:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Łomżyńskie Anioły Biznesu 2019 rozdane po raz trzeci [FOTO]

Biznes, Łomżyńskie Anioły Biznesu rozdane trzeci [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 25/09/2019 07:58

Znamy już laureatów najważniejszego konkursu gospodarczego w Łomży, czyli Łomżyńskich Aniołów Biznesu. To wyróżnienie przyznawane przedsiębiorcom, którzy swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju gospodarczego oraz promocji Miasta Łomża i regionu.

W 2019 roku organizatorzy przyjęli 251 wniosków, zgłoszonych zostało 74 przedsiębiorców, przy czym 26 przedsiębiorców zgłoszonych zostało w więcej niż jednej kategorii. W tym roku nagrody przyznawane były w 7 kategoriach: Firma Roku, Inwestor Roku,  Firma „z sercem”, Pracodawca Jutra, Ambasador Ziemi Łomżyńskiej, Kobieta Biznesu, Super Anioł.

Wczorajsza gala sprawiła, że sala w Kinie Millenium została wypełniona aż po brzegi. Oprócz przedsiębiorców i lokalnych władz, miasto gościło również liczne grono przedstawicieli zagranicznych radców handlowych, którzy z potencjałem Łomży zapoznali się już podczas konferencji Invest in Łomża.

Laureatka w Kategorii „Kobieta Biznesu” – Elżbieta Gadomska
Pani Elżbieta Gadomska jest właścicielem piekarni i cukierni Okruszek w Łomży. Z zawodu nauczycielka, bez żadnych doświadczeń z piekarnią podpisała kontrakt na dostawę maszyn i urządzeń piekarniczych o wartości kilkuset tysięcy marek niemieckich. W hali produkcyjnej o powierzchni 70 metrów kwadratowych, w wynajętym lokalu rozpoczęła wraz z ojcem i dziewięcioosobową załogą produkcję pieczywa. Po 3 latach przeprowadzili się do własnego lokalu przy ulicy Piłsudskiego 4 o powierzchni 400 m. W kolejnych latach powstał nowy zakład przy ulicy Przykoszarowej. Obecnie piekarnia mieści się przy ul. Poznańskiej gdzie w 2015 r. powstał nowy zakład piekarni, wyposażony w pełni zmechanizowane i zautomatyzowane urządzenia.
Dzisiaj jest to najnowocześniejszy zakład piekarniczy w województwie podlaskim.
Pani Gadomska podkreśla, że samodzielnie prowadzi firmę, podejmuje trudne decyzje i odpowiada za wszystko. Jest to ogromne wyzwanie. Jednakże świadomość tego co udało mi się osiągnąć daje jej ogromną satysfakcję.
Obecnie piekarnia posiada 6 sklepów firmowych w Łomży i 2 sklepy w Białymstoku.

Laureat w Kategorii „Firma z SERCEM” - Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów PREFBET Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów PREFBET Sp. z o. o jest firmą, która kładzie duży nacisk na społeczną odpowiedzialność biznesu. Wspiera wiele organizacji pożytku publicznego oraz działalność kulturalno - oświatową i sportową. Głównym beneficjentem pomocy niezmiennie od kilku lat jest Ludowy Klub Sportowy „PREFBET Śniadowo” z siedzibą w Łomży. Spółka nie zapomina także o seniorach oraz ludziach chorych, poprzez wspieranie łomżyńskiego Hospicjum p.w. Św. Ducha oraz Caritas. W roku 2019 Przedsiębiorstwo udzieliło pomocy i wsparcia finansowego, m. in.: Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Politechnice Białostockiej, Towarzystwu Ziemi Łomżyńskiej, Liceum Plastycznemu w Łomży, Stowarzyszeniu motocyklistów łomżyńskich, GOK w Śniadowie czy Zespołowi Szkół Zawodowych nr 5 w Łomży. Spółka angażuje się także w różnego rodzaju lokalne inicjatywy organizowane przez instytucje społeczne promujące zdrowie i bezpieczeństwo wśród dzieci i młodzieży. Firma uczestniczy w programie „ łomżyńskiej karty dużej rodziny„ oraz aktywnie wspiera edukację budowlaną młodzieży szkolnej i akademickiej. Teren zakładu udostępniany jest placówkom szkolnym z województwa podlaskiego i mazowieckiego w celu zaprezentowania technologii produkcji. Spółka chętnie przyjmuje także uczniów i studentów na praktyki i staże.

Laureat w Kategorii „Pracodawca Jutra” - PPM PIĄTNICA PAWEŁ OSTROWSKI
Zgromadzone przez lata doświadczenia właściciela firmy Pawła Ostrowskiego zaowocowały powołaniem do życia firmy PPM Piątnica. W listopadzie 2006 r. rozpoczęto produkcję opakowywanych świeżych warzyw. Początkowe zatrudnienie wynosiło 4 osoby, na dzień  dzisiejszy wzrosło do 80 osób. 
Dzięki położeniu w regionie "Zielonych Płuc Polski", czystym ekologicznie obszarze o typowo rolniczym charakterze, firma ma dostęp do produktów świeżych, prosto od rolników.
Na początku była to produkcja/obróbka tylko kilku asortymentów tj. koperku, pietruszki i szczypiorku. Asortyment był jednak systematycznie rozszerzany o inne produkty – mające możliwości hermetycznego przechowywania.
Atutem działania PPM Piątnica jest posiadanie własnych upraw, które w sezonie letnim pozwalają utrzymać najwyższą jakość i najlepsze ceny dla naszych kontrahentów.                                    
W sezonie zimowym firma współpracuje z producentami z Włoch i Cypru co pozwala także w zimie oferować najlepsze produkty w niskich cenach. Własny transport to kolejna zaleta firmy - umożliwia krótki czas realizacji zamówień. Wszystkie samochody wyposażone są w agregaty chłodnicze, aby zadbać o produkty na każdym etapie procesu produkcji.
Oczekiwania partnerów handlowych powodują, że każdego dnia firma stawia sobie, coraz  wyżej poprzeczkę, aby ciągle doskonalić jakość świadczonych usług.            
Firma PPM Piątnica od lat współpracuje z Powiatowym Urzędem Pracy w Łomży. Korzysta z refundacji wynagrodzeń za zatrudnienie osób bezrobotnych poniżej 30 roku życia, organizuje staże dla osób bezrobotnych. Po zakończeniu wsparcia w postaci subsydiowania wynagrodzeń i stażu zatrudniała osoby z własnych środków.  

Laureat w Kategorii „Inwestor Roku”  -  CENTER – MEBEL Sp. z o.o. Sp. K
Firma powstała w 1996 roku. Jest czołowym dostawcą produktów i rozwiązań dla meblarstwa w Polsce północno-wschodniej. Zajmuje się dystrybucją najwyższej, jakości produktów dla przemysłu meblowego oraz produkcją frontów meblowych. Firma zrealizowała inwestycję, w ramach której: 
- skonfigurowano indywidualny typ linii technologicznej z robotem przemysłowym do produkcji formatek, frontów i innych elementów meblowych, w której skład wchodzą (automatyczny magazyn płyt, pilarka panelowa, automatyczny system oklejania płyt, elastyczna wiertarka sterowana numerycznie, rębak, automatyczny, komputerowo sterowany wielopoziomowy bufor elementów)
oraz 
- w wyniku samodzielnie przeprowadzonych prac badawczo-rozwojowych opracowane zostały 3 innowacje produktowe na skalę światową. M.in. frontów meblowych akrylowych na sklejce wilgocioodpornej z filmem fenelowym sklejanych klejem poliuretanowym i pastformowanych blatów roboczych z podwieszanym zlewem czy też frontów i elementów meblowych o podwyższonej podporności na wilgoć.
Firma co roku inwestuje duże środki w rozwój firmy. Zrealizowany projekt przyczyni się do wzrostu zatrudnienia i podniesienia poziomu innowacyjności w przedsiębiorstwie.  

Laureat w Kategorii „AMBASADOR ZIEMI ŁOMŻYŃSKIEJ” - Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego w Łomży
Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego w Łomży powstałą w 1977 roku, jest jedną z najważniejszych instytucji kultury, co od lat potwierdza swoją intensywną działalnością oraz wysokim poziomem artystycznym. W 2018 roku instytucja świętowała jubileusz 40- lecia swojej działalności artystycznej.
Bierze udział w wielu festiwalach krajowych i międzynarodowych między innymi: festiwal Kristiansund Kirke Kunst Kulturfestival (Norwegia), festiwal Klaipeda Music Spring (Litwa), festiwal Uzutrakio Vakarai w Trokach, koncerty czwartkowe w Filharmonii Narodowej w Warszawie, V Festiwal Moniuszkowski Podlasia, IV Festiwal Operetkowy na Mazowszu. Podczas swoich występów filharmonia gościła wielu renomowanych solistów z kraju i zagranicy.
Filharmonia wydała 13 płyt kompaktowych z których 5 nominowanych było do nagrody Fryderyka a płyta FLUTE REFLECTIONS nominowana była w 2018 r. do International Classical Music Awards 2018. W marcu 2019 roku płyta POLISH CONTEMPORARY CONCERTOS została uhonorowana przez Kapitułę Akademii Fonograficznej nagrodą muzyczną Fryderyk 2018 w kategorii Album Roku Muzyka Symfoniczna i Koncertująca. pokonując w rywalizacji m.in. Simfonię Varsovia, Narodową Orkiestrę Symfoniczną Polskiego Radia w Katowicach czy Orkiestrę Filharmonii Narodowej w Warszawie. W kwietniu 2019 roku Filharmonia otrzymała tytuł Podlaskiej Marki Roku 2018 w kategorii Kultura.
Filharmonia Kameralna organizuje od 2005 roku Międzynarodowy Festiwal Kameralistyki Sacrum et Musica, który uznawany jest za wydarzenie o wysokiej randze artystycznej. Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego w Łomży promuje miasto Łomża i całe województwo podlaskie. Wzmacnia lokalne i polskie tradycje kulturalne w rejonie przygranicznym koncertując na Litwie i Białorusi.

Laureat w Kategorii „Firma Roku”  - UNIGLASS POLSKA Sp. z o.o.
UniGlass Polska Sp. z o.o. to polska firma, z polską myślą technologiczną i polskim kapitałem, która swoją obecną pozycję rynkową zawdzięcza ciężkiej pracy, wnikliwym analizom rynku oraz chęcią ciągłego ulepszania swojej oferty i podążania za trendami rynkowymi. Firma powstała w 2001 i od początku istnienia, kluczowym profilem działalności firmy jest produkcja szyb zespolonych z zastosowaniem szerokiej gamy szkieł funkcyjnych.
Dynamiczny rozwój, stały wzrost jakości oraz rozszerzanie oferty produktowej firmy, możliwe jest dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, stałej kontroli jakości oraz starannego doboru dostawców.
Działalność firmy dostrzegana jest w regionie i kraju. Tylko w ostatnim czasie firma zdobyła następujące wyróżnienia: Brylanty Polskiej gospodarki Województwa Podlaskiego 2018, Diamenty Forbesa 2018, 2017, 2016, 2015, Gepardy Biznesu Województwa Podlaskiego 2013, 2017, Mocna Firma Godna Zaufania Województwa Podlaskiego w latach 2013 – 2016, EURO FIRMA 2005, EURO COMPANY 2006

Laureat w Kategorii „SUPER ANIOŁ”  - Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy.
OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W PIĄTNICY istnieje od ponad 40 lat. Wypracowana w ciągu ostatnich lat pozycja rynkowa OSM Piątnica, wyraża się najwyższymi udziałami wyrobów pod marką Piątnica w podstawowych kategoriach mleczarskich, takich jak: serki wiejskie, śmietany, serki śmietankowe oraz twarogi. Spółdzielnia wprowadza nowe, nieznane w Polsce rozwiązania zarówno w obszarze technologii produkcji jak i w kwestiach opakowaniowych, kierując się przede wszystkim bezpieczeństwem i wygodą konsumentów. To z kolei wpływa na ocenę siły i wartość marki, która mieści się w czołowej 50-tce najcenniejszych polskich marek. W ostatnim rankingu Dziennika Rzeczpospolita Spółdzielnia zajęła 10. miejsce w zestawieniu mocy marek - produkty żywnościowe, będąc drugą najsilniejszą marką z branży mleczarskiej. Piątnica szczególnie wysoko plasuje się na liście marek cieszących się największą lojalnością klientów, zajmując 13. miejsce w ogólnym zestawieniu, w tym pierwszą pozycję wśród marek mleczarskich. Produkty OSM Piątnica oprócz estetycznych opakowań i innowacyjnych rozwiązań technologicznych wyróżniają się przede wszystkim naturalnym składem. To dzięki temu Piątnica cieszy się uznaniem konsumentów, wytycza nowe standardy i kierunki rozwoju branży mleczarskiej. Wszystko to sprawiło, że Piątnica jest postrzegana z jednej strony jako marka innowacyjna, a z drugiej  - jako przyjazna i będąca w zgodzie z tradycyjnymi wartościami. Jest jedną z najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się firm mleczarskich w Polsce. Od wielu lat OSM Piątnica skutecznie realizuje również koncepcję Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. W różnych formach wspiera rolników - dostawców mleka, dba o pracowników, a także podejmuje szereg działań zmierzających do minimalizacji negatywnego wpływu na środowisko.

lomza

Łomżyńskie Anioły Biznesu 2019 rozdane po raz trzeci [FOTO] komentarze opinie

 • Agape Satanas - niezalogowany 2019-09-25 08:33:12

  ale kino .... przy centrum kultury katolickiej wydali na świat szyderstwo z Boga i Ludzi teraz ono żyje własnym życiem i rozwija się Bałwochwalstwu na chwałę Ludowi na ...H*j wie co takie Anioły z ogonem przy dupie pasterzy własnej chwały który z gęby dupę robią ZARAZA jeden z drugim SIŁA NIE CZYSTA przy swej myśli przewodniej przy nadziei złodziejów chwały chrystusowej oplatająca służby mundurowe z egocentryczną troską o to "kto nas będzie bronił"

 • gość 2019-09-25 09:35:30

  no i ta piękna para Chrzanowski i Krynicka która tak cieszy oczy miejscowego biskupa.

 • Gość - niezalogowany 2019-09-25 09:53:51

  Anioły biznesu hahahha dobre, większość chce by za najniższa krajowa pracować u nich w firmie

 • gość 2019-09-25 11:41:14

  "Patrz, tyle moja firma traci, że cię zatrudniam" - taki tytuł jeszcze powinien być nadawany.

 • gość 2019-09-25 11:59:41

  A może to wybory miss i mistera

 • gość 2019-09-25 12:08:26

  Takie z nich anioły jak z koziej d... trąba

 • Gość - niezalogowany 2019-09-25 13:06:07

  Czas wreszcie wybrać nowych posłów,wystarczy już tych ,,silnych głosów’’

 • jam gość II - niezalogowany 2019-09-25 13:47:31

  gość 2019-09-25 12:08:26 Takie z nich Anioły jak z Jano Pawłowej d... trąba jerychońska ... w Kakowie oczy wiście "poprawcie mnie jak się mylę"

 • gość 2019-09-25 15:12:24

  Mdli mnie i rzygać mi się chce gdy czytam o tych aniołach biznesu. To kurwa szatany biznesu!!!

 • Gość - niezalogowany 2019-09-25 15:45:49

  A co tam robi Serdynski co pozbawił Łomżę dużego zakładu?

 • Gość - niezalogowany 2019-09-25 16:02:46

  Pani Krynicka co się na niczym nie zna. Lubi przeciąć wstążeczki i być w kręgu zainteresowania. I jeszcze z kartki dobrze przeczytać nie umie.

 • Gość - niezalogowany 2019-09-25 20:00:36

  To dzięki nam pracownikom te firmy istnieją

 • gość 2019-09-25 20:17:17

  ale bórdel istnieje tylko dzięki alfonsom

 • mirek - niezalogowany 2019-09-25 20:31:06

  o gomol

 • Gość - niezalogowany 2019-09-25 22:00:29

  Urząd pracy daje im parobkow za pół darmo i nie mają szacunku do pracownika takie z nich anioły raczej złodzieje .Z chęcią wezmę te anioły do siebie do roboty zapłacę tyłeczek oni płacą ludziom to żyć im się odechce .złodzieje

 • gość 2019-09-26 07:47:24

  Ta z piekarni to na anioła nie wygląda

 • gość 2019-09-26 11:06:47

  "Po zakończeniu wsparcia w postaci subsydiowania wynagrodzeń i stażu zatrudniała osoby z własnych środków. "
  No rzeczywiście wielki wyczyn. Ludzie, przecież to jest CHORE!!!

 • rollnick - niezalogowany 2019-09-26 11:09:10

  Większość z tego towarzystwa zasługuje na tytuł "Burak biznesu".

 • gość 2019-09-26 11:21:26

  Chłop pańszczyźniany był lepiej wynagradzany i traktowany niż lokalni pseudobiznesmeni traktują pracowników.

 • gość 2019-09-26 13:32:34

  Lomza to takie prowincjonalne miasteczko we Wsch.Europie i z tego ,trzeba sobie zdac sprawe.Miasto ma zaspokajac lokalne potrzeby iczasmi wchodzic na rynki Polskie i nie tylko.Z jakiej racji w tym konkursie jest Mleczarnia z Piatnicy,skoro to nie jest Lomza?A gdzie jest Browar ze slynnym piwem?Podobnie jak Mleczarnia nie reprezentuje interesu Mista Lomzy!prosze w przyszlosci ,zwrocic na to uwage.Na miejscu wlodarzy Miasta,bym wykorzystal sytuacje budowy \'\'obwodnicy\'\' i powiekszyl obszar miasta o Piatnice i ninne miejscowosci,.Tak sie dzieje w calej Europie.Niech ,placa podatki do Miejskiej kasy ,skoro korzystaja z dobrodziejstw miasta.Co do Krynickiej to widac wyniki jej pracy i nie ma jej co oceniac za jej wypowiedzi.Trzeba na nia glosowac,chyba ze wybierzecie sobie jakiegosc zlotomowce,ktory nic dla Lomzy nie zrobi a bedzie obiecywac! Od 1989 roku nie bylo w naszym Kraju Polskiej Parti i nie ma!

 • gość 2019-09-26 15:06:03

  Pierwsza impreza bez jego ekscelencji ks. Biskupa Tadeusza Juniora. Ho ho ho wreszcie...

 • gość 2019-09-26 15:20:00

  Władze Polski i obecnej Ukrainy budują nową Chazarię - "UKROPOLIN" pod żydowskim zarządem powierniczym ! 01 stycznia w Polsce pojawia sie nowe tablice.Po wyborach ,dowiecie sie ze jestescie 3 kategoria w swoim Kraju.!.1.Zydzi(Chazarzy),2.politycy ,urzednicy czyli ich slugusy.3.Rodowici Polacy.Czwarty ,rozbior Polski iest w trakcie dokonywania.Tak ,zawsze bylo od tysiecy lat w podbitych krajach!

 • gość 2019-09-26 15:51:34

  wyzyskiwacze oszuści i złodzieje zlot legalnej łomżyńskiej mafi jeszcze a władze się wkupują aby wybory wygrać

 • gość 2019-09-26 16:14:56

  Mafia lepiej by rzadzila obecna Polska niz te Zydoskie pacholki!(sorry ale tzw. polska mafia to w wiekszosci zydzi)!Władze Polski i obecnej Ukrainy budują nową Chazarię - "UKROPOLIN" pod żydowskim zarządem powierniczym !50 mil $ mamy placic USA za stacionowanie rzolnierzy USA w Polsce!Kaczor to Polak ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 • gość 2019-09-26 17:30:47

  Polska to jedno wielkie Epitafium na pomniku JPII-ego wiele mówiące o Blasku Ojca Świętego gdy trochę „słoneczko” Jego ekscelencji przygasło i nastąpił zmrok jego życia piewcom jego blasku wracał wzrok na "TE SPRAWY" i na "NIEKTÓRE" patologie było już za późno brać się tak by nie było ofiar - zmarły papież otworzył oczy tym którym je zaślepiał - tak - umarli przywracają wzrok żywym

 • Gość - niezalogowany 2019-09-26 19:13:14

  Tyle razy pisało się o tych " Aniołach" na forum. W rankingach pracowników wypadają blado. Demony biznesu i właściciele obozów pracy. Słusznie napisał ktoś powyżej, urząd pracy finansuje im tych"stażystów". Żenująca impreza dla tych , którzy się orientują w łomżyńskich realiach. Wstyd się tam pokazać szanowni włodarze.

 • Gość - niezalogowany 2019-09-26 19:30:33

  Jaworski wszedzie sie wepchnie mimo ze nic nie dostal. tam gdzie flasz i biedapolitycy tam i on’ byznesmen z dofinansowan

 • Apage Satanas - niezalogowany 2019-09-26 20:08:57

  @ Gość - niezalogowany 2019-09-26 19:13:14 "i jeszcze" Ks. Janusz pierwszy leci z nosicielem kropidła święcić im "tryumfy króla niebieskiego" 16 milionów w tym "tylko" 6 z dotacji na utworzenie nowych miejsc pracy a tam za te kwotę (6 milionów) przybywa "aż" 9 stanowisk pracy (0,666 miliona na jedno) i to właśnie POLSKA równych szans na którą ks. Janusz pierwszy egzorcysty z karaką na sygnale do akcji nie pogna pastorałem żeby i w urzędzie pracy na "samozatrudnienie" (takie nowe stanowisko pracy) dawali 0,666 miliona ... no to Kórwa "poprawcie mnie jak się mylę" taki ks. egzorcysta w ciągłym pogotowiu byłby "aniołem biznesu" jak bóg przykazał pilnującym interesu bożego Bogu na chwałę Ludziom na ... wiadomo co

 • gość 2019-09-26 21:42:34

  Zbliża się nieuchronnie czas kiedy to my wyborcy mamy coś do powiedzenia. Analfabenia to najlepszy przykład na kogo nie warto głosować, kto przez 4 lata oprócz fotek na twiterze i fejsbuku nic nie robił. prwada jest taka, że kto pracuje nie ma czasu siedzieć od rana do wieczora w internecie, wystarczy wejść na strone sejmu i szybko przejrzeć dokonania kandydatki- całe 9 interpelacji przez 4 lata. Jeśli dodać do tego braki w wykształceniu i mowie to naprawdę najgorszy wybór z mozliwych dla Łomżan. Pożegnajmy serdecznie Krynicką 13 pażdzienika. Oszczędźmy wstydu Naszemu pięknemu miastu.

 • gość 2019-09-26 23:34:21

  Gość
  2019-09-26 21:42:34
  Co tam 9 interpelacji.. Ale za to jakie foty , co niedzielę na portalach łomżyńskich .. A to na białym koniu, a to wśród harcerzy w Wiżnie... Tej Pani już dziękujemy!!!!

 • gość 2019-09-27 06:05:36

  krynickieji pomyliło się co nieco, myśli że bycie posłem to poxowanie do zdjęć

 • gość 2019-09-27 07:54:51

  A ten z Urzędu Pracy to też anioł biznesu, ciekawe jakiego.

 • gość 2019-09-27 21:33:20

  czas na nowe twarze niech też coś obiecają...im się też należy

 • gość 2019-09-28 10:05:42

  Kategoria -superaniołkompromitacji miasta i regionu: Krynicka. W nagrodę będzie umieszczona w pantalonie koło ziemi wiźnienskiej.

 • gość 2019-09-28 10:11:50

  wystawio jej pomnik ona na koniu cala na bialo

 • gość 2019-09-28 11:02:06

  Już niedługo wyborcy przy urnie zapłacą tej babie tak jak na to zasłużyła.

 • Gość - niezalogowany 2019-09-29 13:50:33

  Podejrzewam, że to ostatnia edycja tego konkursu. No bo komu dadzą za rok?? Tych "byznesmenow" tyłu aż nie ma.

 • gość 2019-10-01 14:59:17

  anioł to powinien być i świetny w biznesie, nadludzki dla pracowników i ludzi z zewnątrz a czy ten konkurs ma to w swoim zakresie? jakie były kryteria?

 • gość 2019-10-01 21:30:00

  gość 2019-10-01 14:59:17 anioł najpiękniejszy ze wszystkich aniołów to lucyfer podobno jest a szkopuł w tym że anioł upadły oznacza zupełnie coś innego niż przedsiębiorca upadły trzeba być upadłym człowiekiem by tak jak upadły anioł dbać o własny interes w warunkach systemu którego twórcy i strażnicy pilnują mówiąc o etyce o moralności a sami stosują nieuczciwą konkurencję z podziałem na role "my" (lepszy sort) i "oni" "co złego to nie my to oni" tak jak w Kościele ks. pedofilowi parafia będzie jadła z ręki (komunię) w komunii z obrońcami autorytetu ks.pedofila ... i ofiara zostanie obarczona "przemocą" popełnianą na autorytecie moralnym duszpasterza tych mówiących jak lider religijnej partii cyt. "Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, tobyśmy nigdy niczego nie mieli." ks. pedofil to ten lepszy sort to ten "dobry" a pedofil lewak to "zaraza" homoś bo wszyscy pedofile to homosie ot jak z ANIOŁAMI BIZNESU jeden ks.pedofil nie upadły a drugi lewacki pedofil to pedofil upadły ... bo nie dbał o interes "hierarchów" decydujących o tym co dobre a co złe... dla nich z punktu widzenia ich interesu - biznesu oczy wiście ... wiadomo jaki to biznes zob. "Kiedy przybyli do nas misjonarze, Afrykanie mieli ziemię, a przybysze Biblię. Uczyli nas, że podczas modlitwy powinniśmy mieć oczy zamknięte. Kiedy je otworzyliśmy, misjonarze mieli ziemię, a my Biblię. " pewnie to byli "UPADLI" ks.Biznesmeni ... o takie upadłe anioły stróże swego lokalnego interesu

 • Anioł Struś - niezalogowany 2019-10-02 07:41:07

  A.D. 2019 zmaterializowany został projekt „Aniołowie nieświadomi” przedstawiający grupę uchodźców jest kanadyjski artysta Timothy Schmalz. To pierwszy od ponad 400 lat pomnik ustawiony na placu św. Piotra. ... by "aniołom" stróżom kapitalizmu żyło się wy godniej przy skorumpowanych egzorcystach chowających głowę w karetkę jak anioł struś chowający głowę w piasek ziemi tej ziem ... sursum corda ks. krwiopijcy przy kielichu goryczy Pana Jezusa stojące niczym "upadłe anioły" stróże interesu systemu tuczącego parafialnych biznesmenów dzięki którym krwiopijny kapitalizm wygnał z domów miliony ludzi również w Polsce również w Łomży

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Skoda oktawia

Sprzedam Skode octavie 1.9 tdi 2000r. Kolor czarna perła Stan dobry po wymianie rozrzadu i wiele inych czesci wazne oplaty więcej informacji pod..


zatrudnię kierowcę

zatrudnię kierowcę z prawem jazdy c+e,praca pod spedycją "podlasie" z naczepą firanką


Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie 61,7m2 po remoncie, na osiedlu „Południe” przy ulicy Staffa z dużym balkonem. Duża piwnica. Przed blokiem znajduje się duża..


KOMINKI KOMPLEKSOWO

*Sprzedaż i montaż wkładów kominkowych *W ofercie także biokominki i kominki elektryczne-idealne rozwiązanie do mieszkań w bloku i pomieszczeń bez..


Działki osiedle Wschód Łomża

Sprzedam działki w Łomży na osiedlu Wschód o powierzchni 1330 m2 i 1311 m2 . Działki przeznaczone są na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną -..


Praca przy rębaku wycinka

Zatrudnie silnych mężczyzn bez nałogów do prac zwiazanych z wycinka zieleni Poszukuje: Brygadzisty z kat B (mile widziane C) Pilarzy (warunkiem..


Działka rekreacyjna na

Sprzedam działkę rekreacyjna 13ar w miejscowości KWIK, działka 200m od lasu 300m od jeziora Roś, Cena 38/m2


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez mylomza.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GLOBALISTA.EU Marek Norowski z siedzibą w Łomża 18-400, Cisowa 14

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"