:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Łomża: Pierwszy dzień pracy nowego zastępcy prezydenta [VIDEO]

08/02/2019 13:51

Andrzej Stypułkowski przekroczył dzisiaj próg ratusza jako zastępca prezydenta Łomży. - Zrobię wszystko, aby nie zawieść mieszkańców miasta, nie zawieść pana prezydenta i żeby wszelkie kwestie, którymi będę się zajmował, szły w odpowiednim kierunku - mówi nowy wiceprezydent. Zapytaliśmy również Mariusza Chrzanowskiego, czym kierował się wybierając swojego zastępcę.

- Mam problemy, żeby się przyzwyczaić, że jestem tym zastępcą prezydenta, ale myślę, że sobie poradzimy - mówi Andrzej Stypułkowski, dotychczasowy pełnomocnik ds. nadzoru właścicielskiego, czyli nadzoru nad spółkami komunalnymi w których miasto posiada udziały.

Nowy wiceprezydent będzie odpowiadał przede wszystkim za edukację, kulturę i pomoc społeczną. Andrzej Stypułkowski wie, że zakres ten wymaga ciężkiej pracy, ale jak deklaruje w rozmowie z nami, nie boi się ciężkiej pracy, a do wszelkich kwestii będzie starał się podchodzić merytorycznie, aby wszystkie sprawy związane z nową funkcją szły w odpowiednim kierunku.

Chociaż na nieoficjalnej giełdzie nazwisk funkcjonowały różne osoby, to właśnie Stypułkowski objął z dniem 8 lutego stanowisko zastępcy prezydenta miasta Łomża. Sam zainteresowany twierdzi, że propozycja była dla niego pewnym zaskoczeniem, ale jest to duża nobilitacja.

Zdaniem prezydenta Mariusza Chrzanowskiego, zastępca musi być osobą lojalną, uczciwą, do której ma się pełne zaufanie. Czym kierował się prezydent Mariusz Chrzanowski wybierając swojego zastępcę? Zapraszamy do zapoznania się z naszą rozmową.

<

Łomża: Pierwszy dzień pracy nowego zastępcy prezydenta [VIDEO] komentarze opinie

  • Andriu - niezalogowany 2019-02-09 16:46:14

    Brak osiągnięć , doświadczenia Kto to jest koleżka zastępcą

  • Łomżynianka - niezalogowany 2019-02-09 11:29:09

    Panie Prezydencie- a gdzie ta oszczędność, o której Pan cały czas głosił, że będzie Pan sprawować władzę przy udziale tylko jednego zastępcy. Widać jaka można Panu wierzyć !!!! Teraz 5 latek na cieplej posadce- można nic nie robić, niech zastępcy się wypruwają z żył.

  • wymiana - niezalogowany 2019-02-09 06:59:24

    Został do wymiany tylko Garlicki !! Kiedy zmiana ?

  • Cyryl i metody naturalnego pla - niezalogowany 2019-02-08 20:44:30

    @ czekanie a ili nauczycieli religii edukator utrzymuje ?

  • czekanie - niezalogowany 2019-02-08 20:39:30

    Wyjaśni Pan sprawę Edukatora ?

  • +++ - niezalogowany 2019-02-08 19:14:59

    @ senior tak tak filcharmonia to produkt pierwszej pomocy ptfu potrzeby jak replika zabytkowej kaplicy pod katedrą i sala koncertowa w muzeum diecezjalnym przy sali wystawienniczej przyklejonej do auli widowiskowej dającej solidną akustykę cymbałom brzmiącym co ze swoją nadzieją nie mogą "IN OMNIBUS ..." do końca wybrzmieć przy własnych organach

  • +++ - niezalogowany 2019-02-08 19:08:01

    @ śkoda "wiedzą" wypluj to słowo zanim będzie zapuźno i ludzie z wiarą zrobią ci z dupy jesień średniowiecza wszak gnoza czytam wiedza to przeklęta została już na początku naszej ery kiedy mordowano pierwszych chrześcijan właśnie za to że EWANGELIA czytam DOBRA NOWINA dawała im tą wiedzę czytam gnozę takie "ŚWIADECTWO PRAWDY" w temacie POZNANIA dobra i zła bo dobra nowina w odróżnieniu do ZŁEJ NOWINY opierała się na prawie naturalnym w jakim prawda mająca status "persona non grata" ważniejsza od fikcji prawnych dbających o wizerunek nawet jak to fikcje kanoniczne przez propagandę wyższej szkoły medialnej i kolektywnej umocowane na samym szycie góry jaką "wiara" dźwiga niczym "dom niewoli" egipskiej piramidy społecznej bo "wiara góry przenosi" a wiedza pozwala przeszkody usuwać nie tylko z oka fałszywego proroka ... ...piętnującego dorobek ludzkości charakteryzujący się bruzdą na czole "i jeszcze" tym że ono lgnie i samo się zgubi ...

  • lachy - niezalogowany 2019-02-08 19:02:55

    wszystko zależy od władz centralnych, kto tam zasiada. Straszono że Chrzanowski nic nie zrobi i nikt z nim nie bedzie rozmawiał. Po co było tak straszyć mieszkańców? To chwyty ponizej pasa były zastosowane podczas kampanii wyborczej. Dziś jest zastępca z PISU. A strachy poszły na lachy

  • senior - niezalogowany 2019-02-08 19:02:31

    Czekamy na zakończenie remontu Filharmonii!

  • śkoda - niezalogowany 2019-02-08 18:47:27

    Tak miniona kadencja była jaka była i ktoś zapłacił za to ktoś nie. Ale dziś stoimy przed problemem że ktoś po prostu gdzieś może być ograny np. na szczeblu wojewódzkim czy ministerialnym przez ludzi z wiedzą i doświadczeniem bo po trzech latach obcowania z tematem to naprawdę mało na tym poziomie. Pozdrawiam

  • dawajcie karetkę bo będziemy p - niezalogowany 2019-02-08 18:41:34

    @ doświadczenie we wszystkim przy tronie nawet jak to tron w powijakach ledwo co widoczny za uszami czytam za plecami włodarzy oczy wiście nie ma mowy ciała współpracy bo jest hierarchia wartości i folwark na którym duszpasterstwo feudalnej formacji duchowej stosunkiem służbowym wymuszające liturgicznie wręcz oburącz wpojoną musztrę poddanych wobec których stwarza się pozory z dbałością o wizerunek dobroczynności

  • doswiadczenie we wszystkim - niezalogowany 2019-02-08 18:16:19

    niech pan spojrzy na minioną kadencję : -sprawa pomnika -sprawa edukatora -cechy osobowe już nie wspomnę bo prezydent jasno się wypowiedział - "utrata zaufania" po tylu latach współpracy musiało zajść coś bardzo poważnego, skoro ktoś traci zaufanie do współpracownika. I to była podobno osoba doświadczona. I co z tego wynika? Nic, zupełnie nic.

  • śkoda - niezalogowany 2019-02-08 18:10:32

    Ja nie wiem kto co na kogo zwalał ale na tym poziomie to musi być i doświadczenie i osoba, na której można polegać ponadto niezbędne jest też posiadanie wielu innych różnych cech osobowych bo to jest kierowanie i zarządzanie 60 tys. miastem jeżeli nie ma się takich osób to świadczy o krótkiej ławce albo o obawie, że ktoś kogoś przeskoczy. Pozdrawiam

  • pomnik i edukator - niezalogowany 2019-02-08 18:09:06

    Bardzo spokojny człowiek się wydaje i konkretny. Ale co ja widzę w kadrze? Czy to słynny pomnik, który został pokazany pewnym mediom i upubliczniony w następnej kolejności przed przetargiem? Podobno nowy zastępca ma wykształcenie prawnicze - mam nadzieję że takich faux pas nie popełni. I wyjaśni sprawę Edukatora - to podstawa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • perspektywa - niezalogowany 2019-02-08 17:54:36

    skoda oj to chyba poprzednicy nie byli świadomi tej odpowiedzialności. Nie bądź Pan śmieszny. Zwalanie wszystkiego na prezydenta nazywa Pan odpowiedzialnością i tym doświadczeniem? To ja dziękuję za tak doświadczonego pracownika. Pytanie w czym było te doświadczenie. Wolę w takim wypadku nie doświadczonego pracownika ale takiego na którym mogę polegać. Mówiąc oczywiście z własnej perspektywy.

  • +++ - niezalogowany 2019-02-08 17:20:11

    @ Pomnik księcia Janusza I wyprodukować serię okolicznościową zamiast monety i rozdać dewotkom byłoby i taniej i bardziej po ludzku bo za wstawiennictwem Ks.Janusza I mogą się modlić o cuda wianki a do monet nie wypada bo to bezduszna mamona bez właściwej twarzy

  • śkoda - niezalogowany 2019-02-08 17:17:53

    haloo tu nie chodzi o doświadczenie w roli vice ale doświadczenie w zakresie, za który się odpowiada i to o wielu rzeczach świadczy gratuluje zrozumienia tematu zarządzania i kierowania

  • haloo - niezalogowany 2019-02-08 17:08:22

    A znasz kogoś z doświadczeniem bycia zastępcą prezydenta??? Jak już wiele razy tu padło komentarzy - nie wykształcenie czy doświadczenie są ważne na tym stanowisku. Były nie takie osobistości protegowane z tytułami i bez. Ale jak widzimy o niczym to nie swiadczy. Gratuluję

  • śkoda - niezalogowany 2019-02-08 17:03:31

    W mojej ocenie nie daje on rękojmi aby był dobrym vice widoczny brak doświadczenia go powiezie

  • Prezydent Plus - niezalogowany 2019-02-08 15:46:04

    Życzliwa rada. Proponuję wywietrzyć dokładnie pokój. Powieśić swój krzyż, lub swojego patrona. Poświęcić każdy kąt wodą święconą. Zawierzyć wszystko Bogu. Widzę ze Pan jest skromną osobą i szczerosć bije z Pańskich oczu. Zero przepychu i zarozumiałości. Bardzo mi się to podoba, mam porównanie proszę mi wierzyć. Życzę Panu dobrych decyzji. Jest na duży PLUS.

  • pis prezydenta to inny pis - niezalogowany 2019-02-08 15:42:05

    Student1 Tak Pan Andrzej Stypułkowski jest członkiem partii PIS od bardzo dawna.

  • zartownis - niezalogowany 2019-02-08 15:39:22

    mało kursów do Torunia widocznie i nie byo komu go zawieźć. A czestochowa po drodze ? Moze by tak samochodem z miejskiej spółki ??? taki żarcik

  • Student1 - niezalogowany 2019-02-08 15:34:22

    i jeszcze jedno : CZY Andrzej Stypułkowski JEST CZŁONKIEM PIS ? gdzie można poczytać jego życiorys,

  • jola jolajna - niezalogowany 2019-02-08 15:32:33

    tak tak tak ... :D

  • Student1 - niezalogowany 2019-02-08 15:31:50

    vicek od kultury, dokończy remont filharmonii ?

  • Pomnik księcia Janusza I - niezalogowany 2019-02-08 15:11:03

    Mistrz drugiego planu : Projekt pomnika Księcia Janusza I Studia Rzeźby JagenMeer z Torunia Jak czytamy na jednym z portali dnia 8 lutego 2019 r. "15. czerwca, zamiast odsłonięcia pomnika, powinien nastąpić uroczysty zwrot modelu, jaki przywiozłem do Łomży rok temu – mówi artysta rzeźbiarz Maciej Jagodziński."...dlaczego nikt nie oddał pomnika dla artysty z Torunia, czy nikt już tam z ratusza nie jezdzi ?jeszcze w trakcie kampanii wycieczki były???...tak mówił mi Daniel z Łomży

  • p2p - niezalogowany 2019-02-08 14:28:59

    Chcąc utrzymać ciepła posadę ma być wierny jak pies - żadnego sprzeciwu. Amen.

Dodajesz jako: |