:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Łomża: Porażka ŁKS-u na własnym boisku [VIDEO]

Portal mylomza.pl 16/05/2019 07:15

"Szybko, łatwo i przyjemnie!" - określiła Unia Skierniewice zwycięstwo nad Łomżyńskim Klubem Sportowym. Mecz zakończył się wynikiem 0-3, a wczorajsi przeciwnicy biało-czerwonych awansowali w ligowej tabeli.

Pierwsza bramka w środowym spotkaniu padła w 35. minucie. Zawodnik Unii Tomek Kolus strzałem z pola karnego wykończył podanie Adriana Pęgowskiego, zmieniając wynik na 0:1. Drugą bramkę zdobył Konrad Niedzielski, po rzucie rożnym, a na kwadrans przed końcem wynik ustalił Damian Warchoł, któremu udało się przechytrzyć bramkarza gospodarzy.

- Wynik 3-0 wysoki, no ale myślę, że zasłużyliśmy na co najmniej w tym meczu jedną bramkę, bo te sytuacje były w pierwszej połowie - mówił po meczu trener Robert Speichler.

Unia wskoczyła na 3. miejsce w tabeli I grupy III ligi, a ŁKS 1926 Łomża niezmiennie zajmuje miejsce ostatnie. Na koncie biało-czerwonych wciąż jest tylko 7 punktów. Był to 24 przegrany mecz w tym sezonie, przy 2 wygranych i jednym remisie.  

- Ta młodość musi uczyć się niestety na własnych błędach - komentował po meczu szkoleniowiec biało-czerwonych, podkreślając, że błędy są pokazywane, a zawodnicy trenują, aby ograniczyć straty. - No niestety, dzisiaj w pierwszym składzie sześciu młodzieżowców było, swoje błędy muszą popełnić. (...) Za pół roku, za rok, za dwa to na pewno zaprocentuje. Zobaczymy tylko w której lidze - dodał.

W najbliższą sobotę (18.05) Łomżanie zmierzą się na wyjeździe z Sokołem Aleksandrów Łódzki, czyli liderem ligowej tabeli. Sokół zgromadził od początku sezonu aż 60 punktów, wygrywając 18 i przegrywając tylko 3 mecze. 6 zakończyło się remisem.

ŁKS 1926 Łomża - Unia Skierniewice 0:3 (0:1)

Bramki: Kolus, Niedzielski, Warchoł.

 

zdj. ilustracyjne

lomza

Łomża: Porażka ŁKS-u na własnym boisku [VIDEO] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-05-16 09:19:48

    Haha ktos podal juz taki wynik w komentarzach pod poprzednim artykulem o meczu.. Jednak, czy kogos to dziwi?

  • Gość - niezalogowany 2019-05-16 09:23:34

    Będzie cyrk z tym sokołowem :D normalnie idę na ten kabaret

  • gość 2019-05-16 09:38:04

    W ŁKS-ie młodzieżowcy się uczą, a w Lechii, Sokole O. i Mazurze wygrywają.

  • gość 2019-05-16 09:42:28

    W ŁKS-ie młodzieżowcy się uczą, a w Lechii, Sokole O. i Mazurze wygrywają.

  • gość 2019-05-16 09:54:58

    żal dupę ściska co te patałachy zrobiły z ŁKS trener się zawiesił i ciągle to samo: uczymy się, zasłużyliśmy 24 mecze w plecy trenerze i ręki trenera w tym nie ma ! bez trenera pewnie byłoby lepiej i taniej bo gorzej być nie może. Pogonić tego trenera i dać któregoś z trenerów juniorów skoro grają juniorzy to by i trener zebrał doświadczenie a zarząd to widzi i co robi? chowa głowę w piasek jaj nie macie i pojęcia nadajecie się co najwyżej do pracy w Urzędzie Miasta Łomża

  • gość 2019-05-16 09:57:48

    Pusta trybuna to nie dobra wizja.Robcie transmisje z trybuny od rzeki.W dalszym ciagu nie slychac komentatora wiec moze niech ktos komentuje z My Lomza?Popatrzcie na transmisje meczy Ursusa.Informacja o meczu jest nie pelna, gdyz nie podano skladu przynajmniej naszej druzyny.Trener nie moze zmienic druzyny i uczyc ja od nowa pilki noznej.Winiki to potwierdzaja.Obecnie grajacy to zawodnicy ,ktorzy w 3 Lidze wystepuja nawet po kilka sezonow.Potrzba co najmnie 5 nowych pilkarzy zeby ta druzyna poziom 3 Ligowy.

  • gość 2019-05-16 10:05:02

    w sobotę znów będą bęcki 0:3

  • Gość - niezalogowany 2019-05-16 10:55:43

    Tu trzeba najpierw wyp...lic cały zarząd łącznie z Prezesem Łks-u!!!!!! I wtedy myśleć. Bo przy nich perspektyw nie ma a będzie jeszcze gorzej.Kiche robią dla Łks-u i całego miasta.

  • gość 2019-05-16 11:17:39

    Proponuję mecz zrobić 13 minutowy specjalnie dla trenerka - mielibyśmy szansę na zero z tyłu!!! Przestań chłopie gadać głupoty, zrób to co podobno zrobił kierownik - odejdź, wstydu oszczędź!!! i zabierz pozostałych, chociaż II trenera nie było na meczu. Chodzą jak chcą - ważne że kasa gra, reszta nie ma znaczenia. Kolesiostwo pełną gębą. Grać do tyłu i z tyłu to każdy potrafi, gra do przodu nie istnieje!!!! obejrzyjcie mecz z ursusem w warszawie (dno) i posłuchajcie komentatora, chłop jak się litował żeby nie użyć ciężejszych słów na tą grę łksu

  • gość 2019-05-16 11:29:10

    3.18 min.Lipiec wykonal ''duszenie'' )))))

  • gość 2019-05-16 11:36:21

    trzeba zwiększyć dotację to będą wyniki bo za te marne 700 tyś poprostu nie chce się grać a zarządowi pracować a na poważnie zarząd jak nie ma pomysłu to niech odejdzie, prezydent zrobi walne zaprosi ludzi na nowe rozdanie i albo ktoś to weźmie za jaja albo rozgonić ten kabaret tylko do tego też trzeba mieć jaja...

  • gość 2019-05-16 11:41:15

    Może lepiej niech spróbują w 4 lidze .

  • gość 2019-05-16 12:14:03

    zapraszamy do radio do wysłuchania audycji Z18 gościem będzie dziurawy but z lewej nogi bo już nie ma kogo zaprosić lansiarze już tylko do radio chodzą żeby istnieć

  • Gość - niezalogowany 2019-05-16 12:46:13

    Zaorac ten klub a na stadionie imprezy dla jrchowych wstęp wolny

  • Gość - niezalogowany 2019-05-16 13:02:39

    Szkoda tylko że Prezydent m.Łomży nic nie reaguje w tym temacie.na temat obecnej pracy Prezesa i całego zarzadu Łks-u, na pewno śledzi wyniki klubu. Nigdy w historii Łks-u takich wyników nie było!!!!!! Tu trzeba ludzi z jajami !!! I dawno powinno być zrobione zorganizowane takie posiedzenie sprowozdawczo-wyborcze przez Prezydenta.

  • gość 2019-05-16 13:49:41

    aviva LKS ,jestesmy miszczami

  • Kibol225983 - niezalogowany 2019-05-16 22:35:53

    Zachowanie bramkarza lks skandaliczne. Puszcza szmaty i do mldoziezowcow się pruje, gość do wyjebania i jako 1 do odstrzalu.

  • Kibic_wierny - niezalogowany 2019-05-16 22:38:32

    Wszyscy płaczą o wyniki, a zacznijmy tu od tego, że tu gra zbieranina, a nie drużyna. Chłopaki zamiast iść jeden za drugiego w ogień, to się napierdalają. Skandal. Jestem ciekaw co trener z tym zrobi.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-16 23:30:32

    Jaki trener ?

  • Gość - niezalogowany 2019-05-17 06:41:24

    Panie Prezydencie m.Łomży jak czytasz te wpisy,to weź powołaj zebranie sprowozdawczo-wyborcze i rozlicz cały zarząd ŁKS-u łącznie z Prezesem i zrób nabór do władz Łks-u,potrzebni są nowi ludzie którzy naprawdę będą myśleć o klubie jego przyszłości i rozwoju z tego co widać to szkoda tylko całego klubu, kibicow itd itd przy tej obsadzie, zarząd a na czele Prezesik.Dopuki oni będą będzie jeszcze gorzej niż teraz tu trzeba nowych pomysłów itd itd.

  • KP - niezalogowany 2019-05-19 17:33:02

    Mój nick to imię i nazwisko. Grałem trochę w dawnych czasach w ŁKS.Bylbym ewentualnie zainteresowany pracą w Zarządzie klubu.

Dodajesz jako: |