:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Łomża: Grzegorz Schetyna trzyma kciuki za miejscowych kandydatów [FOTO i LIVE]

Portal mylomza.pl 19/09/2019 14:45

- Warto głosować w tych wyborach na ludzi, którzy będą reprezentować nasze lokalne, małe ojczyzny, bo ten głos musi być słyszalny. Musi być słyszalny w Warszawie - mówił dzisiaj Grzegorz Schetyna w trakcie konferencji prasowej Koalicji Obywatelskiej.

- Jesteśmy we wszystkich miastach. Wskazujemy ludzi samorządu jako potrzebnych w przyszłym parlamencie. Koalicja Obywatelska powstała z porozumienia czterech partii politycznych, ale z bardzo mocnym wsparciem samorządowców - mówił dzisiaj Grzegorz Schetyna. - Każde miasto, każdy powiat ma dobrych kandydatów, dobrych przedstawicieli. (...) Warto głosować w tych wyborach na ludzi, którzy będą reprezentować nasze lokalne małe ojczyzny, bo ten głos musi być słyszalny. Musi być słyszalny w Warszawie. Nie tylko na poziomie sejmiku wojewódzkiego, ale także na poziomie polskiego parlamentu - mówił Schetyna. - Trzymam kciuki za te wybory, za ich wynik i jesteśmy dobrej myśli.

Wraz z Grzegorzem Schetyną na konferencji obecni byli lokalni kandydaci działacze oraz kandydaci startujący z listy Koalicji Obywatelskiej. O straconych czterech latach mówił poseł Robert Tyszkiewicz.

- Jesteśmy w województwie podlaskim (...) aby się upomnieć o większe pieniądze, upomnieć się o realizację szansy rozwojowej województwa podlaskiego i Polski wschodniej. Przez ostatnie 4 lata mamy kompletny zastój jeśli chodzi o istotne inwestycje drogowe, rekordowe opóźnienia w modernizacji linii kolejowych i generalnie zastój, jeżeli chodzi o inwestorów, którzy tworzyliby nowe miejsca pracy. To są dla województwa podlaskiego stracone cztery lata - mówił Robert Tyszkiewicz, poseł na Sejm RP.  

Zdaniem posła podlaskie jest skarbem przyrody, ale "wciąż nie wykorzystuje tej szansy dla zarabiania dużych pieniędzy". - Aby tak się stało, władza publiczna musi uruchomić ofensywę inwestycyjną na rzecz rozwoju turystycznego naszego regionu. To dotyczy także w szczególny sposób tak wspaniałego miejsca jak Łomża, jak ziemia łomżyńska, gdzie można zrobić znacznie więcej, aby przyjeżdżali tutaj turyści, aby to był także ten kawałek województwa podlaskiego, który cieszy się popularnością wśród mieszkańców naszego kraju - mówił.

O polityce krajowej, samorządzie i planach Koalicji Obywatelskiej w naszej relacji LIVE.

lomza

Łomża: Grzegorz Schetyna trzyma kciuki za miejscowych kandydatów [FOTO i LIVE] komentarze opinie

  • gość 2019-09-19 14:57:52

    Nie mają wstydu??? liczą na naszą amnezję ??? NIESAMOWITE !!!

  • gość 2019-09-19 15:03:46

    Złodzieje krzyczą ŁAPAĆ ZŁODZIEJA !

  • LomzyniakRodowity - niezalogowany 2019-09-19 15:16:14

    Tylko PiS moim marzeniem jest poznać osobiście prezesa i dotknąć go. To byłoby coś wspaniałego.

  • gość 2019-09-19 15:28:34

    PEŁO precz od ŁOMŻY naszego pięknego miasta .

  • Gość - niezalogowany 2019-09-19 15:50:39

    Jeszcze raz / przed konferencją powinniście powiedzieć Schetynie że Łomża nie jest na podlasiu - w pierwszych zdaniach strzelił Wam samobója!!!

  • Jerzy Wnorowski - niezalogowany 2019-09-19 16:34:34

    Schetyna to taki hipcio, ktory lubi mieszac w kazdym bajorku gdzie przebywa.

  • gość 2019-09-19 19:49:32

    8 lat rządziliście , i co zrobiliście dla podlasia , dla Łomży , nic , zero
    , wara złodzieje

  • Gość - niezalogowany 2019-09-19 20:08:06

    Grzegorz to chyba z Kolna jest.

  • gość 2019-09-19 20:08:33

    teraz zrobią wszystko (oczywiście dla siebie) aby do władzy się dostać!
    a idźcie w ... może do sąsiedniego kraju

  • Gość - niezalogowany 2019-09-19 20:53:56

    Pocałujta w (...) wójta :*

  • gość 2019-09-19 20:59:53

    o proszę w ciagu dnia piorunek razem z borysewiczem stoją a wieczorami jeden drugiemu banery zrywa.

  • gość 2019-09-19 21:06:41

    Schetyna ty złodzieju won z Łomży!

  • gość 2019-09-19 21:12:15

    TROLE PiSowskie w swoim zywiole , co wy zrobicie jak wam jarek zdechnie ??? pewniakiem bedzie zaloba jak po stalinie !!!!!!!! KOMUCHY !!!!!!

  • gość 2019-09-19 21:18:55

    dobrze że ten Schetyna po wizycie w łomży pojechał sdzybko do białegostoku on przecież wie że i tak z łomzy nikt nie wejdzie , piorunek z resztą też wie i dlatego w łomzy promuje truskolaskiego

  • gość 2019-09-19 21:41:42

    Na sczęście w miastach Pis nie ma poparcia.Na PIS głosują tylko wieśniaki...

  • gość 2019-09-19 21:59:12

    Nie świruj, idź na wybory i głosuj na PiS.

  • gość 2019-09-19 22:11:12

    Wszystkim opluwaczom polecam obejrzeć film ,, Milcząca Rewolucja ,, co prawda ukazuje czasy w DDR-rze 1956 roku , wypisz wymaluj dzisiejsi uczniowie Ziobry .

  • Gość - niezalogowany 2019-09-19 22:12:08

    Pełowiaki chyba zwariowali, sądzą że ludzie zapomnieli o ich przekrętach.
    Nigdy PO.

  • gość 2019-09-20 07:36:16

    PeŁo to samo zło!!!!!!!!!!!

  • gość 2019-09-20 08:01:12

    KO mogła by być ale bez tego typa.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-20 14:07:42

    Ta nasz Łomża to jeszcze ciemnogród kupiony za 500 zł od osoby...

  • Gość - niezalogowany 2019-09-21 07:16:01

    Szanowna opozycjo wolimy być wiesniakami, ciemniakami i przyglupami tak jak nas nazywacie lecz rzeczywistość i fakty pokazują że to właśnie wy nimi jesteście.
    Dość waszego złodziejstwo, przez osiem lat okradaliście i niszczy liście Polskę.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-21 11:14:02

    Dzisiaj wartość polityka w kampanii określa przede wszystkim ilość oraz wielkość wywieszonych banerów
    tylko tyle