:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Łomża: Najpierw gala boksu, a następnie nowy klub pięściarski [FOTO i VIDEO]

Portal mylomza.pl 05/03/2019 14:59

Już za kilkanaście dni będziemy mogli oglądać na żywo szóstą odsłonę gali KnockOut Boxing Night. Główną atrakcją wieczoru będzie walka Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka z Alexandru Jurem. Usłyszeliśmy także, że w Łomży powstanie klub pięściarstwa amatorskiego pod mecenatem KnockOut Promotions.

Prezydent Mariusz Chrzanowski podkreślił, że gala, która odbędzie się 23 marca w Łomży jest już znana w całym kraju i była wielokrotnie promowana przy różnego rodzaju wydarzeniach, a przekaz medialny pokazuje Łomżę jako miejsce w którym można organizować duże wydarzenia sportowe.

- Ludzie w Łomży kochają sport, ludzie w Łomży chcą oglądać widowiska na najwyższym poziomie. Jak wiemy, też mamy się czym szczycić, bo bokser pochodzący z Łomży - Adam Kownacki - święci ogromne triumfy - komentował Mariusz Chrzanowski.

Na chwilę obecną potwierdzonych jest siedem walk zawodowych i dwie w formule boksu olimpijskiego. Gala transmitowana będzie na kanale TVP Sport, a dwie najważniejsze walki: Fiodor Czerkaszyn vs. JJ McDonagh i Krzysztof Diablo Włodarczyk vs. Alexandru Jur transmitowane będą na kanale TVP1.

Obecny na konferencji Fiodor Czerkaszyn, którego zobaczymy już niedługo w ringu, określił swojego przeciwnika jako "twardego zawodnika".

- Mój zawodnik zapowiada, ze mnie znokautuje, także będzie ciekawe widowisko i zapraszam na prawdę wszystkich 23 marca - mówił Czerkaszyn.

Według Krzysztofa Włodarczyka walka w Łomży to kolejny szczebel zbliżający go do walki o mistrzostwo świata. Włodarczyk obecnie trochę kuleje przez lekarstwo wstrzykiwane do stawu, ale "generalnie idzie dobrze".

- Trzeba się pokazać, trzeba zaboksować, trzeba wygrać - skwitował "Diablo".

Co ciekawe, Dariusz Wojtkowski poinformował dzisiaj, że w Łomży powstanie klub pięściarstwa amatorskiego pod mecenatem grupy KnockOut Promotions. Skomentował to także Daniel Bartłomowicz, dyrektor ds. organizacyjnych KnockOut Promotions.

- My absolutnie kibicujemy i ze wszelkich sił wesprzemy te wszystkie wysiłki zmierzające ku temu, aby tutaj powstała rasowa sekcja bokserska, żeby wszyscy mieszkańcy Łomży mogli pielęgnować również i ten sport (...) Darku, możesz być pewien, że wszystkie twoje działania, twoje i twoich przyjaciół, wesprzemy z całych sił. - mówił.

Zapis VIDEO z konferencji dostępny jest na górze strony. 

lomza

Łomża: Najpierw gala boksu, a następnie nowy klub pięściarski [FOTO i VIDEO] komentarze opinie

  • łagodny - niezalogowany 2019-03-05 15:28:58

    boks nie jest żadnym sportem i POwinien być zakazany, wszak POlega na tym, żeby przeciwnikowi zrobić jak największą krzywdę ze śmiercią włącznie..., to ulubiona dyscyplina PiSlamska

  • Gość - niezalogowany 2019-03-05 15:31:03

    Co za posrane myślenie Jest Tiger i teraz co, pan darek robi to samo? Przecież to niszowy sport Wszyscy i tak trenują w BKS Tiger i co będzie zabierał teraz tigerowi? Nie ma takiej opcji i Prezydent na to przyklaśnie bo pan darek to przewodniczący rady sportu Z drugiej strony niech działa i pokaże jakość Będę kibicował a jak to lamus lansiarz za pieniądze miasta to Tiger go znokautuje po miesiącu

  • Gość - niezalogowany 2019-03-05 15:31:49

    Kto będzie Trenerem w nowej sekcji?

  • gość 2019-03-05 15:44:40

    Jestem ciekawy jak to się rozwinie. Może to polepszyć jakość szkolenia pięściarskiego w Łomży. Tylko będzie ciężko wbić się na rynek. Tiger działa od lat. Jednak wszystko jest możliwe .

  • Ty - niezalogowany 2019-03-05 15:58:38

    Bokser- odpowiadam.: Wasz nocny koszmar!

  • Bokser - niezalogowany 2019-03-05 16:00:24

    Ty. Poważnie pytam. Chodzą słuchy,że mocno podejrzany koło.

  • Chuwdu - niezalogowany 2019-03-05 16:05:29

    Bokser powiedział „..także..” czy redaktorzyna z dna du.y?

  • Janek - niezalogowany 2019-03-05 16:07:16

    tak się kończy jak dzieciom pozwolisz bawić się w miasto jeszcze 5 lat takiej gówniarzerii przed nami bez poszanowania ludzkiej pracy Malarz miał odwagę upomnieć się o swoje i co? i nowy klub zakładamy a pan panie malarz bujaj się! brawo tak się niszczy ludzi którzy pracują i chcą coś zrobić dla tego miasta liczy się tylko ten co wejdzie w tyłek dziecku co ma wszystkie zabawki

  • Bonzo - niezalogowany 2019-03-05 16:09:34

    Szczerze to nie ma nawet szans aby ten klub się przebił. Tiger jest to klub który istnieje i szkoli zawodników od wielu lat. I jest naprawdę bardzo cenionym klubem w całej Polsce! Trener tak samo ma ogromne doświadczenie a wiadomo ludzie nie pójdą do jakiegoś "kowalskiego" skoro mogą trenować u kogoś z doswiadczeniem i umiejętnościami który naprawde robi dobrą robote co pokazuje np zdobycie pierwszego miejsca w województwie. A tak wogóle to kim jest ten Wojtkowski? Nie wystarczą same znajomości aby być kimś i zdobyć zaufanie, na to trzeba pracować latami.

  • gość 2019-03-05 16:25:16

    Ale nikt nikomu nic nie zabrania robić. tak jak powstają szkółki piłkarskie, tak może powstać nowy klub bokserski. ludzie i tak wybiorą jakość. ludzie będą mieli wybór .

  • Woitkowsky - niezalogowany 2019-03-05 16:27:42

    Logo Knockout Promotions zrobi swoje i mlodziez bedzie walila drzwiami i oknami.

  • Ret - niezalogowany 2019-03-05 16:33:30

    Co ma być to będzie każda konkurencja jest dobra.. A dlaczego nikt nie pomyśli, że panowie połączo siły i to pozytywnie wpłynie na rozwój tej dyscypliny. A z waszych gadek drętwych pełnych nienawiści nic i tak nie wyniknie. Jak widać i słychać Wojtkowski jest znany i często wspierający boks zawodowy i od lat w tym siedzi.. Ja bym proponował nie psuć tego co można jeszcze razem połączyć. A kontakty Wojtkowskiego w świecie boksu profesjonalnego mogą tylko przyspieszyć kariery niektórych rodzimych zawodników. Także bądźmy za łączeniem a nie dzieleniem.

  • gość 2019-03-05 17:04:42

    Wojtkowski z Maleszewskim raczej nie będą współpracować.

  • lili - niezalogowany 2019-03-05 17:14:59

    Wiadomo w ludzkiej duszy agresja zawsze gdzieś siedzi, ja uważam że lepiej ją w sposób legalny wyładować. Niech się chłopcy ładnie bawią, tylko pamiętajcie ,aby do kobiet z szacunkiem podchodzić

  • Gość - niezalogowany 2019-03-05 17:19:25

    Ten Wojtkowski jest znany z tego ze jest znany Nikt w środowisku sportowym ludzi będących przy sporcie od lat nie zna typa

  • Bokser1999 - niezalogowany 2019-03-05 17:29:43

    Tiger jest dobrym klubem ale tylko dla młodzieży max 17lat,dla starszych nie ma zawodów i tu jest zonk

  • gość 2019-03-05 17:54:57

    co to za promocja pospolitego mordobicia w świetle jupiterów? Czy ten facet który dostał sie na fuchę prezydenta nie ma innych poważniejszych problemów do rozwiązania w tym mieście?

  • gość 2019-03-05 18:26:23

    Jaką pulę darmowych wejściówek przewiduje organizator dla bonzów z władz miasta ?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-05 18:26:32

    Powiem krótko jako zawodnik Tigera Łomża jestem ZA niech Prezydent stanie z nami do rywalizacji skoro jest taki odważny i próbuje zabrać zawodników albo upokorzyć naszego Trenera my chętnie podejmiemy rękawice. Niech wystartują Otwarte Mistrzostwa Łomży i niech szanowny Pan ,, Prezydent „ to zorganizuje razem z Wojtkowskim skoro tak się chcą bawić !!!! Skończymy to prędzej niż WY to zaczęliście

  • GOSC - niezalogowany 2019-03-05 18:28:24

    Toć to parodia w taki sposób to jedynie można zniszczyć łomżyński boks

  • Tric - niezalogowany 2019-03-05 18:34:10

    Siedzą trole i Wojtkowski to Wojtkowski tamto.. Wiecie, że mu wszyscy możecie na pukiel skoczyć i on na takich co szukają tylko sensancji i zadymy ma wyjebane.. Czemu się nie ujawni temu Wojtkowskiego i powie w oczy lub na fejsie. Człowiek znikąd a obsarne gacie macie chcecie z nim walczyć jak Zorro? Chcecie machać szabelkami i tak podejrzewam ich ani was wszystkich razem wziętych się nie boi.Więc zadymiarze pokażcie się, a jak nie to dajcie se spokój bo nic z waszych gadek. A możecie tylko zaognić i tak nie ciekawą już sytuację. Tylko że nie wy za to zapłacicie. Jak zwykle.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-05 18:42:36

    Może Tric się ujawni przecież jest napisane zawodnik BKS Tiger

  • Tryc - niezalogowany 2019-03-05 18:49:01

    Dzieci i młodzież niech się wezmą za treningi.Bo potem mogą przyjść do tego znienawidzonego Wojtkowskiego z prośbą o pomoc i możliwość przejścia do boksu zawodowego. A stąd to może być już krótka droga.Tak to widzę.

  • Tryc - niezalogowany 2019-03-05 18:49:26

    Dzieci i młodzież niech się wezmą za treningi.Bo potem mogą przyjść do tego znienawidzonego Wojtkowskiego z prośbą o pomoc i możliwość przejścia do boksu zawodowego. A stąd to może być już krótka droga.Tak to widzę.

  • ROB - niezalogowany 2019-03-05 19:46:30

    Niby zmiany są potrzebne i konkurencja jest zdrowa jednak trzymam strone Zbyszka bo wiem że to jego całe życie. Pozdrawiam .

  • Anonimowy - niezalogowany 2019-03-05 20:14:30

    Bokser1999 nie widziałeś że BKS „Tiger” Łomża ma młodzieżową (od 18 lat) mistrzyni polski??

  • Filip Zalewski - niezalogowany 2019-03-05 20:14:33

    Parodia parodia i jeszcze raz parodia. Chłop na stare lata szuka rozrywki i chce zniszczyć tak naprawde opinie o sobie co już i tak zrobił. A i do osoby która pisze ze kariera z boksem trwa do 17 lat i do tych co mówią ze w tigerze nie da rady przejść za zawodostwo. GOWNO PRAWDA. Mam już swoje 17 lat i trenowac będę jeszcze długo. Jadę wlasnie za dwa tygodnie na mistrzostwa polski juniorów i za rok mam zamiar to powtórzyć. Mamy także zawodników 18+ którzy maja różne medale i osiągnięcia. Przykładem tego jest Dorota Bukowska która zdobyła pas mistrzyni polski. A wspominając o zawodowstwie trener Zbygniew gdy któryś z nas by chciał przejść na wyższy stopień napewno pomógłby mu to zrobic. Jestem bardzo ciekaw skąd będą pienidze na ten wasz NOWY KLUB. Otworzycie go za pensje która tak naprawde ucieliscie nam ? Bez pozdrowień i zycze aby ten wasz cały pomysł nie wypalił !

  • Gość - niezalogowany 2019-03-05 20:17:09

    Dobre słowa Filip Zalewski brawo

  • e.c. - niezalogowany 2019-03-05 20:31:20

    Tak się niszczy prace panie prezydencie niech się pan obudzi wstyd nic pan na to taki klub z wieloletnim doświadczeniem bokserski a pan trzyma z Jakimiś niewiadomego pochodzenia ludźmi którzy chcą byc na topie bo coś jest modne trochę szacunku a nowo bodackim celebrytom nie życzę sukcesow

  • gość 2019-03-05 20:36:55

    Ciekawe czy KAWAC przestal jusz pic , I chodzi do AAA , no I czy DLUGI posplacal ? czy KOMORNIK dal mu jusz spokoj ????

  • Gość2002 - niezalogowany 2019-03-05 20:38:20

    Właściwie twierdzicie ze młodzież nie jest szkolona profesjonalnie. To jak jest niby szkolona ? Zdobywają medale na mistrzostwach polski a w województwie są najlepsi. Nie dajecie im nawet możliwości a mimo to są najlepsi. Dlaczego nie mogą oni wystąpić na tej waszej gali zawodowej w przedwalkach co jest normalne podczas takich zawodow ? Jakoś gdy Dariusz Snaraki organizował taka gale były przedwalki w których zawodnicy mogli się pokazac i zdobyć doświadczenie. Chcecie udowodnić jak naprawde dbacie o sporty walki w naszym mieście ? To pomóżcie mlodym się rozwijać a nie tylko potraficie szczekać , świecić oczami wydawać masę pieniędzy i uciekać przed załatwianiem spraw jak to zrobił nasz kochany prezydent. Tak szczycie się tą galą a pomocy dostaliśmy od was tyle co nic.

  • Maleszewski D. - niezalogowany 2019-03-05 20:47:29

    Dla mnie jak najbardziej jestem Za niech powstaje nowy klub i zobaczymy jak Panowie wychowają zawodników i jakie medale zdobędą bo skoro tak bardzo było pisane,że mój ojciec nikogo nie wychował co jest bzdurą bo mamy Mistrzów Polski już teraz. Pan Prezydent jest tak łaskawy,że jest w stanie wyłożyć na gale boksu zawodowego w Łomży gdzie to jest gala komercyjna i jej koszt jest około 100 tyś, gdzie my chcąc zorganizować zawody w Łomży dostajemy 10 tyś gdzie koszt wynosi około 50 tys, Dodam tylko,że robienie gali zawodowej nie jest Promocją sportu amatorskiego tylko imprezą, żeby Panowie mogli ustawić sie wygodnie do zdjęć. Ludzie sami wypisują co o tym myślą a jedynie pozytywne komentarze to pachołki Pana Prezydenta i Pana ,, Kawaca"

  • e.c. - niezalogowany 2019-03-05 21:03:44

    Kolejny klub pięściarski po co na co skoro jest taki z tradycja który wszyscy znają hmm......może po to by właśnie wygryźć skłamsic i do tego przykłada rękę nasz prezydent przykro mi ze na pana głosowałam dookoła ma pan jakos nowobogadzkich celebrytów nie pozdrawiam

  • gość 2019-03-05 21:24:56

    Brawo panie Dariuszu, wkraść się w łaski prezydenta, otworzyć własny klub; ,, zbiegiem okolicznosci"na nastepny rok dostać wysokie dofinansowanie na start, i udawać,że robi się to z miłosci i pasji do sportu, dobry plan.Śmieszne jest to, że nasz szanowny pan prezydent dał śmieszne pieniądze na łomżynski boks, a gdy przyjdzie, co do czego, zrobi sobie zdjęcie z dzieciakami, które osiągneły sukces.TAKA TO JEST JUŻ MENTALNOŚC POLAKA, ŻE GDY PRZEGRYWA JEST CH*J, A JAK WYGRYWA TO NASZ.Gratuluje świetnej inwestycji w sport panie prezydencie, perfekcyjny wybór by dotować większość pieniędzy w ,,4 ligowy zespół".Podczas głosowania myślałem, że jest pan prawym człowiekiem, a okazał sie pan kolejnym knurem u koryta,ps. wygrał pan wybory tylko przez oszustwo o darmowe autobusy.Pozdrawiam.

  • Moje słówko - niezalogowany 2019-03-05 21:27:40

    Śmiech na sali przecież Łomża nie ma pieniędzy A wy barany Nowy klub otwieracie bez sensu zamiast dać pieniądze na rozwijanie młodych pięściarzy inwestujecie pięniądze w błoto bo wiadomo że następny klub nie utrzyma się nawet miesiąc

  • Marcin K. - niezalogowany 2019-03-05 21:29:44

    Nic dodać nic ująć, wszystko co ważne napisali moi szanowni przedmówcy z klubu.A co do tej całej "rasowej sekcji klubu bokserskiego" to odnosicie się jakby tu nigdy boksu amatorskiego nie było... Nie życzę nikomu źle, ale oby to nie odwróciło się przeciwko wam i wszyscy będą się śmiali z tej całej inicjacji moim zdaniem pogrążenia klubu Tiger, a w szczególności z inicjatorów tego całego przedsięwzięcia. Kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada ;)

  • Kowal16 - niezalogowany 2019-03-05 21:40:18

    Śmiech na sali

  • Bonzo - niezalogowany 2019-03-05 21:41:34

    Panie Wojtkowski bierze pan na litość prezydenta i z jego pomocą chce pan zniszczyć to na co inny pracował latami mam nadzieje że to się panu nie uda i prędzej czy pózniej ludzie przejżą na oczy i wywalą pana na zbity pysk z tego całego ministerstwa sportu. Pozdrawiam i trymam kciuki za pana porażke.

  • Bonzo - niezalogowany 2019-03-05 21:42:19

    Panie Wojtkowski bierze pan na litość prezydenta i z jego pomocą chce pan zniszczyć to na co inny pracował latami mam nadzieje że to się panu nie uda i prędzej czy pózniej ludzie przejżą na oczy i wywalą pana na zbity pysk z tego całego ministerstwa sportu. Pozdrawiam i trymam kciuki za pana porażke.

  • Paweł Paluch - niezalogowany 2019-03-05 21:56:31

    Kabaret! U nas w klubie nie ma miejsca dla starszych zawodników? Jeśli nie wiecie to nie udzielajcie się nawet na ten temat. W klubie trenuje wielu młodzieżowców sa to nawet złoci medaliści mistrzostw polski którzy dalej trenują i nie potrzebują zadnych innych klubów które pomogły by przedostać im się dalej. Od tego mamy trenerów którzy zawsze nam pomogą. Trzymam kciuki za sukces Panie Wojtkowski bo przed mistrostwami polski przydadżą nam się nowi sparingpartnerzy a pozatym środków mało to nie będzie trzeba jezdzić.

  • Boks - niezalogowany 2019-03-05 22:48:44

    Ile negatywnych emocji. Skąd tyle jadu w Was? Zapowiedź nowego klubu bokserskiego wywołało lawinę hejtu. Co to zmieni jak obrzucicie błotem jeden drugiego? Szacunek do drugiego jest Wam obcy. W sieci nie jesteście incognito. Życzę fanom boksu, zawodnikom i trenerom powodzenia i realizacji swoich celów.

  • Dybala - niezalogowany 2019-03-05 23:04:50

    Według tej chorej i prostackiej ideologii powinna być jedna szkoła,jeden kościół,jedna dyskoteka,jeden śmietnik, jedna rzeka, a w niej jeden "kołek"i on... jeden "Trener". Tego nie grali w żadnym mieście.

  • Grami - niezalogowany 2019-03-05 23:10:58

    Piszcie dalej głupoty... Obrzucajcie błotem.. Znam Dariusza. On poradzi se z wami wszystkimi i również z tymi co stoją za waszymi plecami.

  • J.Piłsudski - niezalogowany 2019-03-06 07:24:09

    @ prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski : " wam kury prowadzać szczać a nie Polską rządzić " - J.Piłsudski , ... ... promowanie boksu zawodowego czy nawet amatorskiego przez Miasto za publiczne pieniądze to jest oznaką braku zrozumienia dla wielu zaległych ZADAŃ Miasta i ważnych POTRZEB Mieszkańców ! ... aaa sam boks to tylko kontuzje i kalectwo !

  • zadowolona - niezalogowany 2019-03-06 07:56:51

    jestem zadowolona że ten " blaszany płot " który się przewrócił na chodnik przy "budowie filharmonii" mnie nie zabił , jestem zadowolona

  • Gość - niezalogowany 2019-03-06 10:34:23

    Mistrzostwo świata Zadłużone po uszy Miasto wydaje Grube pieniądze na galę która skłóca środowisko bokserskie i która tak naprawdę już nikogo nie interesuje. Przepraszam intereduje panicza wraz z dworem i wiernymi giermkami

  • NEANDERTALCZYK - niezalogowany 2019-03-06 13:01:13

    boks to prymitywny prymitywizm sięgający zasobami intelektu do Ery Kamieni Nierozłupanych ... no cóż bicie człowieka aby zabić to raczej nie sport !

  • Bogusław Mierzejewski - niezalogowany 2019-03-06 18:23:06

    Zbysiu w Ostrołęce też powstał drugi klub bokserski i na nieszczęście zkończył już kadencję. Przez kilka lat nie byli w stanie nikogo wychować za wyjątkiem wystawiania byłych zawodników Victorii. Dziwię się Waszemu Prezyntowi że nie promuje swoich a szuka Warszawy. Pozdrawiam zawodników i kibiców Tiger Łomża - Trener Klasy Mistrzowskiej w boksie Bogusław Mierzejewski.

  • gość1_5 - niezalogowany 2019-03-06 18:45:58

    Czekam, aż pan prezydent zajmie się realizowaniem obietnic wyborczych zamiast toczeniem tego typu walki. Z tego co pamiętam wśród nich była mowa o darmowej komunikacji miejskiej a nie o nowym klubie bokserskim. Myślę, że ten już istniejący spełnia swoje zadania nawet nie mając ku temu takich środków finansowych jak w poprzednich latach.

  • ZYD - niezalogowany 2019-03-06 20:37:43

    Prezydent nie sie zajmnie miastem bo w lomzy sa wazniejsze sprawy. A Wojtkowski chyba nie wytrzezwial za robote legat niech sie wezmie .

  • Gość - niezalogowany 2019-03-06 20:38:07

    Gdzie prezydent powiedział że otwiera klub bokserski? Deklaracja o otwarciu klubu padła z ust jednego z organizatorów gali. Ta wypowiedź była przy okazji więc nie sądzę że prezydent się pod nią podpisuje. No ale pewnie też nie zabroni.

  • Giza - niezalogowany 2019-03-06 22:50:27

    Nie ma co tłumaczyć tym debilom,prymitywom,tłumikom,ciemniakom,zawistnym, zakompleksionym cymbałom! Grupa Knockaut Promotion z Warszawy mówi wyraźnie,że pomoże, wesprze,czyli pewnie też wyłoży środki pieniężne,aby powstał taki klub plus sam organizator, a te się nasrali na prezydent,miasto,premier i h.j wie co jeszcze!! Klub powstanie czy tego chce Pan prezydent czy nie! Nigdzie nie ma zakazu ani nakazu,więc prezydent nie ma tu nic do gadki.Jeszcze mniej macie do powiedzenia "wy" bando zebranych gnoi i ciemniaków i nieudaczników hejtujących,łącznie z tymi co mieszają sport z polityką. Huj wam wszystkim do tego. Pilnować własnego koryta! Zapewne klub powstanie i basta. I bardzo dobrze!

  • Giza - niezalogowany 2019-03-06 22:59:51

    I jeszcze jedno! Nikt nikomu nie będzie narzucał kto,gdzie i kiedy ma coś otwierać czy zamykać. Każdy niech otwiera co chce i co pozwala prawo! Pyski w kubeł!

  • Jak - niezalogowany 2019-03-07 10:03:59

    Jak trzeba było kupić białe BMW pewnej pani żeby go kolejna nie opuściła, to trenerek miał pieniążki,ale to też dla boksu.A taka bieda klubowi.

  • ŁAPÓWKARZ - niezalogowany 2019-03-07 11:07:58

    mogę zagwarantować że można dużo wydać na walki robotów metalowych ... zapłatę za pomysł przyjmuję tylko przelewem w hektolitrach

  • smakosz - niezalogowany 2019-03-07 12:15:04

    a leszcze smażone będą czy tylko te surowe co widać ?

  • Jadek - niezalogowany 2019-03-07 12:18:22

    Należę. Zapłatę rozliczymy razem.

  • sportowa lomza - niezalogowany 2019-03-12 16:36:19

    Czy w tym roku tez na gali boksu będzie można pic drinki na obiekcie szkolny?? Od kiedy to sponsoruje się prywatna działalność gospodarczo jaka jest boks zawodowy

  • Administrator - niezalogowany 2019-03-12 20:36:51

    Z uwagi na fakt, iż powyższe komentarze złamały przepisy prawa. Upominam, że nick zostanie przekazany do Prokuratury. Ponadto upominam osoby komentujące o zachowanie szacunku języka w sieci.

  • Hihot - niezalogowany 2019-03-12 22:59:29

    Lomzyńska bandziorka ha ha! Lomzyńska cwelownia chyba! Ha ha ! Ha ha a to dobre! Dupki będą orane! Takim śmieciom i kapuchom co sypią jakieś wieści i poruszają jakieś Uszy!!! Bandziorka lomzynska-się rozpruła jak stare majty. Ej cweliki smarujcie dupkę wazelinko. Czy rozjechany cwelu!!

  • D.wojtkowski - niezalogowany 2019-03-12 23:34:58

    Witam tego bandziorka łomżyńskiego! Za ten wpis poniesiesz ostre konsekwencje swego czynu. Oświadczam: jako goły nie mam nic do stracenia,jako milioner dotrę do ciebie gdziekolwiek jesteś.. Oszczerstwa i pomówienia,które padły z twoich zgnojonych ust odszczekasz stukrotnie. A na jutro, gdzie mam podjechać, że masz mnie schować do jakiegoś wora, kozaku i śmieciu w jednym. Po plecach takich "bandziorków" jak ty to mój dziadek na koń wsiadał. Zapłatę otrzymasz z nawiązką. Zagadką już dla mnie jesteś i nie będziesz,choć byś pisał zaa granicy!

  • Gość A... - niezalogowany 2019-03-25 10:27:42

    Ktoś tu nie lubi Dariusza....ciekawa jestem jakie naprawde podłoże ma ten spór o miejse na podjum... a z tym BMW to już cios ponizej pasa...jak komuś czyjeś ci......,żal niech nadstawi swoją mordę... Wójek Kawac szkoda eneri na tych troli i tak zawsze bedziesz na wygranej pozycji ....pośmiać się można

Dodajesz jako: |