:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Łomża: Zakończenie budowy Otwartych Stref Aktywności [VIDEO i FOTO]

Portal mylomza.pl 24/05/2019 13:29

W piątek o godz. 14:00 rozpoczęła się konferencja prasowa, zorganizowana w związku z zakończeniem budowy Otwartych Stref Aktywności w Łomży, realizowanych ze wsparciem środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Briefing odbył się obok obiektu małej infrastruktury sportowo - rekreacyjnej wybudowanego przy ul. Wojska Polskiego 29 w Łomży.

Szczegóły dostępne w naszym materiale VIDEO.

lomza

Łomża: Zakończenie budowy Otwartych Stref Aktywności [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • gość 2019-05-24 14:37:36

    To chyba żenujące żeby chwalić się taką błahostką.

  • MM - niezalogowany 2019-05-24 15:15:40

    LOVE BRYGIDA KRYNICKA

  • gość 2019-05-24 15:22:07

    wzywam wszystkich rodaków aby w niedzielę zmobilizowali się i poszli na wybory dla dobra naszego kraju , narodu i naszych dzieci. Powiedzmy w końcu dość i odsuńmy od władzy mariaż PiS I PEDOFILI W SUTANNACH

  • gość 2019-05-24 15:33:39

    brawo dla prezydenta,że wspomniał o radnych...reszta posłów zapatrzona w siebie....

  • gość 2019-05-24 15:34:44

    pie... sie

  • gość 2019-05-24 16:32:32

    wzywam wszystkich rodaków aby w niedzielę zmobilizowali się i poszli na wybory dla dobra naszego kraju , narodu i naszych dzieci. Powiedzmy w końcu dość i odsuńmy od władzy mariaż PiS I PEDOFILI W SUTANNACH

  • Member - niezalogowany 2019-05-24 16:56:17

    Jakiez to dziwne zaiste, ze stoi obok Mariuszka czlowiek z Bialegostoka, ktory w pewnym momencie odwrocil sie od niego w sposob brzydki, a tu o jaki dobrodziej, ze hej.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-24 16:57:39

    Masakra

  • gospodarz - niezalogowany 2019-05-24 17:09:05

    Nie chodziłem na wybory ale teraz pójdę. Nie chcę ale muszę bo się pis rozpanoszyl i męczy narody.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-24 17:09:14

    Ty co wzywasz rodaków,schowaj się do stodoły...

  • Gość - niezalogowany 2019-05-24 17:15:28

    Beatka kocham Cię..

  • Gregor - niezalogowany 2019-05-24 17:33:59

    Świetna laska z Biernatki moja koleżanka

  • wkurwiony - niezalogowany 2019-05-24 18:26:31

    Nie ma na kogo głosować! - mętne programy i obietnice nie do spełnienia. Niech ich wszystkich szlag! Idę na piwo.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-24 18:38:29

    Jakoś często wystepują.Strach o dobre koryto?Cyrk to dopiero bendzie na jesieni!Wstyd

  • gość 2019-05-24 19:19:18

    co to za żenada ? xDDD ogarnijcie plaże miejską teraz tam syf i sterta gruzu jedyne co wasze szambiarki tam myją się

  • gość 2019-05-24 20:22:26

    forever P i S

  • Gość - niezalogowany 2019-05-24 20:37:09

    Wrescie pisowcòw pogonimy.Irudej loki opadno!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-24 21:55:18

    OMG, CZY JA DOBRZE WIDZĘ, PRZEWODNICZĄCY RADY W DZINSIAKACH? MAŁO REPREZENTATYWNY CZŁEK, NIE TO CO GRZYMAŁA, ZAWSZE W MUSZCE ELEGANCIK

  • Pycha kroczy przed upadkiem - niezalogowany 2019-05-24 22:11:12

    Lans, lans, lans, lans, lans, lans, lans.......

  • Gość - niezalogowany 2019-05-24 22:12:34

    Od Beni wara chyba, że Seredyński wam się bardziej podoba u was to norma

  • gość 2019-05-24 22:19:58

    Benia to awangarda intlelektu inaczej którym napawa sie wsiowy elektorat i kościelni pałkarze.

  • Lilia - niezalogowany 2019-05-24 23:42:11

    Książe uroczym głosem przemówił, mimo okrzyków rozszalałych dzieciaków, powagę zachował.

  • gość 2019-05-25 08:50:43

    matko jedyna co za tatałajstwo

  • Gość - niezalogowany 2019-05-25 09:56:29

    Szanowny Panie Prezydencie
    Proszę mi wytłumaczyć jedną rzecz. PiS wyr***ał Pana jak tylko się dało. Dlaczego jest Pan wciąż wierny tej nędznej partii? Nie kandydował pan z tegoż ramienia "praworządności", dlatego zyskal Pan tyle głosów od mieszkańców naszego miasta. I co teraz?

  • Gość - niezalogowany 2019-05-25 14:00:13

    PiS to najlepsza partia a pedofile są w każdym środowisku .Jeden Ks odmienił życie całej mojej rodziny

  • Gość - niezalogowany 2019-05-25 14:00:50

    PiS to najlepsza partia a pedofile są w każdym środowisku .Jeden Ks odmienił życie całej mojej rodziny

  • Gość - niezalogowany 2019-05-26 22:22:42

    Należało zaprosić gości na otwarcie strefy aktywności nieopodal na ul. Dmowskiego znacznie odbiegającą ilością zamontowano sprzętu jak i jego jakością w szczególnym mikrokilimacie oparów starego moczu i nie tylko pod osłoną blaszanych garaży, z kapslami od butelek po piwie zamiast pionków na blacie wymarzonego stołu do gry w warcaby czy szachy, przy którym nawet trudno usiąść, w towarzystwie rozpijajacych kolejną butelkę .
    Zapraszamy gości do miłego spędzenia czasu z dziećmi na ulicę Dmowskiego tylko nie za późno bo nie ma oświetlenia i nie jest miło.

  • gość 2019-05-27 15:18:08

    Dziękujcie za Panią Krynicką, szkoda ze u nas nie ma nikogo takiego, kto tak by walczył o swój rejon.

Dodajesz jako: |