:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Łomża: Katarzyna Jarocka przewodniczącą związku pielęgniarek i położnych

Aktualności, Łomża Katarzyna Jarocka przewodniczącą związku pielęgniarek położnych - zdjęcie, fotografia
06/03/2019 16:36

Pielęgniarka z 32-lenim stażem została nową przewodniczącą Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych ZOZ przy Szpitalu Wojewódzkim w Łomży. - Jeżeli chodzi o wybory to jestem bardzo wdzięczna koleżankom i kolegom, którzy zaufali mi i wybrali moją kandydaturę na przewodniczącą - komentuje Katarzyna Jarocka.

Wybory uzupełniające do Zarządu OZZPiP ZOZ przy Szpitalu Wojewódzkim w Łomży odbyły się 28 lutego 2019 roku, około miesiąc po rezygnacji z tej funkcji Izabeli Metelskiej.

Nową przewodniczącą organizacji została  mgr Katarzyna Jarocka, pielęgniarka ze specjalizacją chirurgiczną z 32-letnim stażem pracy w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży. Od 1996 roku pracuje na oddziale ratunkowym.

- Jeżeli chodzi o wybory to jestem bardzo wdzięczna koleżankom i kolegom, którzy zaufali mi i wybrali moją kandydaturę na przewodniczącą. Mam nadzieję, że spełnię ich oczekiwania i wspólnie będziemy pracować razem z zarządem tak jak do tej pory pracowaliśmy - komentuje Katarzyna Jarocka

Jak zapewnia nowa przewodnicząca, obecnie sytuacja porozumienia pielęgniarek z dyrekcją jest opanowana, porozumienie zostało uznane, a pielęgniarki mają już wypłacone pieniądze. Teraz pielęgniarki czekają na nowego dyrekora. 

Obecny skład zarządu przedstawia się następująco:

Przewodnicząca - Katarzyna Jarocka

Wiceprzewodnicząca - Krystyna Dąbrowska

Skarbnik - Ewa Kowalewska

Sekretarz - Barbara Szponka - Grzymała

Katarzyna Jarocka startowała w ubiegłorocznych wyborach samorządowych do Rady Miejskiej Łomży z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Mariusza Chrzanowskiego.

lomza

Łomża: Katarzyna Jarocka przewodniczącą związku pielęgniarek i położnych komentarze opinie

  • łapiduch - niezalogowany 2019-03-06 16:51:16

    czy ten przymusowy związek w pełni wywiązuje się z obowiązku ochrony warunków pracy i płacy koleżanek?

  • ..... - niezalogowany 2019-03-06 17:18:15

    1996 i już 32 letni staż popraw redaktorku

  • Gall Anonim - niezalogowany 2019-03-06 17:59:01

    zaczynała jako noworodek?

  • gość 2019-03-06 19:08:12

    Panią Kasię kojarzyłem do tej pory jako przedstawiciela firmy, która udziela chwilówki, atu proszę pielęgniarka!

  • Maniek - niezalogowany 2019-03-06 19:11:47

    Jak dostaniesz zawału przy spłacie udzieli pierwszej pomocy!

  • Gość222 - niezalogowany 2019-03-06 19:43:52

    To w końcu pielęgniarka czy pracuje w chwilowkach?

  • Piguła - niezalogowany 2019-03-06 19:52:59

    chwilowo przewodnicząca

  • gość 2019-03-06 20:23:24

    Po prostu zaradna jest. Szkoda Romana, jak by wiedział wziąłby chwilóweczkę i by Pan Marek go nie zwolnił! Kasa by do wiosny grała! A tak muszą czekać na nowego dyrektora.

  • real - niezalogowany 2019-03-06 20:36:34

    Redaktorek niczego nie musi poprawiać, bo wszystko jest o.k. Trzeba czytać ze zrozumieniem.

  • gość 2019-03-06 20:51:42

    Ta Pani pracuje od 1996 roku na oddziale ratunkowym, a zarazem była przedstawicielem firmy udzielającej chwilówki a teraz została przewodniczącą, kupy się to nie trzyma, wybierający chyba wiedzieli na kogo głosowali ? MASAKRA !!!

  • biedny - niezalogowany 2019-03-06 21:01:05

    jeżeli dorabiała pracując jako piguła, to może teraz tak pokieruje związkiem, żeby koleżanki już nigdy nie musiały dodatkowo zarabiać

  • gość 2019-03-07 04:46:08

    Jacy wybierający taka wybrana!

  • gość 2019-03-07 04:57:35

    Jak można oczekiwać pomocy i zrozumienia podczas wizyty na izbie przyjęć jak, każdy gdzieś dorabia, a szpital jest tylko miejscem do odpoczynku, przed kolejną pracą. Teraz nie dziwię się, że panuje tam tak ogólnie przyjęte chamstwo! Po poradę trzeba czekać godzinami!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-07 08:33:53

    Na wyborach nie byłam. Ze względu na sprawy osobiste! Ale dzięki portalowi dowiedziałam się kto ma mnie reprezentować i stwierdzam , że szkoda moich składek! Koleżanki mówiły o małej ilości osób na zebraniu?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-07 09:06:33

    Krytykanci,czytajcie ze zrozumieniem. To nie boli. Ma 32 lata stazu a od 1996 pracuje w jednym i tym samym miejscu czyli na oddziale ratunkowym. Czyli wczesniej pracowala na innym. Dyplom zrobila w 1987. To nawet blondynka zrozumie.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-07 09:33:59

    32-lenim stażem-się leni przez 32lata

  • gość 2019-03-07 09:58:02

    Kaśka, dobrze się trzymasz.

  • gość 2019-03-07 10:00:02

    Znam P. Katarzynę już bardzo długi czas. Pamiętam jak zaczynała pracę jako pielęgniarka i wiem, że do chwili obecnej szpital jest miejscem pracy P. Katarzyny. A chwilówki, to praca dodatkowa, czasami życie różnie się może potoczyć i czasami warto się zastanowić zanim się coś napisze. Powodzenia P. Katarzyno

  • Gość - niezalogowany 2019-03-07 10:26:48

    Lepiej późno przestać się lenić, niż wcale;)

  • gość 2019-03-07 10:47:11

    Ludziom to wszystko przeszkadza .Nie zazdrośc, każdy może pracować w kilku miejscach::)

  • gość 2019-03-07 10:47:59

    Ludziom to wszystko przeszkadza .Nie zazdrośc, każdy może pracować w kilku miejscach::)

  • Niehejter - niezalogowany 2019-03-07 12:40:43

    Takie państwo że każdy gdzieś dorabia i tu może trochę się ogarnijcie ludzie, bo nie jeden z was też tak robi. Kobieta pracuje po 12 godzin, a potem ogarnia jeszcze druga pracę i życie prywatne. Ciekawe co każdy z was robi i osiągnął oprócz siedzenia w domu za darmo u mamusi i tatusia i hejtowania wszystkiego i wszystkich wokół. Pani Kasi gratuluję sukcesów i życiowej zaradności. Pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2019-03-07 12:46:59

    Jak to zwykle w Łomży bywa, zamiast gratulować i cieszyć się sukcesami naszych mieszkańców, wylewa się fale hejtu i wytyka każdy szczegół. Lepiej przecież nic w życiu nie robić tylko siedzieć na zasiłku i narzekać na "zły świat"... Gratuluję Pani Kasiu i życzę kolejnych sukcesów!!!

  • Gość z miasta - niezalogowany 2019-03-07 13:07:50

    Gratuluję Pani Kasiu i życzę kolejnych sukcesów!

  • gość 2019-03-07 13:13:59

    Miałem styczność z Panią Kasią kiedyś na SOR w szpitalu potrzebowałem pomocy ortopedycznej, była godzina dość nietypowa bo po 23.00. Tak rozbawionego towarzystwa jeszcze nie widziałem w powietrzu unosiła się pieczona kiełbaska. Pytałem się znajomej czy mają jakąś kuchnie ? Odpowiedziała z uśmiechem, że takie rzeczy podgrzewa się w urządzeniu do sterylizacji. Jak tak wyglądają dyżury 12 godzinne to ja chcę na sanitariusza. Nic to, że mało płatna posada, ale jaka miła atmosfera w pracy!

  • gość 2019-03-07 13:17:18

    Tak było na SOR za Jaszewskiego! Za Bałaty została wprowadzona prohibicja! I skończyła się miła atmosfera :(

  • Stasiu - niezalogowany 2019-03-07 13:31:31

    Jak przypomną mi się tamte czasy na izbie, to łza się kręci w oku! Gratuluję Kasiu!

  • kapelan - niezalogowany 2019-03-07 14:26:41

    Stasiu, rozpustniku, a gdzie masz drugie oko?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-07 17:38:00

    Gratuluję!!!

  • Buhahaha-Gość - niezalogowany 2019-03-07 18:00:48

    Wyrazy współczucia koleżankom pielęgniarkom i położnym. Ps.Z czystej ciekawości chwilówkę w siedzibie związku też będzie można wziąć?.

  • Buhahaha-Gość - niezalogowany 2019-03-07 18:02:27

    Wyrazy współczucia koleżankom pielęgniarkom i położnym. Ps.Z czystej ciekawości chwilówkę w siedzibie związku też będzie można wziąć?.

  • Buhaha - niezalogowany 2019-03-07 18:08:33

    Wyrazy współczucia. Ps.Z czystej ciekawości to gdzie teraz po chwilówkę ? Na sor czy do związku ....?

  • Pamela Raymond - niezalogowany 2019-03-07 18:26:55

    Witajcie, moi ludzie, jestem Martinem z Meksyku, przyszedlem na strone, aby poinformowac tutaj ludzi z mojego nowego kraju, ze wciaz istnieje prawdziwy pozyczkodawca, jak globalna firma, poniewaz chce tylko powiedziec kazdemu, ze powinni zaufac i uwierzyc Globalna firma, z której wywodzisz sie z gettowego swiata, wlasnie dostalam pozyczke w wysokosci 50 000 $ dzisiaj, skontaktuj sie z e-mailem, aby uzyskac dzisiaj bezpieczna i bezpieczna pozyczke, wyslij e-mail na adres globalprovissioncompany@gmail.com, a ta firma jest jedyna osoba, która dziala z prawda i uczciwoscia. Jaskólka oknówka

  • ajent_oo7 - niezalogowany 2019-03-07 19:39:54

    >>Pamela Raymond, spadaj stąd, bo ci Pani Kasia lewatywę zaaplikuje!

  • szamir - niezalogowany 2019-03-07 21:34:44

    Teraz można nieźle kasą związkową zakręcić, tylko by nie powstał GETBEC, bo się siostry nie pozbierają!

  • Władzy dajta - niezalogowany 2019-03-08 07:20:45

    No i po związku. Słuchy chodzą że tu zasłyszany cyt:" dropsy i piguły się wypisują".

  • gość 2019-03-08 12:14:47

    Zawiść ... ludzie opamietajcie się :(

  • Gość - niezalogowany 2019-03-08 12:45:52

    Zawsze to 200 zł rocznie w kieszeni, bo tyle trzeba na te związki partnerskie wydać!

  • gość 2019-03-13 18:36:39

    Sprywatyzować ten przybytek i zagnać to towarzystwo do roboty.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 10:42:08

    Oprócz stanowiska w związku, każdy nadal wykonuje swoje obowiązki. Czemu zazdrościcie, skonczcie studia i droga wolna. Trzeba coś od siebie dać a nie siedzieć na zasiłku i narzekać na cały świat

  • Buhaha chwilówka - niezalogowany 2019-04-12 18:36:33

    "Trzeba coś od siebie dać"- no właśnie trzeba... W tym jest problem.

  • Anty LGBT - niezalogowany 2019-04-12 18:38:04

    Popytajcie personelu co sądzą o tej pani.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-12 18:40:45

    A przedewszystkim nie zapominać że mycie "dup.y pacjentowi" również należy do obowiązków pielęgniarki. To tak apropo wykonywania obowiązków :-)

  • gość 2019-04-16 08:31:21

    Ludzieeee! Jestem w Łomży!!! Wszystko jest nadal normalnie - zawiść, zazdrość, nienawiść do wszystkich poza mną, lub rodziną :-) Zazwyczaj bez gruntownej wiedzy, byle się wyrzygać na kogoś, kogo być może nawet nie znam. To takie nasze, taka mentalność, tradycja, obyczaj, może już norma społeczna... Takie kanalie duchowe! Pani Katarzynie gratuluję i serdecznie życzę zadowolenia z pełnienia tej ważnej funkcji! Karol Korzeniowski.

  • Hahaha - niezalogowany 2019-04-18 23:09:58

    Tak ,tak Pan szanowny wie przecież lepiej od ludzi którzy mieli przyjemność bądz nie przyjemność "pracować " z tæ panią. "Kóń by się uśmiał" Ps.Każdy ma prawo wyrażać swoją opinię .

Dodajesz jako: |