:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Łomża: Tomasz Siemoniak apeluje o głosowanie na kandydatów Koalicji Obywatelskiej [VIDEO i FOTO]

Portal mylomza.pl 08/10/2019 12:56

Tomasz Siemoniak, Bożena Kamińska i Robert Tyszkiewicz pojawili się dzisiaj na Starym Rynku razem z łomżyńskimi kandydatami Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Sejmu. - Miasto z wielką przeszłością, znane każdemu Polakowi i zasługujące na to, aby miało właśnie stąd posła, z Koalicji Obywatelskiej - powiedział Tomasz Siemoniak, wiceprzewodniczący PO.

- Nie ma w tym cienia przesady, gdy mówimy o tych wyborach, że to będą najważniejsze wybory od 89 roku. W tych wyborach rozstrzygnie się ile jest w Polsce samorządu, ile jest w Polsce drogi do Europy i Unii Europejskiej, ile jest w Polsce niezależnego wymiaru sprawiedliwości - mówił Tomasz Siemoniak podczas dzisiejszej konferencji prasowej na łomżyńskim Starym Rynku, zaznaczając, że od wyniku tych wyborów zależy przyszłość Łomży, regionu i mieszkańców całej Polski. - Sprawy samorządu zawsze potrzebują dobrych adwokatów, a przede wszystkim ludzi, którzy się na tym znają. I nie znają się z książek tylko z takiej codziennej samorządowej praktyki, więc gorąco apeluję o głosowanie na kandydatów Koalicji Obywatelskiej.

Wśród gości był również podlaski poseł Robert Tyszkiewicz. Parlamentarzysta wyraźnie zaakcentował, że do Łomży przyjechał głównie po to, aby wesprzeć Macieja Borysewicza, który "przez lata pracował dla łomżyńskiej społeczności jako samorządowiec". - Takich ludzi bardzo trzeba w polityce. Byłoby wspaniale, gdyby Maciek znalazł się w Sejmie - mówił. Zdaniem Tyszkiewicza Łomża potrzebuje szybszego rozwoju, dobrych projektów i dobrych pomysłów na rozwój, a zobowiązaniem KO jest nowy program Rozwój Polski Wschodniej w przyszłej perspektywie budżetowej UE, zaś obecni rządzący nie mają w tej kwestii nic do zaoferowania.  - Koalicja Obywatelska ma zdolności i pozycję w Brukseli, aby takie pieniądze dodatkowe dla Polski Wschodniej, w tym dla naszego regionu, wywalczyć - mówił. - Potrzebujemy poważnych pieniędzy europejskich i dobrych gospodarzy, którzy umieją zarządzać nimi i wydatkować je z pożytkiem dla mieszkańców.

W Łomży zjawiła się też posłanka Bożena Kamińska, która odniosła się do sytuacji w służbach podległych MSWiA. To właśnie do suwalskiej parlamentarzystki spływały m.in. anonimy od podlaskich policjantów, skarżących się na szereg nieprawidłowości. - Dla mnie Łomża to oczywiście jest jedno z pięknych miast po drodze, jadąc do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, ale to również ostatnie kontakty z funkcjonariuszami policji i państwowej straży pożarnej, którzy zgłaszają wiele nieprawidłowości, które mają miejsce w tych służbach, a które powinny stać na straży bezpieczeństwa każdego obywatela - stwierdziła Kamińska. Posłanka zachęcała dzisiaj, aby 13 października pójść na wybory i zagłosować na KO. - Nam zależy na Polsce samorządowej, bo to przecież Polska samorządowa decyduje o tym i wie najlepiej jakie środki na co przeznaczać (...) Nie chcemy, aby iść w stronę Polski centralizacyjnej, Polski centralnej, która będzie zarządzana tylko i wyłącznie z Warszawy - mówiła.

Oprócz parlamentarzystów głos zabrali też: Tadeusz Nowak (Zieloni), Maciej Borysewicz oraz Jacek Piorunek, który podkreślił, że Łomża jest zdominowana przez elektorat Prawa i Sprawiedliwości, ale prawie 7 tys. obywateli głosuje na PO/KO.

Więcej w naszej relacji z konferencji.

lomza

Łomża: Tomasz Siemoniak apeluje o głosowanie na kandydatów Koalicji Obywatelskiej [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • Gość 1 - niezalogowany 2019-10-08 13:19:53

    Zaraz znowu jednostke wojskowa zamknie jak w przeszlosci.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 13:26:06

    Jak mozna namawiac na glosowanie na ludzi ktorzy wyrzucali ludzi z kamienic w stolicy bo wczesniej ukradli im je w obliczu prawa czlowieku do czego namawies toc to jawna bandycka kradziez byla

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 13:44:48

    TYLKO KONFEDERACJA #4

  • gość 2019-10-08 14:15:45

    Miny nie tenge :(

  • gość 2019-10-08 14:16:54

    Wstydu nie mają Ci ludzie. Najbardziej skompromitowana partia w historii PL po nagraniach od Sowy i tych Neumana.

  • gość 2019-10-08 14:39:37

    nigdy na borysa przyjaciela mariusa na platforme tak nigdy konfederacje

  • Emilka - niezalogowany 2019-10-08 14:59:42

    Tylko na PiS !!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 15:20:56

    Pewnie sie znajdą zartownisie co zagłosuje na nich.

  • gość 2019-10-08 15:34:32

    Jakoś tłumów to nie było potencjalnych wyborców

  • Jerzy Wnorowski - niezalogowany 2019-10-08 16:04:28

    POlszewia sie spina. Gugusiowaty Siemoniak to antykampania, a nie wsparcie lomzynskiego kandydata.

  • gość 2019-10-08 18:29:18

    a kisz "diabły...."

  • gość 2019-10-08 18:30:03

    Podobno Schetyna pogodził się już z porażką, ale najpierw się z nią pokłócił... :)))

  • gość 2019-10-08 18:37:39

    brak mu tylko poparcia Bolka ale i bez tego przegra

  • gość 2019-10-08 19:01:39

    Borysek, Łomżyniacy podziękują Ci w niedzielę za śmieci i alkohol.

  • gość 2019-10-08 19:08:33

    Po tych wypowiedziach nie dziwię się, że w Łomży wygrywał PIS. Brak kultury proszę Państwa i klapki na oczach. Żyjcie dalej w zakłamaniu.

  • Xxx - niezalogowany 2019-10-08 19:17:03

    Zawsze miałeś Borys mój głos ale jak Mariuszowi zacząłeś teczkę nosić to straciłem szacunek do Ciebie albo jest się opozycja albo miękkim waflem niestety pokazałeś się tym drugim i za to zapłata będzie w niedzielę.....

  • Xcx - niezalogowany 2019-10-08 19:20:15

    Jedynymi wybranymi tego spotkania jest Tyszkiewicz i Piorunek A Pączek to grabarz Łomżyńskie PO razem z Kolegą Budyniem

  • gość 2019-10-08 19:26:06

    Borskukiewicz z każdego bannera błaga: "Głosuj na mnie , płoszę". Siemoniak w kamasze!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 19:39:33

    Żeby Bolek przyjechał, to może bym się zdecydował was poprzeć, ale jak nie przyjechał ojciec wszystkich grających w totolotka, no to chyba nic z tego.
    Ps.
    A może zagłosuję na Py Sy Ly , bo góru wskazał Kosiniaka haaaaa ha ha!
    Debilizm totalny wyrósł z totalnej opozycji.

  • gość 2019-10-08 21:49:55

    Wybory 13.10 to starcie dwóch ideologii chrześcijańskiej z lewacko-liberalną.Wybór należy do nas.Doświadczenie z rządów PO-PSL jednoznacznie wskazuje,że im zależy tylko na władzy.Dobitnie o tym świadczą taśmy Neumanna i poprzednie z Sowy.Takie pojęcia jak dobro rodziny,walka z ubóstwem,suwerenna ,bezpieczna i silna Polska to dla PO abstrakcja

  • gość 2019-10-08 21:51:55

    Wybory 13.10 to starcie dwóch ideologii chrześcijańskiej z lewacko-liberalną.Wybór należy do nas.Doświadczenie z rządów PO-PSL jednoznacznie wskazuje,że im zależy tylko na władzy.Dobitnie o tym świadczą taśmy Neumanna i poprzednie z Sowy.Takie pojęcia jak dobro rodziny,walka z ubóstwem,suwerenna ,bezpieczna i silna Polska to dla PO abstrakcja

  • bekael - niezalogowany 2019-10-08 22:35:15

    A gdzie była Krynicka? Dlaczego jej nie ma na tych zdjęciach?

  • My Łomża - niezalogowany 2019-10-08 22:45:15

    Tylko Krynicka! A potem nic. Zawsze byliśmy bliżej Rosji.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 22:53:21

    1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy.
    2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty.
    3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic.
    4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ.
    5. Uprościmy podatki, wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy 200 opłat urzędowych.
    6. Przyśpieszymy budowę stadionów na Euro 2012.
    7. Wycofamy wojska z Iraku.
    8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce.
    9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet.
    10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją. Polska zasługuje na cud gospodarczy. 
    Kto to powiedział? Don Tusk 2007 r.
    Ha, ha , a pamięta ktoś może współczesną 6 Schetyny, bo ja nie kojarzę. Może działacze z PO pamiętają? Uuuuu hu hu! :)

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 23:00:34

    Dla Was Kochani Rodacy

    Coraz to z Ciebie jako z drzazgi smolnej
    Wokoło lecą szmaty zapalone
    Gorejąc nie wiesz czy stawasz się wolny
    Czy to co Twoje będzie zatracone
    Czy popiół tylko zostanie i zamęt
    Co idzie w przepaść z burzą.
    Czy zostanie
    Na dnie popiołu gwiaździsty dyjament
    Wiekuistego zwycięstwa zaranie?

    Wiary dziś życzę Tobie, że zostanie
    Bo na tej ziemi jesteś po to właśnie
    By z ognia zgliszcza
    Mógł powstać dyjament
    Wiekuistego zwycięstwa zaranie

    Czy wiesz, że jesteś po to właśnie!

    Połóż rękę na sercu
    Otwórz oczy szeroko i skacz!
    Powiedz: Teraz lub nigdy
    Zamiast: Będzie co ma być
    I nie czekaj aż głód spełni
    Twoje cierpienie! Tak!

    Cyprian Kamil Norwid

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 01:17:22

    Dziady bez wstydu , do łopaty !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 01:18:20

    Dziady bezwstydne, do łopaty !!!

  • gość 2019-10-09 05:34:49

    https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fmemy.pl%2Fshow%2Fbig%2Fuploads%2FPost%2F290931%2F15705643599507.png%3Ffbclid%3DIwAR0CMZ7NsYBUD8V2KeYcmBxke-7jeg5fJT9P334hJERCgfiWHu8L4KRNEsw&h=AT2Gz075lZGc5Csg1Gi9FwgRMvCNr1-4Q-KbKq-tFv-lS6XXb_8KYljyfELjIeHNszvnDDhgI8reHOygLA9Zx0SJZ3xZlBplufhMHcuCJkhqFl1cUO1zKL2nRtTQItGFnVZc0g

  • gość 2019-10-09 05:51:23

    https://memy.pl/show/big/uploads/Post/290933/15705664635950.jpg?fbclid=IwAR2Jh4S_sKX_xDKNsVUDmyIxWXAdSfOeYH4pUFpMPGfw06TfSwvldaY0FZs

  • gość 2019-10-09 05:52:58

    https://memy.pl/show/big/uploads/Post/290931/15705643599507.png?fbclid=IwAR3ppD17_FYWoMN68MQETc7SzoynR0xKjfabpBiCKOZmGYdEhJcBe5oQPsM

  • gość 2019-10-09 12:16:12

    Łomża to miasto i dlatego głosują na wszystkich tylko nie na PIS,ostatnie wybory o tym świadczą,jak kandydatkę PIS na prezydenta miasta pogonili...

  • gość 2019-10-09 12:20:52

    Taśmy Neumana,po tym jak telewizja pisowska zrobiła z nich wycinankę,chyba tylko głupole w to uwierzyli .Co mnie obchodzą kłótnie pomiędzy kandydatami platformy w Tczewie?

  • gość 2019-10-09 12:23:01

    No właśnie pamiętamy że kandydatka PIS przegrała wybory w Łomży.Łomża nie głosuje na PIS podobnie jak wielkie miasta.

  • gość 2019-10-09 12:28:23

    Kochani głosujcie na wszystkich,aby nie na PIS...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 20:23:24

    Platfusom juz dxiekujemy. Wystarczsjąco pokazali na czym im tak na prawdę zależy.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 20:25:48

    Platforoma zakłamańcow i szyderców. Nie będę dalej komentował.

  • gość 2019-10-09 23:13:27

    Łomżyniacy mają swój rozum i zagłosują wg własnych przekonań, a nie tak jak inni.

  • gość 2019-10-09 23:14:25

    PiS jedyna partia realizująca program.

  • gość 2019-10-09 23:17:16

    POpaprańcy nic już po wyborach nie wskurają. Dziękujemy oszustom za 8 lat pogardy dla obywateli RP.

  • gość 2019-10-10 11:14:42

    O, jak Krynicka do nich doszlusuje to wygrają na mur beton.

  • gość 2019-10-10 11:19:34

    Siemoniak chyba przyjechał likwidować pułk logistyczny. Pytanie do przyjaciół Obywatela B-jaką własną zrealizowaną inicjatywą na rzecz ludności miejskiej może sie wykazać na przestrzeni całego urzędowania w Radzie Miejskiej

Dodajesz jako: |