:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Łomża: To on miał skrzywdzić dziecko. Działał "ze szczególnym okrucieństwem"

Kronika kryminalna, Łomża miał skrzywdzić dziecko Działał szczególnym okrucieństwem - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 28/10/2019 14:21

15-miesięczną dziewczynkę do poddania się innej czynności seksualnej miał doprowadzić Aleksandros M., któremu w prokuraturze przedstawiono już zarzut. Według ustaleń śledczych mężczyzna działając ze szczególnym okrucieństwem znęcał się fizycznie i psychicznie na małoletnią.

Prokuratura Okręgowa w Łomży ujawnia szczegóły dotyczące śledztwa związanego z dziewczynką, która w miniony weekend z poważnymi obrażeniami głowy, kończyn i okolic intymnych trafiła do szpitala. Aleksandrosowi M. został już przedstawiony zarzut. 

-  Aleksandrosowi M. przedstawiony został zarzut tego, że w dniu 26 października 2019 roku w Łomży, działając ze szczególnym okrucieństwem, znęcał się fizycznie i psychicznie nad piętnastomiesięczną małoletnią w ten sposób, że uderzał wymienioną po całym ciele, przypalał żarem papierosa, a następnie doprowadził małoletnią do poddania się innej czynności seksualnej, w wyniku czego pokrzywdzona doznała obrażeń ciała stanowiących naruszenie czynności narządu ciała na okres poniżej siedmiu dni, tj. tj. o czyn z art. 197 § 3 pkt 2 kk w zw. z art. 197 § 4 kk i art. 207 § 1 a kk i art. 157 § 2 kk. - przekazuje Prokuratura Okręgowa w Łomży.

Śledczy zapewniają, że w dniu dzisiejszym do Sądu Rejonowego w Łomży zostanie skierowany wniosek o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Mężczyźnie grozi więzienie. 

zdj. ilustacyjne

O sprawie informowaliśmy wcześniej:

 

 

lomza

Łomża: To on miał skrzywdzić dziecko. Działał "ze szczególnym okrucieństwem" komentarze opinie

  • A.Ś - niezalogowany 2019-10-28 14:39:23

    I co te gitki mu tam zrobio , jak sami siedzo osrane bo EMIL tam rządzi :-)

  • Gość - niezalogowany 2019-10-28 14:43:24

    czeczen ?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-28 14:44:57

    Takiemu zwyrodnialcowi to samo zrobić co on zrobił temu dziecku a na koniec wykastrować.

  • Katarzyna - niezalogowany 2019-10-28 14:46:48

    Spokojnie nie da się czytać takiego artykułu, jak taki ch...może żyć;////. Gdzie wartości?rozum?sumienie? Empatia? Jak można podnieść rękę na niewinna i bezbronna istotę. Zwierzęta nie mają takich zboczeń i wynaturzeń...krew się gotuje, czy taką osobę idzie spokojnie osadzić?przesłuchać? Przedstawić zarzut? Współczuję wszystkich którzy muszą nim się teraz zajmować. Dziewczynce i jej rodzinie dużo zdrowia i wytrwałości.

  • Olcia - niezalogowany 2019-10-28 14:48:58

    Rodziców również należy pociągnąć do odpowiedzialności, a zwłaszcza madke. Zamiast opiekować się córeczką to poszła na balety wódę pić. Jak tak można.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-28 14:50:21

    To pewnie ten tęczowy piątek tak go aktywował. Więcej takich akcji a napewno będzie normalnie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-28 14:50:57

    Zna ktos tego cwela ma jakis namiar chetnie soe zajme nim

  • gość 2019-10-28 14:51:35

    Powinni go sądzić na Białorusi.

  • gość 2019-10-28 15:11:23

    a kto ten Emil jakas fudacja czy co?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-28 15:26:12

    Kulka w łeb i po sprawie

  • gość 2019-10-28 15:27:56

    to jest ojciec tego dziecka ? a co na to matka ?

  • gość 2019-10-28 16:15:47

    Zjeby genetyczne zastanówcie się 100 razy zanim cokolwiek napiszecie! Jaki Czeczen!? Jaki ojciec!? Imię jest typowo greckie! Może ojciec tego skurwysyna był grekiem!? Współczuć należy rodzinie bo kurwa członkowi rodziny powierzyli opiekę nad dzieckiem! A dlaczego powierzyli? Bo kurwa pracowali w przeciwieństwie do wielu tu piszących!

  • gość 2019-10-28 16:41:01

    Wincej cudzoziemców

  • Gość - niezalogowany 2019-10-28 17:13:01

    Jak tak można to bestia nie człowiek .dostanie kilka naście lat wyjdzie jak on spojrzy puz temu dziecku w oczy po tym co zrobił .dla takich to powinna być kara nie sterylizacji a śmierci by ktoś kogo skrzywdził nie musiał kiedyś patrzeć na tą bestię .gardzę takimi smiecami

  • Gość - niezalogowany 2019-10-28 17:13:40

    Do Olci... Weź dziwczyno czytaj ze zrozumieniem... Rodzice byli w pracy a nie na baletach.. Trolu

  • gość 2019-10-28 18:07:49

    Czyli winny błąd systemu.
    Ojciec nie mógł utrzymać rodziny to i matka do pracy poszła.
    Nie stać było na opiekunkę, oprawca zaopiekował się za darmo z marnym skutkiem.
    Jakie to życiowe

  • Gość - niezalogowany 2019-10-28 18:27:33

    Mam nadzieję, że w pierdlu ostro przeoraja.

  • gość 2019-10-28 18:38:56

    Czemu ojciec dziecka nie zabił tego kundla ? wydaje się, że była ku temu okazja...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-28 19:58:15

    Czemu ryja nie publikujecie jebanego zboka

  • Gość - niezalogowany 2019-10-28 19:58:36

    Czemu ryja nie publikujecie jebanego zboka

  • bueno - niezalogowany 2019-10-28 21:01:52

    on jest z łomzy?
    skad to "egzotyczne " imię?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-28 21:28:24

    Żadna kurwa ruska nie będzie rządzić w Polskim kryminale

  • Cwel - niezalogowany 2019-10-28 21:36:50

    Pokażcie jego ryj

  • gość 2019-10-28 22:33:13

    Dalej głosujcie na PO PIS PSL SLD które nie wprowadzą kary śmierci dla takich śmieci a z naszych pieniędzy będą sobie odpoczywać za kratami z lepszym jedzeniem niż w szpitalach nie mówiąc już o opiece medycznej.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-28 23:01:33

    Nie da się tego opisać brak słów nie da się tego wyobrazic co czujo rodzice dziewczynki teraz potrzebne jest wsparcie i dużo siły dla nich będę się modlić o jestem wstrząśnięty tym co się dzieje na tym swiecie.Gość

  • gość 2019-10-28 23:34:27

    Kara śmierci za takie czyny powinna być.

  • gość 2019-10-29 01:17:47

    Znaczenie imienia sugerowałoby że to jakis Grek ?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-29 06:28:24

    Co z wami? Nie wiecie kto to i gdzie mieszka?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-29 06:43:19

    EMIL To nadchodzący front atmosferyczny