:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Łomża: Kierowca seata jechał po kielichu

Komunikaty policji , Łomża Kierowca seata jechał kielichu - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 16/11/2019 10:11

Blisko promil alkoholu w organizmie miał zatrzymany w Łomży 44-letni kierujący seatem. Mężczyzna okazał się "nietrzeźwym rekordzistą" minionej doby i jest jednym z pięciu nietrzeźwych kierowców zatrzymanych na terenie naszego województwa.

-  Minionej doby podlascy policjanci zatrzymali 10 sprawców przestępstw w tym 5 nietrzeźwych kierowców. W ręce mundurowych wpadło 11 poszukiwanych. Na podlaskich drogach doszło do 2 wypadków drogowych w których 2 osoby zostały ranne. Policjanci interweniowali 433 razy. Nietrzeźwym rekordzistą okazał się 44latek, który w Łomży kierował seatem mając blisko promil alkoholu. - relacjonuje asp. Marcin Gawryluk z KWP w Białymstoku.

 

lomza

Łomża: Kierowca seata jechał po kielichu komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-11-16 10:57:24

    A myślałem, że jechał po jezdni a nie po kielichu... a to wariat

  • jelektryk - niezalogowany 2019-11-16 11:07:25

    A ja po pięciu z balangi wracałem i bezpiecznie zajechałem. Pić trzeba umieć i jeździć trzeba umieć.

  • Robotem jestem - niezalogowany 2019-11-16 11:42:04

    Po kilichu to się jeździ z prawej czy z lewej strony?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-16 12:59:55

    Aż tyle miał po kielich... To słaby gość do picia

  • Łombre - niezalogowany 2019-11-16 15:36:50

    A ja się nie rozdrabniam i prosto z gwinta piję.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-16 15:57:05

    Bekaele

  • to ja - niezalogowany 2019-11-16 16:27:34

    Nie to ja rodowity lomzyniak

  • Gość - niezalogowany 2019-11-16 16:52:21

    Chuja prawda podszywasz się bekaelu

  • BEKAel - niezalogowany 2019-11-16 21:47:53

    Dokładnie, to na pewno jakiś bekaelski nicpoń

  • gość z Łomży - niezalogowany 2019-11-16 22:26:50

    Łachudry nie obrażać łomżyniaka z dziada pradziada - w Łomży się nie pije, w Łomży się chla!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-16 23:58:42

    Nie ma sie z czego śmiać.Prawo jazdy zabrane dożywotnio

  • gość 2019-11-17 00:10:46

    ale afera ja pierdo....

  • Gość - niezalogowany 2019-11-17 08:30:39

    Blisko promil... to słaby alkodriver znam jednego co przy takim wyniku lepiej i bezpieczniej jeździ, niż normalnie i bez żadnego problemu do domu trafi.
    A milicja prywatnie to co św?!

  • tyle w temacie - niezalogowany 2019-11-17 09:35:57

    Pijani kierowcy wiozą śmierć - czasami nie tylko dla siebie!!!

  • gość 2019-11-17 09:50:14

    Znacznie gorsi są ci co przeceniają swoje umiejętności. Trzeźwi a głupi i bez wyobraźni.

  • LomzyniakRodowity - niezalogowany 2019-11-18 05:02:38

    Prawdopodobnie BLM. Nawet jeśli są trzeźwi to i tak stwarzają zagrożenie na drogach. Dodatkowo również są mistrzami parkowania. Jestem na etapie budy i dokumentowania profilu na Facebooku co wyczyniaja wiesniacy. Świadomy prawa. Będę wystawiał zdjęcia tych szuj jak parkuja (nie zamazujac numerów rejestracyjnych). Proszę o propozycję nazwy.
    -wiesniak w lomzy
    -BLM to stan umyslu
    -wiejskie parkowanie
    -parkowanie po BLM-owsku

  • gość 2019-11-18 06:35:44

    bekaela

  • gość 2019-11-18 08:33:04

    Czy to wieśniak czy miastowy, czy z Łomży czy z Kolna - czubów nie brakuje.

  • gość 2019-11-18 10:56:36

    Piszący artykuł to jakiś mentalny Sebastian, skoro nie potrafi inaczej sformułować tytułu.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-18 13:08:48

    Uważam że tablica rejestracyjna nie jest miarą którą należy oceniać kierowce. Brak kultury ma wiele różnych tablic rejestracyjnych. Dzisiaj na przykład chciałem przejść przez przejście dla pieszych na ulicy Giełczyńskiej. Na lewym pasie auto zatrzymało się natomiast paniusia jadąca prawym pasem mimo iż widziała że na lewym auto chamuje popierdoliła w stronę centrum nie zatrzymując swojego czarnego Volvo. Początek tablicy BL.Inny przykład kierowca Bolidu Młodzieży Wiejskiej który na skrzyżowaniu ulic Księcia Janusza z Rycerską w wulgarny sposób wytąbił samochód nauki jazdy stojący z powodu braku możliwości przejazdu ponieważ od strony ulicy Rycerskiej był ruch na jezdni. Jeszcze inny przykład to wiruozi kierownicy z Litwy. Jeżdżą jak psychole ignorując innych użytkowników dróg. Jeszcze inni to Warszawiacy w drodze na Mazury. Tak więc uważam że wielu kierowców powinno okazywać się zdrowym rozsądkiem, kulturą której niestety wielu brakuje czy też zwyczajną wyrozumiałością.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-18 16:46:18

    No bo to są wiesniaki w kamuflażu BL