:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Łomża: Jest zezwolenie na rozbudowę ul. Giełczyńskiej

Prezydent Łomży, Łomża zezwolenie rozbudowę Giełczyńskiej - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 14/05/2019 07:40

Po rozpatrzeniu wniosku prezydenta Łomży wydana została decyzja o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dotyczącej rozbudowy ul. Giełczyńskiej od ronda Hanki Bielickiej do ul. Senatorskiej.

Postępowanie administracyjne dotyczące wydania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji pn. „Rozbudowa drogi powiatowej nr 2599B ul. Giełczyńskiej w Łomży na odcinku od ronda H. Bielickiej do ul. Senatorskiej wraz z budową infrastruktury technicznej oraz usunięciem kolizji z istniejącym uzbrojeniem terenu” (od km 0+000,00 do km 0+417,71)" wszczęto w ubiegłym miesiącu.

Zakres robót budowlanych obejmuje: przebudowę nawierzchni jezdni, budowę i przebudowę zatok parkingowych, przebudowę istniejących zjazdów, przebudowę chodników oraz budowę ciągu pieszo – rowerowego, przebudowę oświetlenia ulicznego, budowę kanalizacji deszczowej w tym kanału, przykanalików, studni rewizyjnych i wpustów, przebudowę kanału teletechnicznego, przebudowę sieci telekomunikacyjnej, przebudowę sieci wodociągowej oraz przebudowę kabli energetycznych.

Na wniosek inwestora decyzji nadano rygor natychmiastowej wykonalności. 

lomza

Łomża: Jest zezwolenie na rozbudowę ul. Giełczyńskiej komentarze opinie

  • real - niezalogowany 2019-05-14 07:53:55

    Jaka to rozbudowa skoro nie ma miejsca na nic ze względu na zabudowę. Powstaną ścieżki rowerowe, a przez to piesi będą zagrożeni przez wariatów na rowerach.

  • gość 2019-05-14 08:22:47

    Biskup będzie miał reprezentacyjny gościniec tylko dlaczego murów nie wyburza dlaczego je odnawia ? ot C U R V A(wł)KULTURA zamknięcia ... drzwi Jezusowi

  • gość 2019-05-14 10:55:55

    dokładnie ulica w tej chwili jest całkiem dobra więc po co wywalać tyle kasy i rozwalać to co jest dobre. No chyba aby biskupowi zrobić reprezentacyjny gościniec. SŁOWEM CZŁOWIEKOWI BLUZGI CISNA SIE NA USTA PARZAC NA TO JAK SIĘ MARNOTRAWI PUBLICZNE PIENIĄDZE.

  • gość 2019-05-14 11:32:24

    SŁOWEM CZŁOWIEKOWI BLUZGI CISNA SIE NA USTA PARZAC NA TO JAK ZWIETRZAŁA SUL TEJ ZIEMI parafianie zatroskani o czystość siły nieczystej przy swojej koronce gorliwi na modlitwie jak poganie "poprawcie mnie jak się ..." mydlę

  • gość 2019-05-14 11:33:52

    Nie ma innych ulic do remontu lub rozbudowy?

  • Ojciec+ - niezalogowany 2019-05-14 11:37:40

    jest s a d o w a parking już wyremontowali teraz dojazd do parkingu krzywy jak zjednoczona prawica (vide Łk 3, 4-do nadal)

  • gość 2019-05-14 12:56:22

    jest s a d o w a parking już wyremontowali teraz dojazd do parkingu krzywy jak myśl przewodnia Gowina (vide Łk 3, 4-do nadal) prowadząca do wypiętrzenia wybojów przy sacrum "piramidy społecznej" "uczonych w piśmie" t_uczonych w prawie do bycia autorytetami nadanymi narzuconymi z góry

  • gość 2019-05-14 13:32:17

    Ustawa 447.Budynek mieszkalny przejdzie pod zarzadzanie org.Zydowskiej.Nastepnie podniosa czynsze.Zbuzenie i wybuduja Synagoge.Miedzy innymi dla tego trzeba poprawic instrafrukture.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-14 13:40:16

    Wzdłuż ulicy zawsze rosły kwiatki, teraz wysypali kruszywem żeby nic nie rosło a w końcu i tak zmiana koncepcji.

  • gość 2019-05-14 14:31:25

    Wiejską wyremontować !

  • gość 2019-05-14 15:18:13

    Wojska Polskiego koleiny ze zabic sie mozna !!!

  • gość 2019-05-14 15:44:29

    Wojska Polskiego jako dwupasmowa przydałaby się.

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2019-05-14 17:52:54

    Na ulicy nowogrodzkiej przydała by się ścieżka rowerowerowa bo za szerokie chodniki są a jak jeżdzo rowerzyści to dzwonią dzwonkami na ludzi.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-14 21:24:55

    Aleja Legionów przy dworcu porządnie popękana. ..

  • Gość - niezalogowany 2019-05-14 22:16:04

    Ulica Wiejska !!!!

  • gość 2019-05-14 22:52:10

    Kurwa jak jeszcze ułożą kawałek tej jebanej kostki brukowej na Gierczyńskiej jak na starym rynku to nie ręcze za siebie ...

  • gość 2019-05-14 23:17:39

    @ gość 2019-05-14 22:52:10 ładnie pojechanie pełne zdrowych emocji szczerych wartościowych ludzkich odruchów

  • gość 2019-05-15 10:23:18

    Wiejska do remontu !!!!

  • wariatuniuniek - niezalogowany 2019-05-15 10:47:38

    koleiny na wojska zrobic ! pogonic duze na obwodnice w koncu !

Dodajesz jako: |