:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Łomża: Mariusz Obrycki dyrektorem szpitala. To już pewne

Aktualności, Łomża Mariusz Obrycki dyrektorem szpitala pewne - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 12/04/2019 16:04

Zarząd województwa powołał dzisiaj Mariusza Obryckiego na stanowisko dyrektora Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Miesięczne wynagrodzenie nowego dyrektora ustalono na kwotę 14 tys. złotych.

Zarząd województwa uchwałą z dnia 12 kwietnia 2019 roku powołał Mariusza Obryckiego na stanowisko dyrektora Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży na okres 6 lat od dnia 15 kwietnia 2019 r. do dnia 14 kwietnia 2025 r. Tego samego dnia zarząd podjął uchwałę, w której przyznał nowemu dyrektorowi wynagrodzenie miesięczne w wysokości 14 tys. złotych.

Obrycki pracował wcześniej jako kierownik działu technicznego i obsługi gospodarczej w Szpitalu Ogólnym w Wysokiem Mazowieckiem, pełnił też funkcję kierownika delegatury Narodowego Funduszu Zdrowia w Łomży.

Nowego dyrektora czeka sporo wyzwań, m.in. spory zbiorowe w łomżyńskim szpitalu. Obrycki zastąpił na tym stanowisku Romana Nojszewskiego, którego zarząd województwa odwołał w 2019 roku.

Zarząd podjął też uchwałę w sprawie "odmowy uwzględnienia wniosku xxxx o stwierdzenie nieważności  postępowania konkursowego na stanowisko Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży", odmawiając uwzględnienia tego wniosku. 

lomza

Łomża: Mariusz Obrycki dyrektorem szpitala. To już pewne komentarze opinie

  • gość 2019-04-12 16:52:14

    powodzeniai I PROŚBA ABY DOPROADZIŁ PAN TEN SZPITAL I PANUJĄCE W NIM STOSUNKI ORAZ JEGO ORGANIZACJE DO PORZADKU , MY PACJENCI NA TO CZEKAMY

  • Doktores znachores anty dewiac - niezalogowany 2019-04-12 18:26:08

    Gratulacje. Proszę zainteresować się kwestią obowiązków pracowników . Ponieważ wyższy i sredni personel o tym zapomina i wykorzystuje niższy personel.

  • gość 2019-04-12 18:33:26

    juz widzialem na fb komentarz, jego brata mowi braciak ty bedziesz rzadzil bierz mnie na wspolpracownika bedziemy razem rzadzic tak trzymac AHAHAHAHA CYRK

  • Informatyk numizmatyk - niezalogowany 2019-04-12 18:49:30

    Taka mała prośba,proszę zablokować inne niż potrzebne do pracy strony internetowe w szpitalnych komputerach... Zdziwienie że system się zawiesza.

  • Gość666 - niezalogowany 2019-04-12 20:18:42

    Od kiedy to kierownik działu technicznego i gospodarczego w Wysokiem Mazowieckiem zostaje dyrektorem szpitala w Łomży, proszę o wyjaśnienia bo według mnie jest coś nie tak

  • Real - niezalogowany 2019-04-12 20:28:51

    Kolejny BMW -Bierny Mierny ale Wierny- nie ważne wykształcenie i doświadczenie.

  • Prezes - niezalogowany 2019-04-12 20:34:23

    Kolejny „Misiewicz” z Podlasia...

  • Prezes - niezalogowany 2019-04-12 20:34:45

    Kolejny „Misiewicz” z Podlasia...

  • Jula - niezalogowany 2019-04-12 21:31:52

    Już w sumie i tak wszystko jedno, dobrze byłoby żeby szpital był dla pacjentów i leczenia a nie dla karierowiczów, jednak to pobożne życzenia. Najlepiej, kiedy ma się zdrowie aż do jesieni życia i kondycję nastolatka, wtedy i rządy mogą być jakiekolwiek.

  • gość 2019-04-12 22:07:49

    Tak na dobrą sprawę dyrektorem może zostać każdy nawet salowa. Taki osobnik cokolwiek by nie zrobił wszystkich nie zadowoli. Ba szpital mocno zadłużony, problemy nie do rozwiązania to i najmądrzejszy nie podoła. Sowite wynagrodzenie to jak wygrana w totolotka - nie trzeba grać aby wygrać.

  • Katarzyna - niezalogowany 2019-04-12 23:53:22

    Zarząd województwa odwołał poprzedniego dyrektora pod koniec 2019 roku? Bardzo interesujące.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-13 08:26:41

    Mariusz jest solidna firma Ma łeb na karku i chęć do działania.Ważne że Łomżyniak ! Powodzenia

  • gość 2019-04-13 09:49:18

    @ do Veta i pzpr j/w ... ... znp to ORGAN pzpr ... pzpr = " PŁATNI ZDRAJCY PACHOŁKI ROSJI" ! ... ... "szanowna " CIEMNOTA ... po strajkach np w 1980 ZYSKAŁA tylko komuna UWŁASZCZAJĄC je na MAJĄTKU NARODOWYM ... teraz tez nauczyciele co najwyżej sekretarz z pzpr Broniarz dla nauczycieli chce 30 % podwyżki to będzie w przeliczeniu z 1500 zł dla nauczycieli i dla " związkowców" po jakieś 4000 więcej ! ! ... tak więc strajkujcie aby pzpr miało 3 x więcej niż CIEMNA masa !

  • gość 2019-04-13 12:38:22

    Radny Borysewicz: Na podstawie art. 24 ust. 3 Ustawy o samorządzie gminnym, niniejszym składam interpelację w sprawie udzielenia przez Miasto Łomża… http://lomza-tuiteraz.blogspot.com/2019/04/radny-borysewicz-na-podstawie-art-24.html

  • Gość - niezalogowany 2019-04-13 12:39:37

    W Wysokim był współautorem cofnięcia podwyżek, które dał poprzedni dyrektor!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-13 12:43:52

    To lekarze i piguły mają problem!

  • Werty - niezalogowany 2019-04-13 12:59:58

    Nie mają żadnego problemu jaka praca takie podwyżki. Wystarczy w nocy się prejść i zobaczyć jak dzielnie "pracuje" nasz biały personel ... Nie wspomnę o sOr gdzie w nocy chyba peacują wyłącznie sanitariusze .

  • gość 2019-04-13 13:00:25

    A te wynagrodzenie 14 tysi to netto czy brutto .

  • gość 2019-04-13 16:03:54

    Poprawa świadczeń medycznych i empatia do pacjenta + czas pracy i dyscyplina.GRATULACJE DLA NOWEGO DYREKTORA .PROSZĘ NAŚLADOWAĆ DYREKTORA BAŁATĘ .....

  • gość 2019-04-13 16:19:28

    Niech rąbnie lekarzom po 1000zł, pielęgniarkom po 500zł i jest zysk na plusie 200 lekarzy X 1000zł X12 miesięcy = 2400000 500 pielęgniarek X 500 zł X 12 miesięcy = 3000000 Razem mamy 5400000zł oszczędności do tego musimy doliczyć koszty jakie zaoszczędzi jako płatnik 18,5% to jest 999000zł Czyli mamy oszczędności rzędu 6399000 to znaczy, że można nam szarakom podnieść pensje bez uszczerbku wielkiego dla innych !

  • gość 2019-04-13 16:30:36

    DOBRY POMYSŁ! BRAWO!

  • sanit... - niezalogowany 2019-04-13 16:41:24

    Co do ilości zatrudnionych lekarzy i pielęgniarek bym się nie zgodził, ale pomysł jest bardzo dobry!

  • gość 2019-04-13 16:54:05

    Popieram bo wszyscy mają takie same żołądki.

  • daniel - niezalogowany 2019-04-13 17:18:12

    życzę ci powodzenia Mariusz

  • gość 2019-04-13 20:59:40

    "Murem za nauczycielami" "Murem za nauczycielami" "Murem za nauczycielami"

  • gość 2019-04-13 21:36:27

    murem w nauczycieli w a zasadzie cegło !

  • gość 2019-04-13 22:39:38

    To jajeczko z nowym dyrektorem!

  • gość 2019-04-13 22:47:25

    Gratulacje Kolego - kol. K a niektóre debile z zazdrości krytykują Zamknąć anonimowe forum bo schizofrenia się u chorych nakręca

  • Gośćkolezanka - niezalogowany 2019-04-15 06:21:10

    Prosze bardzo zwrocic uwage na nizszy personel to znaczy panie ktore niby sa sprzataczkami a odwalaja pol robity za panie pielegniarki kto slyszal zeby dzis w szpitalu byla sprzataczka. Ktora nie tylko musi sprzatnac ale nakarmic pacjeta zaniesc badania spuscic z cewnika mocz w glowie to wszystko sie nie miesci na to prosze zwrocic uwage prosze spotkac sie z tym personelem to zobaczy pan jak kobiety te na oddzialach oracuja to nie sprzataczki lecz drugie po pielegniarkach ktorym oczywiscie ciagle malo

  • Prawda. - niezalogowany 2019-04-15 10:50:16

    Zgadzam się z powyższą wypowiedzią, Szanowne panie pielęgniarki zapomniały całkowicie jaki mają zakres obowiązków. Wykorzystują panie salowe,panów sanitariuszy (dodam tylko że sanitariusze mają co najmniej średnie wykształcenie a wielu z nich medyczne). Panie pielegniarki wykazują że wszystko robią a rzeczywistość jest zupełnie inna . Nie medycznych pracowników szpitala uważa się za śmieci,tylko ciekawe jak te "śmieci" zastrajkują.... Ratownik,Policjant,Lekarz,Pielęgniarka ,Strażak ..ma profity bo mają do czynienia z trupami,ludzmi w różnych stanach po wypadku..(jedni mniej inni więcej) . Sądzicie że sanitariusz ,który reanimuje takich ludzi to nie ma uczuć?..że Pani sprzątająca jest ślepa ...to właśnie Ci ludzie rzeczywiście są najbliżej poszkodowanych...krew,kał,wymiociny..tego pielęgniarki nie sprzątają. . Nasze dzieci mają takie same żołądki a my jesteśmy okradani nawet ze stażowego!

  • Ekolo.. - niezalogowany 2019-04-17 07:31:25

    Szanowny Panie dyrektorze proszę również zwrócić uwagę na nagminne niszczenie zileni przez samochody personelu ,szczególnie przy podjeżdzie ambulansów. Żenujące jest że niektóre p.piel.gni.ki na swoich portakach społecznościowych "chwalą" się dbaniem o środowisko a w rzeczywustości je niszczą. Oby tak nie było z pacjentami że przy rodziną nie "buzi buzi " a rzeczywistość:"nie mam czasu"!

Dodajesz jako: |