:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Maciej Borysewicz kandydatem PO i Nowoczesnej na prezydenta Łomży [VIDEO i FOTO]

Newsy, Maciej Borysewicz kandydatem Nowoczesnej prezydenta Łomży [VIDEO FOTO] - zdjęcie, fotografia
11/07/2018 15:25

Samorządowa Koalicja Obywatelska PO i Nowoczesnej podczas swojej dzisiejszej konwencji w restauracji Retro ogłosiła nazwisko swojego kandydata na prezydenta Łomży. Kandydaturę Macieja Borysewicza ogłosił lider partii PO Grzegorz Schetyna.

- Jesteśmy dzisiaj tutaj i z takim zaangażowaniem, prawdziwą dobrą emocją prezentujemy Macieja Borysewicza jako kandydata na prezydenta miasta Łomża. Macieja znam wiele, wiele lat i wierzę, że przyniesie dobry czas dla Łomży – mówi przewodniczący PO Grzegorz Schetyna.

- Podjąłem najważniejszą decyzję swojego życia. Będę kandydował na urząd prezydenta miasta Łomża – mówi miejski radny Maciej Borysewicz.

Maciej Borysewicz urodzony w 1979 r. to z wykształcenia prawnik. Jest doktorantem Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie i wykładowcą w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Jest kierownikiem Wydziału Szkoleń w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Łomży. W poprzedniej kadencji był przewodniczącym Rady Miejskiej Łomży.

- Decyzje muszą zapadać na Starym Rynku, a nie w zaciszu budynku na innej ulicy miasta – dodaje kandydat na prezydenta Łomży Maciej Borysewicz.

Koalicja Obywatelska niebawem przedstawi szerszy program wyborczy i listy kandydatów. Maciej Borysewicz zapowiedział, iż podczas jego kampanii szczegółowo zaprezentowany zostanie jego program wyborczy.

Na zakończenie konwencji przemówił również pochodzący z Łomży kandydat do sejmiku wojewódzkiego Jacek Piorunek.

- Nie byłoby mnie tutaj, gdyby nie wybory do sejmiku województwa. Budujemy bardzo silną listę. Jest na niej już 70 procent kandydatów – mówi obecny przewodniczący podlaskiego sejmiku wojewódzkiego Jacek Piorunek.

<

Maciej Borysewicz kandydatem PO i Nowoczesnej na prezydenta Łomży [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • beka - niezalogowany 2018-07-12 22:48:55

    Ja pierdzielę, jaki populizm. E, panie prezydento, jakie zamierzasz prowadzić inwestycje zmniejszając dług miasta ? Chyba żadnych. Nie wierzę kolesiom i nie pozwolę "żeby im, żyło się lepiej".

  • polo - niezalogowany 2018-07-12 20:56:54

    Obiecywać każdy potrafi. Gdyby za plecami nie miał PO , to może bym mu uwierzył. Tyle afer co zrobiła PO, to jeszcze w tym kraju nie było. Jeśli pan, panie Borysewicz się z nimi identyfikuje, to znaczy że jesteś pan taki sam jak te szyje.

  • S.R. - niezalogowany 2018-07-12 19:10:42

    Jedyny rozsądny kandydat . Panie Maćku trzymam kciuki .

  • Enej - niezalogowany 2018-07-12 12:56:22

    No i tak trzymać Panie Macieju. Trochę spotkań, ludzi zaangażowanych w przedstawianie programu a Przyzwoitego, Wykształconego i Pracowitego Samorządowca każdy porządny mieszkaniec Łomży chętnie poprze w najbliższych wyborach na nowego prezydenta miasta. Koniec tego pislandu.

  • ojciec Piotr - niezalogowany 2018-07-12 11:21:46

    prezydent to powinien byc -uczciwy -nie dajacy sie wpływom -asertywny -sprawiedliwy -jak dobry ojciec ktory dba o miasto.

  • --- - niezalogowany 2018-07-12 10:52:41

    aż zal patrzeć ile osób pcha się do koryta jak świnie i nie zależnie od parti kto normalny pchałby się tam

  • Ajl - niezalogowany 2018-07-12 09:57:14

    Ten pan to może zostać prezydentem ale moich gaci... ,a nie miasta jakiegokolwiek

  • Oko - niezalogowany 2018-07-12 09:49:56

    Andrzej , już zapisałem Cię na wizytę. Czekaj cierpliwie i nie filozo fuj.

  • zbawcza ironia ... losu zbawcy - niezalogowany 2018-07-12 08:53:24

    @ Oko prezydent powinien być charyzmatyczny bardziej niż charyzmatyczna hierarchia wyższej inteligencji przy katedrze upadłej jak sam diabeł

  • ... - niezalogowany 2018-07-12 08:49:09

    @ Oko prezydent nie powinien być przywódcą to domena królów większych i królików mniejszych piastujących swoją dominację na paśniku będącym dla nich rozległym korytem prezydent powinien raczej służbę bliźnim koncelebrować z inteligencją dbającą o obszary "depresji" by się nie pogłębiała przepaść ludzi z tymi "pasterzami własnej chwały" co się oderwali od rzeczywistości myślą mową i czynem sprawując trynitarny trójpodział władzy skupiony na sobie w duchu miłości bliźniego dla siebie samego

  • F18 - niezalogowany 2018-07-12 08:25:59

    Widać, że Białystok ma go w garści. Tyszkiewicz z młodym Truskolaskim już wiedzą o tym.

  • Oko - niezalogowany 2018-07-12 08:21:19

    To nie jest osobowość przywódcy. To, że piastował ważne funkcje w mieście nie znaczy , że będzie dobrym prezydentem. Uważam kandydaturę Borysewicza za słabą, choć nie neguję jego dotychczasowej pracy. Ten wybór można porównać do kandydatury Muzyk.

  • RONDA - niezalogowany 2018-07-12 06:24:39

    tez mamy NOWOGRODZKO, narazie to tylko ustawki kto kogo ogra, ale dalej decyduje suweren i to on dokona wyboru, kazdy ma swoje stanowisko, ksiadz w kosciele, piekarz w piekarni, a moze zjedzie jakiu TYMINSKI i powali wszystkich na kolana, no moze na kolana nie, bo na Saszerow dlugie kolejki

  • antekk - niezalogowany 2018-07-12 05:41:17

    A właśnie. Czemu Tusk nie przyjechał promować tego Borysewicza? Takiej gwiazdy jeszcze brakowało tylko tutaj..

  • ... - niezalogowany 2018-07-11 21:50:04

    @ Agrest adoracje są ale w innym towarzystwie bardziej wiernym tradycji "umartwionych na modlitwie" nad którymi czuwają katedralni ks."Rzeźnicy" kobieta w ich "kanibalskiej" KULturze była od zawsze najpierw łupem potem narzędziem np kości z jakiejś "agnus"(łac.) "relikwiarza" do spraw trudnych jak pomnik tronu ks.szukających własnej chwały

  • Poważny - niezalogowany 2018-07-11 21:48:35

    Najważniejsza decyzja w życiu?! Współczuję...

  • ... - niezalogowany 2018-07-11 21:43:14

    adoracje są ale w innym towarzystwie bardziej wiernym tradycji "umartwionych na modlitwie" nad którymi czuwają katedralni ks."Rzeźnicy"

  • Niezależny - niezalogowany 2018-07-11 21:42:59

    Kandydat PO ma chyba duże szanse bo ratuszowy Klakier dostał sraczki,komentarze w ilości 60 na godzinę

  • Agrest - niezalogowany 2018-07-11 21:39:51

    Jeszcze Tuska brakuje do tego kółeczka wzajemnej adoracji. a Kisiel gdzie będzie startował?

  • Dominator - niezalogowany 2018-07-11 21:39:06

    Wiadomo, że i tak nie ma szans

  • speech - niezalogowany 2018-07-11 21:15:50

    polske jeden juz okradl niemcom pomogl i uciekl do brukseli .teraz zarzucaja sidla po miasteczkach o nie nie ta bajka !!!!

  • zydo- komuna - niezalogowany 2018-07-11 21:07:09

    Zesral sie goly na rog stodoly , nie dla zlodziejstwa !!

  • BRYY - niezalogowany 2018-07-11 21:06:28

    BORYSEWICZ TO TAKI ŁOMŻYŃSKI MISIEK. NA PREZYDENTA TO ON SIĘ NIE NADAJE

  • bigger - niezalogowany 2018-07-11 20:55:31

    Gdzie on do Chrzanowskiego... No ludzie. Bez szans

  • obiektywny - niezalogowany 2018-07-11 20:47:54

    Nie ma szans z Chrzanowski wg mnie...

  • Miro321132 - niezalogowany 2018-07-11 20:47:16

    Schetyna, heheheh jak ten Borysewicz ma wygrać?

  • stasiek cm. - niezalogowany 2018-07-11 20:31:00

    macius vel mietek razem te miasto zadluzali...do czego ten chlop sie nadaje?????

  • Hej - niezalogowany 2018-07-11 20:02:25

    Gonić POpaprańców , tylko Chrzanowski. Szacun dla tego co zrobił.

  • enej - niezalogowany 2018-07-11 19:59:08

    hahahaha kolejni cwaniacy myślący ,że ciemny lud to kupi. Ta kandydatura pana Borysewicza to strzał w stope jak nic. Haaahahah Maciej odnowiciel miał już swoje 5 minut i je zmarnował. Teraz może tylko być grabarzem opozcji nic wicej

  • mani - niezalogowany 2018-07-11 19:58:48

    Kanciaki uczciwości uczyc przybiezeli i swiat nauczać swoich zasad pragna...Lecz nie wiedza ze lud lomzynski choć prosty to uczciwy i oszusta z daleka wyniucha i nie pozwoli by obce zdrajczyki z zebami lsniacymi za dukaty obcych mocarzy wole nam narzucaly.

  • Na100pro - niezalogowany 2018-07-11 19:27:24

    Xxxxx kto wam takie bajki układa haha Chrzanowski miał program i go cały czas realizuje to jest gość !

  • xxxxxas - niezalogowany 2018-07-11 19:07:53

    - Jesteśmy dzisiaj tutaj i z takim zaangażowaniem, prawdziwą dobrą emocją prezentujemy Macieja Borysewicza jako kandydata na prezydenta miasta Łomża. Macieja znam wiele, wiele lat i wierzę, że przyniesie dobry czas dla Łomży – mówi przewodniczący PO Grzegorz Schetyna. - Podjąłem najważniejszą decyzję swojego życia. Będę kandydował na urząd prezydenta miasta Łomża – mówi miejski radny Maciej Borysewicz. Maciej Borysewicz urodzony w 1979 r. to z wykształcenia prawnik. Jest doktorantem Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie i wykładowcą w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Jest kierownikiem Wydziału Szkoleń w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Łomży. W poprzedniej kadencji był przewodniczącym Rady Miejskiej Łomży. - Decyzje muszą zapadać na Starym Rynku, a nie w zaciszu budynku na innej ulicy miasta – dodaje kandydat na prezydenta Łomży Maciej Borysewicz. Koalicja Obywatelska niebawem przedstawi szerszy program wyborczy i listy kandydatów. Maciej Borysewicz zapowiedział, iż podczas jego kampanii szczegółowo zaprezentowany zostanie jego program wyborczy. Na zakończenie konwencji przemówił również pochodzący z Łomży kandydat do sejmiku wojewódzkiego Jacek Piorunek. - Nie byłoby mnie tutaj, gdyby nie wybory do sejmiku województwa. Budujemy bardzo silną listę. Jest na niej już 70 procent kandydatów – mówi obecny przewodniczący podlaskiego sejmiku wojewódzkiego Jacek Piorunek.

  • krzych28 - niezalogowany 2018-07-11 19:05:57

    Okazuje się ze borusewicz staje się jednyą odpowiedzialną alternatywą

  • Cmon - niezalogowany 2018-07-11 18:53:58

    Haha o dobry prezydent by był Łomża z browarem się dogadał będzie fajnie wesoło chociaż bo pelo już było to szkoda gadać porażka

  • Kedzia - niezalogowany 2018-07-11 18:29:06

    Gdzie ten derewonko chodził nocami pijany przewalal się po statoilu no większej hańby chyba być nie może

  • Zniesmaczony - niezalogowany 2018-07-11 18:13:22

    Gdzie się podziały komentarze pod urodzinami Biskupa. Bronakowskiemu styki przygrzały i portal zablokował ciekawą dyskusję. Gdzie wolność tej strony

  • Pączek bambaryła - niezalogowany 2018-07-11 18:09:27

    Pączek wytłumacz mieszkańcom Łomży kto kiedy i jak załatwił Ci lukratywną posadkę od wszystkiego i niczego w WORD. Powiedz mieszkańcom z czyjego nadania i kto wówczas był wicedyrektorem WORD?

  • mariag - niezalogowany 2018-07-11 18:05:41

    Podjąłem najważniejszą decyzję swojego życia. Będę kandydował na urząd prezydenta miasta Łomża – mówi miejski radny Maciej Borysewicz. Gdzieś już to Maciuś słyszałam

  • gortes - niezalogowany 2018-07-11 18:03:25

    Borysewicza bardzo dużo łączy wspólnego z Muzyk. Oboje dla stołków gotowi są zrobić wszystko. Ja będę głosował na sprawdzonego Chrzanowskiego. Dużo pozytywnych rzeczy zrobił w mieście.

  • gortes - niezalogowany 2018-07-11 18:02:59

    Borysewicza bardzo dużo łączy wspólnego z Muzyk. Oboje dla stołków gotowi są zrobić wszystko. Ja będę głosował na sprawdzonego Chrzanowskiego. Dużo pozytywnych rzeczy zrobił w mieście.

  • dziki vacek - niezalogowany 2018-07-11 17:47:31

    To jest kandydat ha ha Nie umiał założyć najprostszej komórki społecznej jaka jest rodzina pracę załatwił mu kolega z partii Więc jak on chce zarządzać miastem ?? Tak samo jak naukowiec Chrzanowski wszystko dała partia a trzeba zadać sobie pytanie co w życiu osiągnęli sami Ci panowie nic Wszystko ktoś za nich zrobił lub dał im nieroby kompletne i tacy ludzie chcą nami rządzić absurd ...

  • true - niezalogowany 2018-07-11 17:27:53

    aj te peowce myślą, że wygrają heheh. przykro mi, ale obejdziecie się ze smakiem :)

  • ania12 - niezalogowany 2018-07-11 17:24:35

    Borysewicz tyle prawdy przeczytałeś z kartki że mnie zatkało tak jak kiedyś gdy mówiłeś że do pisu wejdziesz tylko stołek daj.

  • raz dwa trzy - niezalogowany 2018-07-11 17:19:32

    Borysewicz w rękach Białegostoku. Młody Truskolaski i Tyszkiewicz już zacierają ręce. Ja jednak oddam głos na kogoś innego. Na pewno nie na POwczyka.

  • drajwer - niezalogowany 2018-07-11 17:18:26

    hipokryci w tej peło. najgorszy wybór z możliwych

  • viper - niezalogowany 2018-07-11 17:12:08

    Ten kandydat podobnie jak Muzyk ma moje NIE. sTANOWCZE NIE DLA MUZYK I BORYSEWICZA

  • 15mc - niezalogowany 2018-07-11 16:53:38

    mieli swoje 8 lat nie wykozrystali kibicow zamykali !!! nigdy w zyciu na nich nie oddam glosa swego

  • Antoni42 - niezalogowany 2018-07-11 16:51:42

    niezła ta koalicja. dwie najgorsze partie się dobrały

  • lulu - niezalogowany 2018-07-11 16:51:31

    powodzenia Panie Maćku !

  • Pan Ł. - niezalogowany 2018-07-11 16:49:51

    Niech sobie kandyduje. Mojego głosu na pewno nie ma. Na po w życiu nie głosuje

  • samosie22 - niezalogowany 2018-07-11 16:44:55

    nie dobrze mi jak na to patrzę...

  • xxDejv - niezalogowany 2018-07-11 16:42:49

    Nie dla Muzyk i peowców!

  • bbb - niezalogowany 2018-07-11 16:41:44

    każdy lepszy od chrzna i muzyk. Oni są już tak zakręceni, że nie wiedzą skąd polecenia odbierś. Sadowa, Nowogrodzka, Bstok, Toruń?

  • Deluxe - niezalogowany 2018-07-11 16:39:22

    Ja tam oddam głos na Chrzanowskiego

  • Chlopcy radarowcy peł...o - niezalogowany 2018-07-11 16:33:55

    Ra sierpem raz młotem czerwoną chołotę!

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-07-11 16:33:36

    W wyborach parlamentarnych głosowałem i będę głosował na PiS ale na prezydenta Łomży zagłosuję na pana Borysewicza.

  • nani - niezalogowany 2018-07-11 16:29:54

    W poprzedniej kadencji był przewodniczącym Rady Miejskiej Łomży. Czyli to ten gość tj Borysewicz przyzwalał na kolejne fanaberie Czerniawskiego. Na te długi. No to tym pokazał swoje oblicze. Misiaczku nie damy się oszukać na twoje słówka. Szukaj frajerów gdzie indziej

  • Alex. - niezalogowany 2018-07-11 16:24:52

    Platforma musiała kogoś wystawić i słowo musiał dobrze oddaje tego kandydata. Jest niewybieralny. Muzyk pokazała że nie ma skrupułów, ale też udowodniła że nie nadaje się na urząd prezydenta Prosiński tak jak Borysewicz niewybieralny Zaremba podobnie jak Borysewicz i Muzyk dużo mówi ale mało robi Chrzanowski uczciwy, nie boi się działać, słowny, nie oszuka mieszkańców

  • Alexandra - niezalogowany 2018-07-11 16:19:53

    A gdzie swetru? :D

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-07-11 16:18:22

    Chrzanowski cicho siedzi i ciekawe czy wyjdzie z PIS-u? Czy może kandydować z PIS? Wydaje mi się,że on nie wystartuje.

  • krycha - niezalogowany 2018-07-11 16:16:38

    Muzyk pewnie będzie powtarzać przez 8 lat.... Jak dla mnie to Muzyk i Borysewicz są warci siebie. Jedno posłuszne dla wiadomo kogo drugie nie lepszre.

  • Dzida - niezalogowany 2018-07-11 16:14:42

    Nowoczesnej po wyborach nie będzie rozpadnie się sama mówię wam najlepszy kandydat to Chrzanowski

  • igors - niezalogowany 2018-07-11 16:13:31

    Platfusy do koryta pędzą. I tak nie mają szans

  • jony b. - niezalogowany 2018-07-11 16:13:26

    Mało się nakradli? haha

  • finally - niezalogowany 2018-07-11 16:13:05

    Lubią tylko kłamać w tej PO. Obietnice bez pokrycia

  • Omen - niezalogowany 2018-07-11 16:12:34

    Nie dla peło! Najgorsze zło

  • Asertywna - niezalogowany 2018-07-11 16:11:06

    No i coraz więcej kandydatów ale i tak oddamy z rodziną głos na Chrzanowskiego

  • Dzida - niezalogowany 2018-07-11 16:06:58

    Tylko Chrzanowski dużo młody człowiek zrobił dla Łomży

  • merty - niezalogowany 2018-07-11 16:06:20

    Jak dla mnie Borysewicz nie jest wiarygodny

  • Hej hello - niezalogowany 2018-07-11 16:05:52

    Masakra jakaś mieli swoje 8 lat i dalej się pchają nowoczesna nawet kandydata nie ma musi popierać z pelo hahaha

  • serial o Łomży - niezalogowany 2018-07-11 16:04:33

    Muzyk nie jest lepsza od Borysewicza,on jest bardziej doświadczony niż ona ,ona z PSL.SZKODA,ŻE NIE MA KANDYDATA Z PIS-u,PARTII RZĄDZĄCEJ.

  • lopes - niezalogowany 2018-07-11 16:02:37

    - Nie byłoby mnie tutaj, gdyby nie wybory do sejmiku województwa Oczywiście a po wyborach znowu zwykłego człowieka i miasto będziesz miał w głębokim poważaniu

  • hykona - niezalogowany 2018-07-11 15:59:17

    Ja mam przeczucie, że wygra Chrzanowski. Borysewicz zajmie czwarte miejsce

  • Stasiu trzymam za ciebie kciuk - niezalogowany 2018-07-11 15:57:00

    Na spotkaniu obecni byli tylko sami dziadkowie. Mizerna frekwencja. Czy oni zapełnią listy do rady. Platforma powinna postawić na Oszkinisa

  • Kasa - niezalogowany 2018-07-11 15:55:35

    PIS już kończy swoje rządy w Łomży bo nawet nie wystawili kandydata pisowskiego na prezydenta.To prostu szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • keryt - niezalogowany 2018-07-11 15:55:02

    Porażka to drugie imie tego kandydata. Od pewnego czasu to drugie imie platformy.

  • kio - niezalogowany 2018-07-11 15:53:10

    Borysek cienki jesteś. Lepiej się wycofaj. Muzyk ciebie rozciśnie jak cytryne

  • ŚWIATrajemNIEJEST - niezalogowany 2018-07-11 15:52:02

    Jednym słowem - KATASTROFA!!!

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:50:48

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:50:48

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:50:48

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:50:48

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:50:48

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:50:47

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:50:47

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:50:47

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:50:47

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:50:47

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:50:47

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:50:47

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:50:47

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • matematyk - niezalogowany 2018-07-11 15:50:44

    Ja głosuję na Derewońko chłop ma jaja. A ten Borysewicz to tylko ściemiać ludziom potrafi. Czego to platforma nie zrobi żeby do koryta się nie dostać

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:50:31

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:50:31

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:50:31

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:50:31

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:50:31

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:50:31

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:50:31

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:50:31

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:50:30

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:50:30

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • matematyk - niezalogowany 2018-07-11 15:50:27

    Ja głosuję na Derewońko chłop ma jaja. A ten Borysewicz to tylko ściemiać ludziom potrafi. Czego to platforma nie zrobi żeby do koryta się nie dostać

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:50:15

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:50:15

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:50:15

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:50:15

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:50:15

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:50:14

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:50:14

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:50:14

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • matematyk - niezalogowany 2018-07-11 15:50:10

    Ja głosuję na Derewońko chłop ma jaja. A ten Borysewicz to tylko ściemiać ludziom potrafi. Czego to platforma nie zrobi żeby do koryta się nie dostać

  • matematyk - niezalogowany 2018-07-11 15:49:55

    Ja głosuję na Derewońko chłop ma jaja. A ten Borysewicz to tylko ściemiać ludziom potrafi. Czego to platforma nie zrobi żeby do koryta się nie dostać

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:49:46

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-07-11 15:49:32

    Dlaczego szef PIS-u nie przyjechał do Łomży z Warszawy i tak samo z kulturą przedstawił kandydata PIS na prezydenta Łomży ? To świadczy ,że PIS w naszym mieście już upada,ponieważ brak kandydata z PIS na prezydenta.Partia rządząca tak nie powinna postępować!

  • matematyk - niezalogowany 2018-07-11 15:49:21

    Ja głosuję na Derewońko chłop ma jaja. A ten Borysewicz to tylko ściemiać ludziom potrafi. Czego to platforma nie zrobi żeby do koryta się nie dostać

  • ELO11111111111 - niezalogowany 2018-07-11 15:49:14

    NIE DLA MUZYK!

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:49:13

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO - niezalogowany 2018-07-11 15:49:13

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO1 - niezalogowany 2018-07-11 15:49:13

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO1 - niezalogowany 2018-07-11 15:49:13

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO1 - niezalogowany 2018-07-11 15:49:13

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ELO11111111111 - niezalogowany 2018-07-11 15:49:13

    NIE DLA MUZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Jolka - niezalogowany 2018-07-11 15:48:14

    A ja mam dość traktowania nas Łomżyniaków jak idiotów. Dla pisiorów jesteśmy tylko ciemnym ludem. Łomżę traktują jak łup. Nawalają się tylko na tych debilnych politycznych forach, a Łomża jak się wyludniała, tak się wyludnia. Żadnych perspektyw dla młodych.

  • Qwerty - niezalogowany 2018-07-11 15:47:50

    Kpina jakaś i tyle derewonko więcej głosów będzie miał niż borysek

  • Patriota - niezalogowany 2018-07-11 15:47:43

    Po nieudolnych rządach Chrzana i wkurzającej wszystkich wojnie z Muzyk ludzie czekają na kogoś, kto postawi Łomżę na nogi. Borysewicz ma szansę.

  • wasyl - niezalogowany 2018-07-11 15:47:14

    Platformiana hołota nie dziękuje

  • Anula - niezalogowany 2018-07-11 15:47:07

    MACIEJ BORYSEWICZ NA PREZYDENTA!!!!!

  • Andrzej56 - niezalogowany 2018-07-11 15:46:38

    Wreszcie jakaś poważna alternatywa dla tej PiSowskiej hołoty!

  • gersty - niezalogowany 2018-07-11 15:46:37

    Borysewicz opowiedz jak wspierałeś Czerniawskiego w zadłużaniu miasta. Kto głosował za. Możesz dzisiaj ściemniać ale mnie nie oszukasz dość kłamstw

  • antekkkk - niezalogowany 2018-07-11 15:45:48

    Wydaje się, że trudno będzie o lepszego kandydata. Ale czekamy na konkrety panie Borysewicz.

  • Martusia - niezalogowany 2018-07-11 15:45:20

    W końcu PO wzięło się do roboty. Pogońcie PiSiorów z naszego miasta!

  • Franco - niezalogowany 2018-07-11 15:44:52

    Znam Maćka od lat. Równy gość, zawsze uśmiechnięty, ludzie go uwielbiają. Dobrze, że wreszcie zdecydował się kandydować. Jestem pewny, że wygra.

  • nani - niezalogowany 2018-07-11 15:44:44

    Borysewicz, Muzyk, Zaremba, Grabani nie moja bajka.

  • MAM DOŚĆ - niezalogowany 2018-07-11 15:44:14

    Do tej pory popierałam PiS. Ale wkurzają mnie ich wojenki o koryto. Jeszcze biskup zamiast głosić słowo Boże miesza się w ich rozgrywki. A gdzie w tym w tym wszystkim MY zwykli obywatele?! Panie Borysewicz licze na Pana. Nie zawiedź Pan.

  • Kibic - niezalogowany 2018-07-11 15:43:37

    Takiego prezydenta nam trzeba. Wiedza, doświadczenie i otwartość na ludzi. Trzymam kciuki za Borysewicza.

  • Aneta1 - niezalogowany 2018-07-11 15:43:15

    Maciek, jesteśmy z Tobą!

  • wasyl - niezalogowany 2018-07-11 15:42:25

    Tylu kłamstw w jednym miejscu dawno nie słyszałem. Niech Piorunek wymieni dokładnie w czym on pomógł Łomży. Otóż w niczym ale ściemnia jak Muzyk. Czy w tym mieście Chrzanowski jest jedynym uczciwym politykiem

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-07-11 15:42:02

    Kto choć raz oglądał sesje rady miejskiej mógł się przekonać, że nie ma w Łomży bardziej kompetentnej osoby do funkcji prezydenta, niż Maciej Borysewicz.

  • wasyl - niezalogowany 2018-07-11 15:40:13

    Prezydentura Chrzanowskiego jest bardzo dobra więc komukolwiek będzie ciężko pokonać urzędującego prezydenta