:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Łomża: Passatem po chodniku - nagranie trafiło do policjantów [VIDEO]

Komunikaty policji , Łomża Passatem chodniku nagranie trafiło policjantów [VIDEO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 14/06/2019 12:39

Kierowca srebrnego passata postanowił ominąć korek, który wytworzył się na ul. Przykoszarowej w Łomży. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ominął go jadąc po chodniku. Manewry nagrał inny kierowca, a zapis trafił już do łomżyńskich policjantów.

Do zdarzenia doszło w pobliżu Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących w Łomży. Zarejestrowała je kamerka znajdująca się w jednym ze stojących w korku pojazdów.

Nagranie trafiło już  do łomżyńskich policjantów - potwierdza to oficer prasowy łomżyńskiej komendy asp. Ewelina Szlesińska.

Funkcjonariusze sprawdzą teraz do jakich dokładnie doszło naruszeń. Póki co, jest to dopiero początek całej sprawy. Niecierpliwy kierowca może mieć teraz kłopoty.

Nagranie można obejrzeć poniżej:

lomza

Łomża: Passatem po chodniku - nagranie trafiło do policjantów [VIDEO] komentarze opinie

  • gość 2019-06-14 13:20:10

    Debilizm ludzki nie zna granic :D

  • gość 2019-06-14 13:47:06

    Wiadomo paserati

  • Gość - niezalogowany 2019-06-14 13:55:28

    Spoleczniakow nie brakuje jprd

  • Gość - niezalogowany 2019-06-14 14:06:57

    Od razu na policję z tym leciec

  • gość 2019-06-14 14:13:26

    Do Gość - niezalogowany 2019-06-14 13:55:28: poprawna postawa godna pochwały, a ty to pewnie z tych HWDP na 99%, bo trochę jednak się boisz.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-14 14:20:39

    I bardzo dobrze,ukarać solidnie

  • gość 2019-06-14 14:56:49

    Prawko zabrać i dobrze ukarać delikwenta, u gościa coś z łepetyno nie tak. Jak wszyscy by tak jeździli po chodnikach, trawnikach to dopiero był by niezły bajzel, bo każdemu się przecież śpieszy.

  • Gość z MO - niezalogowany 2019-06-14 15:00:12

    I po prawku.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-14 15:05:24

    Może miał jakiś pilny powód żeby ominąć korek

  • prezes_zarządu - niezalogowany 2019-06-14 15:33:23

    Debil w gruchocie powinien dostać skierowanie na badania psychiatryczne, solidny mandat i zaliczyć powtórkę kursu na prawo jazdy o ile je posiada.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-14 16:26:07

    Może to była popisówka a może poważna sprawa np rodząca kobieta lub osoba wymagajaca pilnie pomocy. Jak można krytykować kogoś nie znajac powodu dla ktorego pojechał po tym chodniku??

  • Gość - niezalogowany 2019-06-14 16:37:23

    Ale szpital jest w innym kierunku . Może do okruszka sie spieszyl dziecku bułki kupić do szkoły

  • gość 2019-06-14 17:38:45

    Nagrywający też mandat ;-) Wjazd na skrzyżowanie gdy wiadomo, że nie można z niego zjechać...

  • R0 - niezalogowany 2019-06-14 17:47:34

    Wielkie mi halo, pewnie chciał pojechać w lewo, to poleciał chodnikiem jak nikt nie szedł, a pi*dy już po policje, jeb*ć was konfidenci, nawet nie wiecie jakiego powodu, a pie*dolicie w komentarzach. Jeb*ć was.

  • R0 - niezalogowany 2019-06-14 17:50:32

    Właśnie, nagrywający też mandat, nie zapomnijmy o tym szaleńcu, jak można być takim piratem drogowym? Przecież to się w głowie nie mieści.

  • R0 - niezalogowany 2019-06-14 17:53:25

    Prezes_ząrzadu ciekawe jakiego, chyba przepływu gówna, gardze tobą gościu. Na szczęście każdy mądry człowiek wie, że mandat maksymalnie, nic więcej.

  • gość 2019-06-14 18:46:11

    coraz bardziej przekonuje mnie mysl ze aby podejsc do prawka powinno sie zdawac psycho testy jak do posiadania broni... nie kazdy musi byc kierowca.

  • gość to ja - niezalogowany 2019-06-14 21:46:25

    Najlepsza kara dla takiego typa to nakaz napisu na tylnej szybie samochodu prze pół roku. "Uwaga debil za kierownicą - zachowaj szczególną ostrożność"

  • Gość - niezalogowany 2019-06-14 22:22:37

    Panie Janku. Mam nadzieje że kierujący tym passatem udowodni Panu wykroczenie które Pan popełnił. Sam Pan nagrywa wykroczenia a jednocześnie sam popełnia. JANEK ZASTANOW SIE CO ROBISZ.Sam wyjeżdżasz na skrzyżowanie bez możliwośći wjazdu A teraz gadasz na innych ? Opanuj się CHLOPIE

  • gość 2019-06-15 09:22:40

    Sam mam zamiar zamontować kamerkę aby nagrywać takich niedorozwojów i umieszczać filmy w internecie. Każdy kto go zna będzie miał ubaw widząc świra za kółkiem.

  • gość 2019-06-15 09:25:59

    Czemu tak się pierdolą z takimi. Umieścić takiego głąba w szpitalu psychiatrycznym na obserwację.

  • gość 2019-06-15 09:45:09

    R0 - nie odwracaj kota ogonem i nie szukaj winy w nagrywającym. To co, jak ktoś jest pijany to nie mamy próbować kogoś zatrzymać i zabrać kluczyki? Co byłoby gdyby potrącił kogoś na tym chodniku? Też byś go bronił? Wiemy z jakiego powodu jechał - powodu własnej głupoty i nic tego nie usprawiedliwia.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-15 09:49:38

    Nagrywający ta sytuacje też popełnił wykroczenie. Zablokował skrzyżowanie poprzez wjechanie na niego bez możliwości opuszczenia go. Sam na siebie z tego rozpędu doniósł hehehehe

  • Gość - niezalogowany 2019-06-15 10:35:44

    Pytanie jakie zagrożenie stworzył nagrywający blokując te wielkie skrzyżowanie a jakie debil jadący po chodniku...

  • Gość- - niezalogowany 2019-06-15 10:43:13

    Prawda jest taka, że kierowca z rejestracją WB... najprawdopodobniej dostanie mandat za "nie wskazanie kierowcy", a nagranie posłuży mu do pochwalenia się kolegom.
    P.S.
    Sporo komentarzy, że nagrywający źle zrobił bo nagrał.... A co miał czekać, aż następnego dnia nagra potrącenie pieszego! Może nagranie zadziała jak przestroga, chociaż po niektórych komentarzach WĄTPIĘ.
    Poobserwujcie wyczyny codziennie kierowców, a zauważycie, że coraz częściej zaczyna brakować hamulców mentalnych...

  • prezes_zarządu - niezalogowany 2019-06-15 17:40:44

    RO=zero.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-15 22:57:07

    Chuje

  • gość 2019-06-16 19:37:09

    Nagrywać cweli i do internetu!!!!!!

Dodajesz jako: |