:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Łomża: Czterech mężczyzn zamieszanych w obrót narkotykami

Kronika kryminalna, Łomża Czterech mężczyzn zamieszanych obrót narkotykami - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 08/11/2019 14:46

Czterech mieszkańców powiatu zambrowskiego zamieszanych jest w obrót m.in. na terenie Łomży amfetaminą i marihuaną w znacznych ilościach. Dwóch z nich najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. W stosunku do pozostałych mężczyzn prokurator zastosował dozór policji oraz poręczenia majątkowe.

Śledztwo, którego przedmiotem jest m.in. obrót na terenie miejscowości Zagroby Łętownica, Długobórz oraz Łomża środkami odurzającymi w znacznych ilościach, prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łomży.

- Przeprowadzone w toku postępowania czynności pozwoliły na przedstawienie Konradowi M., Mateuszowi Z., Andrzejowi Z. oraz Damianowi W., mieszkańcom powiatu zambrowskiego, zarzutów udziału w obrocie znacznej ilości środkami odurzającymi w postaci ziela konopi oraz amfetaminy, udzielania środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowych oraz posiadania amfetaminy i ziela konopi w znacznych ilościach - przekazuje w komunikacie Prokuratura Okręgowa w Łomży.

Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec Mateusza Z. oraz Konrada M. środki zapobiegawcze w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Wobec Damiana W. oraz Adriana Z. prokurator zastosował środki wolnościowe w postaci dozoru policji oraz poręczeń majątkowych

zdj. ilustracyjne

lomza

Łomża: Czterech mężczyzn zamieszanych w obrót narkotykami komentarze opinie

  • Babunia - niezalogowany 2019-11-08 15:32:15

    Lola boga takie dobre z nich chlopcy były i dzien dobry mowili pamietam ich jaki byli oooo tacy mali ehhh dokadczmierzacten kraj

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 15:56:19


    Złapią Cię z gibonem i sanki dostaniesz

  • Gość cub - niezalogowany 2019-11-08 16:00:57

    Jestem cub z mniasta Łomza.
    Jak ja nie lubię bakaeli!!!

  • BKL - niezalogowany 2019-11-08 16:18:33

    Jadę audi w lpg.. jestem panem całej wsi ...

  • gość 2019-11-08 20:06:21

    Wieśniaki myśleli, że w Łomży to ich policja nie złapie

  • gość 2019-11-08 20:12:56

    Łomy z BL do lasu, a nie ludzi narkotyzować.

  • gość 2019-11-08 20:51:50

    BRUDASY Z KOLNA I OKOLIC WYPIERDALAĆ Z MYLOMZA. PO SAMEJ NAZWIE MOŻNA WYWNIOSKOWAĆ ŻE TO JEST FORUM MIASTA ŁOMŻA A NIE MYKOLNO .

  • gość 2019-11-08 21:55:25

    20glupi garkotluku ja moge ciebie kupic za jednym zasiadem w dobrej restauracji a ty z czym podskoczysz raz w miesiacu z 500+ i z glodu mielesz tym jezorem - do goscia 20.51

  • gość 2019-11-08 22:46:06

    I teraz pan komendat bedzie jaral blanty...
    A moze pozwolic innym jak w Kanadzie, Portugalii, Urugwaju, Holandii, Luxemburgu, Czechach, USA.
    I w koncu Policja zajmie sie waznymi sprawami poprawiajacymi bezpieczenstwo a panstwo dostanie podatki.
    Dlaczego karac za cos co na ziemi roslo i rosnie od tysiecy lat?? Przestepstwa narkotykowe, jak kogos zlapia z, tj przestepstwo bez poszkodowanego, jedynym poszkodowanym jest sam zlapany.
    I co?? Panie komendancie, jest Pan z siebie dumny?? Ganiac ludzi za jakies chwasty ktore nikogo nie zabily na tym swiecie?? Wez Pan powiedz swoim podwladnym, by zostawili w spokoju ziele i zajeli sie powazniejszymi sprawami.

  • gość 2019-11-08 23:17:49

    Gościu 21:55 ! Zamknij japę i podpieraj murki w swojej restauracyjce w Kolnie. Gąszczu! Hektary tatusia się skończą to i gadka się utnie.

  • gość 2019-11-08 23:21:11

    Ludzie! Proponuję rozwiązanie : Wsiowe niech pilnują swojej ziemi jak za pradziada, a miastuchy swoich bloków. I wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie.

  • gość 2019-11-08 23:24:05

    zŁom wywalać łomy ze swoich PRLowskich obór-bloków, a nie w kółko o krowach po czym za chwilę pijesz mleko od krowy.

  • gość 2019-11-08 23:27:32

    Muuuuu

  • gość 2019-11-08 23:29:39

    Jak wy teraz krów nie mata tylko beton na podwózu ! Jakie krowy chyba z Biedronki !

  • LAndru - niezalogowany 2019-11-09 00:51:16

    Sadzić Palić Zalegalizować!!!!!!! Jak.najszybciej

  • Gość - niezalogowany 2019-11-09 05:50:38

    Jebac podlaskie ja raz przrjezdzalem to czysta Białoruś jest za postawienie muru odcinajacego tych słoików od mazowieckiego

  • Gość - niezalogowany 2019-11-09 06:07:08

    Ty mazowiecki nie otwieraj tak szeroko japy bo ci hujami z niej napierdala jak pały robisz

  • Gość - niezalogowany 2019-11-09 06:09:54

    Parch ten co pisze o murze taki cwany to wyjdź na ulice z takimi hasłami z mordy ci zrobimy pisuar. Będziesz dziękował za połyk i słony smak

  • Gość - niezalogowany 2019-11-09 07:32:17

    Wy lomzynskie cwaniaki takie z was cwaniaki mocne w mordach co na mecze własnej drużyny nie przychodzicie wy psedo rodowici co boicie się na żylecie siadać tylko razem z dziećmi i matkami na krytej się chowacie taka to wasza siła dużo mordo kłapac a jak co do czego zobaczycie policję to tylko kolegów wystrzelac z ucha potraficie aby tylko własną dupe ratować TAK SIĘ PREZENTUJE WASZ PATRYJOTYZM LOKALNY swietujcie razem z innymi LGBT piątki żeby nas kibiców wasza policja nie blokował na wszystkich dojazach do miasta przed meczami to wasz stadion był pełen gości a wy jak wszy na głowie tylu waszych fanatyków raczej pseudo fanatyków

  • gość 2019-11-09 08:41:12

    dlaczego administrator tej strony pozwala na tak wulgarne wpisy swiadczy to rowniez o kulturze ich autorow to jest szczyt chamstwa glupoty i debilizmu

  • Gość - niezalogowany 2019-11-09 11:59:35

    Borek to konfident

  • gość 2019-11-09 22:03:19

    gość
    2019-11-08 20:51:50

    podaj adres kurczak6@wp.pl

    śmieciu

  • Gość - niezalogowany 2019-11-10 00:50:11

    Kili w to, a kilo w tamto.. zawsze było jest i będzie tego pełno

  • Gość - niezalogowany 2019-11-10 19:26:55

    Wszyscy z zambrowa, moze nie dlugo sypna swoich ziomkow

  • gość 2019-11-10 21:34:06

    Od kiedy to Cannabis jest narkotykiem?? Mozg wytwarza wlasne cannaboidy podobne do tych ktore sa w konopiach, czyli Policjanci sa nielegali, a gdy spia, ich szyszynka wytwarza DMT, najbardziej halucynogenny zwiazek chemiczny do tej pory znany, czyli sa nielegali Policjantow trzeba aresztowac i zamknac ich za produkcje narotykow!!!

  • gość 2019-11-10 21:36:14

    A komendanu polecam niech da zonce MDMA to moze w koncu ponownie mu zacznie go ruchac bo chyba mu nie chce ona dac d., bo wqrwiony kaze ganiac malolatow za jakis chwast.

Dodajesz jako: |