:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

ŁKS 1926 Łomża - Victoria Sulejówek [LIVE]

Portal mylomza.pl 19/04/2019 14:58

O godz. 17:00 na Stadionie Miejskim w Łomży rozpocznie się kolejne spotkanie biało-czerwonych. Rywalem Łomżan będzie drużyna Victorii Sulejówek. Obie drużyny znajdują się obecnie w strefie spadkowej. Zapraszamy do oglądania transmisji NA ŻYWO.

To już 23 kolejka rozgrywek I grupy III ligi. Łomżanie cały czas zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 7 punktów. Nieco lepszą sytuacje mają dzisiejsi przeciwnicy biało-czerwonych. Victoria Sulejówek jest trzecia od końca, mając na koncie 19 punktów.

lomza

ŁKS 1926 Łomża - Victoria Sulejówek [LIVE] komentarze opinie

  • gość 2019-04-19 15:12:55

    czy to prawda że na widowni było 2 widzów i oglądali przelot dzikich gęsi ?

  • Gość - niezalogowany 2019-04-19 16:44:35

    Zaraz będziemy oglądać zwycięstwo Łomży

  • gość 2019-04-19 17:59:26

    znów dostaną bęcki i umocnią się na ostatniej pozycji w tabeli

  • Gość - niezalogowany 2019-04-19 18:11:44

    Tragedia!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-19 18:53:44

    Kolejna tragedia!

  • gość 2019-04-19 18:54:17

    niestety nie da się tego oglądać

  • gość 2019-04-19 18:59:23

    1:3 a za rok derby ze Śniadowem :)

  • gość 2019-04-19 19:00:47

    co za porażka taki stomil nie ma super stadionu a w 1 lidze grają a tu która to liga ?

  • gość 2019-04-19 19:11:56

    Gdzie są kibice, nikt już nie che patrzyć na chłopców którzy reprezentują umiejętności na poziomie piłkarzyków z podwórka. A gdzie ten ekspert "greg" ? Szkoda na taki zespół dotacji z miejskiej kasy i kibicom pieniędzy na bilety.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-20 07:15:58

    A już za rok derby z biel bielik jeziorko i orzeł Kolno będzie się działo będę z dziećmi przychodził po to aby im pokazać jak się nie powinno grać i jakich błędów nie popełniać aby odnosić sukcesy

  • gość 2019-04-20 09:13:16

    w imieniu zarządu proszę już nie transmitować przegranych meczy. Zgodnie z przyjętą strategią przekazujemy społeczeństwu tylko dobre informacje

  • Jedi - niezalogowany 2019-04-20 09:42:43

    To towarzystwo rozgonić a wziąć się za obecnych 7-10 latków. Może z nich coś będzie o ile nie zrobią z nich za wcześnie zawodowców. .

  • gość 2019-04-20 12:59:27

    Chrzan ładuje kasę w klub bo ma nadzieję na poparcie i zawsze parę głosów kiboli, te środowiska zawsze miały mentalność kato-prawicową. Tylko baranie łby nie pomyślały, że są tylko potrzebne do zadymy politycznej. Pamiętacie hasło : Donald - matole, twój rząd obalą kibole ? Teraz już PiS odcina się od środowisk kibolskich - murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść ! Zaczyna się ogólnopolskie ściganie środowiska kiboli. Skończyły się podstolikowe dotacje dla tych środowisk. Już PiSowi nie po drodze z tymi "panami" Teraz wstyd im się przyznać do takich sympatii . hahaha obudzili się chłopcy z ręką w nocniku :))))) Ciekawe jak długo jeszcze da się kupić poparcie kiboli ? Po co miastu taka żenująca drużyna kopaczy piłki, ŻADNA TO REKLAMA I PROMOCJA ! Może czas zakończyć tą farsę , ocenić realnie sytuację, NIE ŁADOWAĆ WIĘCEJ KASY MIEJSKIEJ w tą ligę i seniorów, jako chłopców do bicia. Dajcie KASĘ NA ROZWÓJ - INWESTUJCIE W MŁODE KADRY - kształcie juniorów. Tu należy upatrywać przyszłych wyników. DAĆ WIĘCEJ MŁODYM ! a kiedyś przyjdą wyniki .

  • Gość - niezalogowany 2019-04-20 14:35:07

    23 mecze: 1 wygrana 2 remisy 20 porażek no cóż, zacny bilans

  • gość 2019-04-20 15:29:03

    Już pisałem że ten cały zarząd ŁKS-u nie nadaje się do prowadzenia klubu !!!!! a Oni DALEJ SIEDZĄ!!!!!( są osoby kompetentne w Łomży do prowadzenia klubu) wspominane było też Prezydentowi ale widzę że to się prędko nie zmieni !!!!! Prezesik wymyślił sobie zrobić spółkę S.A. zobaczycie i tak to nie wypali, co ciekawe Prezes Łks -u robi wybory w Ratuszu nie sądzicie że to dziwne ????? Na sam koniec mona im zapisać w historii klubu BRAK ODPOWIEDNIEGO PODEJŚCIA DO PROWADZENIA KLUBU ,0 KOMPETENCJI , BRAK PROFESJONALIZMU. DOPROWADZENIE KLUBU DO DŁUGÓW I TO SPORYCH,DEGRADACJĘ PRAWIE W 99% DO NIŻSZEJ LIGI. mają czym się chwalić co ???, moja skromna osoba dawno by się podała do dymisji. ŻENADA!!!!!!!

  • gość 2019-04-20 21:03:13

    Dlaczego nie sprzedać klubu w prywatne ręce?

  • Gość - niezalogowany 2019-04-21 07:51:41

    Bo nikt nie kupi.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-21 08:01:23

    Wczoraj juniorzy starsi zremisowali 1:1 ze Stomilem Olsztyn. Trzeba takie mecze transmitować !!! Aż się chciało oglądać. Bardzo fajny mecz. Dużo gry, walki i ciekawych akcji z obu stron. Oglądając mecze seniorów odnoszę wrażenie, że nasi juniorzy tam grający się uwsteczniają. Ci chłopcy stracili na dynamice, szybkości, kreatywności i woli walki.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-21 14:28:44

    Juniorskie granie zawsze będzie juniorskim graniem nie jest ważne w porównaniu z możliwością grania nawet w przegranym meczu w seniorach Tylko rodzice jarają się juniorami Problem jest z przeprowadzeniem juniora do seniorów. Tutaj już potrzebni są fachowcy których w Łomży nigdy nie było i nie ma Nie ma co się podniecać rodzicu

  • Gość - niezalogowany 2019-04-21 14:37:07

    Zarząd polityczny cały do wymiany tylko nie ma chętnych do pracy za darmo i nie ma co się dziwić Chłopcy robią sobie zdjęcia w szatni, nagrywają śmieszne audycje radiowe, mówią ze założą spółkę i nic nie robią tylko mówią i mówią i mówią a Łks 1926 za chwile będzie w 5 lidze, tak to 5 poziom rozgrywkowy gdzie już można grać tylko juniorami i za darmo. W 5 lidze drużyny trenują już dwa razy w tygodniu i kopia się po czołach wiec nawet szkoda na taka ligę juniorów. Czy za te sytuacje nie ponosi odpowiedzialności zarząd ? To kto ?

  • Eljot - niezalogowany 2019-04-21 18:00:21

    Łatwo jest krytykować a co zrobiliście aby organizacyjne wspomóc ŁKS. Pisanie "ja bym się podał do dymisji na ich miejscu" świadczy o braku znajomości problematyki drużyn seniorskiej. A może bądź na tyle honorowy i zgłoś się do pomocy zarządowi zamiast pisać głupoty.. Jest mi przykro że przegrywamy z każdym w lidze ale wobec braków ekonomicznych na bardziej doświadczonych piłkarzy nas nie stać.

  • gość 2019-04-21 21:51:43

    Trzeba za sprawa Prezydenta,zorganizowac plan naprawczy pozycji klubu.Spolka i zbudowanie druzyny pilkarskiej przynajmniej na poziom 2 Ligi.Trzeba zaczac od finansow ale rownierz przygotowac plan poczynajac od IV Ligi.np Stadion,oszczedzac plyte glowna na mecze w dobrych warunkach pogodowych, czyli mecze konca jesieni oraz pierwsze grac na bocznej plycie.Chodzi o IV Lige.Pod koniec przyszlego sezonu druzyna powinna byc juz na tyle silna i wzmocniona,zeby grala o awans do 2 Ligi.tak zeby nie tracic kasy na przecieniakow, ktorzy beda grac o utrzymanie itd....Plan ''2 LIGA'' !!!

  • gość 2019-04-22 03:55:02

    A co tu zmieni powołanie spółki akcyjnej ? Miasto miałoby być 100% udziałowcem i ładować więcej kasy w ten klub ? Bo chyba nikt w to nie wierzy, że znajdą się prywatni inwestorzy gotowi utopić kasę w zespół bez osiągnięć i perspektyw na przyszłość. Klubu a tym bardziej miasta nie stać na kupienie dobrych zawodników a z tymi nie da się więcej ugrać i nie ma co się porywać z motyką na słońce. Tu trzeba odczekać ze trzy , cztery lata. Dać sobie spokój z mrzonkami i marzeniami o II lidze z tym zespołem . Lepiej zainwestować w młodzież, szkolić młodych a później grać swoimi wychowankami.

  • gość 2019-04-22 05:08:05

    Sami wychowankowie nic nie ugraja.Po degradacji z zaplecza Extraklasy gralismy w 2 Lidze wychowankami i co? po 0-5 w kazdym meczu.Obecnie wychowankowie poza kilkoma rownierz wszystko przegrywaja.Mlodzi pilkarze rezerw LEGI w zeszlym sezobnie zajelli m/ce spadkowe ale ich utrzymano przy''zielonym stoliku'' a byla to zbieranina z wielu klubow tych najzdolniejszych.To jest dowod ze bez wzmocnien starszymi zawodnikami nie da sie utzrymac na poziomie 3 Ligi.Ostroleka nie wspominajac o Ciechanowie maja stale m/ce w 4 Lidze i chyba nie chcemy na dluzszy czas tam sie znalezc?

  • Gość - niezalogowany 2019-04-22 09:17:15

    W zarządzie Potrzebni są ludzie do pracy a nie do lansu

  • gość 2019-04-22 16:34:10

    Eliot. powiedz mi od czego jest zarząd ?????? żeby być aktywnym a nie sędziów piłkarskich wyzywać od różnych na meczach to nie przystoi prezesowi.nie sądzisz ???? było już pisane w poprzednim sezonie że tak będzie i moje słowa się na razie w 100% sprawdzają,mówisz żeby przyjść i pomóc zarządowi a od czego Wy jesteście ???? dokupi te osoby będą w ŁKS-ie doputy nikt nie pomoże,piszesz też o znajomości problematyki piłki seniorskiej w prowadzeniu, powiem CI tak mało wiesz jeszcze i dużooooooo musisz się uczyć a przede wszystkim mieć b.dużo znajomości nie tylko na arenie piłkarskiej w podlaskim ale i na arenie całego kraju, a przede wszystkim być wiarygodnym, no i te Wasze zszargane zaufanie wobec piłkarzy nie wspominając jeszcze o sprawach sponsoringu itd itd.po prostu 0 kreatywności 0 dobrego planu na przyszłość itd itd. mówię są osoby kompetentne w Łomży na Wasze stanowiska.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-22 17:42:17

    Mówisz że są osoby tylko do tej pory żadna z nich się nie pokazała. Było walne i co? I nic. Znów nie było chętnych ....

  • gość 2019-04-22 18:05:54

    Mówisz że są osoby tylko do tej pory żadna z nich się nie pokazała. Było walne i co? I nic. Znów nie było chętnych .... TAK tylko zauważ gdzie ostatnio były wybory zarządu. w Ratuszu, czy uważasz że to było fer???????

  • Gość - niezalogowany 2019-04-22 19:41:13

    Jakie ma to za znaczenie gdzie się odbyło? Przecież tu chodzi o dobro klubu.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-22 20:13:31

    Gdyby byli chętni do objęcia sterów w klubie to wierzę że wszyscy byliby by zadowoleni. Obecny zarząd jest kiepski ale nie sądzę by na siłę chciał tkwić w tym marazmie i gdyby przyszli nowi ludzie to by ustąpił z ulgą, że ktoś to wziął na swoje barki.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-22 20:33:02

    Najpierw niech się podadzą do dymisji cały zarząd a wtedy zobaczycie. I za co ich tak bronicie??? Co Oni wnieśli przez 2 lata do ŁKS-u????

  • Gość - niezalogowany 2019-04-22 21:30:41

    O tych chętnych tylko ciągle słyszymy ale nie widzimy. Ludzie widmo. Było walne mogli przyjść. Mogli ale znów nie przyszli. Duchy jakieś czy tacy bojaźliwi ? Boją się ujawnić ? To w końcu mają klub w sercu czy w d... Bo gdyby mieli w sercu to już dawno by walczyli o niego. Tak jak to było w Wiśle.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-23 06:46:51

    Tak czytam te wypowiedzi Wasze. I sądzę że dlaczego nie dac szansy tym nowym osobom????dlaczego stary -nowy zarząd nie podadzą się do dymisji ???? Na pewno gorzej nie będzie w Łks-ie.i tu nie jest mowa o duchach bo sama znam takie osoby,które naprawdę znają się,piszecie dlaczego się nie pokazali???bo może coś im zarząd zrobił itd itd....np.panu Tomaszowi.Gal....Krzysztoszowi Zab....i wielu wielu jeszcze osobom.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-23 07:00:41

    "Podczas walnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego, które odbyło się dziś, z funkcji prezesa ŁKS-u Łomża zrezygnował Łukasz Uściłowski. Frekwencja podczas zebrania nie była imponująca. Pojawiło się na nim tylko kilku działaczy ŁKS-u. W dniu zebrania wygasła kadencja prezesa i członków zarządu klubu. O ponowny wybór na funkcję prezesa nie będzie jednak ubiegał się Łukasz Uściłowski. Jak tłumaczy swoją decyzję? – Być może są osoby, które chcą się zaangażować społecznie w życie klubu. Być może są osoby, które maja inne pomysły i wizje na rozwój tego klubu, a przynajmniej tak się wydaje ze śledzenia lokalnych mediów, że jest dużo takich osób więc dajemy sobie tydzień spokoju..... Przerwa w obradach została ogłoszona do następnego poniedziałku. Wtedy dojdzie do drugiej próby wyboru nowego zarządu klubu. " Gdzie wtedy byli ci chętni ? Co stanęło im na drodze by wziąć stery w swoje ręce ?

  • Gość - niezalogowany 2019-04-23 07:10:12

    Kiedy było te walne zebranie zarządu Łks-u????? Podaj dokładną datę.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-23 20:38:38

    Miesiąc temu bodajże 18 marca

  • Gość - niezalogowany 2019-04-23 20:44:42

    W pierwszym terminie nie udało się wybrać nowych władz klubu o czym można przeczytać na stronie klubowej. "Po zakończeniu kadencji dotychczasowego zarządu nie udało się powołać nowych władz klubu. Walne wznowi obrady 25 marca o godzinie 17.45 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łomży."

  • Gość - niezalogowany 2019-04-23 20:52:44

    14 lutego na stronie klubu napisano: "Zaproszenie na walne zebranie sprawozdawczo – wyborcze W związku z upływającą kadencją władz Klubu, 18 marca 2019 roku (poniedziałek) w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łomży odbędzie się wlane zebranie sprawozdawczo – wyborcze członków Klubu. Termin pierwszy 17.45, termin II – 18.00. Porządek obrad w załączniku." Tacy chętni do objęcia sterów w klubie i nawet nie wiedzieli o walnym ??? Śmiech na sali

  • Gość - niezalogowany 2019-04-23 20:58:00

    Jest taki fajny kawał pasujący do tej sytuacji. "-W tym roku znów chce polecieć na Malediwy. -A co już byłeś? -Nie ale w tamtym roku też chciałem"

  • Gość - niezalogowany 2019-04-24 06:44:48

    Bynajmniej ja z moimi dziećmi nie będę przychodziła na mecze Łks-u. To jest po prostu Żenada!!!!! I co niektóre osoby sa zaslepione i udają że nic się nie dzieje w klubie.że ŁKS upada i stacza sie na dno.widać jaka wladza taki klub.aleeeeee nikt tego nie widzi. TYLKO lans u włodarzy się liczy.

  • gość 2019-04-24 16:25:45

    Taki poziom jaki reprezentuje obecna druzyna to powinny miec nasze rezerwy.Skor budzet klubu to ponad 700 tys. zkl to wystarczy wziasc kartke I olowek i zrobic biznes plan.Sprowadzic 1- pilkarzy I zaplacic im po 4 tys. na m/c.Za reszte to koszty przejazdow I inne oplaty.Skoro Wladze klubu pracuja spolecznie.MLKS ma przeciec inna dotacje itd....gdzie jest ta kasa skoro sa zaleglosci?

  • gość 2019-04-24 16:26:56

    Pomylka 10 pilkarzy...

  • Gość - niezalogowany 2019-04-25 06:55:24

    Masz super biznes plan. Ściągnąć i opłacić 10 piłkarzy i już. W drużynie jest pewnie z 18 zawodników lub więcej. Do tego trzeba doliczyć wynagrodzenie dla trenera, drugiego trenera, trenera bramkarzy, fizjoterapeuty, pracownika biurowego, księgowej/go. Poza tym sędziowie, transport, zusy, podatki, sprzęt sportowy, wynajem biura, boisk. Nie wiem czy mają obózy przygotowawcze. Na pewno cię pominąłem ale więcej nie przychodzi mi do głowy. Myślę, że teraz możesz zrobić rzetelny biznes plan.

  • gość 2019-04-26 19:30:38

    Czyli wszystko jest profesjonalnie oprocz pilkarzy?Po spadku na 5 poziom rozgrywek,wszystko powinno byc udostepnione za darmo,skoro amatorka i miejsowi pilkarze.Glosno sie mowi ze spolecznie ale kosztow jest najeb...e.Potem nie ma kasy dla pilkarzy.Powinna byc druzyna rezerw,przeciez junierzy starsi za rok nie beda mieli gdzie grac.Kasa z MLKS a MOSIR powinien ich sponsorowac tak jak Wigry II Suwalki.W innych klubach jakos kasy wystarcza.Trzeba zrobic ''ciecia'' finansowe ale nia na pilkarzach!!!Zorganizowac wszystko na nowo.

Dodajesz jako: |