:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Łomża: Dotykał miejsca intymne dziecka? Mężczyzna aresztowany!

Kronika kryminalna, Łomża Dotykał miejsca intymne dziecka Mężczyzna aresztowany! - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 18/07/2019 15:05

Daniel K. miał wielokrotnie dopuścić się innej czynności seksualnej wobec małoletniej poniżej 15 roku życia. Jak przekazują śledczy, miał on wkładać rękę pod majtki, dotykać miejsca intymne i całować po szyi. Mężczyzna został dzisiaj tymczasowo aresztowany.

Do opisanych czynów miało dojść od czerwca 2018 roku do 18 marca 2019 roku.

(...) w ramach prowadzonego śledztwa Danielowi K. przedstawiono zarzut tego, że od bliżej nieustalonego dnia czerwca 2018 roku do dnia 18 marca 2019 roku w Łomży, działając w krótkich odstępach czasu, w wykonaniu z góry powziętego zamiaru, wielokrotnie dopuścił się innej czynności seksualnej wobec małoletniej poniżej lat 15 polegającej na wkładaniu ręki pod majtki i dotykaniu miejsc intymnych oraz całowaniu po szyi, tj. o czyn z art. 200 § 1 k.k. w zw. z art. 12 § 1 k.k - przekazuje Prokuratura Okręgowa w Łomży.

Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Łomży zastosował dzisiaj wobec Daniela K. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

Art. 200. § 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

Art. 12. § 1. Dwa lub więcej zachowań, podjętych w krótkich odstępach czasu w wykonaniu z góry powziętego zamiaru, uważa się za jeden czyn zabroniony; jeżeli przedmiotem zamachu jest dobro osobiste, warunkiem uznania wielości zachowań za jeden czyn zabroniony jest tożsamość pokrzywdzonego.

zdj. ilustracyjne 

lomza

Łomża: Dotykał miejsca intymne dziecka? Mężczyzna aresztowany! komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-18 15:38:59

    No Mam nadzieje ze aresztowany. Mam nadzieje ze pleban z gradow wonieckich nie siedzi bo wtedy była by afera.

  • cleric - niezalogowany 2019-07-18 16:53:08

    opis zarzutów brzmi jak erotyczna opowieść

  • Gość - niezalogowany 2019-07-18 18:44:34

    My jako rodzice zlapalismy ostatnio pana na osiedlu który od kilku dni obserwował nasze dzieci. W dniu ,kiedy mój maz go gonił , a on uciekał , robił dzieciom zdjęcia. PAN został ujęty dzięki interwencji rodziców niestety po rozmowie z policja i wezwaniu jego ojca został puszczony do domu ponieważ stwierdzono ze jest upośledzony. Czy jak dojdzie do tragedii to będzie miało główny wpływ na jego zachowanie? Mnie jako matkę nie interesuje czy jest zdrowy czy upośledzony. Mnie interesuje bezpieczeństwo mojego syna !!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-18 18:56:34

    Dupa w pierdlu pęknie dostanie szminkę będzie dotykany

  • Gość - niezalogowany 2019-07-18 19:59:15

    Masz duże doświadczenie z Twoich opowieści.

  • gość 2019-07-18 20:13:58

    Jak ktoś ma "żółte papiery" w naszym kraju to mu wszystko wolno

  • Gość - niezalogowany 2019-07-18 20:20:33

    15letnia dziewczyka dala sie dotykac w miejsca imtymne.? Dzieci w takim wieku wiedza co to seks to nie jest mala dziewczynka nic nie świadoma bezbronna istotka ktos tu nawalil pod wzgledem wychowawczym moim zdaniem dziecko bylo puszczone samopas i robilo co chcialo

  • Gość - niezalogowany 2019-07-18 20:21:02

    15letnia dziewczyka dala sie dotykac w miejsca imtymne.? Dzieci w takim wieku wiedza co to seks to nie jest mala dziewczynka nic nie świadoma bezbronna istotka ktos tu nawalil pod wzgledem wychowawczym moim zdaniem dziecko bylo puszczone samopas i robilo co chcialo

  • gość 2019-07-18 21:06:20

    8 miesięcy i dopiero zgłoszone? takie kwiatki u 15latki?Sama mam córki i już po pierwszej próbie jakiegoś brzydkiego czynu zgłosilibyśmy to policji ,co zresztą miało raz miejsce ale nie doszło do najgorszego tylko ten klecha córkę mi porządnie nastraszył

  • Gość - niezalogowany 2019-07-18 21:18:15

    Czytaj ze zrozumieniem poniżej 15 roku życia !!! I uwierz mi nawet w wieku lat 16 przy pełnej świadomości tego co się dzieje jeśli ktoś jest zastraszonymi powie :(
    A ile kobiet jest gwałconych przez mężów i nie mówią pomyśl a potem pisz ciekawe czy twoje zdanie było by takie samo jeśli chodziło by o Twoje dziecko ???

  • Gość - niezalogowany 2019-07-18 22:42:01

    Oj chyba dziewczynka chce kogoś wrobić. To sie kupy nie trzyma.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-19 00:49:48

    Nie jednego taka malolata usiedlila udupila a puzniej co ze to zwykly kit te gowniary tez sa dobre oby komus nosa obetrzec niektore nawet sobie nie zdaja sobie sprawe z konsekwencji karnych nie jednemu facetowi zycie zniszczyc mozna takimi pomowieniami

  • Gość - niezalogowany 2019-07-19 00:54:56

    W krótkich odstępach czasu przez niecały rok całował szyje i klikał w myszkę jakąś tam sikse xD jprd żenada pewnie dawał jej pixy jakieś dixy czy coś... hemoglobine jakieś proszki chemia te sprawy

  • Gość - niezalogowany 2019-07-19 04:43:56

    Proszę Panią, która pisała komentarz o interwencji rodziców w sprawie uposledzonego pana o kontakt 668164757- b. ważne.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-19 07:16:16

    http://lomza-tuiteraz.blogspot.com/2019/07/ekscelencja-by-bardzo-zadowolony-z_17.html?m=1#comments

  • LomzyniakRodowity - niezalogowany 2019-07-19 16:03:17

    Ludzie czytajcie ze zrozumieniem. Nigdzie nie jest napisane, że miała 15 lat. Autor tekstu nie podaje wieku ofiary a jedynie mówi poniżej 15 roku życia co dla większości forumowiczów oznacza że dziewczynka ma 15 lat. Da się zauważyć, że komentując tu w większości są bez wykształcenia.

  • gość 2019-07-19 18:59:36

    Równie dobrze i dziewczynka mogła mieć 10 lat i jeszcze mniej, ale mądrale nie kumają, że to też według prawa podlega pod paragraf 200 z KK gdzie się pisze o granicy wieku i 15 latach.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 21:58:03

    Jak będzie nadal zgoda na parady transwestytow, gejcow, lisbijcow i innych bolcow to będzie coraz więcej tego w kraju.

Dodajesz jako: |