:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Łomżyniacy na ŁoKeRach

Rowery, Łomżyniacy ŁoKeRach - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 17/08/2018 05:49

Łomżyńska Komunikacja Rowerowa nadal cieszy się niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców Łomży. Od końca kwietnia do wczoraj rowery były wypożyczane prawie 16800 razy, zaś w samym systemie zarejestrowanych jest już ponad 2100 użytkowników. Spośród 13 stacji znajdujących się na terenie miasta, najpopularniejsze są te zlokalizowane przy Galerii Łomża (2600 wypożyczeń) oraz Orliku przy ul. Katyńskiej (2100 wypożyczeń). System ŁoKeR w formie testowej będzie funkcjonował do końca października br.

Co należy zrobić, aby skorzystać z roweru?

Wypełnić formularz rejestracyjny w zakładce REJESTRACJA na stronie internetowej www.polskirowermiejski.pl Sprawdzić pocztę i kliknąć w link aktywacyjny otrzymany w mailu Doładować swoje konto w systemie kwotą co najmniej 19 zł (opłata inicjalna)  Pobrać aplikację Filfri – Polski Rower z Google Play lub App Store Udać się do najbliższej stacji ŁoKeRa

Ile kosztuje wypożyczenie roweru?
Jednorazowa, bezzwrotna opłata inicjalna – 19 zł
Od 0 do 15 minuty – 0 zł
Od 15 do 60 minuty – 1 zł
Od 61 do 120 minuty – 2 zł
Od 121 do 180 minuty – 3 zł
Każda następna godzina – 4 zł
Opłaty za poszczególne przedziały czasowe są sumowane.

Jak wypożyczyć rower?
Można to zrobić dwiema metodami – przy użyciu klawiatury w stacji lub aplikacji mobilnej, po wcześniejszym zarejestrowaniu się na stronie www.polskirowermiejski.pl lub w aplikacji mobilnej


Wypożyczenie przy użyciu klawiatury w stacji:

podejdź do terminala (ekran jest domyślnie wyłączany aby oszczędzać energię) dotknij zielonego przycisku ENTER na klawiaturze aby włączyć ekran wybierz język i kliknij ENTER wprowadź numer telefonu w z prefiksem 48 xxx xxx xxx (prefiks 48 przed numerem jest bardzo ważny. Jeśli go nie wpiszesz system nie rozpozna Twojego numeru) wprowadź PIN wprowadź numer wybranego roweru – tylko 4 cyfry – bez prefiksu 02 usłyszysz komunikat głosowy, a na ekranie pojawi się numer slotu i kod do zapięcia szyfrowego którego możesz użyć w przypadku przepełnienia stacji pobierz wybrany rower ze stojaka popychając go lekko do przodu, a następnie pociągnij do tyłu. Elektrozamek powinien zwolnić rower


Przy użyciu aplikacji mobilnej:

pobierz aplikację Filfri – Polski Rower z Google Play lub App Store przy logowaniu podaj swój numer telefonu z prefiksem 48 xxx xxx xxx oraz PIN wybierz zakładkę WYPOŻYCZ ROWER wybierz stację przy której aktualnie się znajdujesz wybierz numer roweru poczekaj kilka sekund na komunikację serwera ze stacją na ekranie pojawi się informacja z którego stojaka możesz pobrać rower oraz usłyszysz komunikat głosowy pobierz wybrany rower ze stojaka popychając go lekko do przodu, a następnie pociągnij do tyłu

Szczegółowe informacje oraz rozmieszczenie stacji dostępne są na stronie internetowej www.polskirowermiejski.pl.

lomza

Łomżyniacy na ŁoKeRach komentarze opinie

  • Maniekk34 - niezalogowany 2018-08-17 16:26:02

    @Diego
    Idź najedz się bananów. sam siedzisz i snujesz te pierdoły co kilka minut pod różnymi nickami i uważasz, że cie się udaje? Otóż wyobraź sobie, że nie. Ludzie mają swój rozum. Zagłosują na kogo chcą...A co do "laluni"...to ktoś z twojej rodziny czy o własnej grabie piszesz?

  • KierowcaBombowca2 - niezalogowany 2018-08-17 14:50:50

    Łomżing co ty chrzanisz?

    Te stacje są pełne rowerów ,nikt tym nie jeżdzi,moda minęła.
    Każdy ma rower w domu..

  • NIe dla Muzyki - niezalogowany 2018-08-17 07:27:53

    Tak dla Chrzana ...tadeusz zając się ludzmi a nie polityka

  • diego - niezalogowany 2018-08-17 07:20:09

    Ludzie co za debil pisze te polityczne wpisy. Jakbyś nie zauważył artykuł dotyczy łokerów. Także zabieraj tyłek w troki i nie promuj tej swojej laluni.

  • południe - niezalogowany 2018-08-17 07:07:02

    Jeszcze by się jakaś stacja przydała. Ale pomysł spoko

  • DELL - niezalogowany 2018-08-17 06:58:53

    jakiś peowiec, czy tam muzykowiec musiał dać ten sam komentarz kilka razy..

  • jony bravo - niezalogowany 2018-08-17 06:52:32

    trollu wypad! Kto ci kazał to napisać?

  • ESEMES MASTER - niezalogowany 2018-08-17 06:48:57

    Chrzanowski jest nagorszym prezydentem jakiego miała łomża, kto rozsądny zatrudnia kumpla ESEMESEM ????

    NIE DLA CHRZANA!

  • ESEMES MASTER - niezalogowany 2018-08-17 06:48:56

    Chrzanowski jest nagorszym prezydentem jakiego miała łomża, kto rozsądny zatrudnia kumpla ESEMESEM ????

    NIE DLA CHRZANA!

  • ESEMES MASTER - niezalogowany 2018-08-17 06:48:56

    Chrzanowski jest nagorszym prezydentem jakiego miała łomża, kto rozsądny zatrudnia kumpla ESEMESEM ????

    NIE DLA CHRZANA!

  • ESEMES MASTER - niezalogowany 2018-08-17 06:48:56

    Chrzanowski jest nagorszym prezydentem jakiego miała łomża, kto rozsądny zatrudnia kumpla ESEMESEM ????

    NIE DLA CHRZANA!

  • stokrotka - niezalogowany 2018-08-17 06:45:23

    Łomżyniacy po prostu lubią zdrowy tryb życia.

  • kfk - niezalogowany 2018-08-17 06:41:52

    Rowery powinny być elektryczne,wtedy można by było się tym chwalić i więcej ludzi starszych mogło by z nich korzystać,a tak to żadna inowacja.

  • real - niezalogowany 2018-08-17 06:39:47

    Pomysł był bardzo dobry, ale ja nadal twierdzę, że nad panelami powinny być zamontowane ekrany, aby poprawić widoczność. A czy to był pomysł Chrzanowskiego? Mam wątpliwości, ale rozumiem, że maszyna przedwyborcza musi się kręcić.

  • łomżing - niezalogowany 2018-08-17 06:36:50

    Czasami jest tak, że nie ma żadnego roweru przy danej stacji. To świadczy o tym, że był to strzał w dziesiątkę.

  • jony bravo - niezalogowany 2018-08-17 06:29:16

    Łokerki fajna sprawa

  • swoj - niezalogowany 2018-08-17 06:27:55

    Nie przepadam za naszym włodarzem ale pomysł chyba trafił do ludzi... Ale jedna rzecz... Niech beda i rowery dla męskiej części łomzyniaków. Facet na takiej damce nie wyglada za dobrze...

  • Maciej Z. - niezalogowany 2018-08-17 06:20:36

    Panie Prezydencie test się powiódł. W przyszłym roku może będzie więcej stacji.

  • Emilia S. - niezalogowany 2018-08-17 06:12:53

    Wczoraj wieczorem widziałam jak cała rodzina jechała na łokerach. Ludzie jak widać chętnie korzystają

  • Emilia S. - niezalogowany 2018-08-17 06:12:24

    Wczoraj wieczorem widziałem jak cała rodzina jechała na łokerach. Ludzie jak widać chętnie korzystają

  • stoper - niezalogowany 2018-08-17 06:10:54

    Chrzanowski miał dobry pomysł z tym rowerem miejskim.. Trafił idealnie z tym pomysłem.

  • Arturo - niezalogowany 2018-08-17 06:08:51

    Super sprawa. Nie trzeba mieć własnego roweru żeby jeździć. W bloku to problem z trzymaniem roweru

  • speech - niezalogowany 2018-08-17 06:08:26

    Sam czasem wypożyczam, więc warto

  • Brick - niezalogowany 2018-08-17 06:06:56

    Jak widać łokery się sprawdziły. Dobry pomysł :)

Dodajesz jako: |