:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Łomża: Patryk Jaki popiera kandydatkę z naszego regionu [FOTO i VIDEO]

Portal mylomza.pl 09/09/2019 08:33

- Ja wiem, że polski parlament, oprócz zwycięstwa PiS-u, potrzebuje też dopływu trochę świeżej krwi, trochę nowych twarzy - mówił w niedzielę w Łomży europoseł Patryk Jaki, który zachęcał do głosowania na Aleksandrę Szczudło.

- W przyszłym parlamencie będzie starcie, zderzenie cywilizacji i wiem, że Ola będzie w stanie bronić tych dla nas wartości najważniejszych, konserwatywnych - mówił na Starym Rynku Jaki, który pojawił się wspólnie z Aleksandrą Szczudło, kandydatką startującą z listy Prawa i Sprawiedliwości.

Szczudło aktualnie jest wiceprzewodniczącą Sejmiku Województwa Podlaskiego. Jak sama podkreśliła pochodzi z Ciechanowca, czyli z terenu dawnego województwa łomżyńskiego i bardzo dobrze zna się z prezydentem Łomży. - Taką główną inwestycją, która tutaj będzie dotyczyć Łomży jest na pewno Via Baltica i to trzeba przypilnować tego, żeby ta inwestycja szła zgodnie z planem. Kolejną inwestycją bardzo ważną (...) dla Łomży jest na pewno kolej, która w Łomży ma być, o co ja też będę zabiegać - mówiła Szczudło, wspominając też o "mniejszych" inwestycjach, takich jak np. drogi, na co Łomża otrzymała środki z Funduszu Dróg Samorządowych. - Wiem, że prezydent będzie również składał wnioski na kolejne drogi. Chodzi tutaj o wsparcie infrastruktury sportowej: hala sportowa przy Szkole  Podstawowej nr 4, hala sportowa przy Szkole nr 5. Na pewno wiem, że ważna jest też budowa lodowiska, szczególnie dla dzieci - mówiła Szczudło.

- Bardzo chciałabym pracować czy pełnić funkcję posła, będąc w bliskim kontakcie z ludźmi, będąc w bliskim kontakcie bezpośrednim z samorządowcami, ponieważ to oni tak naprawdę są największym źródłem informacji - zakończyła konferencję kandydatka.

Więcej w naszym materiale VIDEO.

lomza

Łomża: Patryk Jaki popiera kandydatkę z naszego regionu [FOTO i VIDEO] komentarze opinie

  • gość 2019-09-09 08:59:59

    Jaki popierający ,taka i kandydatka.Po za tym lepiej by kandydat był z lomzy.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 09:20:31

    Dobra kandydatura.chce wspierać Chrzana to na nią zaglosuje

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 09:21:39

    Dziewczyna jest z byłego łomżyńskiego więc swoja brawo

  • niJaki - niezalogowany 2019-09-09 09:25:39

    Prawdę mowi p. Jaki, że będzie zderzenie cywilizacji. Tylko, że on popiera antycywilizację tj.socjalizm, aktywnie tworzył jako poseł, minister system gdzie:
    - karze się ludzi za pracę wysokimi podatkami,
    - rozdaje się pieniądze tym, którzy nie pracują na nie wmawiając, iż jest to pomoc i wyrównywanie szans,
    - demoralizuje się ludzi rozdając im pieniądze za to tylko, że mają dzieci,
    - nie miał odwagi zabrać głosu s sprawie 447 act, czyli nie dba o interesy Polski. Jest to ustawa typowo rozbójnicza, trybalna, nie bazująca na prawie dziedziczenia.

    PiS nie ma nic wspólnego z prawdziwą prawicą.

  • gość 2019-09-09 09:53:01

    Patryk jesteś Wielki!
    Masz nasze głosy,
    PiS forever.

  • gość 2019-09-09 10:03:47

    Ciechanowiec to region łomżyński ?

  • gość 2019-09-09 10:34:52

    Brawo wreszcie jako kobieta mam swoją kandydaturę z klasą, a nie panią rudą.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 10:43:37

    Dziewczyna mieszka i pracuje w Warszawie!!! Stop spadochroniarzom!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 10:44:02

    Chrum chrum do korytka nieważne skąd

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 11:10:10

    Ciechanowiec to dawne lomzynskie...zna prezydenta to będą razem dzialac

  • Plevik - niezalogowany 2019-09-09 11:26:42

    Pojeb*ni ludzie z bólem dupy tak zwane dzesiczki i brajanki komentują, jak wy byście srali po gaciach występując publicznie przed ludźmi więc przestańcie pierd*lić farmazony tylko wejście się za robotę Łomżynskie ściera. Ja nie wiem skąd tyle jadu w tych ludziach z Łomży, w Ostrołęce już zupełnie inni ludzie żyją a tu jakaś zbierania gówna w tej Łomży.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 12:23:12

    Tylko ,,i''zostało z tej wspaniałej parti politycznej.czy się myle?

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 12:30:46

    Dobra passa spadochroniarzy. Czuba, Anders, Morawiecki, Szczudło. Czuba i Anders dbali o Łomżę że hohoho. Zobaczymy co zrobią Morawiecki i Szczudło.

  • Bolek - niezalogowany 2019-09-09 13:02:24

    Jestem osłem, chcę być posłem - kiedyś będę wielki!

  • gość 2019-09-09 13:19:57

    Pani Szczudło w mojej ocenie chce pomóc Łomży, widać że zna Prezydenta, to będzie wspierać miasto- dobrze mieć taką dobrą duszę w sejmie. Lepiej taką a nie bliską ciału koszulę która ciągle drapie i szczypie, nie mówię o tej rudej ale innej. Także ja głosuję na Krynicką, ale uważam że Pani Ola to też dobry wybór.

  • gość 2019-09-09 13:28:29

    Na pewno pomyślę, poczytam i najważniejsze zobaczę czy mają jakieś relacje z Prezydentem, w sensie życzliwości i pomocy, na którą potem będzie można liczyć w trudnych sprawach. Mam na liscie osoby, które już skreśliły się podczas ostatnich wyborów swoja postawą, skreślając już CHrzanowskiego, a dziś udają ze nic się nie stało. Więc jak mają zamiar współpracować ?

  • gość 2019-09-09 14:32:12

    Oczywiście nie nazywalibyśmy jej konferencji komiczną, gdyby nie było do tego żadnych powodów. Przede wszystkim styl kampanii wyborczej p. Szczudło. Na wszystkich banerach w Łomży(i zapewne poza) widnieje jej wizerunek razem z twarzą Patryka Jakiego.
    https://prawdaolomzy.pl/wp/2019/09/09/komiczna-konferencja-nielomzynskiej-kandydatki/

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 18:02:31

    Jeżeli ta szczudlo może zastąpić tą rudą to jasne. Głosujemy na Aleksandrę.

  • gość 2019-09-09 21:04:53

    a ktoś pisał że ona jest z Ciechanowa

  • gość 2019-09-09 21:49:31

    Ta Pani nie jest z Łomzy tylko z Wysokiego Mazowiecka,wiadomo że nic dla Łomży nie zrobi jak wygra.

    TRZEBA GŁOSOWAĆ NA SWOICH!!!!!!

  • gość 2019-09-10 06:48:22

    poślica krynicka przebija wszystkich

    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25175155,panteneu-generania-i-nieznajomosc-regionu-wpadka-za-wpadka.html#s=BoxOpImg8

  • Gość - niezalogowany 2019-09-10 12:59:15

    Nic ważnego gowno pisowskoe takie samo jak nijaki Jaki luzwa co za nazwiska

  • gość 2019-09-10 17:34:07

    Jaki? - byle jaki!

  • gość 2019-09-13 16:00:50

    Patryk Jaki wspiera wybranych kandydatów PiS, a swoich działań nie konsultuje ze sztabem wyborczym. "Jaki chce zostać czwartym koalicjantem - wprowadzić tylu posłów, by zdobyć pozycję zbliżoną do Ziobry i Jarosława Gowina" - czytamy w serwisie internetowym tygodnika "Polityka".
    Patryk Jaki na własną rękę angażuje się w kampanię około dziesięciu wybranych kandydatów PiS, zazwyczaj startujących z odległych miejsc na listach.
    Jaki pojawia się na ich spotkaniach, zamieszcza wpisy w mediach społecznościowych, pokazuje się na banerach. O swoich działaniach nie uprzedza sztabu wyborczego partii.

  • Never piss - niezalogowany 2019-09-13 16:53:19

    Jaki (nomen omen) popierający taka i kandydatka. Unieważnia się listę nr 2. Suweren ma dość kłamstw, obłudy, zachłanności, podłości dojnej zmiany. Naród nie odda swojego kraju tym, którzy łamią porządek prawny, normy moralne i przyznają sobie cechy, których są chodzącymi zaprzeczeniami. Dość łgarstw i naciągania ludzi na tanią propagandę. Paszli wy w step i to galopem.

  • gość 2019-09-18 08:23:11

    Niniejszym unieważnia się listę nr 2. Znajdujący się na niej kandydaci nie spełniają wymogów przewidzianych przez suwerena. Dość obłudy, dość arogancji, dość kłamstw, dość dojnej zmiany rujnującej porządek prawny i normy moralne w Polsce. Naród ma tego dość.

Dodajesz jako: |