:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Łomża – Piątnica: Olbrzymie korki na obu mostach [FOTO]

Interwencje, Łomża Piątnica Olbrzymie korki mostach [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 20/07/2019 14:18

Potężne korki tworzą się dziś od samego poranka na obu mostach i drogach dojazdowych do przepraw przez Narew w Łomży. Powodów, oprócz dużego natężenia ruchu jest kilka. Kierowcom próbują pomagać policjanci, którzy w Piątnicy doraźnie podejmują ręczne kierowanie ruchem.

W tej chwili korek ciągnie się przez całą Piątnicę, stary most i ulicę Zjazd. Całkowicie stoi też sznur pojazdów, których kierowcy wybrali drugą przeprawę - most Hubala.

Prawdopodobnie wszystkiemu winna jest pogoda. Przeprawę przed nasze miasto wybrało wielu urlopowiczów, którzy spragnieni słońca i wody ciągną kolumnami na mazury.

lomza

Łomża – Piątnica: Olbrzymie korki na obu mostach [FOTO] komentarze opinie

  • łomżyniak - niezalogowany 2019-07-20 14:30:05

    Znowu BKL... zamiast siedzieć u siebie to tworzą u nas korki...

  • gościu - niezalogowany 2019-07-20 14:58:47

    łomżyniak żeby nie BKL, BLM to Łomża miałaby maks 30 tys. ludzi. Rodowita Łomża po 45 r. liczyła ok. 16 tys. ludzi i gdyby nie te BKLe, BLMy, BZA i trochę Kurpsiów z WOS to ty dziś nie miałbyś tylu obór-bloków. Zejdź na ziemię łomie z lasu.

  • gość 2019-07-20 15:37:56

    oho urażony wieśniok przemówił

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 15:46:08

    Olbrzymie korki - w dupie był, gówno widział

  • Mati - niezalogowany 2019-07-20 15:57:34

    W kolnie też dzisiaj postoją w drodze na mazury

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 16:02:52

    I dobrze . Niech stoja. Korki sa przywilejem kierowcow. Niech sie tak zakorkuje az sie miasto osra. Widocznie nie potrzebuje obwodnicy skoro nie buduja. Stawiski maja, bo potrzebowali tam. Tutaj najwidoczniej nie ma sensu budowac drogi. Poza tym jedzcie do warszawy. Tam zobaczycie ile trzeba stac.

  • Gościunio - niezalogowany 2019-07-20 16:03:49

    Co trzecie auto to BKL.Dojada do Kolna i korka nie będzie.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 16:04:40

    Od godziny 8.00 do 14. 00 policja w Piatnicy pokazała się raz i to na 30 minut. I tak kierowali ruchem że korki jeszcze większe się robili. Prosta sprawa trzeba wydłużyć czas dla światła zielonego w kierunku Mazur czyli na wprost. Bo na chwilę obecną jedzie jedna ciężarówka i trzy no cztery osobowe i czerwone.

  • Stop debilom - niezalogowany 2019-07-20 16:05:07

    Żebys miał rozum i swój własny biznes to byś się cieszył że z okolicy jak i nie ludzie przyjeżdżają i pieniądze zostawiają w mieście. Ale... I... To nic nigdy nie zrozumie tylko o wszystko na pretensje. Albo musi się poczuć lepszym od innych. Czyli typowy debil!

  • gość 2019-07-20 16:31:03

    BL - Byłem Lowelasem

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 16:39:39

    Te BKL -E to istna plaga. Czy musicie do nas przyjeżdżać ? Nie możecie u siebie po polach pojeździć ?

  • Paris Platynov - niezalogowany 2019-07-20 17:00:22

    A BL i BLM niech siedzą w domu,a nie zachciewa ci się na mazury jeździć.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 17:12:32

    2019 rok a zadupie czyli Polska B nie ma nawet odwodnicy.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 17:17:43

    Ale z ciebie idiota ej a staa twja .(mamusia)w jakiej wsi mieszka buraczysko wyrwal sie do wielkiego miasta i szpanuje jaki to on miastowy szkoda ze sloma wystajebz butow Tu co drugi to taki miastowy jebane wiesniaki

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 17:20:51

    Wyzej wpis do goscia ktorego obuzaja wioskowe tablice

  • SS - niezalogowany 2019-07-20 17:53:23

    Jutro jak chcecie BKL e przyjechać do nas na muszlę to zostawcie auta na forach. Nie mamy miejsca dla takich numerów.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 18:09:01

    Ale z ciebie szmata a cóż ta Łomża ty w zyciu nie byles w miescie z prawdziwego zdazenia to tez wies troche wieksza i to wszystko

  • SS - niezalogowany 2019-07-20 18:23:43

    I nauczyciel się do ludzi odnosić. Nas ŁOMŻYNIAKÓW nie obchodzą wasze zwroty- byliśta, będzieta , chodzta zobaczyta. Jak już się nauczycie BKL e jedne to możecie do naszego pięknego miasta jutro wjechać.

  • gość 2019-07-20 18:36:32

    linii kolejowej nie ma !!!!!!!!!!!!!!! Obwodnicy miasta nie ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!! za to jest trwający nieprzerwanie lans i bans posłów PiS. Kołakowski specjalisty od kolei i Krynicka specjalistka od obwodnicy. A jest tak jak było i nic się nie zmienia i długo nie zmieni.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 18:40:01

    Ha ha ha śmieszny jesteś

  • gość 2019-07-20 18:53:51

    ślimaki to tylko ( BL ) i koniec na fen temat

  • gość 2019-07-20 18:56:27

    Co za wiocha nawet parkingu z prawdziwego zdarzenie nie mają w Piątnicy sugerują parking

  • gość 2019-07-20 19:04:38

    I BARDZO DOBRZE WAM,STÓJCIE TAK DO ZASRANEJ ŚMIERCI I GŁOSUJCIE NA POPIS DALEJ I NARZEKAJCIE :D NAWET MI WAS NIE ŻAL

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 19:26:05

    Chociaż tory mamy i posłów. A wy kolniaki co macie ? Biedronke tylko.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 19:29:44

    Jak dzieci kto co ma i ile żenada

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 19:31:51

    Tory są to pojęć jutro do bialegostoku pociagiem ha ha ha

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 19:32:09

    Bo nic nie macie i się sracie. Zarozumialce zasrane...

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 19:35:42

    Bkl i blz bluokuja drogi w łomży a na dodatek wybrali pis ktory udaje ze chce budowac droge ekspresowa to jest przypadek?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 19:58:26

    BKL pisiory niemyte

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 20:08:08

    Jako że pochodzę z Łomży to wstyd mi za te komentarze które tu czytam. Robicie wstyd tylko swoimi wpisami i pokazujecie jacy to w Łomży są prawdziwi Miastowi.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 20:11:09

    Łomżyńcy to czyściochy do tego syfu narwi kijem mnie by nie pogonil ale Łomżyńk tam sie moczy teraz w tym roku jest zakaz gdyby nie to to pietwszy tam bys siedzial wode tez macie cud malina co mieliscie ostatnio w rurociagach bakterie coli

  • gość 2019-07-20 20:18:59

    Hur Dur BKL chce miasta dla tego wynajmuje mieszkania w nowych blokach na Sybiraków a na weekend do swojej wioski na obiad do mamusi dla tego korki

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 20:20:00

    Też jestem mieszkancem Łomż nie wiem czy śmiać sie z wpisow wyżej czy co to male miasteczko pare głównych ulic na krzyż nie ogarniam ludzi którzy strasznie szczyca sie tym ze tu mieszkaja każdy z nas ma rodzinę przy osciennych wioskach i co to za glupie przepychanki doslownie dzieci wiecznie jak cos sie dzieje to juz wiadomo BLM lub cos w tym rodzaju ludzie ogarnijcie się

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 20:59:40

    Czytam komentarze i nie wierzę....dzieci....

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 21:48:32

    W Kolnie w końcu główną ulicę wyasfaltują to nosy zadzierają. Haaaaa haaa has!

  • gość 2019-07-20 22:06:47

    Odwalcie się od BKL, bo to ludzie z Trójmiasta - Bialystok-Kolno-Lomza.

  • Gość100 - niezalogowany 2019-07-20 22:25:23

    Co to za różnica czy jedzie BKL, BLM, BGR, BL czy ktoś kto ma inne rejestracje? Serio ludzie będziecie sie o to wiecznie kłócić? Bez sensu, korek i tak by sie stworzył nawet gdyby tam stały same samochody na BL czy BKL.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 22:50:19

    Oj słychać ścigacze nocną porą w mieście. Chyba kota nie ma bo myszy harcują.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 22:50:55

    Oj słychać ścigacze nocną porą w mieście. Chyba kota nie ma bo myszy harcują.

  • BKL - niezalogowany 2019-07-20 23:06:48

    Cwaniaki z BL piszcie na fb, ujawnijcie się a nie tu jako „goście” Hehehehe

  • Mazur - niezalogowany 2019-07-20 23:32:54

    A co są "mazury"? Widać, że oprócz świetnych komentarzy, także i dziennikarzy brakuje

  • lwwu - niezalogowany 2019-07-20 23:55:24

    korki tworzone są celowo żeby w Łomży było jak najwięcej spalin i więcej ludzi chorowało dlatego światła na wojaka Polskiego i Piątnicy zwalniają ruch

  • gość 2019-07-21 00:35:57

    Ludzie z Łomży uciekają do BLMów i BKLów żeby uciec z bloku. Podobnie Białystok do Wasilkowa czy Fastów, a niektórzy z Łomży dalej żyją średniowieczem wieś-miasto. Nie dziwię się, że wszędzie macie na pieńku. Do Białegostoku nie pojedziesz bo... do Warszawy też nie bo nie chcieli Was do województwa, do Olsztyna nie bo kibice, Zambrów nie bo ZKS, Grajewo nie bo za Śledziami są, Kolno nie bo małe miasteczko i wstyd, Ostrołęka jedynie zostaje ale tam Kurpsie i też za bardzo nie pasuje... Dziwni tu ludzie.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-21 06:10:22

    Wybory się zbliżają znowu via baltica ,obwodnica będzie budowana(w myślach)i kolej
    Czas już oprzytomniec!

  • gość 2019-07-21 11:23:25

    CZAS NA OBWODNICĘ ŁOMŻY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!OBIECANKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • gość 2019-07-21 12:34:39

    Gość - niezalogowany
    2019-07-20 16:39:39
    Wypierdalaj pedale

  • gość 2019-07-21 12:42:37

    Tak jest za ta obwodnice trzeba pamietac w wyborach.Zadnych drog nie buduja tylko rozdaja, a jelopy glosuja choc i tak oddadza te pieniadze podwojnie

  • Gtylko nie BGR - niezalogowany 2019-07-21 12:51:57

    BGR.! Zzostancie dziś w domu bo burze z gradem nadają..

  • Gość - niezalogowany 2019-07-21 13:24:28

    I BKL tyż

  • Karol - niezalogowany 2019-07-21 13:25:56

    Ah te Łomżyńskie kompleksy. :) A wiecie jak poznać łomżyniaka na przystanku w Białymstoku? Ma płaszcz wpuszczony w spodnie. xD

  • gość 2019-07-21 13:35:37

    a wiecie co robi kolniak o 6 rano ? stoi na przystanku czekając na fastera z torbą ziemniaków którą wymieni na małpkę gorzkiej żołądkowej

  • LGBT - niezalogowany 2019-07-21 16:50:06

    masowa migracja ludzi z cywilizacji radości życia do uroczych miejsc wielkiego żarcia, picia i bzykania

  • Gość - niezalogowany 2019-07-21 20:29:26

    Debil zawsze będzie debilem i nie ważne skąd pochodzi i gdzie mieszka!!!
    Znam wielu "łomżyniaków" którzy nigdy nie wyjechali dalej jak do Zawad. To wszystko tłumaczy...

  • gość 2019-07-21 22:42:06

    Łomy szczycą się swoim rodowodem z lasu, a na "koncercie" pierwsi nucą disco polo. Ze wszystkimi macie na pieńku nawet już teraz zaczęliście zadzierać z powiatami z dawnego województwa Łomżyńskiego czyli jakby nie patrzeć ze swoimi najbliższymi sąsiadami, rodzinami, itd.
    Zambrów na pieńku
    Białystok na pieńku
    Pisz na pieńku
    Ełk na pieńku
    Augustów na pieńku
    Olsztyn na pieńku

  • Gość - niezalogowany 2019-07-22 00:25:43

    Ja myślę, że piszę tu może 5 łomzyniaków, którzy wywodzą się że wsi. Wyjechali Oni albo ich rodzice i uda bura
    Pamiętajcie się, nie róbcie wiochy
    Pan poseł da wam kolej, autostrady. Czeka w październiku na wasze głosy.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-22 00:29:45

    Jak w sejmie. Tylko oni po imprezie, glosowaniu idą ma wódkę, a wy się gryziecie.

  • Lomzii - niezalogowany 2019-07-22 01:23:21

    Najlepiej nasrać i zwalić na kota !! Szur wczasowiczów ?! Chyba że BGR I BKL przyjechali na wczasy xD na kurort do Łomży z dupami jakimiś blacharami z Pierdziszewa ! Wożąc sie sportowymi samochodami (AUDI A3 TDi) xD opony w gównie ujebane, zaciski hamulcowe na czerwono umalowane xD krowy wydoimy na lomże ruszymy ! :P

  • Gośćadi - niezalogowany 2019-07-22 07:03:35

    Większość w Łomży to wieśniak z okolicznych wsi.łomża to wiocha.

  • Regan - niezalogowany 2019-07-22 10:10:35

    Idiotyzm jaki panuje na tym portalu w komentarzach jest nie do opisania i nie do określenia. Dziwie się portalowi MyLomza że jeszcze nie wyłączył komentarzy. Przykro jest czytać takie komentarze ale widać czym pachną niektórzy Łomżyniacy. Wszyscy autorzy wrednych,chamskich i obleśnych komentarzy powinni zostać wyłapani, na 48h przytrzymani. Nieważne czy ma 12lat autor czy 50lat 50 godzin prac społecznych i tysiaku mandatu. I dopiero po tym byłby spokój i koniec z bezkarnością na mylomza. NIK NIE JEST ANONIMOWY W SIECI!! A PANOWIE NIECH RUSZĄ DUPĘ ZAMIAST SIEDZIEĆ NA KOMĘDZIE I PODZIWIAĆ ŚNIEŻNOBIAŁY SUFIT ZASRA____NY PRZEZ MUCHY.

  • gość 2019-10-04 22:31:04

    Łomza jest paraliżowana celowo poprzez idiotycznie niezsynchronizowane swiatła co powoduje ze na każdych trzeba stać. Coś takiego jak zielona fala jest w tym mieście nieznana. No i te wszędobylskie EL-ki które zjeżdżają się ze wszystkich miejscowości w promieniu stu kilometrów i rozłazą się jak kakrocie po miescie blokując wszystkie ulice i spowalniając ruch samochodowy.

Dodajesz jako: |