:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

ŁKS 1926 przegrał w półfinale Okręgowego Pucharu Polski

Piłka nożna, przegrał półfinale Okręgowego Pucharu Polski - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 09/05/2019 07:22

Dopiero rzuty karne rozstrzygnęły środowe spotkanie rozegrane w ramach półfinału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Ostatecznie Warmia Grajewo wyszła z pojedynku zwycięsko, pokonując ŁKS w karnych 5-4.

Biało-czerwoni przystąpili do spotkania w następującym składzie: Lipiec - Kamienowski, Kacprzyk, Cendrowski, Mocarski- Ziemak, Modzelewski, Zalewski, Brzozowski - Tarnowski, Sadowski. 

Pierwszy gol dla Warmii padł dopiero w 91. minucie za sprawą trafienia Dawida Kondratowicza. Wystarczyło kilka minut, aby Bartłomiej Ziemak pokonał bramkarza gospodarzy, ustalając wynik na 1-1. Nie zmieniło się to aż do końca dogrywki.

Dopiero seria rzutów karnych pozwoliła wyłonić zwycięzcę, który zagra mecz finałowy o Okręgowy Puchar Polski. Taką możliwość będzie miała Warmia Grajewo, zajmująca obecnie 2. miejsce w IV lidze podlaskiej. Zespół z Grajewa podejmie w finale Olimpię Zambrów.

Warmia Grajewo – ŁKS 1926 Łomża - 1:1 (0:0) -  5:4 po rzutach karnych

zdj. archiwum

lomza

ŁKS 1926 przegrał w półfinale Okręgowego Pucharu Polski komentarze opinie

  • gość 2019-05-09 08:38:01

    Z Zambrowem w finale w Bialymstoku byśmy dostali z 5:0 i całe województwo by się śmiało, tak to tylko na wioskach mówią o tym meczu. Bardzo dobry ruch taktyczny Zarządu. Jak widać po spadku do 5 ligi też nie będzie lekko. Ciekawie zapowiadają się mecze z Magnatem Juchnowiec Wielki i z Biebrzą Goniądz która jest szczególnie groźna w meczach u siebie... gdzie jesteś Ełkaesie?

  • gość 2019-05-09 08:49:46

    Grajewo w ostatnich meczach zremisowało z Mońkami i Szepietowem to pokazuje jakiej tragedii świadkami jest już tylko garstka kibiców tego co pozostało po 90 letniej historii nieistniejącego już ŁKS. Niektórzy na tym korzystają np prezes i zarząd dzięki temu że jest prezesem ma artykuł ze swego ślubu. Chociaż on jest zadowolony. Jest nawet taką szychą że zablokował komentarze pod artykułem. Bardzo dobrze to o nim świadczy tylko co ma z tego ŁKS 1926?

  • gość 2019-05-09 09:18:11

    Niestety syndrom przegranych w głowach chłopaków siedzi. Już przyzwyczaili się do porażek. To nie wróży dobrze przed IV ligą. Może warto pomyśleć aby dwa ostatnie mecze odpuścić w lidze? Zająć się przygotowaniami do IV ligi i budować mentalność od nowa? Nie wiem sam, ale szkoda chłopaków bo ten skład czwartoligowców powinien bić a tak nie jest....

  • gość 2019-05-09 12:01:06

    Prawda jest taka, że gdyby klub nie zwolnił by trenera Miłoszewskiego bo byśmy spokojnie byli w górnej części tabeli. Chłop miał głowę i krok po kroku zbudował dobrą drużynę. Trenera zwolnili, zabrał kilku chłopaków ze sobą do innej drużyny, gdzie też pokazał, że jest dobrym trenerem. Dzięki niemu co rok zdobywaliśmy okręgowy puchar i mogliśmy grać z Rakowem Częstochowa czy Chrobrym Głogów, gdzie zagraliśmy bardzo fajne mecze. Dzwonić do Miłoszewskiego i przepraszać bo inaczej będzie ciężko przez najbliższe kilka lat.

  • gość 2019-05-09 12:09:37

    Prawda jest taka, że jak Zarząd nie zacznie działać to za chwilę nie będą mieć zawodników na IV ligę. Podobno już po młodych zawodników zgłaszają się inne okoliczne kluby . Cz to prawda?

  • gość 2019-05-09 12:19:17

    kiedy będą AUTOMATY do skupu butelek z plastiku szkła i puszek ?

  • gość 2019-05-09 12:20:51

    Odpiszę za syna, że to prawda.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 15:17:21

    Zdarza sie. Przegrała Barcelona, przegrał Ajax to i ŁKSowi sie nie powiodło.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 16:26:48

    Tak tylko ŁKSowi 24 mecz się nie powiodło w 4 lidze :))))))

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 16:39:56

    Czas sie obudzic. Jestesmy juz na dnie, trzeba sie odbic a zaczac trzeba od zmiany trenera ludzi w zarzadzie i czesc pilkarzykow. Bez wietrzenia sie nie obedzie i posiedzimy w 4 (5) lidze kilka lat.

  • gość 2019-05-09 18:25:51

    Tu nie trzeba zaczynać od trenera TYLKO OD CAŁEGO ZARZĄDU ŁKS-u !!!!!!!!!!! zobaczycie że w Łomży będzie kilka lat królować 5 liga przy tym całym zarządzie i Prezesie Łks-u, ja ze wstydu bym się spalił i nakładał maskę w Łomży np. na spacerze,tak doprowadzić klub do ruiny !!!!!!! ale Oni wstydu nie mają!!!! liczy się tylko LANS.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-10 01:16:37

    jeszcze 2 czy 3 kolejki i stracimy matematyczne szanse na utrzymanie, bedzie wtedy mozna oglosic spadek oficjalnie ;)

  • Do gościa co jedzie na Zarząd - niezalogowany 2019-05-10 07:09:48

    Podaj nazwisko kogoś kto mógłby być prezesem Zarządu. Było walne zebranie, byłeś tam? Wysłałeś jakieś kandydatury? P.s. Nie jestem członkiem Łks, nie jestem powiązany z nikim w Zarządzie.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-10 08:28:18

    Znasz przepisy RODO???? Żeby podać nazwisko. Sa ludzie a że tego Prezydent nie widzi to nie moja wina.

Dodajesz jako: |