:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Łomżynianka w kolejnych odważnych scenach. Jej nowy teledysk już budzi kontrowersje [VIDEO]

Sztuka, Łomżynianka kolejnych odważnych scenach teledysk budzi kontrowersje [VIDEO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 04/05/2018 09:53

O Alicji Kolasińskiej, uczestniczce zeszłorocznej edycji Miss Ziemi Łomżyńskiej, pisaliśmy przy okazji jej odważnego teledysku do piosenki „To nie ja (beemwunia)”. Występująca jako Nicki młoda łomżanka powraca, tym razem w równie prowokującym wydaniu. W nagraniu pojawia się w przebraniu zakonnicy! Oficjalny klip do piosenki „Smakuj mnie” jest od dziś dostępny dla fanów.

„Smakuj mnie” to kolejna propozycja Nicki, która próbuje podbić rynek disco polo. Tym razem wokalistka znów stawia na kontrowersje. Całość kipi seksualnością, a Nicki w dwuznacznej scenerii tańczy w otoczeniu dwóch mężczyzn.

Kolasińska styczność z muzyką miała od dziecka. Występowała w licznych (ambitnych) konkursach organizowanych dla młodzieży. W dorosłym życiu wybrała jednak inną drogę. Dała się poznać jako piękna kobieta podczas wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej, a zawodowo zaczęła realizować się w nurcie disco polo.

Kolejna produkcja dostępna jest w sieci od kilku godzin, a już budzi kontrowersje. Liczba wyświetleń szybko rośnie, nie milkną komentarze. Jedni chwalą swoją idolkę za odwagę, drudzy krytykują za wyuzdanie i przekroczenie granic (chociażby pojawiające się w nagraniu przebranie zakonnicy).

Tekst nie należy do literackich i kompozycyjnych perełek, ale nie o to chodzi w tej stylistyce. Ma być prosto i chwytliwie. Pytanie tylko, jak daleko sięgają te granice chwytliwości. Nicki zachęca płeć męską „smakuj mnie do woli, smakuj tak, jak chcesz”. Czy ten dynamiczny tekst w połączeniu z ostrym wizerunkiem będzie jej przepisem na sukces? Jak uważacie?

lomza

Łomżynianka w kolejnych odważnych scenach. Jej nowy teledysk już budzi kontrowersje [VIDEO] komentarze opinie

  • jarusiek - niezalogowany 2018-05-06 21:17:31

    A dajcie spokój nie ma o kogo spinki robić. Dla mnie jej śpiew nie jest nawet godny muzy disco-polo. Wycieruch i tyle. Tylko zaraz obrońcy pana z wąsem zaczną pisać co to nie ona, że zazdroszczę. czego?pytam czego? A Filharmonia -szacunek. Ale nawet przy Filharmonii nie stała. Niech se robi ta gwiazdeczka co chce, ale mimo niechęci do muzy disco polo juz wolę Wisza czy Majkela . I tak swoją drogą gardzę PIS. Wyłączyłem po 20 sekundach. Uszy krwawią. Ciekawe czy pani Zapędowska tak na serio miała taką uczennicę...Doda przy niej to klasa

  • h_c_w_d - niezalogowany 2018-05-06 18:20:25

    wieś w roli adwokata:) Umiecie odróżnić zazdrość od tego że niektórzy jeszcze myślą i w porę wyrażają dezaprobatę dla promocji ukrytej prostytucji którą to "dzieło" jest? Zazdrościć to ja mogę Filharmonii Kameralnej która 3 maja dała przepiękny koncert w ratuszu. Był ktoś z tych discopolowych obrońców tam? Wiecie co to jest w ogóle muzyka? Nie macie pojęcia bo znacie tylko pługi i wypasanie świń. A to że w necie całe dno ma prawo się udzielać to niestety mieliście prawo zaistnieć.

  • enej - niezalogowany 2018-05-06 13:38:11

    Bo taka niestety chce być Polska PiS-u – hejt, brak szacunku dla tego, ze każdy ma prawo być sobą. Takim sobą, jakim pragnie być. Brak szacunku dla wolności, po prostu i "inności", szacunku dla drugiego człowieka – czy jest to niepełnosprawny, kobieta czy ktoś wolny.

  • Anił w czyste postaci. - niezalogowany 2018-05-06 11:27:53

    Myślę że Ci wszyscy zazdrośnicy należą do kółka różańcowego radia z ryjem.Pozdrawiam nieudaczników.

  • Anił w czyste postaci. - niezalogowany 2018-05-06 11:27:46

    Myślę że Ci wszyscy zazdrośnicy należą do kółka różańcowego radia z ryjem.Pozdrawiam nieudaczników.

  • enej - niezalogowany 2018-05-06 10:42:13

    ot po prostu zazdroszczą. Zakompleksieni, zacofani , egzystujący na 500+ . W biskupa wpatrzeni jak w obraz . Jak mogą inaczej to postrzegać? Chcieliby ale nigdy nie przeskoczą samych siebie więc pluja jadem topiąc smutki w Bóg Honor Ojczyzna

  • Wtf - niezalogowany 2018-05-06 06:03:33

    Czy tylko ja zauważyłem tu plagiat ??? W tekscie i ta sama.muztka ciemni juz zgasł y wszyatkie swiatla ta sama melodia te same slowa z piosenki Peji

  • Ha ha - niezalogowany 2018-05-05 21:18:13

    Próbuje zostać zauważona, żeby dopchać się na lot do Dubaju!
    Eeeeeee he he
    Szmaciarstwo, co ani z kulturą, ani sztuką nie ma nic wspólnego, o przepraszam jest sztuką wśród tych wszystkich przerobionych.

  • Olenka - niezalogowany 2018-05-05 21:08:03

    Skoro na sępa tak wykorzystywała to taka podpowiedź wypiszcie rachunki może odda, bogatego, starego lowelasa ma. Mnie na hajs kiedyś zrobiła, ale moja głupota i naiwność.Podejrzewam, że te zabiegi też nie z jej piniędzy. Umie się dziewa zakręcić to niech se dupą kręci. jej sprawa. powodzenia życzę. Ale jak ktoś głupim się urodzi, to...

  • Hanna B. - niezalogowany 2018-05-05 20:42:35

    Szkoda cokolwiek pisać, komentować. Żal dla Łomżan, wstyd i hańba.Niech dalej spełnia swoje marzenia. Tylko niech nie śpiewa. Chyba, że w Dubaju karierę zrobi. Figura ładna, mimo tego, że zrobiona na open full. Ale disco polo to nie portal erotyczny. Na miss wywijała tyłeczkiem, ale elokwencja dużo do życzenia pozostaje. I ten infantylizm...

  • enej - niezalogowany 2018-05-05 20:14:48

    krystiano a co żal ci trochę kasy na fajną dziewczynę wydać? Dziad zwyczajny z ciebie.

  • krsytiano - niezalogowany 2018-05-05 19:56:24

    Oj straciłem do ciebie szacunek, koleżanko. Kiedyś fajna, normalna dziewczyna. Teraz pusty silikon. I nie wiem czego tu ludzie mają zazdrościć, posmiewiska? I czemu gadasz we wszystkich wywiadach, że ty taka na sportowo. Całe życie melanż, piwko, papierosek. Księżniczka bez grosza w portfelu. zawsze na czyjeś konto, na sępa

  • Roza - niezalogowany 2018-05-05 17:19:40

    Posłuchajcie ..dziewczyna spełnia swoje marzenia wedle swoich choc kontrowersyjnych fantazji ..ma pomysły które stara się realizować ,a nie stoi w miejscu i popieram to ..Nie musicie patrzec oglądać i rzucac błotem ..B to tak inteligentnym lomzaninom nie wypada .

  • Wojtaz - niezalogowany 2018-05-05 16:52:38

    A tata dumny z córki, chodzi z browarkiem po osiedlu i się jeszcze chwali gwiazdeczką. ja rozumiem kariera ale przez dupę??

  • Mimi - niezalogowany 2018-05-05 16:14:15

    Piosenka jak piosenka morze być, tylko wokalistka niech zadba o pryszcze pod mejkapem bo widać i troszkę skromniej bo pokazanie dupy to nie wszystko.

  • Jasko_sraśko - niezalogowany 2018-05-05 16:04:59

    Jeżeli ona robi to co najbardziej umie, jak to ujął jasko, to naprawdę nie ma co jej zazdrościć. A tandete krytykować można, i to na pewno nie z powodu zazdrości. ..

  • Xxxxxxxxx - niezalogowany 2018-05-05 14:11:12

    Jak to odzobaczy ? Żenada

  • jasko - niezalogowany 2018-05-05 11:44:22

    A ja uważam,że żal dupę wam ściska że dziewczyna sie wybiła z tej pipidówy.Podejrzewam że sporo z was jej zazdrości,ale co że k....i jak sie zachowuje.Jak tak zazdrościcie to wy zróbcie coś co lubicie robic najbardziej i najlepiej to umiecie....i pokazcie to swiatu ale co wy tylko potraficie oczerniac trzymam kciuki w dalszym rozwoju pozdrawiam serdecznie

  • example@example - niezalogowany 2018-05-05 11:11:08

    Nie hejtuję, ale uszy mi krwawią. Przecież jest tyle fajnych gatunków elektronicznych i tanecznych, gdzie mogłaby swój wulgarno-uwodzicielski image świetnie wkomponować i grałoby nieźle. Lepszy tekst i lepsza muzyka, bo głos dziewczyna ma fajny, zwłaszcza, że teledysk jest profesjonalnie wykonany i życzę powodzenia w karierze!

  • prince said and friends - niezalogowany 2018-05-05 09:47:07

    Przyjezdaj do nas do Monte Carlo w lipcu my ci dac duzo euro. Poznas nas najwiekszy jacht

  • żandarm - niezalogowany 2018-05-05 02:51:50

    Tekst do kitu w koło się powtarza, następnym razem warto by było się bardziej postarać i normalny teledysk skręcić.

  • enej - niezalogowany 2018-05-04 22:05:11

    ot po prostu zazdroszczą. zakompleksieni, zacofani , egzystujący na 500+ , w biskupa wpatrzeni jak mogą inaczej to postrzegać? Chcieliby ale nigdy nie przeskoczą samych siebie więc pluja jadem topiąc smutki w Bóg Honor Ojczyzna.

  • Romek - niezalogowany 2018-05-04 21:21:11

    Ale wy jesteście zjebani w tej łomży ja pierdole co wy piszecie zawistne Pedały i szmaty żal dupe ściska gnidy .

  • PanEgzekutor - niezalogowany 2018-05-04 20:19:44

    ostatnio podobno 2 burdele w Łomży zamknęli, to pewnie tak dla równowagi wyszło by klienci nie płakali. Ludzie nie ma co hejtować zgłaszajmy takie krypto prostytutki do odpowiednich organizacji. To coś nie może być dostępne w sieci gdzie mogą natrafić na to dzieci. Jest to trochę walka jak z hydrą ale jeśli wiadomo gdzie uderzyć da się to zgasić w zarodku.

  • Fan rocka - niezalogowany 2018-05-04 18:47:14

    Spoko, jest cel i jest realizowany

  • Łomżyniank - niezalogowany 2018-05-04 18:41:35

    Dziewczyno....głosu niwe masz żadnego, wiec zostaw ten biznes, a przy okazji i zakonne stroje. Może Twoimi kształtami zainteresujesz kogoś w Dubaju....tam śpiewać nie musisz, a skoro tak Ci się podoba strój zakonny, to tam z przyjemnością ubiorą Cię w labaję. Życzę sukcesów.

  • poldek - niezalogowany 2018-05-04 17:57:47

    Wygląda jakby ją osa w usta użądliła...

  • benne - niezalogowany 2018-05-04 17:16:42

    usta nie podobają mi się wyjątkowo

  • Łomżynianka - niezalogowany 2018-05-04 17:16:11

    Skąd w Was tyle jadu zazdrośnicy !!!Przykro czytac !Dziewczyna jest ładna ,zgrabna i głos ma też ,ma dziewczyna talent ,zazdrośnicy i jeszcze to jacy paskudni !Teledysk super ,brawo !!!!

  • Swój - niezalogowany 2018-05-04 16:45:55

    Sali 100% racji ;)

  • aaaa - niezalogowany 2018-05-04 16:13:39

    Ani to do tańca ani do różańca

  • aaaa - niezalogowany 2018-05-04 16:11:55

    Tragedyja

  • beka - niezalogowany 2018-05-04 16:08:20

    Gasnąca żarówka drewnianego wychodka

  • niemogęsięnadziwić - niezalogowany 2018-05-04 15:15:26

    Jak ktoś tego słucha...nie śpiewa...po co to komentować....

  • Tdk - niezalogowany 2018-05-04 14:36:47

    Delikatnie po tych cyckach bo się silikon rozleje✌. Pamiętam niedawno z przodu były plecy a teraz po przeprowadzce do WWA dojce jakie wyjechały

  • enej - niezalogowany 2018-05-04 13:48:55

    wam to bardziej pasuje zdrowaśki wyśpiewywać pod balkonem Paetza

  • A co Cię to - niezalogowany 2018-05-04 13:47:38

    Hahahahha no nie mogę

  • Sali - niezalogowany 2018-05-04 13:45:43

    Jak się śpiewać nie umie to trzeba dupo nadrabiać. Przykre to ale prawdziwe

  • P2 - niezalogowany 2018-05-04 11:31:24

    satanizm w czystej postaci!

  • ~~ - niezalogowany 2018-05-04 11:15:46

    Generalnie nie krytykuję, ale to już przegięcie! Dziewczyno, ogarnij się!!!

  • Asia7775 - niezalogowany 2018-05-04 10:48:08

    Któremu z redaktorów obrabia, że ją tu promują? wszystkie odpady z Łomży mają zamiar promować? wulgarne paskudztwo, ot całą "artystka".. kim jest KZ wybitny promotor tandety na tym portalu?

  • Grzegorz B. - niezalogowany 2018-05-04 10:45:34

    tępogłowie jak nic... już asfalt smakuje lepiej.. a ta panienka i tak pomyśli, że mój komentarz jest z powodu zazdrości... żal

  • qwerty12 - niezalogowany 2018-05-04 10:45:02

    Pewnie tatuś i mamusia dumni są ze swojej córci:))

  • enej - niezalogowany 2018-05-04 10:19:10

    ahaha ate dwa buczki to skad i w jakim celu hahah