:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Łomżanie wybrali swojego prezydenta [VIDEO i FOTO]

Prezydent Łomży, Łomżanie wybrali swojego prezydenta [VIDEO FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
04/11/2018 20:02

Właśnie zakończyła się druga tura wyborów. Głosowanie, choć z niską frekwencją - wyłoniło włodarza naszego miasta, który swoją funkcję będzie pełnił przez najbliższe pięć lat. Dziś obojgu kandydatom: Agnieszce Muzyk i obecnemu prezydentowi Mariuszowi Chrzanowskiemu towarzyszyliśmy przy urnach wyborczych.

Pierwsza głosowała Agnieszka Muzyk. Tuż przed południem pojawiła się z mężem i córką w siedzibie komisji obwodowej nr 31 w biurowcu spółdzielni Perspektywa.

- Wybory samorządowe są punktem wyjścia do dobrych rządów na kolejne pięć lat w naszym mieście – mówiła tuż przed głosowaniem Agnieszka Muzyk. - Wybory samorządowe są niezwykle istotne, dlatego że budują jakość naszych małych ojczyzn – dodała kandydatka.

Przed godziną 15, w przedszkolu nr 14 przy ul. Kołłątaja głosował obecny włodarz miasta Mariusz Chrzanowski.

- Głosujemy rodzinnie, wspólnie z żoną i dziećmi. Dzisiaj widziałem bardzo dużo rodzin, które wspólnie, po spacerze, po kościele, przychodziły do lokali wyborczych i wspólnie głosowały – tłumaczy Chrzanowski.

Nasi rozmówcy zgodnie przyznali, że dzisiejsza frekwencja może być niższa od tej sprzed dwóch tygodni.

Wkrótce na naszym portalu opublikujemy pierwsze nieoficjalne wyniki wyborów.

Łomżanie wybrali swojego prezydenta [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • Speed - niezalogowany 2018-11-04 23:55:26

    Jak dla mnie pani Muzyk wygrala!!Gratulacje za Pani cierpliwosc i poswiecone zdrowie...W tej ciezkiej i nie rownej walce...

  • Lucus - niezalogowany 2018-11-04 21:32:43

    To co otwieramy szampana Chrzanowski naszym Prezydentem. Muzyk chusteczki i szloch.

  • Speed - niezalogowany 2018-11-04 21:18:49

    Zenada

  • LechAntoniWzywaDoBroni - niezalogowany 2018-11-04 21:11:58

    Prezesie, melduję wykonanie zadania

  • Lucus - niezalogowany 2018-11-04 21:01:15

    Chrzanowski ma się rozumieć

  • ico144 - niezalogowany 2018-11-04 20:52:09

    Lucus a kto ma być.. W końcu Chrzanowski 4 lata temu wygrał a nowych wyników jeszcze nie ma?

  • enej - niezalogowany 2018-11-04 20:49:47

    hahah ale wysyp fałszywych informacji w sumie co za różnica czy ona czy ona?

  • Lucus - niezalogowany 2018-11-04 20:45:39

    No to w końcu Chrzanowski jest prezydentem Łomży?

  • Słowianka - niezalogowany 2018-11-04 20:43:57

    trzeba wcześnie chodzić spać aby rano do roboty wstać i zarabiać na pensje dla PASOŻYTNICZEJ WŁADZY jak NIEWOLNICY TYRAMY na PASOŻYTÓW w PRZEPEŁNIONYCH urzędach

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-11-04 20:42:49

    podatnik Chrzanowski też będzie odkredytowywał miasto - przecież mówił !!!!

  • Marcin Robak - niezalogowany 2018-11-04 20:42:03

    Była ciepła jesień choć trochę padało.......

  • podatnik - niezalogowany 2018-11-04 20:40:26

    no to tera będzie " państwo jeszcze bardziej teoretczne " czy za 5 lat będzie ogłoszone BANKRUCTWO Łomży i zarząd Komisaryczny ?

  • Alrygotenchaim - niezalogowany 2018-11-04 20:33:39

    71,2%Chrzanowski ,28,8% Muzyk,brawo Chrzanowski!

  • ... - niezalogowany 2018-11-04 20:30:36

    @ Oko zachęcasz do insurekcji ;/ tych co się od wyborów wymigali ?

  • ico144 - niezalogowany 2018-11-04 20:28:19

    Chrzanowski 49,9 Muzyk 50,1 na ten moment

  • Oko - niezalogowany 2018-11-04 20:27:34

    Frekwencja słaba, bo ludzie dość już mają tych zagrywek poniżej pasa. Wybory minęły , no to do roboty nygusy!

  • ilosc - niezalogowany 2018-11-04 20:26:35

    Chrzanowski 73 % wow !!!!!! na teraz

  • Rozbawiony - niezalogowany 2018-11-04 20:26:01

    Nie złożyła się bo nie podałem nieważnych.

  • Ona12e - niezalogowany 2018-11-04 20:25:20

    Adam15 a skad masz wogole info. W komisji jestes?

  • Rozbawiony - niezalogowany 2018-11-04 20:24:04

    Mój wynik jest prawdziwy bo na pasku TVN był.

  • Adam15 - niezalogowany 2018-11-04 20:23:15

    Rozbawiony coś Ci się suma nie złożyła

  • Adam15 - niezalogowany 2018-11-04 20:21:52

    Z kilku komisji średnia

  • papa - niezalogowany 2018-11-04 20:21:09

    O szczujnia z TVN24 jest

  • Alpaja - niezalogowany 2018-11-04 20:20:23

    Chrzanowski wygrał brawo.

  • Rozbawiony - niezalogowany 2018-11-04 20:19:51

    Info na teraz Muzyk 27,01 Chrzanowski 69, 28

  • Ona12e - niezalogowany 2018-11-04 20:18:20

    Adam 15 skąd takie info?

  • Adam15 - niezalogowany 2018-11-04 20:15:41

    Muzyk 50,2 Chrzanowski 49,8 czyli jednak zmiana?

  • enej - niezalogowany 2018-11-04 20:14:47

    kogo to obchodzi i tak wiadomo ,ze miasto znalazło się w czarnej dziurze bez wyjścia.

  • Zawady city - niezalogowany 2018-11-04 20:14:19

    Chyba chrzanowski w perspektywie a muzyk kołontaja

  • Chlopcy radarowcy peł...o - niezalogowany 2018-11-04 20:10:54

    Grajek do Śniadowa

  • Kamil Sawicki - niezalogowany 2018-11-04 20:06:40

    A na Kopernika chyba nie było plomb. Ale mogę się mylić. Pozdrawiam nowego, starego prezydenta.

  • Szybki23 - niezalogowany 2018-11-04 20:06:15

    Ale to nie wasza kamera tylko inna wiec o co chodzi?

Dodajesz jako: |