:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Łomża: Krzysztof "Diablo" Włodarczyk pokonał Alexandru Jura [FOTO]

Boks, Łomża Krzysztof Diablo Włodarczyk pokonał Alexandru [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 24/03/2019 02:55

Krzysztof Włodarczyk wygrał walkę na ringu z Alexandru Jurem na Knockout Boxing Night 6 w Łomży. Tłumy zebrane w Hali im. Olimpijczyków Polskich w Łomży czekały na nokaut, ale Diablo pokonał swojego rywala decyzją sędziów po dziesięciorundowym pojedynku. Kuriozalne zwycięstwo nad Ugandyjczykiem zanotował utalentowany Ukrainiec Fiodor Czerkaszyn.

Walka byłego dwukrotnego mistrza świata WBC i IBF Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka z Alexandru Jurem była walką wieczoru na gali KBN 6 w Łomży. 33-letnim Rumun to czempion Unii Europejskiej i WBC Mediterranean. Po dziesięciu rundach sędziowie przyznali pięściarzowi grupy KnockOut Promotions zasłużone zwycięstwo.

- Myślałem, że nie przystąpię do tej walki – powiedział tuż po walce Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, który zmagał się wcześniej z kontuzją kolana i lewej ręki.

Dwunastą wygraną na zawodowym ringu odnotował obiecujący Ukrainiec Fiodor Czerkaszyn, który zwyciężył przez techniczny nokaut w drugiej rundzie. 40-letni Ouma, były mistrza świata z Ugandy, ku zdumieniu wszystkich został nagle poddany przez swój narożnik.

W pozostałych walkach na gali w Łomży zwycięstwa odnosili: Marek Matyja, który wygrał z Bartłomiejem Grafką, Przemysław Zyśk, który zwyciężył z Artemem Karpetsem, Laura Grzyb, która w kilkadziesiąt sekund znokautowała Brankę Arambasić z Serbii oraz Mateusz Tryc, który pokonał Siergieja Zhuka.

Gala Knockout Boxing Night 6 w Łomży transmitowana była na żywo na kanałach: TVP Spot i TVP1. Jak informują organizatorzy bilety na sportowe widowisko w Łomży zostały wykupione na kilka dni przed galą.

lomza

Łomża: Krzysztof "Diablo" Włodarczyk pokonał Alexandru Jura [FOTO] komentarze opinie

  • gość 2019-03-24 03:51:20

    a poślica Krynicka w jakim charakterze występowała na tej gali? Domyślam się ,że chciała robić za konkurencję dla tych zdecydowanie oszczędnie ubranych panienek? Bo raczej innego powodu jej obecności na ringu nie widzę i nie rozumie. Zaraz pewnie Marian jaką bajkę do tego dorobi i będzie ok. Natomiast miłościwie panujący jak widać w pełni zaangażowany w ten nowy rodzaj rozrywki serwowanej miastu. Może niebawem zobaczymy go na ringu w rękawicach . Tylko kto będzie jego przeciwnikiem hahahahah.

  • Gośćr - niezalogowany 2019-03-24 05:38:37

    Za bilet nie trzeba płacić

  • real - niezalogowany 2019-03-24 08:59:39

    Po takiej walce Diablo na pewno będzie walczył na gali w Piątnicy o pas mistrza nadnarwiańskich pulw.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-24 09:26:59

    A po ile bilety na ten obwozny cyrk?! :-)

  • gość 2019-03-24 09:58:20

    parkingi niech zrobią !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak gości zapraszają a tak parkują na trawnikach i zakazach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdzie policja ?????????????????????? i Straż Miejska ????????????????????

  • gość 2019-03-24 11:12:08

    Chrzanowski i Krynicka zapłacili za bilety na miejscach dla VIP ?

  • gość 2019-03-24 11:52:17

    a obecni dzienikarze z aparatami tez placili ??Piękna promocja Łomży w kraju.Brawo prezydent !!!!cos się dzieje za jego kadencji

  • gość 2019-03-24 11:53:44

    brawo Łomża!!!!dzis do mnie z rana dzwonią znajomi i gratulują ,że moim grodzie takie wielkie gale!!!!W miescie Adama Kownackiego wielki boks!!dzięki prezydentowi ,że u mnie takie imprezy organizowac

  • gość 2019-03-24 12:14:43

    no to jak umie to niech się zajmie tym zawodowo , Miasto odpocznie i może w końcu dworzec ktoś dokończy bo aż przykro na to patrzeć.

  • gość 2019-03-24 12:18:26

    to Mariuszek tą galę organizował ? może i jeszcze trenował Diablo ? ciekawe ile miasto do tego dołożyło, a ile tam kasy wsadziły miejskie spółki w reklamę i komu to potrzebne ?

  • Laura - niezalogowany 2019-03-24 12:26:01

    Piękny książę był razem ze swoją śliczną księżniczką, towarzyszyła im dama dworu. Można bajkę już opisać, na podstawie ich cudownego życia, które zostało wygrane jak w lotto.

  • Laura - niezalogowany 2019-03-24 12:26:52

    Szkoda przystojnych, dobrze zbudowanych polskich mężczyzn z ciałami stworzonymi wprost przez archanioła na tak brutalny sport, ale skoro lubicie sadomaso, i to was bawi. To tylko moja osobista uwaga. W sumie może w ten sposób się wyszalejecie. Pozdrawiam drogie ciacha, miód malina

  • gość 2019-03-24 12:38:36

    hahahahah ciało Diablo to chyba archanioł stworzył będąc troszku nawalony hahahah

  • Gość - niezalogowany 2019-03-24 12:56:08

    CBŚ - Coraz Bliżej Święta

  • UKS - niezalogowany 2019-03-24 12:57:55

    a tych SPONSOROW ile “anioły” z kreskà z przodu ;-)

  • gość 2019-03-24 13:02:18

    NEANDERTALSKIE zachowanie np : bicie po twarzy i głowie aby zabić zwane boksem zawodowy na całym Świecie to prymitywne USTAWKI ... . aaa wydatkowanie pieniędzy PUBLICZNYCH na takie wątpliwe "imprezy" powinno być zbadane przez ograny KONTROLNE !

  • gość 2019-03-24 14:19:09

    dno i meter mułu ." mistszostfa ośiedla Południe w biciu po głowie "

  • gość 2019-03-24 14:50:07

    to Mariusz był tam razem z żoną ? za bilety płacili ?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-24 16:17:35

    Mariusz NAWET NIEMYS O BENI - LOVE

  • lider - niezalogowany 2019-03-24 16:33:51

    A Ty jak organizujesz imprezę to jako gospodarz płacisz za wejście...co za ludzie tu piszą ..juzkampania sie skoczyla

  • gość 2019-03-24 16:35:22

    ogladalem gale w tv...rewelacyjny filmik o łomzy..to ktory hejter napisze ze to tyle kosztowalo...niech napisze ile kosztuje reklama w tvp najpierw..wielkie gratki dla wladz

  • gość 2019-03-24 17:50:43

    pisowskiej telewizji reżimowej prawdziwy Polak nie ogląda

  • gość 2019-03-24 18:11:23

    To miasto Łomża było organizatorem tej komercyjnej, biletowanej imprezy, to ile kasy z biletów wpadło do miejskiej kasy ? NIC - bo miasto tylko do tego dołożyło, a zarobiła na tym prywatna firma Grupa Boksu Zawodowego Knockout Promotions. I jaka to tak naprawdę reklama Łomży, kto na to zwrócił uwagę ? Więcej i głośniej o Łomży się mówi w Polsce po każdym występie posłanki Krynickiej hahaha

  • gość 2019-03-24 18:24:46

    kiedy zajmie się tym CBA ?

  • gość 2019-03-24 18:57:35

    jeśli miasto organizowało i wyłożyło kasę na imprezę, to chyba wstęp dla Łomżyniaków powinien być wolny. Przecież gospodarz nie płaci.

  • Panicz miejski - niezalogowany 2019-03-24 20:55:46

    Widać, że TOWARZYSTWO SIĘ BAWI - MPEC sponsorem a już Prezes Ż zapowiedział podwyżki dla mieszkańców na ciepło. Pytam się o co biega?

  • gość 2019-03-24 21:04:12

    A ten typek szemrany Wojtkoś to jego Panicz szykuje na Prezia Miejskiej SPortowej Spółki? Lekka przesada tworzyć jakieś bezużyteczne Spółki aby zapewnić miejsca dla Swoich.

  • Ja - niezalogowany 2019-03-25 00:00:46

    Żenada mielißmy bilety 5 miejsc obok siebie. OKAZALO sie ze na naszych miejscach siedza jacyś ludzie ktorzy twierdza zebysmy zeszli na dól dopiero no zadanie aby pokazalu bilety na te miejsca miekna i odpuszczaja to byla jakas grupa kolegow operatora jakiegos sprzetu. TAK czy siak mamy tylko 4 miejsca bo jedno zająl operator urzadzenia estradowego(reflektor czy coś takiego) jeden z nas siedzi na schodach.Walki to jeedna lipa trener poddaje zawodnika rzucajac recznik. Gosc sobie nieźle radzil ale go poddał pytam co to jest?

Dodajesz jako: |