:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

ŁKS: Browar Łomża pozostaje sponsorem głównym klubu

Piłka nożna, Browar Łomża pozostaje sponsorem głównym klubu - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 19/07/2019 14:01

Browar Łomża, czyli dotychczasowy sponsor główny klubu, będzie wspierać Łomżyński Klub Sportowy w kolejnym sezonie. Zawodnicy otrzymają też nowe komplety meczowe.

W nadchodzącym sezonie logo Browaru Łomża kolejny sezon będzie gościć na koszulkach łomżyńskiego zespołu- informuje klub.  

Browar Łomża jest sponsorem głównym ŁKS-u od wielu sezonów. Koncern był z zespołem podczas awansu na zaplecze ekstraklasy i występów na niższych szczeblach rozgrywek. Wsparcie na pewno pomoże w funkcjonowaniu i walce o ligowe punkty. W prezencie od producenta marki Łomża zawodnicy otrzymają nowe komplety meczowe, które będą do nabycia wkrótce dla wszystkich sympatyków.

Wyglądają one następująco:

Przypomnijmy, że w minionym sezonie ŁKS 1926 Łomża zakończył rozgrywki I grupy III ligi na ostatnim miejscu, żegnając się tym samym z ligą. Biało-czerwoni mieli na koncie zaledwie 9 punktów, 2 wygrane mecze, 3 remisy i 29 przegranych. Łomżanom udało się zdobyć 25 bramek, stracili aż 85.  

Zawodnicy już jutro rozpoczynają serię meczów kontrolnych, przygotowując się do nowego sezonu rozgrywek ligowych.

lomza

ŁKS: Browar Łomża pozostaje sponsorem głównym klubu komentarze opinie

  • gościówa - niezalogowany 2019-07-19 14:10:53

    Ładna, estetyczna. Oby tylko ludzie, którzy będą w nich grali, okazali się piłkarzami, a nie wkładami.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-19 15:11:48

    Tylko ciekawe kto będzie w nich grał skoro duża liczba naszych zawodników przebywa na testach w drużynach z Ostrołęki czy Troszyna, może jakiś artykuł o sytuacji kadrowej byście napisali ?

  • gość 2019-07-19 15:21:09

    ale te logo miasta takie z dvpy ani widoczne ani to ładne

  • Kibic - niezalogowany 2019-07-19 17:03:26

    Logo miasta na koszulkach bardzo słabo widoczne - do poprawy.

  • Najwierniejsi fanatycy ŁKS! - niezalogowany 2019-07-19 17:15:43

    Fakt na projekcie bardzo słabo prezentuje się "logo" miasta. Ale koszulka wygląda ciekawie. Na pewno lepiej niż te zielone komplety. A grajki niech zaczną grać i coś wygrywać bo wstyd, żeby jeździć teraz po takich wioskach. Spadliśmy, trudno stało sie, ale jest szansa to naprawić. I nie ma co się przejmować komentarzami.

  • gość 2019-07-19 18:58:54

    w jakiej lidze gra ŁKS ?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-19 20:17:37

    Ostatniej

  • gość 2019-07-19 21:09:14

    nie ma ich tam

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 11:12:56

    Koszulki ladne ale klasyczne polowki lepsze byly. Szkoda, ze odchodzimy od czegos z czym nas kojarzyli. Herb to pomylka jakas.

  • gość 2019-07-20 11:58:13

    Glowny sponsor kupil nam koszulki a dla Gornika Zabrze odpalal 1 mil.zl,smiechu warte!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 13:19:33

    Szok ŁKS 1926 będzie miał nowe koszulki
    Fajnie że już nie ma połówek bo kojarzą mi się z ŁKS a to co teraz zostało nie zasługuje na te nazwę
    Zmieńcie nazwę na Grabarze ŁKS Łomża

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 13:56:16

    8:1 w plecy!w pierwszym sparingu z Wasilkowem.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 17:49:48

    Brawo 8:1 browar lomza z pewnością na taka promocje liczy
    to minimalna porażka z bardzo mocnym 5 ligowym wasilkowem
    Proponuje z jakaś drużyną orlikowa zagrać

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 19:03:40

    To że wysoko przegraliśmy to jedno. Inna sprawa to taka, że w składzie zagrali juniorzy MŁKS z rocznika 2002, którzy docelowo i tak nie wzmocnią seniorów ( choć wzmocnią to zbyt górnolotne słowo) więc gdyby nie oni to nie byłoby nawet można rozegrać meczu z powodu zbyt małej liczby zawodników ŁKS. Nawet nasz trener grał. Prezesie wstyd !!! Trzeba było wcześniej porozmawiać z zawodnikami. Teraz każdy na własną rękę szuka sobie na nowego klubu, bo nie widzi przyszłości w tym klubie. A tobie wkrótce pozostanie jedynie spłacać długi, do których doprowadziliście.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 19:29:03

    Uscilowski ma dobre pomysły
    Może niech Łks 1926 zagra rocznikiem 2003 albo 2004 bo starsze już poszły grać na wioskach za 100zl bo chociaż tyle płaca
    Kto tu przyjdzie grać za 0zł
    Gdzie są pieniądze z dotacji
    Niekompetencja i propaganda na najwyższym poziomie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 19:55:30

    Prezydent tez zrobił z gęby holewe obiecując utworzenie spółki
    Zamiast coś zrobić tylko mydla ludziom oczy partacze

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 20:31:32

    a gdzie jest reklama agrorolnika ze sniadowa
    Przecież daje kasę na Łks i baner wisi
    To skandal

  • gość 2019-07-21 09:53:46

    wszyscy już mają w d... ten klub 1926
    herb ŁKS sobie przywłaszczyli i nawet nikt nie zauważyłże są poodwracane kolory...ale rozumiem że to jest nowy herb, to może zmieńcie znowu nazwę żeby pozbyć się długów partacze
    Kto zatwierdził w urzędzie miasta ten nadruk nowego logo Łomży. Przecież ono jest niewidoczne. Uwaga rada za milion dolarów. Niech dział promocji weżmie kartkę i zapisze: Zmieńcie kolor logo z czarnego na biały i będzie widoczne bo chyba o to chodzi :) Logo na 100% ma w księdze znaku zamiennik na ciemne tło

  • gość 2019-07-21 11:06:10

    Temu PANU DZIĘKUJĘMY !!!!!!!!!!! Uściłowski USTĄP !!!!!!!!!! doprowadziłeś klub do ruiny i upadku !!!!!!!! USTĄP JAK MASZ HONOR!!!!!!!!!!!!

  • gość 2019-07-22 07:59:49

    Nareście bardzo ładne koszulki , oby gra się poprawiła , powodzenia.

  • gość 2019-07-22 08:35:36

    i co z tego

Dodajesz jako: |