:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Łomża: Egzamin Gimnazjalny 2019 - część humanistyczna. Jak było? [SONDA VIDEO]

10/04/2019 15:45

10 kwietnia 2019 roku ostatni gimnazjaliści rozpoczęli zmagania z kończącym szkołę egzaminem. Część humanistyczna składała się z historii, wiedzy o społeczeństwie oraz języka polskiego. Jak czują się gimnazjaliści? Zobaczcie jak było!

Ponad 350 tys. uczniów III klas gimnazjalnych z 7 tys. szkół w Polsce rozpoczęło egzamin. Tegoroczne arkusze CKE trafiły do nich 10 kwietnia. W przypadku standardowego arkusza z historii i wiedzy o społeczeństwie, uczniowie mieli 60 minut na rozwiązanie wszystkich zadań. Na język polski przewidziano aż 90 minut.

Co było najtrudniejsze i jakie nastroje towarzyszyły gimnazjalistom podczas pierwszego dnia egzaminów? Przekonacie się oglądając naszą SONDĘ VIDEO.

Jutro (11 kwietnia) gimnazjalistów czeka część matematyczno-przyrodnicza. Zmagania z pierwszą częścią rozpoczną się o godz. 9:00, a z drugą już o godz. 11:00. Należy podkreślić, że to ostatni tego typu egzamin i od przyszłego roku przeprowadzane będą jedynie egzaminy ósmoklasisty.

lomza

Łomża: Egzamin Gimnazjalny 2019 - część humanistyczna. Jak było? [SONDA VIDEO] komentarze opinie

  • gość 2019-04-10 16:05:54

    I po co było tak jechać na nauczycieli, egzaminy się odbyły, a kiedy oni mieli protestować i walczyć o swoje ? Przecież gdyby strajkowali w wakacje, to nierząd PiSu by ich olał .

  • gość 2019-04-10 16:26:36

    A co na to Deweloper i Pinokio??? Znowu pochowali się jak dzieci?? Oni potrafią tylko ciemny lud z PISdy ściemniać na krowoświnie+

  • gość 2019-04-10 16:33:58

    te 500+ już dawno podwyżki PISowsie zżarły, co widać w sklepach i na rachunkach, drożeje paliwo ,ceny m2 mieszkań ostro szybują w górę, w głupiej Łomży o 1/3 wzrastają ceny za śmieci i za ciepło z MPEC - ciekawe co jeszcze podniosą

  • gość 2019-04-10 17:57:18

    Pamiętaj kolego że coś za coś . Wszyscy by chcieli żeby tylko im dawać , a nauczyciele pierwsi by brać . Nauczyciel ma średnio 4200 na rękę za 18 godzin tygodniowo .

  • gość 2019-04-10 18:40:02

    Wszyscy mieszkańcy biednej Łomży by chcieli tak zarabiać jak nauczyciele i żyć tak bogato jak oni.Pracowałam w szkołach to widziałam.Miasto zadłuża oświata bo ratusz wydaje ponad 100 ml.rocznie na jej utrzymanie.18 godzin-4200 zł,40 godzin-1630 zł a w/g zarobków n-li powinno być 8400 zł....CHCIWOŚĆ LUDZKA ................

  • gość 2019-04-10 20:08:40

    8 przywilejów nauczycieli - Prawna Gazeta .Nauczyciele nie chcą z nich zrezygnować.Proszę przeczytać.

  • gość 2019-04-10 20:19:50

    kim jest chlopak od csa

  • Chyba ty - niezalogowany 2019-04-10 20:39:38

    Pozdrawiam Ziomka który „grał w Counter Strike”. Dobry gość z ciebie

  • gość 2019-04-10 21:29:57

    Dziękuję wolontariuszom za pomoc przy egzaminach.Na pohybel czrewonej zarazie z ZM P.

  • gość 2019-04-10 22:11:25

    Nauczyciele pokazują paski...nauczyciel zarabia 2800-3200 po kilkunastu latach pracy,realny czas pracy średnaio 47 godzin w tygodniu. Więc gościu jak jesteś lemingiem zakochanym w swoim PiSie to nie zabłysnełaś. Po za tym o jakich biednych mieszkańcach Łomży tu mówisz ,to jest kłamstwo,według Kaczyńskiego to ludzie mają dobrobyt dzięki PIS

  • Gość - niezalogowany 2019-04-11 06:11:39

    Przez rok PiS nie narozrabial tyle co przed lata PSL i po XD więc zamknijcie pizdy

  • Gość - niezalogowany 2019-04-11 07:35:29

    Właśnie oglądałem wiadomości w dwóch szkołach w Polsce nie odbyły się egzaminy to karygodne czym te dzieciaki zawiniły i najgorsze ze jedna szkoła to dla dzieci niewidomych zastanówcie się czy warto!!! Wszyscy nauczyciele są winni takiego zajścia!!!!!

  • gość 2019-04-11 15:30:45

    ETYKA ZAWODOWA NAUCZYCIELI .................

  • gość 2019-04-13 20:14:42

    W Łomży przy ul. Sikorskiego , nieopodal składu węglowego, jest drewniany domek (kolor ni to żółty ni to ochra). Podczas wojny chowali się tam kolejarze, których Niemcy chcieli wywieźć. Skrytka mieściła się w podwójnym suficie. Tak opowiadała kiedyś starsza kobieta- żona kolejarza.

  • gość 2019-04-13 20:25:04

    To co się obecnie dzieje pod sztandarem ZNP jest chore. Wielu nauczycieli niezrzeszonych chce normalnie pracować, ale nie może tego zrobić, bo : 1) uczniowie nie przychodzą do szkoły; 2) nauczyciele, którzy siedzą w komisjach egzaminacyjnych są szykanowani, aż strach się bać co będzie po odwołaniu strajku (mam nadzieję, że to nastąpi samoistnie); Moim zdaniem nauczyciele powinni: 1) zmienić formę strajku na strajk włoski- nie pytać, nie robić klasówek i nie stawiać ocen nowych ocen, a ocenić uczniów z tych not które uzyskali do tej pory. 2)podzielić się na 2 zespoły część z nich powinna normalnie pracować, aby nie odrabiać lekcji w wakacje, a część strajkować (ZNP) przy drzwiach wejściowych (to na nich zbierane są pieniądze, bo dla wszystkich nie starczy). NAUCZYCIELE POWINNI SIĘ JEDNOCZYĆ, A NIE KŁÓCIĆ, obecnie to środowisko jest bardzo skłócone, a to źle wróży na przyszłość.

  • gość 2019-04-13 20:29:45

    To co się obecnie dzieje pod sztandarem ZNP jest chore. Wielu nauczycieli niezrzeszonych chce normalnie pracować, ale nie może tego zrobić, bo : 1) uczniowie nie przychodzą do szkoły; 2) nauczyciele, którzy siedzą w komisjach egzaminacyjnych są szykanowani, aż strach się bać co będzie po odwołaniu strajku (mam nadzieję, że to nastąpi samoistnie); Moim zdaniem nauczyciele powinni: 1) zmienić formę strajku na strajk włoski- nie pytać, nie robić klasówek i nie stawiać ocen nowych ocen, a ocenić uczniów z tych not które uzyskali do tej pory. 2)podzielić się na 2 zespoły część z nich powinna normalnie pracować, aby nie odrabiać lekcji w wakacje, a część strajkować (ZNP) przy drzwiach wejściowych (to na nich zbierane są pieniądze, bo dla wszystkich nie starczy). NAUCZYCIELE POWINNI SIĘ JEDNOCZYĆ, A NIE KŁÓCIĆ, obecnie to środowisko jest bardzo skłócone, a to źle wróży na przyszłość.

  • gość 2019-04-13 23:14:29

    której szkoły to uczniowie?

  • gość 2019-04-14 17:49:34

    Oto prawda o nędzy obecnie strajkujących pind: - 18 godzin lekcji w tygodniu - ŻADEN Z NICH NIE PRACUJE 8 GODZIN , NO CHYBA ŻE PRZEZ PRZYPADEK WOŹNA W SZKOLE GO ZAMKNIE I PRZEZ PRZYPADEK ZOSTANIE 8 GODZIN - 13 i 14 pensja ( tzw.. świadczenie wakacyjne ) - Efektywnie w roku pracują 9 miesięcy - kolejne to wakacje 2 miesiące pełnopłatne wraz z wypracowanymi nadgodzinami oraz wszelkiego rodzaju przerwy świąteczne 7 dni - zawsze, 14 dni ferii zimowych - wszystko płatne jak za pracę i nadgodziny. Wychodzi za 9 miesiecy pracy pensja za efektywnie przepracowany miesiąc średni 4688 NETTO - im wyższy stopień n-la tym więcej - Na czarno korepetycej - 50 - 90 pln za godzinę - 12 mioesiecy platnego urlopu na poratowanie zdrowia - za nierobienie usredniona kasa Te strajkujace pindy, postkomuchy po prostu boją się utraty przywilejów. Bo tylko skończony kretyn strajkuje w imię postulatu wyciagnietego z dooopy 1000 zł podwyżki.

Dodajesz jako: |