:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Łomża: Ulotki wyborcze w katedrze [FOTO]

Partie polityczne, Łomża Ulotki wyborcze katedrze [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 23/05/2019 16:43

Zaledwie kilka dni zostało do niedzielnych eurowyborów, podczas których wybierali będziemy swoich przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego. Nie dziwią zatem banery rozwieszane na barierkach oraz duże bilbordy. Kampania wyborcza wkracza już w ostatnią fazę i okazuje się, że ulotki wyborcze można spotkać również w kościele. I to w łomżyńskiej katedrze.

Ulotki wyborcze promujące czołowego kandydata jednego z komitetów leżały na stoliku w Katedrze św. Michała Archanioła w Łomży. Widoczne, dostępne dla każdego parafianina. Każdy mógł zabrać je ze sobą do domu.

Po południowej mszy w czwartek (23.05) zostały zaledwie dwie. Materiały wyborcze wyłożone zostały jednak wcześniej i było ich więcej niż w czwartek. Wygląda więc na to, że część została już zabrana przez wiernych. Nie jest to pierwszy przypadek w Łomży, gdy ulotki wyborcze znaleźć można w kościele. Czy to odpowiednie miejsce na wyborczą agitację?

fot. internet

lomza

Łomża: Ulotki wyborcze w katedrze [FOTO] komentarze opinie

  • gość 2019-05-23 16:59:33

    przyklad z kampanii samorządowej gdzie ulotki były w parafii Krzyża Świętego u Godlewskiego ...oj PiS zła droga była porazka na jesieni kandydatki i Pisu bedzie i teraz...

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 17:02:14

    To już nawet nie jest skandal,pan od melexa

  • Marian - niezalogowany 2019-05-23 17:05:20

    Fot. Nie internet tylko radny S.

  • gość 2019-05-23 17:21:56

    A dlaczego nie można ? Można i u mnie w firmie położyć . PO boli bo z kościołem na bakier . PO niech za granicą kładzie v.

  • gość 2019-05-23 17:34:09

    Kościół od gwałtów, molestowania i politykowania. Tyle

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 17:46:34

    Kolejna akcja proprezydenckiego portalowi mylomza przeciwko tym którzy nie są z mariuszkiem który ich hojnie wynagradza. Ulotkę każdy mógł tam położyć i redaktor mylomza szybko zrobić mógł zdajecie. Prawda? Już takie akcje robiliście jak muzyk miała swoją pierwsza konferencje prasową, to poczekaliście aż wszyscy się rozjechali. Kilku gości rozwiesiło płachtę z napisem, redaktorek zrobił zdjęcie płachcie. Stare ubeckie metody.

  • gość 2019-05-23 17:56:22

    Mam nadzieję że PIS umrze śmiercią naturalną.

  • Wiosna ludów - niezalogowany 2019-05-23 17:57:25

    Skończcie pier...głupoty ,ktoś chciał to przyniusp i położył tam te ulotki .
    Gdybyście się tak nie bali "święconej wody" to byście i swoje tam przynieśli o opozycjo ....
    A swoją drogą kto na was zagłosuje ,tylko k..a ,zł..j i resortowi ...buhahaha

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 18:00:01

    Hmm a opo..zycyja ulotki roznosi po kryminałach i burdelach ..nie widzę oburzenia.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 18:03:34

    Jaka opozycja taki elektorat
    Pis ma wyborców wśród uczciwych ludzi..
    Jedna opozycyjna partia wśród skazanców znów inna opozycyjna partia wśród lisbijek,gejów,transwestytów..Życie .
    Wybór należy do Ciebie .

  • gość 2019-05-23 18:05:33

    Widać silny ból d...y towarzystwa antyklerykalnego i Koalicji Judeoeuropejskiej. Ludzie szli na mszę, przynieśli, kandydaci mają program zgodny z nauczaniem KK, więc w czym problem? Skoro kościół to gwałty, molestowania i zło, skąd ten skowyt?

    Poza tym prof. Karski akurat może być pewny mandatu, dla niego kampania to formalność.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 18:08:49

    Pan Karski nie wie jak się pisze Lomrza a startuje do europarlamentu

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 18:09:21

    Bardzo odpowiednie miejsce! Odpowiednich ludzi należy popierać wszędzie, również w Kościele:) a ten prowincjonalny portal powinien zająć się innymi istotnymi sprawami w regionie. Nie chcę podpowiadać wielkim Panom tudzież Paniom Redaktorom, ale np. stan wód znacznie wzrósł, prace geodezyjne w ciągu planowanej drogi via baltica trwają itd itp..... a nie dyplom dla łomżyńskiej piłki nożnej (sic!) czy ulotki Karskiego w Katedrze, żenujące.

  • gość 2019-05-23 18:10:51

    Karski po trupach idzie do celu. W przeciągu czterech lata zarobił siedem milionów złotych. Kościół to tylko przykrywka. Chciwość i obłuda nie zna granic. Nikt kto trochę myśli nie pozwoli się manipulować. Ksiądz też nie ma prawa sugerować na kogo głosować a polityka to ostatnia rzecz którą powinien się zajmować.

  • gość 2019-05-23 18:24:28

    Czemu oni mieszają do tego Kościół?. Już jeden belzebub w sutannie manipuluje starymi ludźmi. Wystarczy tego dobrego,

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 18:41:57

    Droga redakcjo. Wszyscy wiedzą, że dostajecie mnóstwo kasy na swój portal z miasta. Prowadzicie tu tępą kampanie wyborcza Chrzana w dalszym ciągu. A róbcie to trochę inteligentniej do cholery. Wszyscy wiedzą, że Chrzan popiera Jurgiela. Więc próbujecie walić w Karskiego. On nawet jeśli by przegrał jest kimś, kim wy nigdy nie będziecie. Jest dorobiony. Jest profesorem. Zna cztery języki obce. Jest tym kim wy nigdy nie będziecie. Choćbyście nie wiadomo jak buty Chrzanowi czyścili. I taka jest wasza żałosna sytuacja

  • profanum - niezalogowany 2019-05-23 18:42:17

    mieszanie kościoła, a de facto boga do POlityki to profanacja i fałszerstwo religii co Rzymscy katolicy uprawiaja od samego początku swojego istnienia, czyli od cesarza Konstantyna, który upaństwowił to wyznanie

  • trzeba częściej - niezalogowany 2019-05-23 18:47:53

    Ogólnie to rewelacja i agitacja PiS powinna być w kościołach jak najczęściej. Podobnie księża winni bywać na wiecach PiS. Szybciej się ludzie zmęczą tym ordynarnym mariażem tronu z ołtarzem. Szybciej wierni odejdą, szybciej kościół katolicki wpływ straci.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 18:49:34

    Co za wstyd...

  • gość 2019-05-23 18:54:59

    a kogo Bronek popiera?????????????????????????????????????????????????chyba nie tego pana co melaksem jezdził pijany po Cyprze?pozdrowienia z pikniku bezalkoholowego w parafii Krzyża z parasolami Browaru Łomża:)

  • gość 2019-05-23 19:18:23

    NEPOTYZM
    Jest plagą większą niż bezrobocie i korupcja. Zabija talenty, niszczy marzenia, psuje gospodarkę. A my sądzimy, że inaczej być nie może

    Ma skośne, zatopione w tłuszczu ślepka, obleśny uśmieszek i śliskie, spocone dłonie. Czai się wszędzie: w ministerialnych gabinetach, w sądowych salach, szpitalach i szkołach. Najczęstszym gościem bywa w samorządach. Nepotyzm – bo o nim mowa – jest w Polsce śmiertelną plagą. Większą niż bezrobocie i korupcja, poważniejszą w skutkach niż głupota i cynizm polityków, boleśniejszą niźli niekompetencja w instytucjach publicznych. Zabija talenty ludzi, niszczy ich marzenia, wysysa energię z życia społecznego. Psuje gospodarkę, demoluje praworządność i moralność. Co gorsza, jest powszechnie akceptowany; nikt nie ma wątpliwości, że ręka rękę myje, a noga nogę wspiera.

  • j48 j48 2019-05-23 21:14:05

    Karski to lomRZyniak przywieziony w teczce

  • AntyKod - niezalogowany 2019-05-23 21:24:32

    Niemcy wspierają opozycję więc czemu to kościół Polski nie miałby wspierać partii rządzącej..
    Swoją drogą sądzę że to i tak manipulacja na poziomie Gówna Wybiórczego.Dziwne tylko że antyklerykały i ateiści zaglædają do katedry...
    Hmm "przechodzili przypadkiem z tragarzami"..

  • gość 2019-05-23 22:09:36

    pieprzycie wszyscy głupoty

  • gość 2019-05-23 22:39:47

    Dziękuję za zdjęcie ulotek wyborczych w Kościele. Chodzę do innej parafii i tam nie ma takich żenujących sytuacji, bo proboszcz jest normalny. Katedra wiadomo czyje siedlisko. Wstyd. Zagłosuję na człowieka z prawicy, ale na człowieka, osobę, która jest dla mnie realistyczna, a nie wystylizowana na rycerza, którzy nawet miecza nie umie trzymać. Pajacuje przed kamerą w rytm disco polo i myśli że u nas zaścianek i ludzie się nie poznają i łykną ten kabaret. Guano i tyle. A poparcie samego prezesa mam nadzieję że zakończy się tak jak poparcie wielkiej przegranej kandydatki Pis. Kaczyński stracił wiarygodność, po wyborach w Łomży. Bardzo się pomylił. Teraz znów nie wyciągnął wniosków i znów wciska nam swojego rycerza. To będzie kolejna pomyłka. Dlaczego ? Spójrzcie z jakimi ludźmi w Łomży trzyma ten rycerz....to te same twarze, które rzucały bezpodstawne oskarżenia i obelgi na naszego prezydenta. Te same twarze, które chciały zniszczyć młodego człowieka ze swojej macierzystej partii. Z Bogiem, niech wygra Łomża i nasza okolica, a nie jakiś spadochroniarz, jak Andersowa....o tej już w ogóle nic nie można powiedzieć.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 23:03:19

    Heh masakra, toc każdy mogl polozyc te ulotki i wyjsc z kosciola. Nie oznacza to, ze jest to za zgoda wlodarza tego kosciola. Równie dobrze ktoś mogl polozyc ulotki np jakiejś restauracji... Paranoja... Rzucic na stolik pod chorem nie jest to problem...

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 23:32:41

    Bo to zła muzyka byla

  • Patryk - niezalogowany 2019-05-24 01:25:18

    Brawo mylomza Wy wszystko wyłapiecie, a wiecie kto na was pisze złe komentarze konkurencja. Narewka i Czwóreczka oczywiście. I Monika lulu. Pluskwy są i będą wykorzystane, bo do filmu Siekielskiego się przyda.

  • gość 2019-05-24 02:35:07

    to jest po prostu prowokacja , bardzo nieczysta gra

  • Mark - niezalogowany 2019-05-24 06:39:13

    PIS rozdając pieniądze liczy na poparcie.
    Tylko czy Polska jest na to gotowa? Niektóre kraje Europy wysoko rozwinięte mogą sobie na to pozwolić ale na pewno nie nasz kraj. Skutki 500+ odczuwają najbardziej ci najmniej zarabiający których jest zdecydowana większość. Nie może być czegoś takiego ze pracujący i nie pracujący żyją na jednym poziomie. Mam nadzieję że PIS upadnie i Wszystko wróci do normy.

  • gość 2019-05-24 08:44:57

    jakiś idiota celowo położył kilka ulotek, a ciemny lud łyka jak pelikan :) i już afera się kręci

  • Gość - niezalogowany 2019-05-24 08:47:04

    Natomiast ja mam nadzieję że PO nigdy nie wroci do wladzy ,że już nigdy nie będą zabierane dzieci biednym pracującym rodzicom,że już nigdy nie wróci bezrobocie i wyjazdy do niemiec na "szparagi".
    Nie pobieram 500 plus lecz cieszy " oko"że ubóstwo dzięki temu programowi prawie całkowicie wyeliminowano,że ludzie nie muszą tyrać u wyzyskiwaczy za minimalną stawkę.
    Do opozycji i jej zwolenników mam jedną kwestię,skoro tak wam żal że zabraknie pieniędzy to niekorzystajcie z tych przywileji ,zrzeknijcie się wszystkiego ...miejcie honor obłudnicy ...
    Żal dupę ściska że wychodzimy z pod niemieckiego buta?

  • Mark - niezalogowany 2019-05-24 08:51:16

    Przymierze belzebubów trwa dopóki łączy ich cel. Gdy nie zostaną wybrani to i przyjaźń się skończy. Kto da się nabrać na ładne słówka i publiczne podawanie rąk?

  • Leon - niezalogowany 2019-05-24 09:47:45

    A czarnuchy brną dalej … tfu

  • gość 2019-05-24 10:17:00

    Kolejne obiecanki cacanki i gruszki na wierzbie. A ja się pytam, gdzie te 3 mln mieszkań po 2,5 tyś za m? Gdzie choćby jeden elektryczny samochód których mało być miliony? Gdzie ta kwota wolna 8 tyś dla wszystkich uczciwie pracujących Polaków? Gdzie ten VAT 22%? Gdzie te gabinety w kazdej szkole? Gdzie normalna podwyzka emerytur a nie jakiś ochłap który nawet w części nie pokrywa wzrostu kosztów utrzymania? Gdzie te przewalutowanie kredytów po kursie zawarcia umowy? Gdzie skrócenie kolejek w służbie zdrowia? Póki co mamy nowe podatki, pięćsetki są za pożyczone defacto jest to promowanie patologii i nieróbstwa, praworzadność zdemolowana więc w konsekwencji dopłaty na rozwój i rolnictwo to pobożne życzenia, 'reforma' emerytalna to głodowe emerytury nizsze o 30% , wojsko w rozsypce, konie zdychają itd itd. Krzywogęby chwali się w mediach że ma nadwyżkę w kasie, a dług publiczny tylko w I kw wzrósł o 27 mld!!!!

  • gość 2019-05-24 13:31:30

    Karski już się wzbogacił.To milioner......Co zrobił dla Łomży i podlaskiego ?Teraz czas ,żeby inny wzbogacił się........

  • Szewa - niezalogowany 2019-05-24 20:25:22

    Coś mało tych ulotek ktoś podłożył zrobił zdjęcie i Aferę kręcą a naiwni się podniecają hehe zerp wyobraźni...

  • łoddajta many - niezalogowany 2019-05-25 09:47:21

    to co łoni nie wezmno łulotkuf to nie dostąpią do dziweic łorleańskich w raju

  • Zenon - niezalogowany 2019-05-25 15:57:04

    Czy to nie prowokacja?

  • gość 2019-05-25 22:04:54

    jebać PO boli że nie wy ?

Dodajesz jako: |