:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

ŁoKeRowo i piknikowo na Zawadzkiej [VIDEO i FOTO]

Rowery, ŁoKeRowo piknikowo Zawadzkiej [VIDEO FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 30/09/2018 15:24

Wiatr był sporym utrudnieniem dla uczestników, którzy zdecydowali się wystartować w sobotnim wyścigu rowerami ŁoKeR. Nowy odcinek ulicy Zawadzkiej zamienił się w tor kolarski a uczestnicy dojeżdżali do mety zmęczeni lecz bezsprzecznie zadowoleni. W wyścigu udział wzięli nie tylko amatorzy.

- Wszyscy widzimy jak ŁoKeR dobrze się przyjął, jak to jest udana inwestycja, udane przedsięwzięcie, robiliśmy startowy bieg na samym początku ruszenia programu, teraz zbliżamy się do podsumowania pilotażu i czas, żeby go atrakcyjnie podsumować - mówi zastępca Prezydenta Miasta Andrzej Garlicki.

Jesienna pogoda mogła przestraszyć uczestników i organizatorzy zrezygnowali z wyścigu w kategorii "open". Pistolet sygnalizacyjny dał znak do rozpoczęcia zmagań dwa razy - oddzielnie dla kobiet i oddzielnie dla mężczyzn.

Dystans półtora kilometra najszybciej pokonała Ewa Kalinowska, uzyskując czas 3.55.45.

- Wygrałam poprzedni wyścig i miałam nadzieję, że ten też. Nie było takiej dużej konkurencji jak ostatnio ale panie były blisko - mówi po dotarciu do mety zwyciężczyni. - Jednak ten duży wiatr troszkę doskwierał ale już z powrotem było fajnie - dodaje.

Druga do mety dojechała Beata Szczecińska uzyskując czas 4.04.19, tuż za nią znalazła się Renata Kałyszewska z czasem 4.14.79.

Z kolei najszybszym uczestnikiem w kategorii mężczyzn okazał się Hubert Lemański, który zdeklasował rywali osiągając czas 2.49.05. Świetny wynik Huberta nie powinien dziwić, bowiem uprawia on kolarstwo zawodowo, jeżdżąc rowerem MTB na dystansach do 60 kilometrów oraz kolarzówką, gdzie wyścigi przeprowadzane są nawet na dwukrotnie dłuższych trasach.

W kategorii mężczyzn na drugiej pozycji wyścig zakończył Adam Babiel z czasem 3.09.67, natomiast trzecie miejsce zajął Robert Mieczkowski, uzyskując czas 3.13.65.

Wzdłuż toru, zorganizowano także strefę piknikową, w której na dzieci czekały m.in. zabawy, dmuchańce czy fotobudka. Głodni uczestnicy mogli posilić się jedzeniem prosto z grilla.

lomza

ŁoKeRowo i piknikowo na Zawadzkiej [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • speech - niezalogowany 2018-10-01 08:07:08

    A Muzyk w ogóle nie kandyduje do rady, tylko prezydentura ją interesuje. Dobrze, bo nawet w radzie jej nie będzie

  • Marcin Robak - niezalogowany 2018-10-01 06:55:10

    lepiej dla nowego prezia.....jak do rady by się dostał Chrznoawski.....oj boją się w radzie mieć kogos kto zna wszystko od podszewski.

  • ziomek - niezalogowany 2018-10-01 05:52:26

    Wojtek to ty

  • Alf - niezalogowany 2018-10-01 05:40:18

    Zdzichu
    no i dla mieszkańców czytelny sygnał, że liczy się tylko "korytko". Jak się nie uda tutaj ,to może tutaj.

  • Alf - niezalogowany 2018-10-01 05:40:18

    Zdzichu
    no i dla mieszkańców czytelny sygnał, że liczy się tylko "korytko". Jak się nie uda tutaj ,to może tutaj.

  • Alf - niezalogowany 2018-10-01 05:40:17

    Zdzichu
    no i dla mieszkańców czytelny sygnał, że liczy się tylko "korytko". Jak się nie uda tutaj ,to może tutaj.

  • Alf - niezalogowany 2018-10-01 05:40:17

    Zdzichu
    no i dla mieszkańców czytelny sygnał, że liczy się tylko "korytko". Jak się nie uda tutaj ,to może tutaj.

  • Alf - niezalogowany 2018-10-01 05:39:27

    Zdzichu
    no i dla mieszkańców czytelny sygnał, że liczy się tylko "korytko". Jak się nie uda tutaj ,to może tutaj.

  • Zdzichu - niezalogowany 2018-10-01 05:29:53

    Po banerku pana Chrzanowskiego(na głównej stronie), na którym widnieje napis "Lider Listy do Rady Miejskiej Łomży" wnioskuję, że pan Mariusz realnie ocenia swoje możliwości w wyborach na prezydenta i max co może mu się udać po tej kadencji, to zostanie radnym. Dobry sygnał dla innych kandydatów.

  • Zdzichu - niezalogowany 2018-10-01 05:29:52

    Po banerku pana Chrzanowskiego(na głównej stronie), na którym widnieje napis "Lider Listy do Rady Miejskiej Łomży" wnioskuję, że pan Mariusz realnie ocenia swoje możliwości w wyborach na prezydenta i max co może mu się udać po tej kadencji, to zostanie radnym. Dobry sygnał dla innych kandydatów.

  • Zdzichu - niezalogowany 2018-10-01 05:29:51

    Po banerku pana Chrzanowskiego(na głównej stronie), na którym widnieje napis "Lider Listy do Rady Miejskiej Łomży" wnioskuję, że pan Mariusz realnie ocenia swoje możliwości w wyborach na prezydenta i max co może mu się udać po tej kadencji, to zostanie radnym. Dobry sygnał dla innych kandydatów.

  • Zdzichu - niezalogowany 2018-10-01 05:29:51

    Po banerku pana Chrzanowskiego(na głównej stronie), na którym widnieje napis "Lider Listy do Rady Miejskiej Łomży" wnioskuję, że pan Mariusz realnie ocenia swoje możliwości w wyborach na prezydenta i max co może mu się udać po tej kadencji, to zostanie radnym. Dobry sygnał dla innych kandydatów.

  • Zdzichu - niezalogowany 2018-10-01 05:29:50

    Po banerku pana Chrzanowskiego(na głównej stronie), na którym widnieje napis "Lider Listy do Rady Miejskiej Łomży" wnioskuję, że pan Mariusz realnie ocenia swoje możliwości w wyborach na prezydenta i max co może mu się udać po tej kadencji, to zostanie radnym. Dobry sygnał dla innych kandydatów.

  • Zdzichu - niezalogowany 2018-10-01 05:27:54

    Po banerku pana Chrzanowskiego(na głównej stronie), na którym widnieje napis "Lider Listy do Rady Miejskiej Łomży" wnioskuję, że pan Mariusz realnie ocenia swoje możliwości w wyborach na prezydenta i max co może mu się udać po tej kadencji, to zostanie radnym. Dobry sygnał dla innych kandydatów.

  • SuperMario - niezalogowany 2018-09-30 22:33:04

    znalezione w sieci:

    "„Mówiono o niej Agness,
    W mieście świętym - Łomży,
    Pamiętam z podstawówki,
    Jak chodziła gdzieś przy komży.

    Przyjeżdżał też minister,
    Gdy przecinano wstęgę,
    Agness chciała usiąść obok,
    By pokazać swoją gębę.

    Była zawsze na czołówkach,
    Na czwórce zawsze była,
    W urzędzie nikt nie wiedział,
    Co Agness tam robiła?

    To było trochę później,
    Gdy zbierała swe poparcie,
    Mieszała wciąż w urzędzie?,
    Niemożliwie i uparcie.

    Uważaj na zastępców swych,
    Bo ciebie wygryźć chcą,
    Ty wiesz kto rządzi w mieście,
    To ...?... z Agness swą?

    Tak mówił mu przyjaciel,
    Nadziei sam dyrektor,
    Co zagryzał wciąż swe wargi,
    Czerwone jak reflektor.

    Mam dosyć tego miasta,
    Purpurowo - czarnej …?…,
    Czy mnie rozumiesz Mariusz?
    Czy wiesz co mnie trapi?

    Dziś Agness siedzi w PiS,
    I szykuje się na stołek,
    Lecz zero kompetencji
    Chyba lepszy byłby Kołek.

    Mierkowski i Grymbała,
    Mówią – „ żal nam prezydenta,
    Lecz o nas nikt nie mówi,
    O radnych nie pamięta.”

    Była zawsze na nagłówkach,
    Na czwórce zawsze była,
    Teraz Łomża pije piwa
    Bo oliwa sprawiedliwa !”

  • SuperMario - niezalogowany 2018-09-30 22:30:30

    W tej bardzo trudnej sytuacji finansowej miasta świetnie sobie prezydent poradził. W mieście zrobiono bardzo dużo.
    Nie kombinujmy żeby nie wyszło zamienił stryjek siekierkę na kijek. Chrzanowskiemu można zaufać i dać mu papier na drugą kadencje. Gorąco do tego namawiam.

  • Zenek R - niezalogowany 2018-09-30 22:02:27

    Prezydent Chrzanowski

    Przyzwoity,uczciwy ,kategoryczny,konkretny i niezwykle pracowity człowiek Życzę sukcesu i realizacji roli Prezydenta Łomży

  • Riccardo - niezalogowany 2018-09-30 21:15:53

    Ostatnio C.hrzanowskiemu poparcia udzielił Kukiz. Tutaj w Łomży w Kukiz15 to Marian Nieciecki działa- TEN od SEX SHOP"u. Wiecej chyba nie trzeba pisać ,w kontekscie filmu- k.ler

  • Riccardo - niezalogowany 2018-09-30 21:15:52

    Ostatnio C.hrzanowskiemu poparcia udzielił Kukiz. Tutaj w Łomży w Kukiz15 to Marian Nieciecki działa- TEN od SEX SHOP"u. Wiecej chyba nie trzeba pisać ,w kontekscie filmu- k.ler

  • Riccardo - niezalogowany 2018-09-30 21:15:52

    Ostatnio C.hrzanowskiemu poparcia udzielił Kukiz. Tutaj w Łomży w Kukiz15 to Marian Nieciecki działa- TEN od SEX SHOP"u. Wiecej chyba nie trzeba pisać ,w kontekscie filmu- k.ler

  • katol - niezalogowany 2018-09-30 21:10:12

    kto przyzwoity wykupuje reklamę ,przed takim kontroweryjnym gniotem jak k.ler???

  • kot rezyser - niezalogowany 2018-09-30 21:07:37

    oho gwardia płatnych pismaków się ruszyła?

  • Zenek R - niezalogowany 2018-09-30 20:59:48

    Prezydent Chrzanowski

    Przyzwoity,uczciwy ,kategoryczny,konkretny i niezwykle pracowity człowiek Życzę sukcesu i realizacji roli Prezydenta Łomży

  • sAMSON - niezalogowany 2018-09-30 20:30:23

    W samorządach rządzimy my sami.
    NASZ SAMORZĄD - NASZA DECYZJA

    W samorządach rządzimy my sami.
    NASZ SAMORZĄD - NASZA DECYZJA

    W samorządach rządzimy my sami.
    NASZ SAMORZĄD - NASZA DECYZJA

    NIE DLA TORUŃSKICH PIERNIKÓW

  • MAFIA W SUKIENKACH - niezalogowany 2018-09-30 20:24:51

    Dzisiaj w ogloszeniach parafialnych zapraszali czarni na spotkanie,ktore organizune i zaprasza muzyka koscielna z kowalczykiem....tak ten z komitetu żenada


    Muzykowa z ambony się ogłasza i zaprasza na spotkania...Mam pytanie CZY JA JAK BEDE STARTOWAĆ DO RADY MOGĘ W KOSśCIELE OGŁOSIĆ SWE ZAPROSZENIE DO LUDU???? NA SPOTKANIE ??????


    CZY TO JEST PŁATNE ???? OGŁOSZENIE???? CZY ZA BOG ZAPŁAĆ????

    I CZY Z PO TEŻ PRZYJMUJECIE OGŁOSZENIA?????

  • Co zaswiat - niezalogowany 2018-09-30 20:19:40

    Ta kandydatka to by sprzedała własną matkę za stołek, takie wrażenie odnoszę, w glowiee się nie miesci

  • dzordz - niezalogowany 2018-09-30 20:18:12

    Prezydent Chrzanowski jest rewelacyjny. Facet z taktem, klasą, dowcipny, pogodny. Takiego chce Prezydenta Łomży.

  • ŁOMŻA-TUITERAZ - niezalogowany 2018-09-30 20:17:30

    https://lomza-tuiteraz.blogspot.com

    Rewelacyjne pióro, poczytajcie, to wam otworzy oczy na niektóre sprawy.

    https://lomza-tuiteraz.blogspot.com

    Rewelacyjne pióro, poczytajcie, to wam otworzy oczy na niektóre sprawy.

  • dzieci z bulerbyn - niezalogowany 2018-09-30 20:17:20

    CHRZANOWSKI MASZ MÓJ GŁOS!!!

    CHRZANOWSKI MASZ MÓJ GŁOS!!!

    CHRZANOWSKI MASZ MÓJ GŁOS!!!

    CHRZANOWSKI MASZ MÓJ GŁOS!!!

  • ŁOMŻA-TUITERAZ - niezalogowany 2018-09-30 20:17:05

    https://lomza-tuiteraz.blogspot.com

    Rewelacyjne pióro, poczytajcie, to wam otworzy oczy na niektóre sprawy.

    https://lomza-tuiteraz.blogspot.com

    Rewelacyjne pióro, poczytajcie, to wam otworzy oczy na niektóre sprawy.

  • darekk - niezalogowany 2018-09-30 20:17:03

    Prezydent Chrzanowski zawsze zachowuje się jak trzeba

  • johny deepp - niezalogowany 2018-09-30 20:16:42

    Prezydent Chrzanowski to klasa sama w sobie. Nie kombinuje, nie knuje, nie zmienia poglądów dla osiągnięcia jakiegoś celu.

  • rektor 2000 - niezalogowany 2018-09-30 20:16:11

    raczej I tura dla Chrzanowskiego ale jeżeli doszłoby do II to raczej z Borysewiczem. Co myślicie???

  • Madzia kkka - niezalogowany 2018-09-30 20:15:22

    Chrzanowski to obecnie jedyny logiczny i dobry wybór

  • johny deepp - niezalogowany 2018-09-30 20:14:53

    Darmowa komunikacja przełoży się na mniejsze natężenie ruchu czyli zmniejszenie korków, większą ilość wolnych miejsc parkingowych w centrum, jakość powietrza w mieście itd. Jedna mądra decyzja, a ile pozytywnych skutków!!!

  • johny deepp - niezalogowany 2018-09-30 20:14:53

    Darmowa komunikacja przełoży się na mniejsze natężenie ruchu czyli zmniejszenie korków, większą ilość wolnych miejsc parkingowych w centrum, jakość powietrza w mieście itd. Jedna mądra decyzja, a ile pozytywnych skutków!!!

  • jadwiga - niezalogowany 2018-09-30 20:14:25

    rektor2000

    to prawda Chrzanowski idealnie równoważy interesy wszystkich warstw społecznych i wszystkich płaszczyzn funkcjonowania miasta

  • rektor 2000 - niezalogowany 2018-09-30 20:14:01

    wizja miasta którą Chrzanowski zaprezentował na ostatnich debatach jest z jednej strony ambitna ale z drugiej nie utopijna i możliwa do zrealizowania

  • Madzia S. - niezalogowany 2018-09-30 20:13:36

    mnie Chrzanowski też przekonuje

  • x men - niezalogowany 2018-09-30 20:13:25

    dla mnie dotrzymanie obietnic danych przez Chrzanowskiego jest najlepszą dla niego rekomendacją

  • Madziaks - niezalogowany 2018-09-30 20:13:07

    Chrzanowski dotrzymał słowa i zrealizował cały swój program wyborczy więc to co zapowiada teraz też zrealizuje, a czy innym politykom możemy tak zaufać??? ja nie będę ryzykowała

  • jan polak - niezalogowany 2018-09-30 20:12:50

    Ja też za Chrzanowskim

  • jaki ja patryk - niezalogowany 2018-09-30 20:12:20

    Nasz Prezydent Mariusz Chrzanowski!!!

  • johny - niezalogowany 2018-09-30 20:12:01

    sondaże mówią same za siebie

    wewnętrzny sondaż PiSu
    1. Chrzanowski 63%
    2. Borysewicz 13%
    3. Muzyk 12%

    sondaż mylomza na FB
    1. Chrzanowski 73%
    2. Muzyk 27%

    i o czym tu więcej rozmawiać......????

  • jan polak - niezalogowany 2018-09-30 20:10:43

    Czy łomżanie zagłosują na osobę, która dla zwycięstwa jest w stanie posunąć się do wszystkiego?

  • jadwiga - niezalogowany 2018-09-30 20:10:21

    Mam nadzieję że Chrzanowski wygra te wybory i ochroni nas przed niekompetencją i ignorancją opozycji

  • enej - niezalogowany 2018-09-30 20:08:58

    Ja z rodziną głosuje na prezydenta M. Chrzanowskiego

  • johny - niezalogowany 2018-09-30 20:08:39

    Panie Prezydencie powodzenia w wyborach. I tura dla Pana !!!

  • serce miasta - niezalogowany 2018-09-30 20:07:58

    Klasa, takt, a jednocześnie pokora i poświęcenie dla wyższych wartości. Chrzanowski zyskał mój ogromny szacunek

  • rektor 2000 - niezalogowany 2018-09-30 20:07:00

    poza Chrzanowskim nie ma na kogo glosować

  • SZOker - niezalogowany 2018-09-30 20:04:30

    ale super pomysl z tym łokerem

  • SZOker - niezalogowany 2018-09-30 20:02:56

    Bronak się uciszył, już nie odwiedza pretendentki a dlaczego bo Marcin wrócił na czas kampanii. co sie dzieje w naszej łomzy???

  • darekk - niezalogowany 2018-09-30 19:54:20

    JEŻELI WYKUPUJESZ REKLAMĘ W KINIE TO LECI PRZED KAŻDYM FILMEM.

    SŁABA PROWOKACJA!!!!

  • pozerka - niezalogowany 2018-09-30 19:44:16

    CZY AGNESS NIE BOI SIĘ PIEKŁA??? JEJ POSTAWA WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA! Wbijać

    NÓŻ W PLECY SWOJEGO PREZYDENTA, KNUĆ ZA PLECAMI OD dawna, a jednocześnie uśmiechać się prosto w twarz !

    KOBIETO, PIEKŁA SIĘ NIE BOISZ?

  • z osiedla - niezalogowany 2018-09-30 19:38:56

    Odnośnie wyścigu, bylosuuper
    czekkamy na nastepny.
    Tylko Mariusz, ew. Borysewicz, jednak Mariusz

  • Wykop z Łomży - niezalogowany 2018-09-30 19:33:24

    Ja to na miejscu tej asystentki biskupa nie mogłabym spojrzeć na siebie w lustrze, obłuda, cynizm, fałsz. Kobieto, piekła się nie boisz?
    Totalne pozerstwo. Brak miii slłóów.

  • pielgrzym - niezalogowany 2018-09-30 19:02:46

    wyborca
    kogo obchodzą twoje płaczliwe i z kosmosu pytania. Rozliczamy obecnego włodarza, a najlepszą ocenę wystawił mu prezes K.aczyński,wyrzucając go z partii. Spot wyborczy C.hrzanowskiego przed filmem gniotem-K.LER, szkalujacym Kościół katolicki... po co chodzić na pielgrzymki? Pokazówka?

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-09-30 18:47:13

    brawo wyborca

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-09-30 18:46:37

    trzeba być niezłym lewakiem u takich paszkwili na 4 się reklamować buhahahhaha

  • wyborca - niezalogowany 2018-09-30 18:45:25

    A kim trzeba być żeby nie mieć skrupułów, aby wygryźć swojego szefa? Działanie w myśl zasady - po trupach do celu? To nie mój świat. Nigdy nie zagłosuję na osobę, która tak postępuje.

    Nie dla Agnieszki Muzyk!

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-09-30 18:45:21

    detektywie a ty niby pocztą pantoflową dowiedziałeś się że spot był w kinie???

    nie puszczaj ściemy - nikt Ci nie uwierzy!!!

  • Ziutek - niezalogowany 2018-09-30 18:42:14

    tak nawet scenariusz napisal Chrzanowski brawo za intelugencje

  • kot rezyser - niezalogowany 2018-09-30 18:41:30

    a gdzie jest napisane że byłem? Detektywie od siedmiu boleści.

  • darekk - niezalogowany 2018-09-30 18:40:22

    to Chrzanowski nagrał spot wyborczy z reklamą filmu K.ler ?

    gdzie to można zobaczyć ?

  • darekk - niezalogowany 2018-09-30 18:39:58

    to Chrzanowski nagrał spot wyborczy z reklamą filmu K.ler ?

    gdzie to można zobaczyć ?

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-09-30 18:32:28

    trzeba być lewakiem kocie żeby isć na ten film :)))))))

    podobał się ? obłudniku?

  • kot rezyser - niezalogowany 2018-09-30 18:23:34

    spot wyborczy przed takim gniotem i paszkwilem jak k.ler? trzeba być niezlym lewakiem...

  • kot rezyser - niezalogowany 2018-09-30 18:23:34

    spot wyborczy przed takim gniotem i paszkwilem jak k.ler? trzeba być niezlym lewakiem...

  • kot rezyser - niezalogowany 2018-09-30 18:23:34

    spot wyborczy przed takim gniotem i paszkwilem jak k.ler? trzeba być niezlym lewakiem...

  • kot rezyser - niezalogowany 2018-09-30 18:23:33

    spot wyborczy przed takim gniotem i paszkwilem jak k.ler? trzeba być niezlym lewakiem...

  • kot rezyser - niezalogowany 2018-09-30 18:23:33

    spot wyborczy przed takim gniotem i paszkwilem jak k.ler? trzeba być niezlym lewakiem...

  • kot rezyser - niezalogowany 2018-09-30 18:21:51

    spot wyborczy przed takim gniotem i paszkwilem jak k.ler? trzeba być niezlym lewakiem...

  • kw44 - niezalogowany 2018-09-30 18:18:15

    dobre... POlityka i przyzwoitość może jeszcze prawdomówność :)
    aż się uśmiałem

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-09-30 18:13:52

    SŁUCHAJTA LUDZITA!!!!!!!

    NIECH BY I ON SOBIE TE AGNIESZKĘ PROMOWAŁ I W TRWAMI I PIERNIKI Z JEJ PODOBIZNĄ ROBIŁ ABY WYGRAĆ NIECH ROBI CO CHCE.



    ALE?????




    JEDNA JEST ZALEŻNOŚĆ - O TAKICH SPRAWACH ROZMAWIA SIĘ NAJPIERW ZE SWOIM SZEFEM I MÓWI SIĘ ŻE MASZ ASPIRACJE, ŻE TA POLITYKA CI SIĘ NIE PODOBA, ŻE MASZ SWOJĄ KONCEPCJĘ I OK!!!!!




    ALE JAK ZA PLECAMI SZUKASZ POPARCIA I NOMINACJI ŻEBY SWOJEGO KOLEGĘ I SZEFA WYGRYŹĆ I ON O NICZYM NIE WIE??????




    TO CO????


    TO CHYBA NIE ŁADNIE....NAWET Z TERAŹNIEJSZYM POPRCIEM PISU. SA ZASADY W ŻYCIU PODSTWOWE!!!! JAKAŚ LUDZKA PRZYZWOITOŚĆ.




    A JEŻELI KSIĘŻA JESZCZE NA TĄ NIEPRZYZWOITOŚĆ POZWALAJĄ? TO CO???

    G...O

  • lelicja - niezalogowany 2018-09-30 18:11:35

    Właśnie Chrzan jest super i dlatego zaproponowali mu jedynkę w sejmiku i nie tylko ! Ale on uczciwy człowiek, nie sprzedał Olbrysia, który zawsze tę jedynkę ma. Takich ludzi a zwłaszcza polityków to z świecą szukać.

    Ufam wyłącznie Chrzanowskiemu!

  • Pan rezyser - niezalogowany 2018-09-30 18:11:13

    mprezy, ogromny dług, niejasne okoliczności przy zatrudnianiu (dyrektor mosiR) tak w skrócie można podsumować tą kadencję obecnego włodarza. Prezes Kaczyński podsumowal go jako osobę niedojrzałą i nielojalną której się nie chce ciężko pracować. Następna kadencja tego czlowiek była by katastrofą dla Łomży!!! Każdy inny będzie lepszy .

  • lelicja - niezalogowany 2018-09-30 18:06:55

    Kaczor może zna się na ludziach, ale niestey ma na wychowaniu jednego krokodyla jakim jest ojciec dyrektor i od czasu musi go nakarmić....

    Przykre to, bezwzględna polityka. A nasi biskupi to się niech nie wpie&^%ją!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • lomzyniak - niezalogowany 2018-09-30 18:05:02

    Tylko CHRZANOWSKI jest niedziela nie bede pisal dlaczego

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-09-30 18:04:25

    Kaczorek wziął POSŁUSZNĄ AGNESS bo mu Rydzykowy kazał. Nie tylko w Lomży zadziały się takie rzeczy np. Nowy Sącz
    Kaczorek sprzedał klika stanowisk za dobry układ z ojcem dyrektorem. Ot, cała przykra prawda. BEZWZGLĘDNA POLITYKA.
    Za czasów naszego prezydenta rozwój miasta ruszył do przodu, to widać gołym okiem i nie da się temu zaprzeczyć.

    Gdyby nie nasz biskup to PIS byłby super zadowolony z chrzanowskiego.
    Proponowali mu I miejsce w sejmiku, to w takim razie w ich oczach musi być zajeb&^%sty !! Bo tak jest.

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-09-30 17:53:42

    Nie pozwólmy, aby na czele Urzędu Miejskiego zasiedli ludzie nielojalni, przypisująy sobie cudze zasługi i składający obietnice bez pokrycia.

  • kot prezesa - niezalogowany 2018-09-30 17:37:11

    Prezes pisu zna się na ludziach i dostrzegł że ta niemota topi miasto... Prezes oczyszcza pis jak stajnie Augiasza.

  • grazyna.i - niezalogowany 2018-09-30 16:58:50

    Byliśmy i na łokerkach pedałowaliśmy. Dziękujemy za takie spotkania sympatyczne.
    głos ma nasz prezydent Chrzanowski.

  • xxxyyy - niezalogowany 2018-09-30 16:43:37

    Świetne wydarzzennie, dzziękujemmy

  • Robertfff - niezalogowany 2018-09-30 16:39:06

    Piknik..bardzo fajne wydarzenie, dlacalej rodzinki, czekamy na nssstepmy

  • Dddidi - niezalogowany 2018-09-30 16:35:56

    polecam blog Łomża-Tuiteraz

    świetne pióro!!!

  • Katarinaffv - niezalogowany 2018-09-30 16:33:32

    Prezes zostal wpuszczony w niezłe maliny i pewnie nigdy tego listu nie widział na oczy i nie czytał.

    PIS sie pomylił.

  • Katarina - niezalogowany 2018-09-30 16:31:50

    Rewelacyjny jest ten spot naszego prezydenta, pełna profeska.

  • prezesa ucho - niezalogowany 2018-09-30 16:03:11

    dobrze że go prezes wyrzucil z pisu ,zna się na ludziach.

  • antyanty - niezalogowany 2018-09-30 16:01:42

    Nikt, komu bliskie sa wartości patriotyczne i chrześcijańskie nie będzie się promował spotem wyborczym przed takim gniotem jak film co na topie teraz jest,a ktorego jedynym zadaniem jest uderzenie w Kościół katolicki. Obecnemu włodarzowi nie przeszkadza.

Dodajesz jako: |