:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Łomża: Złamał mu nos "bez większej przyczyny"

Komunikaty policji , Łomża Złamał większej przyczyny - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 08/11/2019 11:16

27-letni mieszkaniec naszego miasta miał bez powodu podejść do 20-letniego łomżanina i dwukrotnie uderzyć go pięścią w twarz, co skończyło się złamaniem nosa. Podejrzany został już zatrzymany. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

- Jak ustalili pracujący nad sprawą mundurowi do zdarzenia doszło w jednym z lokali usługowych w Łomży w nocy z 31 października na 1 listopada tego roku. Wówczas prawdopodobnie 27 - latek, bez większej przyczyny, podszedł do poszkodowanego i dwukrotnie uderzył mężczyznę pięścią w twarz powodując złamanie nosa - przekazuje policja. 

Podejrzany o uszkodzenie ciała 27-latek został wczoraj zatrzymany przez łomżyńskich kryminalnych i usłyszał już zarzut. Jego dalszym losem zajmie się sąd. 

fot. KMP Łomża

 

lomza

Łomża: Złamał mu nos "bez większej przyczyny" komentarze opinie

  • gość 2019-11-08 11:34:13

    rewolucja też była bez większej przyczyny no jak te komuch tak mogli podłe lewactwo tyle inteligencji zatłukli kwiat narodu polskiego ... narod owca - правда - bez (większej) przyczyny taka wola przewodniej siły narodu którego "członki" mają oczy w ... "głowie kościoła" inteligentnej jak biblijna żmija

  • gość 2019-11-08 11:52:38

    zapewne poszło o różnice w widzeniu poznania dobra i zła

  • Halo - niezalogowany 2019-11-08 11:58:21

    Czy ktoś wie coś na temat NAPADU Z NOŻEM na przedsiębiorcę z Łomży przez ROBERT P. ? teGo co Terroryzował Czarnocin .

  • Uwaga - niezalogowany 2019-11-08 12:01:00

    Nożownik nadal na Wolności

  • john - niezalogowany 2019-11-08 13:18:13

    powinni spałować chwasta od tak ,,bez większej przyczyny,,

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 13:29:32

    Bydle- zamknąć bandziora!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 14:57:54

    a 20letni Pan na pewno był trzeźwy w sobotę w nocy. I dostał na 100% za darmo.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 15:34:26

    Łomzyński debil!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 18:02:40

    Ty jesteś debil zapewne z Kolna.

  • Gośćaaa - niezalogowany 2019-11-08 18:47:42

    Od kolna won

  • gość 2019-11-08 20:48:29

    Bo co? Kolno to skurwiała wieś pełna brudasów

  • Gośćaaa - niezalogowany 2019-11-08 21:07:36

    A Łomża to cykory

  • Gośćaaa - niezalogowany 2019-11-08 21:12:09

    konsekrowane

  • Nejman - niezalogowany 2019-11-09 08:35:25

    Widocznie 1 miał powody i 2 dostał w mazak ot filozofia lomzynska :D

  • Gość - niezalogowany 2019-11-09 08:39:24

    W tych jebnietych czasach za free można kopa 2 pierd* dostać... niestety

  • gość 2019-11-09 08:51:01

    Kibol ŁKSu. Chodzą gromadami te narodowe ścierwa i myślą, że kozaki. W końcu ktoś zgłosił sprawę.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-09 11:11:43

    Ścierwem możesz nazywać swoją rodzinę. Nie pomawiaj milicyjny prowokatorze

  • Gość - niezalogowany 2019-11-10 02:15:05

    To pewnie te fryzjerstwo że Śniadeckiego

  • Bambo - niezalogowany 2019-11-10 18:57:17

    Typ pewnie miał problem to dostał w pędzel. Na ch*j drążyć temat?

  • gość 2019-11-11 11:38:16

    Jezus drążył temat to dostał ...
    czy można porównać złamanego nosa do złamanego życia (cywilizacji życia) na ziemi tej ziemi może ks. kapelan "bazy ratunkowej" z "remizy swojej" z "krzyża swojego" "drzewa życia" wyda tchnienie ducha i ten duch się uniesie ... mówiąc coś więcej o życiu na ziemi tej ziemi niż tylko kręcić się w kółko z nadzieją "bogu na chwałę ludziom na ratunek" tego co (bardziej) ludzkie nie (bardziej) boskie ???
    może ks. koordynator \'troszczących się o życie" podrąży temat czy Kościół nie posunął się o jeden kościół za daleko ... a morze i o więcej ...

  • gość 2019-11-12 00:38:01

    A jak w maju inny mieszkaniec Łomży wtargnął na posesje mieszkańca Czarnocina połamał człowiekowi nos, to policjanci, prokuratorzy i sąd się nie zastanawiali, nie zamknęli bandyty tam gdzie jego miejsce. A teraz ten sam sprawca podobno ganiał z nożem łomżyńskiego przedsiębiorcę. To niech policjanci, prokuratorzy i sędziowie się wreszcie nad sobą zastanowią, bo ich pobłażanie i"życzliwość" okazywana sprawcy któregoś pięknego dnia zaowocuje tragedią. A winą za nią będzie trzeba obarczyć, także ich. A może przede wszystkim ich. Czy stróże prawa czują ten ciężar ? Czy wszyscy są równi wobec prawa przez nich niby pilnowanego ?

Dodajesz jako: |