:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Łomża: Spotkanie wielkanocne w szpitalu z nowym dyrektorem [VIDEO i FOTO]

Portal mylomza.pl 18/04/2019 06:40

Suto zastawiony stół, zaproszeni goście, personel i nowy dyrektor - tak w skrócie można opisać spotkanie wielkanocne w Szpitalu Wojewódzkim im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. - Szpital tak naprawdę to nie mury. To są ludzie, którzy tworzą ten szpital i dzięki państwu ten szpital funkcjonuje i jest tak dobry - mówił Mariusz Obrycki

- Wszyscy wiemy jak ciężką i ofiarną pracę wykonuje personel szpitala - lekarze, pielęgniarki - nie możemy zapominać oczywiście o pozostałych grupach medycznych pracowników, jak też pionu administracji, czy choćby nawet utrzymania czystości, działów technicznych, żywienia - mówił dyrektor Mariusz Obrycki.

W wielkanocnym spotkaniu w łomżyńskim szpitalu, oprócz personelu udział wzięli m.in. przedstawiciele polityki, samorządów, służb mundurowych oraz kościoła.

- Mam nadzieję, że to nie tylko będą święta zmartwychwstania, nasze tradycyjne, które są równoznaczne z odrodzeniem naszym wewnętrznym, ale też myślę, że to będzie też odrodzenie w tym szpitalu. - mówiła posłanka Bernadeta Krynicka. - Mamy nowego dyrektora, ja pokładam ogromne nadzieje w panu (...) dyrektorze. Mam nadzieję, że szpital nabierze rozpędu, wzmocni się i jeszcze będzie lepiej się rozwijał i pracownikom będzie lepiej się pracowało, będą lepsze wynagrodzenia.

- Chciałbym pogratulować państwu sukcesu, ale ten sukces będzie mierzony dobrymi decyzjami pana dyrektora - mówił z kolei poseł Lech Antoni Kołakowski, życząc dyrektorowi sukcesu zawodowego.

Wielkanoc łączy się z tradycyjnym jajkiem i mocą życzeń. Nowy dyrektor życzył podczas spotkania przede wszystkim, aby święta upłynęły w miłej i rodzinnej atmosferze, posłanka Krynicka życzyła, aby Chrystus dał siłę, wytrwałość na następne dni tego roku, poseł Kołakowski życzył miłego wypoczynku, długich weekendów i zadowolenia z pracy, ale przede wszystkim, aby zarząd województwa dofinansował potrzeby szpitala.

lomza

Łomża: Spotkanie wielkanocne w szpitalu z nowym dyrektorem [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

 • gość 2019-04-18 07:09:45

  CIEKAWE CZY Z TEGO STOŁU TRAFI COŚ DLA PACJĘTÓW.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-18 07:24:09

  PiSowski Kacyk został dyrektorem, a jeszcze niedawno Olbryś zapewniał że czas na bezpartyjnego menagera

 • Anty LGBT - niezalogowany 2019-04-18 07:39:10

  Bez "jaj" trzeba było dać po parę groszy na święta tym (którzy tych świąt mieć nie będæ bo będą w pracy),tym najmniej zarabiającym ..nie widać ich na załączonych obrazkach.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-18 07:55:22

  Panie dyrektorze po co Pan czosnka zaprosił ? na zdjęciu 11 widać że czosnek braw nie bił dyrektorowi hańba gość się zachować nie potrafi.

 • gość 2019-04-18 08:03:24

  Bal dobroczyńców ludzkości - ZŁO DZIEJE - W domu sobie schadzki urządzajcie z prywatnego portfela Ks. Bronakowski MÓDL SIĘ O TRZEŹWOŚĆ DUCHOWĄ dla siebie i swoich poddanych aby Kościół przestał być Folwarkiem Zwierzęcym

 • gość 2019-04-18 08:16:15

  Ks.Stepnowski "dobry pasterz" spotkał się na spotkaniu wielkanocnym z ludźmi w okresie wielkanocnym przebywającymi w szpitalu ? cóż za chrześcijańska zmiana - dobra zmiana ! A ks.Godlewski też jest w szpitalu ! A na którym oddziale leży morze bym odwiedził biedaka kwiaty księdzu bym przyniósł kielicha to nie jemu nie wolno ale może czekoladki z rumem zaniósł bym ks. pacjentowi żeby mu endorfiny podnieść ? Wiadomo ksiądz tak się troszczy o LUD że sam siebie zaniedbał ... jak Matka Teresa

 • gość 2019-04-18 08:32:11

  Ks. Bronakowski MÓDL SIĘ O TRZEŹWOŚĆ DUCHOWĄ dla siebie i swoich poddanych aby Kościół przestał być Folwarkiem Zwierzęcym trzeźwych jak świnia orwellowska na wypadek gdybyś nie wiedział czym jest SPIRITUS movens tej trzeźwości przypominam postać Mr.Jezusa który nie skorzystał ze sposobności aby stać się Ks.Jezusem podejmującym "krucjatę" anty alkoholową a Tu NIE MAJĄ WINA ????????????????? Właśnie w kulminacyjnym momencie wesela skończyło się wino. Zauważyła to Matka Boża i powiedziała Jezusowi: „Nie mają już wina” (w.3). Pisma, a zwłaszcza prorocy, wskazywali na wino jako typowy element uczty mesjańskiej (por. Am 9,13-14; Jl 2,24; Iz 25,6). Woda jest niezbędna do życia, ale wino wyraża obfitość uczty i radość wesela. Nie jestem pewien, czy możliwe jest wesele bez wina. Przemieniając w wino wodę zgromadzoną w stągwiach używanych „do żydowskich oczyszczeń” (w. 6), - istniał zwyczaj, aby przed wejściem do domu się oczyścić - Jezus dokonał wymownego znaku: przemienił Prawo Mojżeszowe w Ewangelię niosącą radość. ....!!!!!!!!!!!!!!!!! No ale Przecież wiadomo WINA pić w pracy nie będą .... a po pracy to oni mają się "głęboko w" rowie takie życie na pokaz na poklask na przymus w stosunku służbowym cwaniactwo kolektywu umacniających się w komunii ks.zKórwySynów z "nieskazitelną stanowczością" idących "Bogu na chwałę" ofiarom ks.pedofilów ".... na ratunek" ... w "wojnie domowej" (takie piekło na ziemi tej ziemi) z obrońcami autorytetu ks.pedofilów przed którymi klęczeli i którym jedli z ręki ... zmuszając ofiarę do życia w zakłamaniu do życia w paranoi do życia w schizofrenii indukowanej z urzędu nauczycielskiego parafian

 • gość 2019-04-18 08:39:03

  A następnie spójrzmy na Matkę Bożą: słowa, które Maryja skierowała do sług są ukoronowaniem obrazu oblubieńczego z Kany: „Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie” . Także dzisiaj Matka Boża mówi nam wszystkim: „Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie” a On mówi APAGE ks.SATANAS gdyż diabeł się w ornat ubrał - dlaczego - kto mu na to pozwolił czyj to grzech cóż to za grzech ?

 • gość 2019-04-18 09:28:26

  Teraz to wszędzie większe zloty i wiece jak kiedyś za PZPR-a, i biskupa każdy swojego ma. Dla pacjentów pewnie resztki z tej biesiady.

 • gość 2019-04-18 09:41:42

  Bardzo ładnie ale nikt z tych osób nie wie że najmniej zarabiający pracownicy szpitala chcąc uczcić święta muszą gdzieś dorobić albo wziąć kredyt bo 500 plus nie dostaną, dla pozostałych są jakieś podwyżki tylko nie dla nich i tak od wielu lat.Panie dyrektorze dobrze że wspomniał Pan też i o pionie technicznym i pozostałych pracownikach oby ta pamięć pozostała.

 • Tu i teraz - niezalogowany 2019-04-18 11:01:19

  "Stół suto zastawiony" a u pracowników szpitala czyt: sanitariuszy,pań,panów sprzątających i całej masie nie medycznych pracowników bez ,których ten przybytek zwany szpitalem nie może funkcjonować ten stół jest niestety skromny.

 • Smutne święta - niezalogowany 2019-04-18 11:09:28

  Nie którzy biedacy w szpitalu zarabiają 1600 złotych na miesiæc ,pracując po 12 h podczas gdy lekarz tylko za jeden 24 h dyżur ma duużo więcej..
  Czekam tylko na STRAJK tych nie medycznych,wbrew ogólnej opinii niektórych prześmiewców z wyższego personelu ten szpital "stanie" bo szpital to nie tylko usługi typowo medyczne ale żeby to zrozumieć trzeba mieć odrobinę szacunku do innych gr.zawodowych i szersze spojrzenie na rzeczywistość a nie wyłącznie pazerność i kombinacje...
  "Dyrektorze zrób Pan coś dla najciężej pracujących!"
  Niech Pan będzie Dyrektorem który dba o ludzi ,tych najniżej tej piramidy.

 • gość 2019-04-18 11:19:31

  robotnicy ciężko pracuję aby było czym napchać TŁUSTE bebechy watykańskiej wrogiej agentury ! !

 • gość 2019-04-18 11:31:59

  kogo obchodzą : pielęgniarki , sanitariusze , fizioterapełci , salowe , technicy , konserwatorzy , najważniejsze że przybysze z watykanu się najedli do syta i Starosta co nie remontuje dziurawych dróg powiatowych

 • gość 2019-04-18 11:42:14

  sługi Lucyfera : " biskupi " z pracownikami w Wielkim Poście urządzają libacje obżarstwa - spotkania Wielkanocne to w Wielkanoc , a nie tydzień przed i tydzień po ! ... " biskupom " nawet powieka nie drgnęła aby przekazań te całe jadło dla biednych i bezdomnych ! sługom Lucyfera " biskupom " i ich pracownikom mówię UDŁAWCIE się własną ślina !

 • Gość - niezalogowany 2019-04-18 11:45:02

  Panie Dyrektorze peoszę proszę (rozejrzeć się w sytuacji) ,jak to jest gdy nie ma obsadzonych dyżurów przez sanitariuszy to zmienia im się terminy dyżurów,ściąga z urlopów zamiast zapłacić dodatkowo za dyżur?
  Przecież ci ludzie zarabiają naprawdę nędzne pieniążki za swoją ciężką pracę,której (nikt nie chce wykonywać) dodatkowe płatne dyżury dają im szansę na "przetrwanie".
  Dziwnym jest że np.ratownikom na kontrakcie można dać taki dodatkowy dyżur za i tu ciekawostka :sanitariusza...Co tu jest grane?
  Jedni mogą pracować w kilku placówkach i brać dodatkowe płatne dyżury inni już nie?(czy się mylę).
  Uczciwie pracujący człowiek po 12 h nie nadaje się do życia,więc jakim cudem ktoś pracuje w kilku placówkach bez odpoczynku...(a tylu mamy bezrobotnych w zawodzie)..
  Nasuwa się pytanie gdzie ten pracownik pracuje uczciwie?

 • gość 2019-04-18 11:54:27

  żarcia do syta no to może jeszcze parę flaszek muzyka- łorkestra , a może bal swingersów i spotkanie Wielkanocne w pełnej krasie ?

 • gość 2019-04-18 12:00:00

  ooo biskupi i księża w Poście w Wielki Tydzień na libacjach i obżarstwie !

 • gość 2019-04-18 12:06:47

  @ gość 2019-04-18 11:42:14 W Ewangelii Judasz (wstrzymał się od picia) dlatego doszedł do arcy kapłanów gdyż przy wieczerzy z Jezusem udawał że pije kielicha gdyby kielicha zaczerpnął jak pozostali to przy ogrójcu opadła by mu p o w i e k a a nawet jakby po wypiciu tak jak pozostali uczniowie nie chciał iść razem z innymi apostołami za ich nauczycielem i zapragnąłby pójścia do przyświątynnych autorytetów to po drodze do nich mógłby się "zagubić" w ciemnym kącie jak przystało po spożyciu dobrego wina ... Jezus pewnie nie podawał byle czego ... "To Coś" musiało mieć kopa ... a nawet jakby Judasz z tym czymś dotarł by do świątyni to by się na kapłanów tam zrzygał zanim wybełkotał by "swoją rolę" gdyż podczas drogi uraczony alkoholem błędnik odpowiedzialny za równowagę doprowadziłby do odruchów wymiotnych ... oczyszczających Judasza ... Tu przypominam że Jezus inaczej tłumaczy czystość niż Kapłani którzy na trzeźwy rozum z pedantyczną dbałością o szczegóły powierzchowności swojej umacniają się w głęboko zakorzenionej nieczystości własnego kolektywu czytam własnej hierarchii wartości

 • gość 2019-04-18 12:19:55

  starosta powiatowy Lech Szabłowski uśmiechnięty jak ślimak do sera a na dziurawych drogach powiatowych można koła pourywać ! - na bolszy jest te starostwo powiatowe aby tylko urzędnikom tłuste pensje wypłacać !

 • gość 2019-04-18 12:37:31

  dużo żarcia dożo żarcia ,: Niech będą nasyceni do pełna biskupi i ich pracownicy , sługi Lucyfera

 • gość 2019-04-18 12:55:39

  A ja mam pytanie w sprawie żubra, postawionego między Ostrołęką i Łomżą, gdzie napis wita przejeżdżających w podlaskiem. To od kiedy Łomża wyprowadziła się z Mazowsza? Ktoś próbuje zmieniać rzeczywistość metodą faktów dokonanych? Niech sobie postawią przed Biełym Stokiem.

 • gość 2019-04-18 14:16:36

  Ks.Janusz przyprowadził do szpitala orszak swoich ks.jałmużników by spędzającym święta w szpitalu podnieść hormon szczęścia ... to zaiste chrześcijański odruch serca "uczonego w piśmie " "sługi bożego" arcy kapłana miejscowego

 • gość 2019-04-18 14:21:08

  gość 2019-04-18 12:55:39 Jezus też nie wsadził Chrześcijaństwa do Kościoła ROMSKO Katolickiego (ROMSKI od AMOR czytane od dupy strony) taki rzymskokatolicki kościół co w podejściu do życia chrześcijańskiego z urzędu nauczycielskiego... z gęby dupę robi "...na wieki wieków aMEN

 • gość 2019-04-18 14:25:37

  ladacznica zwana notre dame aby nie ujawniać UKRADZIONYCH MILIONÓW podczas remontu za 100.000.000 spłonęła ze wstydu aby teraz KRAŚĆ na nowo ale już 10 X więcej !

 • Gość - niezalogowany 2019-04-18 19:04:54

  Szpital ledwo zipie a tu impreza. Klecha klechechę klechą pogania... masakra! I co roku to samo, niezależnie od władzy.

 • Pacjent - niezalogowany 2019-04-18 19:35:05

  To teraz już wiem dlaczego mimo wyznaczonej wizyty do ortopedy na 12 dostalem się dopiero przed 15 bo lekarz ciągle wychodził z gabinetu z ważnych powodów,dobro pacjenta przede wszystkim!

 • Pacjent - niezalogowany 2019-04-18 19:35:24

  To teraz już wiem dlaczego mimo wyznaczonej wizyty do ortopedy na 12 dostalem się dopiero przed 15 bo lekarz ciągle wychodził z gabinetu z ważnych powodów,dobro pacjenta przede wszystkim!

 • Pacjent - niezalogowany 2019-04-18 19:35:56

  To teraz już wiem dlaczego mimo wyznaczonej wizyty do ortopedy na 12 dostalem się dopiero przed 15 bo lekarz ciągle wychodził z gabinetu z ważnych powodów,dobro pacjenta przede wszystkim!

 • Pacjent - niezalogowany 2019-04-18 19:40:25

  To teraz wiem dlaczego mimo wyznaczonej wizyty na 12 czekałem na lekarską poradę do 15 adoktor kilkakrotnie sobie wychodził z ważnych powodow. Dobro pacjenta przede wszystkim!

 • Pacjent - niezalogowany 2019-04-18 19:41:07

  To teraz wiem dlaczego mimo wyznaczonej wizyty na 12 czekałem na lekarską poradę do 15 adoktor kilkakrotnie sobie wychodził z ważnych powodow. Dobro pacjenta przede wszystkim!

 • Pacjent - niezalogowany 2019-04-18 19:41:48

  To teraz wiem dlaczego mimo wyznaczonej wizyty na 12 czekałem na lekarską poradę do 15 adoktor kilkakrotnie sobie wychodził z ważnych powodow. Dobro pacjenta przede wszystkim!

 • gość 2019-04-18 20:53:46

  NIC NIE ZMIENIA SIĘ .DOBRO PACJENTA NIEWAŻNE TYLKO IMPREZA.TYTANIK TONĄŁ A ORKIESTRA GRAŁA................................

 • gość 2019-04-18 21:14:26

  Kto mu pampersy będzie zmieniał?

 • kama - niezalogowany 2019-04-18 22:25:23

  Bal dla nie po radnych życiowo i narzekajacych....moim zdaniem jak słabo płacą to zmieniam sobie robotę i nie narzekam......tyle jest wolnych etatów w firmach że jak ma się trochę oleju w głowie to pracodawca doceni.....gorzej jak sie nie ma tego oleju a chcialoby sie wiecej......prawda imprezowicze z fotki nr 12?.....jeszcze w pojemniki na wynos popakujcie.....

 • Gość - niezalogowany 2019-04-18 23:41:09

  Poradni ,nie poradni ale w porównaniu do np.nauczycieli(proszę nie brać tego osobiście) to sprzątaczka w szpitalu powinna więcej zarabiać za pracę w takich warunkach czyt:zagrożenia zakażeniami,zakuciami,styczność z krwi,moczem,kałem,wymiocinami,plwocinami,smród,wszy itd..
  Zagrożenia związane z brakiem jakiego kokwiek szacunku mobingiem ze strony wyższego lepiej zarabiającego personelu,pacjentów,rodzin pacjentów,(pijaków,narkomanów pacjentów).
  Zagrożenia związane ze strachem przed pobiciem przez pacjentów po używkach.
  Zagrożenia związane z psychiką trupy,różnego rodzaju urazy itp..TO WSZYSTKO za jedyną,uwaga:NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ !

  Jakiś pajac napisał że oni są nie poradni ,mało kto wytrzyna w tej pracy ,w takich warunkach i za taką pensję.
  Zapominacie państwo że poza pielęgniarkami i świetnie zarabiającymi lekarzami są jeszcze fizioterapeuci,diagnistycy,technicy a z ciężej pracujących mających styczność z pacjentem "opluwani i pogardzani" Panowie Sanitariusze!!!

 • Gość - niezalogowany 2019-04-19 07:03:20

  Szanowny Panie,
  Panie kucharki nie przygotowują tych potraw, a są zapewne z cateringu, bo można to sfinansować z "$ocjalnego" funduszu. W koszty to nie idzie, bo źródło finansowania nie jest z "obrótowki"a pieniądze są na takie zakupy (podstawowy odpis na fundusz).
  Podstawy finansów i zarządzania.

 • gość 2019-04-19 07:14:08

  ci się opychają a pacjenci czekają...
  tylko niektórzy poczuli że dziś dzień luźny i pacjent poczeka albo przyjdzie innym razem

 • gość 2019-04-19 07:38:58

  @ Gość - niezalogowany 2019-04-19 07:03:20 sfinansować z "$ocjalnego" funduszu to zachowanie typowe dla dwórek i dworzan miejscowej "szkoły katolickiej" taka stara szkoła "starego przymierza" Ks. feudalnej formacji duchowej tworzącej "komunię" z Ludem Bożym ... oczekującym "bożej redystrybucji" od SZAFARZY tego 'dobra powszechnego' powszechnie zaniedbanego przez ks.Wyższą Inteligencję Katolicką w Łomży upadłą jak sam diabeł np. Lucyfer najpiękniejszy z aniołów ... piękny jak prezbiterium miejscowej katedry w jakiej ks.Biskup księdzu kustoszowi pozwolił na przerost formy nad treścią w niej poniżoną nadal poniżaną ... ks.Kustoszu nawracaj się swoimi śladami zwróć to dobro do LUDU z którego je wyssałeś na drodze nauki wiary postępując w duchu zło dziejów Chwały Chrystusowej

 • papież gość - niezalogowany 2019-04-19 08:01:27

  "Łaska podążania za Jezusem

  Św. Łukasz mówi, że tłumy „szukały Go” (Łk 4, 42) i „szły z Nim” (Łk 14, 25), „napierały na Niego”, „otaczały Go” (por. Łk 8, 42-45) i „zbierały się, aby Go słuchać”(Łk 5, 15). To podążanie ludzi wykracza poza jakiekolwiek rachuby, jest podążaniem bez stawiania warunków, pełnym uczucia. Kontrastuje z małostkowością uczniów, których stosunek do ludu graniczy z okrucieństwem, gdy sugerują Panu, aby ich odprawił, żeby poszukali sobie czegoś do jedzenia. Tutaj – jak sądzę - rozpoczął się klerykalizm: w tym dążeniu do zapewnienia sobie pożywienia i wygody, nie dbając o ludzi. Pan miażdżąco skrytykował tę pokusę. Odpowiedź Jezusa brzmiała: „Wy dajcie im jeść!” (Mk 6, 37), „Zajmijcie się ludem!”." (zwrócił uwagę papież niestety nie Polak przez Prawych Polaków na szczęście uznany za lewaka - "szczęść Boże"

  Łaska wam i pokój ks.zKórwySyny (vide Rdz 3, 15-do nadal)

 • Papież gość - niezalogowany 2019-04-19 08:07:19

  "Łaska podziwu

  Drugą łaską, jaką otrzymuje tłum idąc za Jezusem jest podziw pełen radości. Ludzie byli zadziwieni Jezusem (por. Łk 11,14), Jego cudami, ale przede wszystkim Jego Osobą. Ludzie bardzo lubili pozdrawiać Go na ulicy, przyjmować Jego błogosławieństwo i błogosławić Go, jak ta kobieta, która błogosławiła Jego matkę w tłumie. A Pan ze swej strony podziwiał wiarę ludu, cieszył się nią i nigdy tracił okazji, aby zwrócić na nią uwagę." (zwrócił uwagę papież niestety nie Polak przez Prawych Polaków na szczęście uznany za lewaka) Papież nie wspomniał o tym że Jezus ironizował na temat wiary i podziwiał w istocie wiarołomstwo Ludu który odwracał się od świątyni od kapłanów tę świątynię budujących ... Jezus zresztą sam ten Lud do tego namawiał mówiąc "zburzcie tę świątynie" - "szczęść Boże" wszystkim którzy idą za namową za nauką za przyk ładem Jezusa ... Łaska wam i pokój ks.zKórwySyny (vide Rdz 3, 15-do nadal)

 • gość 2019-04-19 08:16:10

  "Łaska rozeznania

  Trzecia łaska, jaką otrzymują lud, to rozeznanie. „Tłumy dowiedziały się [gdzie poszedł Jezus] i poszły za Nim” (Łk 9, 11). „Tłumy zdumiewały się Jego nauką. Uczył ich bowiem jak ten, który ma władzę” (Mt 7, 28-29; por. Łk 5, 26). Chrystus, Słowo Boże przychodzące w ciele wzbudza w ludziach ten charyzmat rozeznania. Z pewnością nie jest to rozeznanie specjalistów w sprawach spornych. Kiedy faryzeusze i uczeni w Prawie dyskutowali z Nim, ludzie rozpoznawali władzę Jezusa: moc Jego nauczania, zdolnego, by wkroczyć do serc i fakt, że złe duchy były mu posłuszne; a który ponadto przez chwilę sprawił, że zabrakło słów tym, którzy prowadzili podstępny dialog: ludzie się z tego cieszyli" - "szczęść Boże" wszystkim którzy idą za namową za nauką za przyk ładem Jezusa WIERNI PRAWDOM OBJAWIONYM z których z a b o r c z y kler łasych na błyskotki z a s z c z y t y jak C U R V A(wł)DZIEWICA mamiąca adoratorów robi wielkie tajemnice wiary w posiadaną cnotę - o czy wiście - której nie ma !!! ... Łaska wam i pokój ks.zKórwySyny (vide Rdz 3, 15-do nadal)

 • gość 2019-04-19 08:22:48

  cnotę miłości bliźniego - o czy wiście - która wsparta cnotą męstwa potrafi powiedzieć APAGE ks.SATANAS żadne tam Agape z Hymnem o miłości

 • gość 2019-04-19 08:29:48

  Co to za blondyna tak łakomie patrzy na nowego Dyrektora?

 • gość 2019-04-19 08:32:14

  Patrzy jakie ciacho dał im Marek!

 • gość 2019-04-19 08:34:12

  Papież niestety nie Polak przez prawych i sprawiedliwych inaczej Polaków uznany za Lewaka na szczęście Franciszek - "szczęść boże" ludziom dobrej woli czytam wolnej woli - kończy fedrowanie postumentu klerykalizmu "i jeszcze" tym ssamym "burzenie" piedestału pomnika JPII przez co na wygnanie skazuje logikę jano - pawłowej konstytucji "Pastor Bonus" z jaka JPII ... umocnił jaskinię zbójców świętą dla złodziejów chwały chrystusowej którzy z Kościoła uczynili biblijną jaskinię zbójców również przy katedrze w Łomży - Łaska wam i pokój ks.zKórwySyny (vide Rdz 3, 15-do nadal) CYMBAŁY BRZMIĄCE "bARKĄ" "przymierza" z Bogiem i Bliźnim jego Ludem

 • gość 2019-04-19 12:16:59

  kiedy będą automaty do skupu plastikowych i szklanych butelek i puszek ? ! ... powinny stać przy każdym markecie

 • Pacjent - niezalogowany 2019-04-19 13:14:03

  Żeby leczenie było takie jak ten stół życzę wszystkim natomiast zastanawiałem się czy jeżeli ktoś ma ogromne długi to stać go na takie wystawne przyjęcie , jak za króla Sasa

 • gość 2019-04-19 13:35:30

  Super życie na kredycie!

 • Wyższy personel - niezalogowany 2019-04-21 12:35:23

  Jak komuś nie pasuje praca i warunki w szpitalu to niech się zwolni i idzie do lepszej pracy co go na rekach szef będzie nosił i po co narzeka i robi uciemierzonego jakby kto na siłę kazał mu iść do tego zakładu pracy....a wystarczy poczytać ogłoszenia i zawsze coś się znajdzie.

 • gość 2019-04-21 14:51:36

  @ Wyższy personel .... na tej samej zasadzie można powiedzieć jak się komuś nie podoba w tej Polsce to niech się wyprowadzi i sobie swoją Polskę zbuduje na innym kontynencie albo na innej planecie po co udawać uciemiężonego i robić strajki i na styropianie modlić się żeby szef czołgów nie wyprowadził z garażu i zomowcom nie wydał rozkazu z ostrą amunicją @ Wyższy personel ....a wystarczy poczytać co nowego mówi papież Franciszek by się zorientować że papież JPII wpuścił polaków w kanał ... Jak komuś nie pasuje Kościół JPII to przecież nie będzie szukał nowego Kościoła wystarczy z j e b a ć jego Wyższy personel upadły jak sam diabeł - verdad ?

 • MAFIA kk - niezalogowany 2019-04-22 08:50:02

  MAFIA kk zawsze syta i nażarta ! ! ... spotkanie tylko wielkanocne, bo na pewno nie CHRZEŚCIJAŃSKIE ani tym bardziej nie spotkanie CHRZEŚCIJAN ! ... większość Ludzie jak widać jest tylko po to aby pracować za grosze aby " wyższy personel" np 80 letni zarabiał 4 x więcej ... a "biedaki" co swoją PRACĄ UTRZYMUJĄ PAŃSTWO muszą 5x oglądać każdą monetę zanim kupią chleb ! ! ... na pochybel czerwonym i czarnym

 • gość 2019-04-22 23:09:03

  Wyższy personel już dostał swoje podwyżki a teraz żałuje innym tym co przez tyle lat zarabiają najmniej zamiast ich poprzeć to jeszcze obrażają. Taka jest mentalność polaków. Nie obrażajmy się nawzajem a szczególnie w święta.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

SPRZEDAM DOM 185M2 Z DZIAŁKĄ

Sprzedam dom 185m2, stan surowy z działką 11.41 ara. Dom znajduje się w Łomży w bardzo cichej,spokojnej okolicy. Na dole znajduje się kuchnia z..


Zobacz ogłoszenie

Projektant-Doradca Klienta w

Jeżeli Twoim powołaniem jest praca z klientem, potrafisz dobrze odczytać jego potrzeby i zaoferować właściwe rozwiązania, to zapraszamy Cię do..


Zobacz ogłoszenie

Działki osiedle Wschód Łomża

Sprzedam działki w Łomży na osiedlu Wschód o powierzchni 1330 m2 i 1311 m2 . Działki przeznaczone są na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną -..


Zobacz ogłoszenie

Balony z helem , dekoracje

Chcielibyśmy zaoferować państwu atrakcje weselne, jesteśmy liderem na rynku , Balony z helem dekoracje weselne balonami !!! Robią naprawdę duży..


Zobacz ogłoszenie

Firma AXO z Jeziorka zatrudni

Firma AXO poszukuje osoby na stanowisko: KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Wymagania: - doświadczenie w pracy w księgowości, - praktyczna znajomość zasad..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam AUDI a6

Audi A6 2.7 TDI Qatro.licznik wskazuje 187000km,ale rzeczywisty przebie to okolo 280000km.Samochod z automatyczna w bardzo dobrym stanie skrzynia..


Zobacz ogłoszenie

Firma Roletix zatrudni osoby

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy osoby na produkcję: rolet, żaluzji, moskitier, plis oraz innych osłon okiennych. Praca polega na..


Zobacz ogłoszenie

CHCESZ SPRZEDAC AUTO DZWOŃ MY

Skup aut od 500 do 15.000zl przeprowadzamy w sposób profesjonalny i bezpieczny. Finalizując transakcję odkupu samochodu jako priorytet stawiamy..


Zobacz ogłoszenie

Kupie Auta osobowe terenowe

Kupię auta osobowe terenowe lub dostawcze, auto może być w pełni sprawne, uszkodzone, wymagające remontu. Dobrze płacimy za auta zadbane od..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez mylomza.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GLOBALISTA.EU Marek Norowski z siedzibą w Łomża 18-400, Cisowa 14

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"