:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Łomża: Obelisk rotmistrza Witolda Pileckiego odsłonięty [FOTO]

Newsy, Łomża Obelisk rotmistrza Witolda Pileckiego odsłonięty [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 03/06/2018 12:44

- Monolityczny, szary blok symbolizuje stałość przekonań jakimi kierował się rotmistrz Pilecki, a lśniąca w słońcu symboliczna flaga wyraża patriotyczne ideały bohatera - tłumaczył dziś na uroczystym odsłonięciu obelisku poświęconemu Rotmistrzowi Witoldowi Pileckiemu ks. kan. Andrzej Godlewski. Symbolicznego odsłonięcia monumentu dokonał syn bohatera - Andrzej Pilecki.

Pomnik rotmistrza Witolda Pileckiego stanął przy ulicy, która zgodnie z uchwałą rady miejskiej od kilku lat nosi jego imię. Pomysł, aby rotmistrz Pilecki miał w Łomży pomnik narodziły się w środowisku Bractwa Krzyża Świętego działającego przy parafii Krzyża Świętego.

Podczas symbolicznego odsłonięcia pomnika Andrzejowi Pileckiemu towarzyszył autor projektu Tadeusz Babiel z Bractwa Krzyża.

- Cieszę się, że ten Niezłomny Żołnierz trafił tu do Łomży, że tu wyznaczył sobie następną kwaterę - mówił podczas uroczystości syn rotmistrza Andrzej Pilecki.

70 lat temu, 25 maja 1948 r., władze komunistyczne wykonały wyrok śmierci na rotmistrzu Witoldzie Pileckim. Pilecki był oficerem ZWZ-AK, w 1940 r. dobrowolnie poddał się wywózce do Auschwitz, aby zdobyć informacje o obozie. W 1947 r. został aresztowany przez UB. Był torturowany i oskarżony o działalność wywiadowczą na rzecz rządu RP na emigracji.

Do roku 1989 wszelkie informacje o dokonaniach i losie rtm. Pileckiego podlegały w PRL cenzurze. W 2006 roku Witold Pilecki został pośmiertnie odznaczony Orderem Orła Białego, a w 2013 r. awansowany do stopnia pułkownika.

lomza

Łomża: Obelisk rotmistrza Witolda Pileckiego odsłonięty [FOTO] komentarze opinie

 • Łomża 600 razy mea culpa za O - niezalogowany 2018-06-04 11:40:55

  Huzar ... mów do krzyża ... zamiast do bractwa krzywego może lepiej zrozumiesz (jak usłyszysz głos milczenia) na kim na czym polega bractwo Jezusowe

 • ... - niezalogowany 2018-06-04 11:13:41

  @ Huzar

  LEGACIE "papieski" nie musisz gdyż kryty kant sam wchodzi na poziom ow(o)ca Ojaca zakłamanej czytam fałszywej jak kto woli nieczystej nauki wiary do krzyża Jezusa przyczepione jak gówno (vide. Tishner dot. g(ł)ówno prawdy) które krzyży "płyniemy" ślizgając się po falach historii kościoła surfer na desce do czasu ... większej fali

 • Huzar - niezalogowany 2018-06-04 09:12:21

  Posłuchaj, nie mam na Ciebie słów, do Twojego poziomu zniżać się nie będę.

 • "Upadaliśmy pod krzyżem ! .... - niezalogowany 2018-06-04 06:40:31

  @ Huzar

  twój czas się skończył kilak wieków temu gdy husaria stała się tak samo bzdurnym orężem jak bractwo z krzyżem na pancerzu lgnące na grząskim gruncie nauki ... wiary co by nie powiedzieć w gównie (taki obornik) toksycznego wzrostu karłowatej kultury przy której podstawa wzrostu to GÓWNO PRAWDA - taki Tischner"yzm zamiast bareizmu opisującego system komuszy urabiany przez KaOwców z owocu kilku wieków pracy dusz pasterzy Owiec w religijnej owczarni upadłej jak sam diabeł

  Husar

  kiedy popatrzeć na szczyt potęgi i upadek husarii łatwo dojść do wniosku że takie zbrojenie się nie opłaci bo to grozi i biedą i nędzą i jeszcze rozbiorami

  wracaj do czytania Huzarze i módl się by nie ulec pokusie

  i śpiewajcie bo kto śpiewa 2 razy się modli i 2 razy więcej musi czuwać

  Z dawna Polski Tyś Królową, Maryjo!
  Ty za nami przemów słowo, Maryjo!
  Ociemniałym podaj rękę,
  Niewytrwałym skracaj mękę,
  Twe Królestwo weź w porękę, Maryjo!

  2. Gdyś pod krzyżem Syna stała, Maryjo!
  Tyleś, Matko, wycierpiała, Maryjo!
  Przez Twego Syna konanie
  Uproś sercom zmartwychwstanie,
  W ojców wierze daj wytrwanie, Maryjo!

  3. Z dawna Polski Tyś Królową, Maryjo!
  Ty za nami przemów słowo, Maryjo!
  Miej w opiece naród cały,
  Który żyje dla Twej chwały,
  Niech rozwija się wspaniały, Maryjo!

  ps

  Grzeszni, senni, zapomniani, Ojcze nasz.
  Budzimy się już w otchłani, Ojcze nasz.
  Daj nam jutrznię jasnowłosą,
  Z plam i ze snu obmyj rosą,
  Prowadź w pole choćby boso,
  Ojcze nasz!

  U p a d a l i ś m y pod k r z y ż e m, Chrystusie!
  Ale Tobie się uniżym, Chrystusie!
  Twoje Imię nam buławą,
  Zmień na jasną drogę krwawą,
  Daj zmartwychwstać nam ze sławą,
  Chrystusie!

  Dawna nasza Ty Królowo, o Mario!
  Ach, za nami przemów słowo, o Mario!
  Ochromiałym podaj rękę,
  Niewytrwałym skracaj mękę,
  Twe Królestwo weź w porękę,
  O Mario!

  Ty zwycięski na katusze — spłyń Duchu!
  Czekają Cię nasze dusze w posłuchu!
  Rozpal miłość w naszym łonie,
  Mieczną palmę podaj w dłonie,
  Na przygasłe nasze skronie
  Spłyń Duchu!

  T: Kornel Ujejski
  za: Kościelny Śpiewnik Żołnierza Polskiego 1918


  HUSAR ŻE TEŻ WY WSTYDU NIE MACIE
  stojąc przy krzyżu świętym
  i to dowód na to że brak wam przy dupie odpowiedniego dusz pasterstwa Jeuzsa z B(r)atem który nie byłby egzorcystą przy świątyni skorumpowanym jak Judasz !!!!!!!!

 • Huzar - niezalogowany 2018-06-04 05:39:31

  Już nie miałeś się do czego przyczepić Panie Krytykancie? Może do psychiatry czas się wybrac?

  A dla Bractwa dziękuję, że wyszliście i walczyliście o te inicjatywę. BRAWO!!!

 • .... - niezalogowany 2018-06-03 21:46:01

  @ Fakty

  nie nazywajmy tego parafialnego tworu klubem myśli patriotycznej bo to obraza duszy rozumnej

 • Fakty - niezalogowany 2018-06-03 21:23:39

  Walkę o ulicę Pileckiego w Łomży podjął Łomżyński Klub Myśli Patriotycznej działający przy parafii Krzyża a dokładniej przy stowarzyszeniu Nadzieja . O Bractwie nikt wtedy nie słyszał . Ostatecznie pomysł ul. Pileckiego na osiedlu przy Sybirakow przegrał na rzecz ul. Szmaragdowej , na otarcie łez imieniem Pileckiego nazwano przedłużenie Przykoszarowej. Dzis o tym cisza.

 • Łomża 600 razy mea culpa za OW - niezalogowany 2018-06-03 20:43:56

  @ jam nie dziennikarz a powiem więcej...

  Pilecki znając sytuację Kościoła również w Łomży pogłębiłby tę wiedzę i starałby się ją wywlec by "prawdy wielkiej tajemnicy wiary" zamiecione pod dywan stały się prawdami niosącymi zbawcze oczyszczenie


  Pilecki zrobiłby to samo co kamerdyner papieski i skończyłoby się medyczne pajacowanie przy krzyżu świętym a zaczęło by się ratownictwo (dusz)sumień "szafarzy" "klauzul" sumienia z "kamieni" rzeźbionych nakazami i zakazami wszak Pilecki HIPOKRYTĄ nie był i to taka drwina z człowieka sumienia o ironio losu zamęczonego przez ow(o)ce pracy duszpasterskiej kilku pokoleń ks.HIPOKRYTÓW którzy z pokolenia na pokolenie przez tak liczne wieki z uwielbieniem paśli się w obłudę przytulając to co Jezus z obrzydzeniem odrzucał nie tylko w kuszeniu na pustyni

  ps

  czuwajcie i módlcie się byście nie ulegli pokusie parafialnego profetyzmu autorytetów korzeniami sięgających DNA formacji duchowej ks.Paetza i jemu podobnych CNOT ks.Wodzących LUD Bogu na "chwale" duszom na pokuszenie

 • Polska pawiem i papugą inspira - niezalogowany 2018-06-03 20:06:26

  Huzar brzmi jak wsteczniak albo jak replika muzealnego starocia do dekoracji orszaku pawiego ogona jego ekscelencji pawiów i papugów na ziemi tej ziemi

  ps

  rewolucja ludowa i kolejne przepychanki czyż to nie owoc pracy duszpasterzy starej Ewangelizacji narodów ? czyż nowa ewangelizacja nie podąża w tym samym kierunku ?

  Huzar ty poczytaj ks.Tischnera zamiast walić głupa i zbroić się w zakutą pałę

 • Huzar - niezalogowany 2018-06-03 18:59:31

  Jestem dumny. Takie inicjatywy są potrzebne. Szkoda, że tak mało nagłośnione, że taka uroczystość ma miejsce. I niestety wg mnie to zbyt ustronne miejsce jak dla tak wielkiego Polaka. Cieszę się, że uczestniczyłem w tej chwili.

 • jam nie dziennikarz a powiem w - niezalogowany 2018-06-03 17:53:04

  Marny ten artykulik wysmarował redaktor mano, jak na portal i zawodowego dziennikarza mało konkretów i informacji na temat tego pomnika .

  Inicjatywa budowy pomnika zrodziła się kilka lat temu, kiedy to członkowie Bractwa Krzyża działającego przy parafii pw. Krzyża Świętego skutecznie ubiegali się o nadanie jednej z ulic w mieście imienia rtm. Witolda Pileckiego.
  Sprawie patronowali Zbigniew Zalewski z Bractwa Krzyża i proboszcz parafii pw. Krzyża Świętego ks. Andrzej Godlewski .

  Monument ma prawie 3 metry wysokości i powstał dzięki lokalnym społecznikom i przedsiębiorcom.

  To jest prostopadłościan wykonany z betonu architektonicznego.
  Ma boki 60 na 60 cm. 210 cm wysokości, zwieńczony jest flagą wykonaną z blachy nierdzewnej. Widnieje na nim imię i nazwisko rtm. Pileckiego, wraz z datą jego urodzin i śmierci.

  Według informacji przekazanych przez pomysłodawców upamiętnienia rtm. Pileckiego, to sami mieszkańcy Łomży zabiegali, aby w mieście powstał taki pomnik. W jego powstanie zaangażowali się lokalni przedsiębiorcy z ul. Pileckiego w Łomży.

  Obelisk zaprojektował Tadeusz Babiel, a wykonała go łomżyńska firma Szybas.(...dyr Grzegorz Dębowski )

  Firma Zet Stone, dostarczyła dużą płytę granitową, na której stanął pomnik. - Początkowo wycena była jak z cennika, ale gdy dowiedzieli się po co nam ta płyta, to cena spadła do 1 zł + vat –

  Inicjatorzy podkreślają, że zaangażowanych było wiele więcej osób i firm także m.in. Mackiewicz, Makarewicz, Chludziński, ŁPRI, MPGKiM oraz wielu innych pomniejszych podwykonawców.

  Pomnik stanął na działce oddanej bezpłatnie pod ten szczytny cel przez prywatnego właściciela, na działce firmy Fargotex. ( ... prezes Józef Kosiorek ).

 • Żona rolnika - niezalogowany 2018-06-03 17:26:12

  Tajemniczy don Pedro ma w Łomży wielu naśladowców. Na jednym ze zdjęć naliczyłam ich dziewięciu. Carramba

 • łociec ... andrzej prymus inte - niezalogowany 2018-06-03 15:26:43

  Babiel chyba nie zmartwychwstanie za życia a co dopiero po śmierci on za bardzo umiłował atrybut sacrum kultury cmentarnej status quo cywilizacji śmierci

  ps

  ks.Krzyżowcy dla was Jezus na zawsze pozostanie Panem (obcym) gdyż sługa (szata na co sie w ornat ubrał por.Sienkiewicz) nie wie co czyni Pan jego a Jezus nie nazywa was braćmi gdyż z własnej wolnej nie pełnicie czynów CZYSTYCH wierni nauce Jego Ekscelencji Syna Bożego podążając jego śladami z tej prostej przyczyny że nie można iść w kierunkach przeciwnych w tym samym czasie i przestrzeni

  słusznie mówi o was Jezus vide Mt.15 1-20

  I tak ze względu na waszą tradycję znieśliście przykazanie Boże. 7 Obłudnicy, dobrze powiedział o was prorok Izajasz:
  8 5 Ten lud czci Mnie wargami,
  lecz sercem swym daleko jest ode Mnie.
  9 Ale czci mnie na próżno,
  ucząc zasad podanych przez ludzi».

 • 00 - niezalogowany 2018-06-03 15:25:39

  Oczywiscie dotyczy komentarzy.

 • 00 - niezalogowany 2018-06-03 15:16:25

  Co to za zbior smieci???

 • Łomża 600 razy mea culpa za OW - niezalogowany 2018-06-03 14:58:40

  @ Ojcze Tadeuszu ...

  a propos ks.pedo filii jakiej Mr.Mussolini nadał suwerenność faszyzującym kardynałom by RZYM jako "stolica apostolska" pozostał neutralny na froncie walki z czerwonym lewactwem i jego ruskim nowym obliczem ziemi tej ziemi sponiewieranej czarną mafią przy której

  " Jeżeli najbardziej niewinne i bezbronne dziecko nie może czuć się bezpiecznie w jakimś społeczeństwie, wówczas już nikt bezpiecznie czuć się w nim nie może!"

  tymczasem papież Franciszek przeprasza za profetyczną logikę kościoła (od wieków jednak) nie do pogodzenia z logiką Jezusa to też papież przeprasza nie tylko za obecną ks.pedofilską siłę przewodnią kościoła przepraszał również za "te sprawy" zadające m O R D E R c z e rany kilkaset wieków wcześniej


  a w Łomży biskup dochował WIELKIEJ TAJEMNICY WIARY i jeszcze w 2017 roku ks. prałat kanonik seryjny pedofil za panowania ks.Biskupa Paetza ojciec duchowy wyższego seminarium duchownego w Łomży z jakiego wyszedł ks.Michalik (z logiką dającą świadectwo ... pamiętacie "ono lgnie" "i jeszcze tego drugiego wciąga") został nominowany i odznaczony tytułem kapelana jego świątobliwości - jeszcze miesiąc nie minął jak pozwolono mu umrzeć tak by osób z nim powiązanych nie wykorzenić z KURII Z DEKANATÓW DIECEZJI ŁOŻYŃSKIEJ po tym jak się FRANCISZEK zajął owocami zaniedbań Św. JPII Wielkiego wspomożyciela najcięższego grzechu Kościoła grzechu śmiertelnego bo ks.pedofilia to z góry na dół darem hierarchicznym umacniany grzech przeciw Duchowi Św. ps Łomża 600 razy mea culpa na 600Lecia za OWoCE sześćset letniej kultury ks.hipokrytów kościołów napstrykali jak śmieci w lesie a w sercu duchowa zgnilizna nie dziwię się że ateiści i racjonaliści nie widzą w tym kościele nic boskiego czytam doskonałego (dobrego na sposób Ludzi i Boski)

 • ooo - niezalogowany 2018-06-03 14:42:34

  600 KIBICÓW W MŁYNIE NA 600-LECIE MIASTA!!!
  ------------------------------------------

  Już w niedzielę 3.06 o 19:26 WIELKI MECZ w Łomży ŁKS - Widzew Łódź!

  ŁKS po trzech zwycięstwach z rzędu jest na fali i na pewno stworzy świetne widowisko.

  Przyjdź na trybunę od rzeki i poczuj atmosferę jak za dawnych lat!

  Więcej info - elkaesiacy.net/2018/05/wszyscy-na-widzew/

 • łociec ... andrzej pry mus in - niezalogowany 2018-06-03 14:40:25

  @ K e i ł g u t


  za m i a s t wziąć k r z y ż własny i z wł asnym k r z y ż e m iść drogą Jezusa ... drogą "POLITYKI" edukacyjnej w imię czytam w duchu n a u k i
  p r a w d y za przy w r a c a n i e której B o ż y Syn został w y k l ę t y "i jeszcze" (powtórnie na wieki wieków amen) niezłomnie p r z y b i j a n o mu ręce do z uwielbieniem zawsze i wszędzie wznoszonego mu krzyża w imię boga bałwochwalstwa honorowego i jego ojczyzny by więcej b u r d y nie robił w ś w i ą t y n i na trzeźwo i po ...


  ... k i e l i c h u
  b r a n y m przy każdej w i e c z e r z y pijąc do s a c r u m
  k r w i o p i j c ó w na trzeźwy rozum p r o f a n u j ą c y c h życie B O Ż E na ziemi t e j Z i e m i

  bo dobry l e w a k to l e w a k do s r a n e j śmierci usztywniony krzyżem cierpienia na wieki wieków amen będący krzyżem chwały zło dziei ch wały c h r y s t u s o w e j jednak

 • Łomża 600 razy mea culpa za OW - niezalogowany 2018-06-03 14:26:59

  @ K e i ł g u t

  k i ł a
  i
  m o g i ł a
  s y f
  i
  l i s a
  w mateczniku prokreacji tego "grzechu" p i e r w o radnego "kościoła łomżyńskiego" którego jeszcze nie obmyło chrzcielne w o d o l e j s t w o a już 600 lat po chrzcicie Polski daaaawno minęło a jego powszechnym owocem jest święta-nietykalna ks.p e d o filia tak cudowna jak Duch Św. bo ona jest i nie ma jej zarazem a duch jej dmie i nie wiesz skąd przychodzi i dokąd podąża tak jest z każdym kto się narodził z d i a b ł a ...


  ...z Ojca nie CZYSTEJ wiary (por. ewangelia Jezusa wg Jana rozdział 8 rewers 44-32!31 kwintesencja nawrócenia) jakiemu uległo "ks.k r z y ż a c t w o" które wzięło sobie k r z y ż Jezusa i poszło z nim własną drogą

 • Łomża 600 razy mea culpa za OW - niezalogowany 2018-06-03 14:25:42

  @ K e i ł g u t

  k i ł a
  i
  m o g i ł a
  s y f
  i
  l i s a
  w mateczniku prokreacji tego "grzechu" p i e r w o radnego "kościoła łomżyńskiego" którego jeszcze nie obmyło chrzcielne w o d o l e j s t w o a już 600 lat po chrzcicie Polski daaaawno minęło a jego powszechnym owocem jest święta-nietykalna ks.p e d o filia

 • Łomża 600 razy mea culpa za OW - niezalogowany 2018-06-03 13:36:14

  ks.Godlewski prostujcie swoje C U R V A(wł)pojęcia naginane na własną modłę a droga pańska o jakiej prostowanie domaga się Jan przed Jezusem sama się wam wyprostuje

  ps

  przyjmijcie taki pakiet większościowy 51% pracy na rzecz drogi postępu w duchu Ojca Jezusa a 49% drogi pańskiej w duch Ojca detektora kapelana Maryi i Biskupa jego Ekscelencji Ojca zakłamania społecznego może za kolejne 600Lat wam się droga ukierunkuje we właściwą stronę od właściwego domu ojca którym nie jest diabeł który się w ornat ubrał i ogonem na mszę dzwoni ... jak bractwo krzyża w 1410r

 • Keiłgut - niezalogowany 2018-06-03 13:35:49

  Muzyk przedzielona z Mariuszem oboje wygladaja jakby coś ich uwierało. Czyli walka trwa jak Pani Muzyk pokazuje się ...

 • Łomża 600 razy mea culpa za OW - niezalogowany 2018-06-03 13:25:24

  to nie obelisk ale epitafium

  i postawiły go jak widać anty autorytety promotorzy po(D)stępu kultury fałszywych autorytetów których profe..tyczną misję nauczycielską przed Jezusem nazywano prorocką a fałszywych autorytetów za czasów Jezusa obwarzano mianem fałszywych proroków profe..sorów mieszających w pojęciach wypaczanych przez tych "zaklinaczy" cmentarnianej rzeczywistości która rozszerza w przestrzeni żywych systemowo systematycznie umartwianych na modlitwie ...


  ... no ale Jezus przynosi antidotum "świadectwo prawdy" na tych uczonych w piśmie nauczycieli mataczących nauką wiary i jej rzeczywistością w jakiej wierni popadają w grzech śmiertelny

  grzech przeciw Duchowi Świętemu (Bożemu Duchowi Ojca Jezusa)

  replay

  Łomża 600 razy mea culpa za OWoCE 6oo letniej religijnej kultury kanonicznie umacnianej hipokryzji skorumpowanych egzorcystów na modlitwie gorliwych jak poganie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

DAM PRACĘ

ZATRUDNIĘ OSOBĘ Z DOŚWIADCZENIEM DO KWIACIARNI


Działki osiedle Wschód Łomża

Sprzedam działki w Łomży na osiedlu Wschód o powierzchni 1330 m2 i 1311 m2 . Działki przeznaczone są na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną -..


Zatrudnie Kierowcę

Zatrudnię kierowcę C+E w transporcie Krajowym i Miedzynarodowym. Podstawa + kilometry


Brama Wjazdowa Przesuwna

Brama wjazdowa przesuwna panelowa o wymiarach 6000 x 2030 mm ocynkowana oraz pomalowana proszkowo. Możliwość założenia automatu. Jesteśmy..


Sprzedam/wynajmę lokal

Sprzedam lub wynajmę lokal o powierzchni 35 m2 przy ul. Małachowskiego 2A/1A. Lokal idealny na sklep lub małą produkcję. W lokalu przyłącze..


Ocieplanie poddaszy pianą pur

Docieplamy natryskowo pianą otwarto i zamknięto komórkową: poddasza,magazyny, hale,garaże,fundamenty itp. Główne zalety piany to:brak mostków..


CHCESZ SPRZEDAC AUTO DZWOŃ MY

SKUP AUT OD 500 DO 10.000ZŁ SKUP AUT SKUP AUT WSZYSTKIE FORMALNOŚCI W 20 MINUT! *BEZPŁATNA WYCENA *BEZPŁATNY DOJAZD DO KLIENTA *NAJWYŻSZE CENY..


Docieplenia, Elewacje,Tynki

Firma zatrudni pracowników na docieplenia i prace elewacyjne. Wymagane duże doświadczenie. Może też być pomocnik. Atrakcyjne warunki. Praca również..


Docieplenia, Elewacje,Tynki

Firma zatrudni pracowników na docieplenia i prace elewacyjne. Wymagane duże doświadczenie. Może też być pomocnik. Atrakcyjne warunki. Praca również..


Rolety Rzymskie na Wymiar

Szyjemy Rolety Rzymskie na wymiar . Wielkość mechanizmu od 50 cm do 300 cm szerokości . Cena rolety zależy od jej wielkości i wybranej tkaniny . W..


Apple Iphone XS MAX Whatsapp:

For sale in wholesale Bitmain bitcoin Antminer S9 X3 A9 D3 L3+/ S15 /S17 PRO/ S9J/ T15 T17Z9 AND Graphics cards for gaming such as RTX..


Do biura handlowego w Łomży:

Wraz z rozwojem naszego biura handlowego w Łomży poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży. Mamy dwa wolne etaty które..


Skoda oktawia

Sprzedam Skode octavie 1.9 tdi 2000r. Kolor czarna perła Stan dobry po wymianie rozrzadu i wiele inych czesci wazne oplaty więcej informacji pod..


Zatrudnię kierowcę CE

Zatrudnię kierowcę CE trasy międzynarodowe, wyjazdy tygodniowe, więcej informacji pod telefonem 503146287


uzywany piec co

piec co uzywany 608840772


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez mylomza.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GLOBALISTA.EU Marek Norowski z siedzibą w Łomża 18-400, Cisowa 14

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"