

ŁKS 1926 Łomża - Unia Skierniewice [LIVE]

Portal mylomza.pl 15/05/2019 12:08

W środę (15.05) o godz. 17:00 powinien rozpocząć się kolejny mecz biało-czerwonych rozegrany na Stadionie Miejskim przy ul. Zjazd. W ramach 27 kolejki I grupy III ligi drużyna Łomżyńskiego Klubu Sportowego podejmie zespół Unii Skierniewice.

Unia Skierniewice zajmuje obecnie 4. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 49 punktów. Piłkarze z województwa łódzkiego wygrali w tym sezonie 16 spotkań, przegrali 9, a jedno zakończyło się remisem.

Transmisja NA ŻYWO rozpocznie się o godz. 17:00. Zapraszamy do oglądania.

lomza

ŁKS 1926 Łomża - Unia Skierniewice [LIVE] komentarze opinie

  • gość 2019-05-15 12:27:09

    stawiam na 0:3 a tym samym na umocnienie pozycji w tabeli naszych kopaczy piłki

  • KOT - niezalogowany 2019-05-15 12:29:52

    OpisCharubin – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Turośl. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego. Sołtysem wsi został Ryszard Poławski. Wikipedia

  • gość 2019-05-15 17:10:56

    może wygrają

  • gość 2019-05-15 17:41:42

    chłopaki z Ligi orlików by was ograli żenujący poziom

  • Gość - niezalogowany 2019-05-15 17:51:03

    Bardzo dobry pomysł zarządu Zamiast kibiców śpiewają ptaki Naprawdę super inicjatywa Powiedzcie tylko jeżeli to nie tajemnica Jak to zrobiliście ze na meczu ligowym jest pusty stadion?

  • gość 2019-05-15 18:07:41

    ile jeszcze Chrzanowski chce utopić kasy w tym klubie ? komu to potrzebne , pusty stadion i obciach na całą Polskę - antyreklama Łomży

  • Ja to ja - niezalogowany 2019-05-15 18:21:16

    ŁKS po co wy tą żenadę jeszcze ciągnięcia? Komu to ma służyć. Większość z tych co tam biegają nie wiedzą po co tam są na tym boisku. Nawet już Ci pseudo...... Kibice zrezygnowali z oglądania tej pomsty. Po prostu dajcie już spokuj.

  • gość 2019-05-15 18:53:53

    trójka do zera !

  • Dobromysław Bocianowski - niezalogowany 2019-05-15 19:11:35

    24 porażki w 27 meczach Czy w historii Łks był taki sezon żeby na 4 poziomie rozgrywkowym w Polsce Łomza była tak bita przez wszystkie wsie i miasta ?! Ten sezon jest najgorszy w 90 letniej historii klubu.

  • kibic - niezalogowany 2019-05-15 19:27:47

    Wstyd szalik założyć i wyjść na miasto

  • Gość - niezalogowany 2019-05-15 19:45:22

    WSTYD Prezesik ŁKS-u!!!!!!!!!!!!!! Nawet nie umiał dzieci załatwić do podawania piłek na meczu!!!!!!!!!!Fajną promocję Prezes Łks-u robi dla miasta. Szkoda tylko że tych poczynań całego zarządu Łks-u nie widzi Prezydent m.Łomży. to wszystko trwa od x czasu i 0 jest reakcji ze strony miasta. Nie odpowiedni ludzie sa w zarządzie Łks-u a na czele Prezes!!!! Co oni zrobili przez ostatnie 2 lata dla klubu???? 0 kreatywności.ale liczy się TYLKO Lans nic więcej!!!!!

  • gość 2019-05-15 21:39:04

    no to sobie pokopali piłkę :))) i przewidywalny wynik :)))) JESZCZE KTOŚ MA JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI, ŻE ŻEGNAJĄ SIĘ Z IIIcią LIGĄ ? w przyszłym sezonie będą derby ze Śniadowem :)

  • gość 2019-05-15 22:06:31

    Już widzę jak obiecani przez Chrzanowskiego nowi sponsorzy pchają się drzwiami i oknami do klubu ze swoimi pieniędzmi .

  • gość 2019-05-15 22:08:36

    ładna "promocja" Łomży - dać im więcej z miejskiej kasy

  • gość 2019-05-15 22:37:23

    W sobote w Aleksandrowie ,, zgrzewka,, ?

  • gość 2019-05-15 23:00:28

    emocje jak na grzybach i jeszcze to kultowe "wyjazzzdddddd" trenerów z ławki kibica...czas w Łomży się zatrzymał. Aj przepraszam, cofnął się to bardziej oddaje poziom zarządzania klubem.

  • gość 2019-05-16 02:51:32

    Czy w Lomzy nie ma juz zadnej sily ,ktora rozgonila by te bande nieudacznikow tz zarzad klubu.Ludzie przeciez to nie moze sie dalej tak ciagnac.DOSYC!!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-16 06:45:14

    Oni mają wyje.....e Prezes i zarząd tylko się tak zastanawiam,kiedy będą zmiany???? Czyli caly zarząd i Prezes Łks-u..pośmiewisko tylko robią dla Łomży.tak doprowadzić klub do ruiny,a przecież jest piękny stadion który spelnia warunki na minimum 2 ligę.ale Oni to maja to wszystko w nosie.ciekaw jeszcze jestem czy poniosą jakieś konsekwencję za dotację z U.M. Łomży.???

  • Gość - niezalogowany 2019-05-16 07:15:14

    Zamiotą pod dywan.

  • tylko Łomża ŁKS - niezalogowany 2019-05-16 08:43:59

    Krzykacze, w marcu były wybory, nikogo chętnego nie było. Macie pomysł na funkcjonowanie klubu? To go przejmujcie! Nie macie, to nie krytykujcie. Ja się zastanawiam, gdzie są ci wszyscy zbawcy ŁKS-u, którzy krzyczeli, że jak Miasto będzie dawało więcej, to i sponsorzy się znajdą. No i Miasto daje więcej, a sponsorów jak nie było, tak nie ma. A wręcz przeciwnie, ci co są dają jeszcze mniej. Faktem jest, że obecnym działaczom wyczerpały się pomysły na klub, ale gdyby nie oni, to właśnie ŁKS byłby likwidowany.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-16 09:35:08

    Ty tak ich nie broń!!!!!!!!!! Bo kompletnie Oni nic nie robia!!!!!!!!! LANS i nic więcej!!!!!!! Dlaczego nie szukają nowych sponsorów ??????dlaczego nie istnieje w Łks-ie klub partnerski????? Jak promują klub i Łomże ???? Wstyd tylko przynoszą dla klubu i Łomży!!!!!! Dlaczego nie szukają sponsors strategicznego jak nie w Łomży to w Polsce?????? Żenada i amatorka nic więcej!!!!!!! I wspominam o opini piłkarzy i innych działaczy na podlasiu a mówiąc jeszcze w Polsce. Wstyd i nic więcej!!!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-16 09:51:39

    Nie odpowiedni ludzie są na tych stanowiskach!!!!!!!! Szkoda tylko że nie widzi to Prezydent m.Łomży. Czym szybciej zostaną wyrzuceni tym lepiej będzie dla Łks-u!!!!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-16 12:21:50

    Juz chyba czas na prokuratora!

  • gość 2019-05-16 12:52:29

    a Kulesza pobawił się ŁKS i osobami z związanymi z ŁKS, zniszczył wycofał i śmieje się a całe zło na dzieciaki bez pojęcia spadło z prezydentem na czele który zasypuje to pogorzelisko miejskimi banknotami

  • tylko Łomża ŁKS - niezalogowany 2019-05-16 14:58:39

    Ujadacie, ujadacie, ale co te wasze ujadanie tak naprawdę wnosi? Macie pomysł na klub, to się za niego weźcie! Bo od takiego jałowego narzekania w internecie ŁKS-u się nie uratuje.

  • gość 2019-05-16 16:37:36

    Dopuki cały zarząd Łks-u BĘDZIE to na pewno pomysłów nie będzie!!!!!!!!!

Dodajesz jako: |