:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

ŁKS: Stypendia dla zawodników zamiast środków promocyjnych?

Piłka nożna, Stypendia zawodników zamiast środków promocyjnych - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 08/08/2019 13:02

Piłkarze Łomżyńskiego Klubu Sportowego w najbliższą sobotę rozpoczną zmagania w IV lidze, w której występują drużyny z województwa podlaskiego. Po spadku z III ligi, w której rywalizowały zespoły z czterech województw, niemożliwe stało się w tym roku wsparcie klubu środkami w ramach promocji miasta. W ubiegłym roku była to kwota 250 tys. zł.

Piłkarze Łomżyńskiego Klubu Sportowego w najbliższą sobotę rozpoczną zmagania w IV lidze, w której występują drużyny z województwa podlaskiego. Po spadku z III ligi, w której rywalizowały zespoły z czterech województw, niemożliwe stało się w tym roku wsparcie klubu środkami w ramach promocji miasta. W ubiegłym roku była to kwota 250 tys. zł.

Zespół w nowym sezonie budowany jest w większości z młodych zawodników z Łomży oraz najbliższego regionu. Chcąc zatrzymać uczących się młodych piłkarzy w naszym mieście oraz zachęcić ich do łączenia edukacji z uprawianiem sportu, z inicjatywy prezydenta Mariusza Chrzanowskiego na najbliższe posiedzenie Rady Miejskiej skierowany zostanie wniosek w sprawie włączenia młodych zawodników ŁKS-u, którzy uczą się lub studiują, do programu miejskich stypendiów. Prezydent zamierza zabezpieczyć na ten cel środki na ufundowania jedenastu miesięcznych stypendiów w kwocie 500 zł, które piłkarze otrzymywaliby przez okres dwunastu miesięcy. 

- Mamy nadzieję, że zachęci to naszych piłkarzy do kontynuowania swojej piłkarskiej przygody z Łomżyńskim Klubem Sportowym i pozwoli pogodzić edukację ze sportowym rozwojem swojej pasji – mówi prezydent Mariusz Chrzanowski podkreślając, że piłka nożna ma niezwykle istotne znaczenie nie tylko w lokalnej społeczności, ale też w skali kraju, o czym świadczą działania i środki finansowe podejmowane przez polski rząd czy spółki Skarbu Państwa. Przypomina, że z budżetu miasta przekazywane są ogromne środki na zapewnienie dzieciom i młodzieży jak najlepszych warunków do uprawia tej dyscypliny sportu w naszym mieście. W tym celu Młodzieżowy ŁKS w ubiegłym roku otrzymał prawie 140 tys. zł, a w bieżącym roku jest to aż 250 tys. zł. 

Dlatego ważne jest, aby młodzi piłkarze przechodzący z wieku juniora do seniora, przez lata rozwijający swoją pasję w drużynach młodzieżowych, mieli możliwość dalszego rozwoju i gry w piłkę w swoim rodzinnym mieście. - Jestem przekonany, że budowanie Łomżyńskiego Klubu Sportowego w oparciu o wychowanków, może w niedalekiej przyszłości przysłużyć się klubowi i pozwoli powrócić na poziom co najmniej III ligi – mówi prezydent Mariusz Chrzanowski. Dodaje, że w przypadku awansu do wyższej klasy rozgrywkowej, stypendia przyznawane piłkarzom przez miasto mogą ulec zwiększeniu.   

Terminarz domowych meczów ŁKS 1926 Łomża w rundzie jesiennej czwartej ligi sezonu 2019/2020:
23.08.2019, g. 17:30 – ŁKS Łomża – Wissa Szczuczyn
7.09.2019, g. 16:00 – ŁKS Łomża – Jagiellonia II Białystok
22.09.2019, g. 16:00 – ŁKS Łomża – Dąb Dąbrowa Białostocka
5.10.2019, g. 15:00 – ŁKS Łomża – KS Michałowo
19.10.2019, g. 15:00 – ŁKS Łomża – Krypnianka Krypno
3.11.2019, g. 13:00 – ŁKS Łomża – Sparta Szepietowo
16.11.2019, g. 13:00 – ŁKS Łomża – Promień Mońki

Źródło: UM Lomza

 

lomza

ŁKS: Stypendia dla zawodników zamiast środków promocyjnych? komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-08 14:25:30

    Proszę o rozwiązanie sekcji seniorskiej. Pieniądze wyrzucane w błoto. To co się dzieje w tym klubie to paranoja. Taka Biała Piska potrafi mieć drużynę na miarę 3 ligi a tutaj będzie maksymalnie środek tabeli ligi 4. Mam dość patrzenia na to jak wszyscy poniżają ten klub, od działaczy po chłopków z jakichś wiosek na boisku.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-08 15:36:17

    Zal patrzeć na ich grę, szkoda pieniędzy na seniorów w tym klubie dno i wodorosty. A stypendia to wolałbym dać ludziom mlodym co robią to coś z pasji i osiągają jakieś wyniki i są inwestycja w przyszłość a nie upadający z roku na rok ŁKS w który topione są poważne pieniądze...

  • greg - niezalogowany 2019-08-08 16:07:01

    ))))) Dab Dabrowa Bialostocka daje stypendia po 800 zl i to nie wiadomo czy przystapia do rozgrywek IV Ligi bo nie maja pilkarzy!!!Wlasnie tym sposobem zabranie 250 tys.zl to gwozdz do trumny druzynie seniorow!!!Panie Prezydencie,wez Pan sobie tego przydupasa Prezesa Uscilowskiego i reaktywujcie Perspektywe,gdyz wasz poziom intelektualny na nic wiecej nie pozwala!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-08 16:18:56

    stypendia mają otrzymać młodzi wychowankowie czytaj że zrozumieniem

  • Gość eljot - niezalogowany 2019-08-08 16:26:47

    Tak krytykować to łatwo, narzekać też, a może skoro udzielanie takich cennych rad wspomóżcie organizacyjnie klub. Nie chodzi o pomoc materialną a organizacyjną. Znicz ma drużynę bo są pieniądze. ŁKS ich nie ma i to jest problem. Ale mam nadzieję że osoby które narzekają na zarząd, zawodników pomogą organizacyjnie klubowi. Jesli poza pomawianiem , oczernianiem klubu /zawodników i zarząd/ nic nie masz do zaproponowania to zachowaj minutę ciszy.
    Pomyśl
    "Gdyby się nie odezwal nadal by uchodził za mędrca"

  • Gość - niezalogowany 2019-08-08 16:38:05

    Znicz ma pieniądze bo ma prezesa obrotnego. Porównaj sobie potencjał ŁKSu a Znicza. Ile jest potencjalnych sponsorów w Łomży a ile w Białej Piskiej? Ilu kibiców będzie chodzić na mecz tam na poziomie nowej 2 ligi a ile w Łomży? Najlepiej powiedzieć "jak taki mądry to zrób lepiej" Nie nadaje się do tego więc się nie pcham. Może osoby z klubu też powinny tak zrobić?

  • gość 2019-08-08 16:49:05

    Prosze o padanie kadry zespolu.chyba ze jeszcze Zarzad jej nie zna 2 dni przed meczem.Sobieski juz w Stomilu Olsztyn.Mackowskiemu Stomil podziekowal ale przeszdl do Huragana Morag.Lomzy na niego nie stac!To sa wlasnie realia dzialaczy naszego klubu.

  • gość 2019-08-08 16:49:44

    Treść komentarza...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-08 16:59:46

    Ponadto nikt tu nikogo nie oczernia. Suche fakty. Możliwe, że ludzie w zarządzie to naprawdę fajnie i wartościowi ludzie, nie wiem nie znam. Jednak klub który był w stagnacji za poprzedniego zarządu zaczął iść w przeciwnym kierunku niż powinien. Czy nie ma nikt prawa o to pytać?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-08 17:04:16

    Patologia
    Dzieci które jeszcze nie są piłkarzami przekupywac żeby zostali w tym syfie !!!
    Łks 1926 nie potrafi stworzyć warunków do rozwoju to idą grać się się heda rozwijać !
    Teraz za kasę od presydenta dzieci będą sprowadzone na ziemie i koniec kariery za 500zl
    I co to za prezydent który faworyzuje 1 klub
    Gowno z Pana nie gospodarz

  • gość 2019-08-08 17:06:49

    Znowu wtopa portalu z tradycjami....działają na ludzkich emocjach!!!!!


    "KOMUNIKAT ZARZĄDU MIEJSKIEGO PRZEDSIĘBIORSTWA WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SP. O.O. W ŁOMŻY

    sie 8, 2019 | Komunikaty

    W odpowiedzi na artykuł zamieszczony w dniu 07.08.2019 r. na portalu 4lomza.pl, Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Łomży informuje, iż nieprawdą jest że Spółka „ukrywa informację o bakteriach coli i dezynfekcji wody”. Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Łomży na bieżąco informowana jest o działaniach Spółki i decyzjach podejmowanych w przedmiotowej sprawie. Mieszkańcom Łomży informacja o stanie jakości wody przekazywana jest poprzez oficjalne komunikaty zamieszczone na stronie internetowej Przedsiębiorstwa oraz dostarczenie bezpośredniej informacji przez pracowników Spółki mieszkańcom ulic, w których zostało potwierdzone zanieczyszczenie wody.

    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji kolejny raz apeluje do Pana Cezarego Zborowskiego, dziennikarza portalu 4lomza, aby w przyszłości rzetelnie i bezstronnie przedstawiać informacje dotyczące MPWiK Sp. z o.o. w Łomży, zgodnie z Artykułem 12 Prawa prasowego, który brzmi:

    „Art.12.1. Dziennikarz jest obowiązany:
    1)zachować szczególną staranność i rzetelność przy zbieraniu i wykorzystaniu materiałów prasowych, zwłaszcza sprawdzić zgodność z prawdą uzyskanych wiadomości lub podać ich źródło”.

    Ponadto Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Łomży informuje:

    Pan Zbigniew Sasinowski „nie wygadał się” dziennikarzowi Polskiego Radia Białystok ponieważ w kwestii dotyczącej jakości wody nie miał upoważnienia do udzielania oficjalnych informacji w imieniu Spółki ani też nie bierze udziału w rozmowach i decyzjach podejmowanych w przedmiotowej sprawie. Zgodnie z Regulaminem Organizacyjnym obowiązującym w MPWiK Sp. z o.o. w Łomży, Pan Zbigniew Sasinowski odpowiada za Dział Obsługi Odbiorców, Dział Administracji oraz Zamówienia Publiczne.
    Komunikaty wydawane przez Spółkę następują na podstawie informacji uzyskanych przez Zakład Sieci, Dział Techniczny, Dział Laboratorium Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji oraz Powiatową Stacje Sanitarno – Epidemiologiczną w Łomży.
    Przedsiębiorstwo na bieżąco monitoruje jakość wody dostarczaną mieszkańcom Łomży. W każdym miesiącu próbki wody z sieci miejskiej (z różnych rejonów miasta) dostarczane są do laboratorium PSSE w Łomży (zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem). Jeżeli wykazywane są jakiekolwiek zanieczyszczenia, niezwłocznie podejmowane są działania zmierzające do poprawy jakości wody.
    Odnosząc się do obecnej sytuacji związanej z jakością wody, Spółka zapewnia że po potwierdzeniu źródła skażenia informacja zostanie podana do wiadomości publicznej poprzez komunikat zamieszczony na stronie internetowej Spółki.

    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji potwierdza, że w próbkach wody pobranych w dniu 07.08.2019 r. NIE STWIERDZONO obecności bakterii z grupy Coli. Badanie wykonało laboratorium Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Łomży."

    Mariusz Konopka
    Prezes Zarządu

  • Gość - niezalogowany 2019-08-08 17:15:06

    Brawo Prezydent
    Mariusz jesteśmy z Tobą
    500+ dla wszystkich zawodników Łks i mlks to mistrzostwo świata
    Widac ze młody zdolny nasz włodarz

  • Gość - niezalogowany 2019-08-08 17:26:11

    Podobno ten klub ma jakieś 200-300 tys długu. Nie dziwi więc fakt, że nie chcą tam grać zawodnicy, którym ten klub zalega z wynagrodzeniami za klika miesięcy. Należało by sprawdzić rozliczenie dotacji bo tam musi być WAŁ. Sztuczne utrzymywanie tego klubu jest zbędne, bo ci ludzie, którzy są w zarządzie nie nadają się do tego. Na meczach nikt z zarządu nie raczył się pokazać. Nikt też nie rozmawiał z zawodnikami a teraz płaczą, że brakuje ludzi do gry.
    Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-08 17:50:42

    Sobieski był zawodnikiem MŁKS a nie ŁKS. Najstarsze roczniki juniorów występowały pod szyldem ŁKS 1926 by ci wybijający się zawodnicy mogli powoli próbować swoich sił również w seniorach i dalej grać w juniorach ale i tak wszystkie koszty utrzymania drużyny juniorów były po stronie młodzieżowego. Poza tym skoro jest zdolny wychowanek to lepiej niech gra w wyższej lidze nie w naszej buraczanej.

  • gość 2019-08-08 17:52:27

    System PiS-u dac 500 ale innym zabrac.250 tys. Zabrano seniorom a da sie za jakis czas pieciu juniorom po 500zl))).Olimpia Zambrow ma taki sam budzet co nasz ,klub a graja pilkarze z calej Polski.Ostroda zatrudnila chyba z 7 pilkarzy z 2 Ligi(Olimpia Elblag itp).30 tys. Stalowa Wola konczy budowe stadionu na 15 tys. osob.Do ,Lomzy zjecjala sie wiocha i robi wioche(disco polo itp)!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-08 19:15:53

    Ile by nie dali to zabraknie i jeszcze będzie brakowało

  • Gość - niezalogowany 2019-08-08 19:28:49

    Ot mądrze powiedział:)

  • Gość - niezalogowany 2019-08-08 22:07:25

    Głupi rządzi i słucha głupszych od siebie
    i nikt nie powie swojego zdania bo boi się że straci robotę
    Gdzie wylądujesz o Łomżo na takim zamordyźmie ?

  • gość 2019-08-08 23:20:00

    Chciałbym nadmienić, że w Łomży jest nie tylko łks i młks są i inne podmioty, ale co tam!, kogo to obchodzi!, to mało ważne. Liczą się tylko "najwięksi" którzy nie mają pojęcia o zarządzaniu klubem lks lub takim tworem jakim jest mlks. Aby kasa grała, karawana toczy się dalej!!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-09 07:55:42

    Marcnie i Marcinku. Przestańcie ujadać. Przez pewien czas był spokój a teraz znowu się uaktywniliście. Wiemy, że macie chrapkę na ŁKS od dawna. No to bierzta się za robotę.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-09 09:01:48

    Panie Prezydencie!Jako kibic Lksu i osoba zwiazana z Mlksem uwazam ze dla uzdrowienia naszej pilki seniorskiej, po za slusznym, choc spoznionym ruchem ufundowania stypendiow sportowych potrzebne na ta chwile obecna sa jeszcze dwa ruchy -zmiana Prezesa, ktory ewidentnie meczy sie w tej roli i znanego mi skad inad trenera ktory przez polowe ubieglego sezonu nie potrafil i nie chcial jednoczyc druzyny.Jestem pewien ze nie zrobi tego takze w tym roku co zreszta widac po juniorach 2000 i 2001 ktorzy wola grac w Szczuczynie,Troszynie czy Ostrolece.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-09 11:36:03

    Dawno bym wymienił Prezesa Łks-u!!!!! I trenera!!!!! Tylko że Prezydent m.Łomży tego nie widzi!!!!! Było w tamtym miesiącu walne zebranie i co z tego zebrania wynikło???? Nawet żadnych informacji nie było podane..

  • Gość - niezalogowany 2019-08-09 11:56:25

    Trenera nawet nie wyniki ale za to ze nie ma zielonego pojecia o tym jak mentalnie pracowac z zespolem!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-09 12:23:13

    Fakt, że MŁKS jest kiepsko zarządzany. Zrobił się tam prywatny folwark części trenerów.

  • do Gość - niezalogowany 2019-08-09 12:31:37

    Szczególnie dla jednego trenera z zarządu, który zrobił sobie z klubu maszynkę do zarabiania kasy poprzez prywatne treningi w wielu grupach.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-09 13:08:24

    Tyle kasy z urzędu miasta i jeszcze mało !?
    Panie Prezydencie najważniejsi są ludzie
    Nie ci nieudaczni prezesi z radnym którzy tylko potrafią panu w tyłek włazić. Potrzebni są ludzie którzy widza więcej niż czubek własnego nosa. Wuefiarze pilnują tylko kasy i nie widza klubu. Potrafią tylko ludzi skłócać i niszczą w dzieciach zapał do gry i efekt jest taki ze nie ma tych zdolnych juniorów bo w międzyczasie zrezygnowali. Przecież oni pracują już z dziecmi ze 20 lat i ciagle popełniają te same błędy. Gdzie są ich piłkarscy wychowankowie ??? Przecież do dzisiaj oprócz Boguskiego nie ma nikogo na poziomie słabej ekstraklasy.
    Miasto to finansuje i powinno wymagać efektów a nie tylko doraźnie dawać kasę faworyzując jeden klub.
    Tak to i pan i kluby maja same szkody
    Tylko czego mogą wymagać urzędnicy skoro sami nie maja o tym pojęcia ...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-09 14:17:26

    Andrzej. Podpisuj się pod komentarzami.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-09 14:32:50

    Powinni wywalić pseudo prezesa i pseudo trenera

  • Gość - niezalogowany 2019-08-09 14:34:32

    Prawdziwe szkolenie jest w tych małych klubach gdzie zależy im na dzieciach a nie na kasie.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-09 14:43:32

    A dlaczego ma nie robic prywatnych treningow?Sam wiem ze przynosza one efekty wiec jesli zawodnik ma z tego korzysc, robi to dobrowolnie i stac go lub jego rodzicow na takowe to przykro mi ale nikomu nic do tego!

  • gość 2019-08-09 15:38:00

    teraz A-klasa przed nami.

  • gość 2019-08-09 16:31:46

    W IV Lidze tez bedzie gra o Pro-junior.Przez to i glupote Zarzadu spadlismy z 3 Ligi.Teraz ,tez pewnie zagraja juz 17 latkami z tym ze MOSP i Jaga II ma wiecej dobrych juniorow i to oni zwina ta kase.Jak by awansowali to z miasta dostali by nawet 300 tys. zl(promocja miasta) a w IV Lidze za 3 m/ce dostan 30 tys.zl.Mysle ze sa osoby ,ktore zrobia wszystko ,zeby nie wrocic do 3 Ligi!

  • gość 2019-08-10 11:49:03

    Dlaczego miasto największe pieniądze zawsze przeznacza na piłkę nożną? Skoro jest pula przeznaczona na sport, to powinno się rozdzielić według osiągnięć. 4 liga, tzn., że w wyższych ligach gra 124 drużyn (Ekstraklasa 16 drużyn, I liga 18 drużyn, II liga 18 drużyn, III liga 4 strefy po 18 drużyn).
    Chyba mało kto zdaje sobie jaki to poziom, skoro minimum 124 kluby w Polsce są lepsze (przy założeniu, że jesteśmy najlepsi we wszystkich 4 ligach, a na pewno nie jesteśmy). I jeszcze płacić za coś takiego???

  • Gość - niezalogowany 2019-08-10 12:25:52

    Zarząd do wymiany, rozumiem nie ma kasy ale ile to już było wałkowane co zrobili? nic jakie perspektywy żadne.Niech najlepszym komentarzem będzie to że na portalach do dziś nie wiadomo jaką mamy kadrę co się dzieje w Łksie, wyniki sparingów. Panowie działacze co się dzieje.Prawda jest taka że żaden z wychowanków nie chcę grać w Łks patrz składy zespołów z Ostrołęki, Troszyna, Szczuczyna cała nasza młodzież i nie tylko która miała być przyszłością Łksu odeszła dlaczego nie chcą grać dla Łksu I Łomży, to nie do pomyślenia ewidentnie jest coś nie tak i nie chcę mi się wierzyć że chodzi tylko o pieniądze.Panie Prezydencie szanowni radni zróbcie coś z tym tak być nie może. Możliwe że działacze naszego klubu to ludzie wporządku mili i uprzejmi ale ewidentnie nie nadają się do zarządzania klubem, brak perspektyw, zainteresowania nie mówiąc o sponsorach kocham Łks zależy mi na nim ale widząc co się dzieje czasami zastanawiam się nad tym czy nie lepiej by było dać sobie spokój i wycofać Łks z ligi seniorskiej.Nie zrozumcie mnie źle ale oczy i serce boli mnie gdy patrzę co się dzieje i co wyprawjają niektórzy ludzie w naszym ukochanym Łksie.

  • gość 2019-08-10 13:09:32

    Miejcie pretensje do siebie. Kibice pozwolili na takie działania zarządu. Gdzie byliście przez te lata ? W poprzednim prawdziwym ŁKS-ie tak nie było.

  • gość 2019-08-10 14:17:32

    MOSP B-stok-LKS Lomza 2-2,wyrownalismy w ostatnich minutach.Ma ,moze ktos taczke dla trenera?pozniej mozna ja uzyc dla Prezesa!

  • gość 2019-08-10 14:18:08

    Powiem tak. dopóki Prezydent m. ŁOMŻY BĘDZIE !!!! to nic z seniorską piłką się nie ZMIENI !!!!!!! Radni też nic nie pomogą !!!!! zwróćcie uwagę że zarządu już nie ma bo ludzie po rezygnowali !!!!! są tylko 3 osoby. PREZES, VI-CE PREZES I DYREKTOR. Dlaczego Prezesik nie zrezygnuje ???? coś ma za uszami chyba ????? i to jest tylko walka z wiatrakami !!!!! a ŁKS JUŻ SIĘ STOCZYŁO NA DNO !!!!!!!!! coś się może by zmieniło żeby może do klubu wszedł NIK i Skarbówka. jeśli chodzi o piłkarzy i młodzież to do tych pór klub ma zaległości wobec nich i dlatego nie chcą grać w ŁKS-ie.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-10 18:16:08

    Niech ktoś wkońcu zlikwiduje piłkę seniorską w Łomży na to nie da się patrzeć szkoda kasy Młks szkoli młodzież dla innych nikt nie chcę grać w Łomży czy nikt tego nie widzi i nie chodzi o same pieniądze to są Łomżyniacy.Łks mają w sercu zaległości były zawsze pieniądze to nie wszystko i nie chodzi o to poprostu chłopaki też już mają dość to ich swoisty protest nie chcą na to patrzeć brak wizji perspektyw motywacji środowisko piłkarskie w Łomży jest skłócone pora aby niektórzy zrezygnowali 4,5,6 liga nie ważne jeśli nic się nie zmieni piłka w Łomży z tymi ludźmi zginie niestety taka prawda

  • gość 2019-08-10 18:29:27

    Likwidacja seniorskiej piłki nożnej ŁKS-u to nie taka prosta sprawa, b. dużo zależy od Prezydenta m.Łomży. jedynie ON może b.dużo w tej sprawie zrobić.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-10 19:35:10

    Żeby dla młodego piłkarza wychowanego w Łomży Łks nic nie znaczył to nie do pomyślenia. Kiedyś każdy młody piłkarz z Łomży marzył o grze w Łks dziś nikt o tym myśli wstyd chyba coś jest na rzeczy nie chcę mi się w to wierzyć że w Troszynie czy Szczuczynie mają lepiej w Koronie Ostrołęka też nie ma kasy a wolą tam grać.Łks właśnie sięgnął dna.

  • gość 2019-08-10 19:38:30

    PREZES ŁKS-u do WYMIANY !!!!!!!! krótka piłka.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-11 14:22:36

    "A dlaczego ma nie robic prywatnych treningow?Sam wiem ze przynosza one efekty wiec jesli zawodnik ma z tego korzysc, robi to dobrowolnie i stac go lub jego rodzicow na takowe to przykro mi ale nikomu nic do tego! "

    A dlatego że prywatnie może sobie robić ale indywidualne treningi a nie całym drużynom. W normalnym profesjonalnym klubie zatrudnia się trenera od motoryki tak samo jak zatrudnia się trenera bramkarzy.

  • gość 2019-08-11 16:35:47

    Jeżeli klub przegrywał kolejno wszystkie mecze a zarząd nie reagował to widocznie taki był plan.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-11 20:18:04

    Niestety nie można tu mówić o zarządzie. Te osoby nie nadają się do tej funkcji. Tu potrzeba osób z jajami, charyzmą i zaangażowaniem. To co się teraz dzieje to ich zasługa.

Dodajesz jako: |