:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Marek Olbryś liderem listy PiS do sejmiku województwa

Newsy, Marek Olbryś liderem listy sejmiku województwa - zdjęcie, fotografia
06/08/2018 12:58

Zarząd Podlaskiego PiS ogłosił dzisiaj liderów list PiS w jesiennych wyborach do sejmiku województwa podlaskiego. W okręgu łomżyńskim kandydatem nr 1 PiS do sejmiku województwa został radny wojewódzki i dyrektor Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży Marek Olbryś. Krzysztof Jurgiel, szef podlaskiego PiS poinformował, że w ciągu kilku najbliższych dni opublikowane zostaną pełne listy kandydatów partii do sejmiku województwa.

Marek Olbryś od 2006 r. pełni funkcje radnego wojewódzkiego. Aktualnie jest wiceprzewodniczącym Sejmiku Województwa Podlaskiego. Był wybierany w okręgu wyborczym nr 3 w skład który wchodzą miasto Łomża i powiaty: łomżyński, kolneński grajewski i zambrowski. W czerwcu został odznaczony przez prezydenta RP Srebrnym Krzyżem Zasługi.

W dalszym ciągu nie wiadomo, czy w wyborach prezydenckich wystartuje obecny prezydent miasta Mariusz Chrzanowski. Początkowo PiS zaproponował Mariuszowi Chrzanowskiemu, aby ten wystartował do sejmiku województwa z pierwszego miejsca list PiS. Miało to miejsce po tym, gdy Agnieszka Muzyk otrzymała nominację od partii na prezydenta Łomży. Czy to oznacza, że obecny prezydent Łomży będzie starał się o reelekcję jako kandydat bezpartyjny?

PiS na swoich liderów w innych okręgach wybrał Artura Kosickiego (okręg Białystok), Zdzisława Koncewicza (Suwalszczyzna) oraz Stanisława Derehajło (okręg południowy).

Marek Olbryś liderem listy PiS do sejmiku województwa komentarze opinie

  • maglia atletico madrid - niezalogowany 2019-01-03 21:48:06

    maglie calcio billiga fotbollströjor billige fotballdrakter

  • billiga fotbollströjor - niezalogowany 2018-12-05 14:41:05

    maglie calcio bambino billiga fotbollströjor Fodboldtrøjer

  • Günstige fußballtrikots - niezalogowany 2018-12-04 05:30:01

    billige fotballdrakter fußballtrikots kinder maglie calcio a poco prezzo

  • billiga fotbollströjor - niezalogowany 2018-12-03 07:31:21

    6ypdti 2vkbpcf maglie calcio poco prezzo ug20e1vs4k 5ir24uzpv wik63cjxtz tylu0a4gc Fodboldtrøjer 5kcf21 vxnu72 c0m9ox s5tob7zcl maglie calcio bambino 2da8iv16 de7rb1

  • fotballdrakter barn - niezalogowany 2018-11-09 19:23:20

    8zosjx1 9s45p6 maglie calcio poco prezzo 9avhdc f6rcuh4 sy7r2hkqx 3gluf7 fotballdrakter sm9u34vpe aqlc8gx s2p50c 8rkmxvq26 fotbollströjor barn 9rqakmb ik3vh0p1y2

  • Janekkowalski - niezalogowany 2018-08-08 19:35:46

    A ja popieram Jacka Piorunka to mądry facet

  • Łomżanin - niezalogowany 2018-08-08 19:25:24

    Jeszcze trochę i będą latać po wsiach i łomżyńskich domach, żeby tylko ludzie głosowali. Nawet są w stanie całować ludzi i zostawiać małe gadżety w postaci prezencików, żeby tlko dostać się do władzy. TO CHORE!!!

  • Gazebo - niezalogowany 2018-08-08 19:10:22

    Ktoś pisze , że to wieloletni , radny miejski i sejmiku. to chyba już czas na zmianę a nie dalej siedzieć nic nie robić, brać tylko kasę. czasn a zmianę dla dobra miasta Łomża

  • Łomża stanie na nogi ale powie - niezalogowany 2018-08-08 08:13:02

    Haha..czytając te wszystkie posty można się uśmiać..jaki to uczciwy dobry człowiek, pracowity no tez coś podobnego...trzeba zajrzeć dogłębnie w daną osobę żeby takie słodzenie pisać...ludzie piszą nie znając czyjeś przeszłości politycznej...podsumowanie "PO TRUPACH DO WŁADZY"

  • Łomża kiedyś z kolan wstanie! - niezalogowany 2018-08-08 07:26:14

    Jestem za Markiem Olbrysiem i moja rodzina na pewno na niego zagłosuje, ostatni prawicowy człowiek w tym mieście, a młodych brak w polityce.....

  • Łysy - niezalogowany 2018-08-08 06:50:58

    Trzeba dać szansę innym NI PIS!!! NIE PO!!! Za bardzo wszyscy czują się bezprawnie że wszystko im wolno, wykorzystują swoją władzę w Urzędach i w różnych instytucjach. Wymuszają na urzędnikach że wszystko im się należy. Ludzie otwórzcie w końcu oczy!!! Głosujmy na ludzi mądrych a nie na sprzedawczyków i dorobkiewiczów!!!

  • hej - niezalogowany 2018-08-08 06:39:24

    Popierajmy PO? Hahaha. PO też pokazała co potrafi przez tyle lat. Im też dziękujemy. Afera poganiała aferę i nie tylko

  • Siema - niezalogowany 2018-08-08 06:30:21

    ktoś mądrze napisał, że w PiSie nie ma młodych tylko za przeproszeniem stare siwe głowy.Więc idźmy za młodymi popierajmy PO. PIS pokazał co potrafi już dosyć tego!!! A Ty nie słodz tak na Olbrysia bo siedzisz na urlopie szkolnym w domu i smarujesz te głupoty.

  • speech - niezalogowany 2018-08-08 06:01:01

    Olbryś to bardzo dobry kandydat. Dobry wybór, popieram

  • Łomża kiedyś z kolan wstanie! - niezalogowany 2018-08-08 05:58:08

    tylko gdzie tych młodych? jak w PiSie same łyse i siwe głowy? nie ma młodych, już szybciej w PO łomżyńskim młodzi się znajdą niestety

  • Mieszkaniec Łomży - niezalogowany 2018-08-08 05:56:38

    a co niby wie na temat kandydata? przecież Marek Olbryś to już wieloletni i radny miejski potem sejmiku, wicemarszałek, ostatnio wiceprzewodniczący, czy komuś zrobił jakąś krzywdę? widać że to po prostu zazdrość ktoś najchętniej by go wygryzł i wstawił na to miejsce osobę wcale niezwiązaną z prawicą!

  • Mieszkaniec Łomży - niezalogowany 2018-08-08 05:44:16

    Widać że ten kto pisze, to coś wie na temat kandydata który tak usilnie pcha się do władzy. Jak wyżej ktoś pisze to ma rację , że trzeba nam młodych i mądrych ludzi do władzy a nie cwaniaków.

  • c.d.n - niezalogowany 2018-08-08 05:36:45

    Trzeba dać szansę młodym a nie starym wyjadaczom chleba, którzy pchają się na siłę do władzy. CZAS DLA NICH NA EMERYTURĘ!!! a nie do rządów. Trzeba patrzeć co sobą reprezentują a nie po Agrobiznesach Łomżyńskich ukończonych w późnym wieku. Trzeba nam ludzi młodych i mądrych, a nie dorobkiewiczów.

  • Mieszkaniec Łomży - niezalogowany 2018-08-08 05:18:44

    Jedna i ta sama osoba wypisuje brednie oczerniające Olbrysia, jakby jakimś przestępcą był i to tak nagle kiedy artykuł caly dzień wisiał i ktoś się obudził pod koniec następnego dnia by na człowieka pluc bezpodstawnie...

  • PIS na emeryturę dać dojść do - niezalogowany 2018-08-08 04:01:56

    Jedna i ta sama osoba wstawia pozytywne "słodzenie". Jaki człowiek, jaki szacunek, a niby dla kogo, jakaś paranoja. Widać po wpisach że pisze jedna i ta sama osoba pod inną postacią. Aby tylko dostać się do władzy.

  • Platforma do domu - niezalogowany 2018-08-07 20:57:00

    Najbardziej kompetentna osoba z łomżyńskiego podwórka politycznego. Człowiek który zasługuje na szacunek

  • Największa banda to PO i PSL - niezalogowany 2018-08-07 20:38:20

    Żadna żonka tylko sympatyk i wyborca PiSu. Nie potrafisz nawet argumentu dać tylko szczujesz kłamstwa

  • Gabi - niezalogowany 2018-08-07 20:06:52

    Te same pozytywy o w/w pisze jego żonka...ale tupet!!!

  • Mieszkanka Łomży - niezalogowany 2018-08-07 20:02:34

    Szkoda że nie wiecie ile innym wyrządza krzywdy!!! Czuje się jak "państwo w państwie"

  • Wolny - niezalogowany 2018-08-07 19:57:46

    NIE DLA OLBRYSIA!!!

  • Dorota K. - niezalogowany 2018-08-07 19:06:17

    Tak dla Olbrysia

  • Dorota K. - niezalogowany 2018-08-07 19:06:17

    Tak dla Olbrysia

  • Mieszkaniec Łomży - niezalogowany 2018-08-07 18:59:29

    Jakich trupach czy komukolwiek zrobił jakaś krzywdę? są w tym mieście inni którzy po trupach się wspinają

  • Zaczyna się jad - niezalogowany 2018-08-07 18:57:12

    Za oczerniania i kłamstwa są paragrafy, bo to są oszczerstwa i pomówienia w stosunku do jego osoby. No ale wiadomo polityka więc konkurenci będą dziobać do końca kampanii

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-08-07 18:53:50

    Po trupach do celu,żona z ratusza też wskoczyła na dyrektorkę szkoły.....

  • Facebo - niezalogowany 2018-08-07 18:51:36

    Już w szkole należał do ZSMP, potem był w partii. Człowiek prawicy a wcześniej lewicy.Gdzie górą to my to jego motto i hasło. Pcha się do władzy to szuja. Z ludzi nie robimy idiotów to sami idioci się pchają do władzy tak jak Olbryś. A co on sobą reprezentuje!!! Każdy inny kandydat ale nie ten cwaniak Olbryś. Pcha się tam gdzie czuje kasę.

  • Nie róbcie z ludzi idiotów - niezalogowany 2018-08-07 18:38:02

    Co za brednie? Olbrys jest sympatycznym człowiekiem, życzliwym i otwartym, uśmiechnięty i konkretny. Kto go zna czy miał styczność to wie jaki jest i tu żadne plucia tego nie zmienią! Nie był też w PZPR był szefem Solidarności i był jednym z założycieli PiSu w Łomży. Człowiek prawicy od zawsze!

  • Wolny - niezalogowany 2018-08-07 18:32:56

    Olbryś teraz to z PIS, w dawnych czasach należał do partii. Tam gdzie korzysta to pcha się pierwszy. Sprzedawczyk!!!

  • Mieszkanka Łomży - niezalogowany 2018-08-07 18:27:15

    Olbryś to konfilktowy człowiek. To zaswistny typ człowieka, na niego głosować to jakiś chyba żart. Wykorzystuje swoją posadkę i uważa się za pępek świata, że wszystko mu wolno.

  • Sonko - niezalogowany 2018-08-07 18:21:39

    Ludzie na kogo Wy macie zamiar głosowć na tego buca Olbrysia. To człowiek po trupach do władzy wystarczy popytać sąsiadów jaki to typ człowieka.

  • Łomża kiedyś z kolan wstanie! - niezalogowany 2018-08-07 13:11:48

    doświadczenie, a i nadciśnienie spowodowane tym całym cyrkiem na skrzydle prawicowym w Łomży!

  • Kasa - niezalogowany 2018-08-07 12:40:29

    Czerwona twarz,jaka przyczyna ?

  • Rywin - niezalogowany 2018-08-07 09:37:47

    Żaden interesowny chyba że w tym sensie że zależy mi na Polsce I żadne kundle nie zaszczekają Polski

  • zyta - niezalogowany 2018-08-07 08:53:20

    ależ wy głupie, że szkoda gadać Rywin litości, jesteś głupi czy interesowny???

  • Pan P. - niezalogowany 2018-08-07 05:55:54

    Tak dla Olbrysia. A Chrzanowski niech startuje na prezydenta

  • Mieszkaniec Łomży - niezalogowany 2018-08-07 05:54:18

    A co ma do tego mpgkim? Tymi sprawami zajmuje się mpec

  • Seler - niezalogowany 2018-08-07 04:19:25

    A kiedy puszczą ciepłą wodę?

  • Rywin - niezalogowany 2018-08-06 22:07:50

    To prawda dlatego teraz głosować i życzyć tego by Olbrys ponownie zasiadł w zarządzie i prawdziwie a nie na pokaz jak PO reprezentował Łomżę, by tym razem mógł jeszcze więcej zdziałać

  • Największa banda to PO i PSL - niezalogowany 2018-08-06 22:02:47

    Lew nie porównuj Olbrysia do Piorunka. Olbrys porządny, sympatyczny i konkretny facet, a Piorunek to czym starszy tym większy gbur który się zachowuje jakby mu się wszystko należało i co to nie on. Przywłaszczył sobie sukcesy które Olbrys jako wicemarszałek dla Łomży robił. Sala Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich gdyby nie Olbrys to by nigdy nie powstała, tylko stała by rudera, ciekawe czy kościół o tym pamiętać? Na remonty dróg czy na szpital nowe łóżka remonty to też Olbrys. Niestety nie był zbyt długo wicemarszałkiem, nie dano mu wtedy szansy by się wykazać bardziej i szerzej. Piorunek prawie 8 lat przepierdzial i tylko po mediach latał sial propagandę swojej zdradzieckiej niemieckiej partii!

  • Pijaków pełno, a się uczciwego - niezalogowany 2018-08-06 21:35:51

    Olbrys to porządny i poważny człowiek. Nie wypisujcie bzdur i nie wkrecajcie go w afery których nie ma nie było i nie będzie bo nigdy za kółko pijany nie wsiądzie

  • Kieliszek dla zdrowotności - niezalogowany 2018-08-06 21:29:31

    Jak lubi czasem kielicha machnąć to swój chłop, a nie jak ta banda obłudników i szczekaczy że pić nie wolno to grzech a sami po kryjomu dują

  • enej - niezalogowany 2018-08-06 19:59:40

    HAHA LUDZIE CO TO ZA PERSONA ? Co ten facet sobą reprezentuje ? Jaki ma dorobek naukowy . jakie uczelnie ukończył? wmówili wam jak cały pis ,ze jest niezastąpiony a wy to łykacie jak żaby powietrze.

  • J23 - niezalogowany 2018-08-06 19:56:33

    Lew masz100procent racji

  • Lew - niezalogowany 2018-08-06 19:05:25

    PiSowska trójca dzieli stołki miedzy sobą. Jak widać tylko do tego się nadają. Co przez te kilka lat w sejmiku dla Łomży uczynił zacny mędrzec Olbryś, nic idzie równo w parze z Piorunkiem. Oni liczą tylko kasę i potrafią kit wciskać Łomżanom. Gratuluję Panu Chrzanowskiemu za odwagę. Ja będę głosował na Pana.

  • Elomenelo - niezalogowany 2018-08-06 19:02:24

    Tylko nie choc troche alkohol ogranoczy zeby przupadkiem go za kolkiem pijanego nie chwycili ;)

  • Kasa - niezalogowany 2018-08-06 18:51:48

    Święta,prawicowa Łomża to są katolicy i oni kłócą się i dzielą się ,słaba ta ich wiara.Prawdziwy katolik jak kocha Boga to także widać to w życiu,w jego zachowaniu do ludzi.....

  • Anna J. - niezalogowany 2018-08-06 18:39:30

    Super wiadomość na początek tygodnia i to po urlopie. Gratulacje dla Pana Olbrysia

  • Mieszkaniec Łomży - niezalogowany 2018-08-06 18:26:09

    Łomża stawia na Olbrysia!

  • Przez podziały i kłótnie, lewi - niezalogowany 2018-08-06 18:00:13

    Komitet w Warszawie powinien postawić na Prezydenta właśnie na Marka Olbrysia. To człowiek zgody i jedności! Wspólnoty i Solidarności! Nie dzieliłby a jednoczył środowiska prawicy a przede wszystkim podzielonego w Łomży PiSu który zmierza ku schyłkowi

  • Tak za Olbrysiem - niezalogowany 2018-08-06 17:53:01

    Głosujemy! Panie Marku uśmiech i do zwycięstwa! Nie dawać się!

  • Czy PiS ma ludzi z Łomży za id - niezalogowany 2018-08-06 17:31:55

    Czyste sumienie to ma tylko Olbrys, reszta tak zwanych ludzi "prawicy" w mieście powinno się wstydzić i schować

  • Czerwony Wiewior - niezalogowany 2018-08-06 17:23:53

    Chrzanowski ma czyste sumienie a Muzyk?

  • Czerwony Wiewior - niezalogowany 2018-08-06 17:23:04

    Chrzanowski w odróżnieniu od Muzyk postępuje zgodnie ze swymi zasadami, które wyniósł z domu i to jest element który stanowi o jego przewadze nad tą kandydatką jak i pozostałymi kandydatami.

  • zobaczymy - niezalogowany 2018-08-06 16:35:34

    Jeśli tylko mario postanowi zrobić woltę względem PiS to szybko wrócą "stare sprawy" (śledztwa) i chłopa szybko uświadomią, żeby nie pchał palców między drzwi i futrynę. Nie odważy się

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-08-06 16:25:32

    Starzy i młodzi w radzie to i tak nic to nie zmieni bo wszyscy idą tylko dla kasy a nie dla dobra miasta......

  • Dorota K. - niezalogowany 2018-08-06 15:38:24

    PiS bardzo wiele by zyskal gdyby postawił na młodych, ale niestety w tym mieście to niemożliwe bo stary zamknięty układ nie przepuści młodego pokolenia, dlatego młodzi wyjeżdzaja z takich miast zostają emeryci. A kiedy już przyjdzie czas na kolejne pokolenie to Ci młodzi co teraz sami już starzy będą

  • Kasa - niezalogowany 2018-08-06 15:25:57

    Na radnych młodzi startujcie bo starzy powinni odejść ,są też w radzie młodzi którzy tylko siedzą i milczą jakby zapomnieli ,że mają język .....

  • Marta Łomża - niezalogowany 2018-08-06 14:48:20

    Zagłosuje w tych wyborach tylko na Olbrysia! Tak samo twierdzi wielu zwolenników PiSu nie ma na kogo głosować na Prezydenta, a do rady miejskiej zapewne znowu te same twarze czyli siwe i łyse głowy...

  • Kasa - niezalogowany 2018-08-06 14:26:52

    PREZYDENT CHRZANOWSKI NIE WIE CO ROBIĆ MA DYLEMAT MORALNY.POMÓŻMY DLA NIEGO PODJĄĆ DECYZJĘ.STARTUJ NA PREZYDENTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Największa banda to PO i PSL - niezalogowany 2018-08-06 14:18:49

    Tak dla Olbrysia

  • DELL - niezalogowany 2018-08-06 14:04:19

    Dlatego w życiu bym nie zagłosował na kogoś takiego. Z taką osobą nigdy nic nie wiadomo

  • Pliszkar - niezalogowany 2018-08-06 14:00:38

    Muzyk zdradziła Chrzanowskiego tj. swojego kolegę i przełożonego. Ta kobieta nie ma zasad ani skrupułów. Jakie mamy gwarancje że dla własnych interesów nie poświęci interesu miasta i jego mieszkańców. Otóż żadnych. Ta kobieta ma we krwi kombinowanie.

  • DELL - niezalogowany 2018-08-06 13:49:50

    Chrzanowski jest w porządku gościem, zresztą Olbryś też. Na obu oddam głos

  • Pliszkar - niezalogowany 2018-08-06 13:47:43

    Chrzanowski ma bardzo wysokie poparcie społeczne. I ja się temu nie dziwię. Chłop ma zasady i nie zdradził swojego kolegi tj. Marka Olbrysia. Ludzie nie lubią osób które nie mają kręgłosłupa moralnego jak Muzyk. To widać w ocenach mieszkańców.

  • tak na Olbrysia! - niezalogowany 2018-08-06 13:42:18

    szkoda, że Olbryś nie jest kandydatem na Prezydenta, moze nie byłoby tej całej wojny i podziałów!

  • Czerwony Wiewior - niezalogowany 2018-08-06 13:41:17

    Ja słyszałem że już nawet duchowny który promował Muzyk przenosi się do innego miasta. Jednym słowem Muzyk nie była trafioną kandydaturą.

  • darekk - niezalogowany 2018-08-06 13:41:00

    nie sądzę żeby była 2 tura!!! Myślę że wygra Chrzanowski w pierwszej z poparciem ponad 60%, już teraz ma takie poparcie w sondażach

  • enej - niezalogowany 2018-08-06 13:39:31

    darekk też o tym słyszałem więc jest to prawdziwa informacja ale w tej sytuacji nie wiem czy Chrzanowski przyjmie nominację PiSu i czy nie wystartuje z własnego komitetu

  • rower fajna sprawa - niezalogowany 2018-08-06 13:39:07

    a kto pisze ze bezpartyjny ...14 lat w Pisie!!!!!!chlop ma szansę jak wystratuje bo muzyk przegra nawet z borysem 2 tura chrzan-paczęk

  • Zawiedziony wyborca PiS - niezalogowany 2018-08-06 13:38:40

    W jesiennych wyborach zagłosuje tylko na Olbrys i nikogo więcej

  • darekk - niezalogowany 2018-08-06 13:36:19

    chodzą plotki że Agnes zwleka z ogłoszeniem startu kampanii bo naciska na to PiS. Po wewnętrznym sondażu partii (Chrzanowski 63%, Muzyk 13%) PiS jest w kropce i zastanawia się nad wycofaniem poparcia dla Muzyk. Partia strzeliła sobie w kolano tą nominacją hahahah nie wiem co oni zrobią z tym kukułczym jajem jaki jest Muzyk....

  • darekk - niezalogowany 2018-08-06 13:35:59

    chodzą plotki że Agnes zwleka z ogłoszeniem startu kampanii bo naciska na to PiS. Po wewnętrznym sondażu partii (Chrzanowski 63%, Muzyk 13%) PiS jest w kropce i zastanawia się nad wycofaniem poparcia dla Muzyk. Partia strzeliła sobie w kolano tą nominacją hahahah nie wiem co oni zrobią z tym kukułczym jajem jaki jest Muzyk....

  • darekk - niezalogowany 2018-08-06 13:35:58

    chodzą plotki że Agnes zwleka z ogłoszeniem startu kampanii bo naciska na to PiS. Po wewnętrznym sondażu partii (Chrzanowski 63%, Muzyk 13%) PiS jest w kropce i zastanawia się nad wycofaniem poparcia dla Muzyk. Partia strzeliła sobie w kolano tą nominacją hahahah nie wiem co oni zrobią z tym kukułczym jajem jaki jest Muzyk....

  • darekk - niezalogowany 2018-08-06 13:35:58

    chodzą plotki że Agnes zwleka z ogłoszeniem startu kampanii bo naciska na to PiS. Po wewnętrznym sondażu partii (Chrzanowski 63%, Muzyk 13%) PiS jest w kropce i zastanawia się nad wycofaniem poparcia dla Muzyk. Partia strzeliła sobie w kolano tą nominacją hahahah nie wiem co oni zrobią z tym kukułczym jajem jaki jest Muzyk....

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-08-06 13:33:22

    JAK TO KANDYDAT BEZPARTYJNY ? KIEDY ODDA LEGITYMACJĘ PiSu ? ... to już nie będzie się powoływał na 14 lat członkostwa w partii

  • Ewaa - niezalogowany 2018-08-06 13:33:21

    Muzyk na plebanie haha. Dobre

  • Wole paczka od muzyki koscieln - niezalogowany 2018-08-06 13:30:27

    a muzyk na plebanie!!!!

  • euros - niezalogowany 2018-08-06 13:28:14

    No i to mi się podoba. Zasłużenie Olbryś, a Chrzanowski niech idzie na prezydenta

  • darekk - niezalogowany 2018-08-06 13:25:47

    do sejmiku głosuję na Olbrysia, a na Prezydenta na Chrzanowskiego!!!

  • Łomża kiedyś z kolan wstanie! - niezalogowany 2018-08-06 13:25:20

    Marek Olbryś jest najlepszym i najporządniejszym człowiekiem z Prawa i Sprawiedliwości w Łomży z tego całego towarzystwa......

  • hardy - niezalogowany 2018-08-06 13:25:02

    Olbryś masz mój głos

  • true - niezalogowany 2018-08-06 13:24:00

    Chrzanowski to jednak uczciwy człowiek. Dobrze mieć takiego prezydenta. Oby wystartował i wygrał wybory jesienią

  • darekk - niezalogowany 2018-08-06 13:23:54

    po takich sytuacjach można poznać kim jest dany człowiek. Widać że Chrzanowski ma zasady, a Muzyk???? hahahha pamiętam jak kiedyś powiedziała że kariera jest najważniejsza. Ciekawe co dla tej kariery jest w stanie zrobić......???

  • wyborca PiS - niezalogowany 2018-08-06 13:23:26

    nie róbcie z Chrzanowskiego bohatera, jakoby to od niego dalsze losy Olbrysia zależały. Olbryś to doświadczony wieloletni polityk i samorządowiec. "Jedynka" należała mu się bez mrugnięcia okiem, te "układziki" z nagrodą pocieszenia dla obecnego prezydenta że może "jedyneczka" do sejmiku była nie trafiona i bardzo nie fer....

  • wacek - niezalogowany 2018-08-06 13:23:12

    jakby miasto nie kupilo hotelu na wesolej to mialbys tam osrodek dla uchodzcow...poczytaj sobie lomza byla na mapie lokacji dla uchodzcoe w hotelu,w ktorym mieszkali kuedys czeczeni..to mu dziekuj...dzieki temu nie bedzie nikt sie zastanawial jad tym zeby tu lokowac!!!!

  • tom37 - niezalogowany 2018-08-06 13:21:40

    Jak Chrzanowski wystartuje to zagłosuję na niego.

  • darekk - niezalogowany 2018-08-06 13:21:24

    w tej sytuacji Muzyk sprzedałaby Olbrysia z całą rodziną do 3 pokolenia ;)

  • darekk - niezalogowany 2018-08-06 13:21:24

    w tej sytuacji Muzyk sprzedałaby Olbrysia z całą rodziną do 3 pokolenia ;)

  • Ziutek - niezalogowany 2018-08-06 13:21:13

    Andrzej mazur a co ty wiesz o lomzy???dworzrc sie robi..budynek na wesolej tez..piszesz jak czarus ze zawadzkiej nie bedzie niemcewicza itp.....ogarnij sie i nie wklejaj po kilka razy troluuu

  • darekk - niezalogowany 2018-08-06 13:20:52

    oby Chrzanowski wystartował z własnego komitetu na Prezydenta!!! Łomżyńska polityka jego potrzebuje. Jego uczciwość pokazuje to że ustąpił Olbrysiowi miejsce do sejmiku

  • darekk - niezalogowany 2018-08-06 13:20:52

    oby Chrzanowski wystartował z własnego komitetu na Prezydenta!!! Łomżyńska polityka jego potrzebuje. Jego uczciwość pokazuje to że ustąpił Olbrysiowi miejsce do sejmiku

  • qwerty - niezalogowany 2018-08-06 13:20:00

    Muzyk na pewno by wystawiła kolegę, w końcu kariera najważniejsza...

  • zygmunt z bema - niezalogowany 2018-08-06 13:19:35

    muzyk i tadeo knuja knuja....i myśla ze im się uda.nawet jak chrzanowski nie wystartuje to Lomza poprzę Borysa!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-08-06 13:18:46

    wyobrażacie sobie co by zrobiła Muzyk w tej sytuacji???? sprzedała by Olbrysia razem z całą rodziną tylko po to żeby dopchać sie do koryta!!!! mamy przykład jej zdrady wobec prezydenta!!! mam nadzieję że Łomżanie szybko o niej zapomną

  • darekk - niezalogowany 2018-08-06 13:18:46

    wyobrażacie sobie co by zrobiła Muzyk w tej sytuacji???? sprzedała by Olbrysia razem z całą rodziną tylko po to żeby dopchać sie do koryta!!!! mamy przykład jej zdrady wobec prezydenta!!! mam nadzieję że Łomżanie szybko o niej zapomną

  • Andrzej Mazur - niezalogowany 2018-08-06 13:18:22

    Bardzo dobrze,ze Chrzanowskiego nie wystawili jednak, niech ten człowiek juz lepiej się do polityki nie pcha. Budynek na wesołej, pozbawienie Łomży doworca, zatrudnianie esemesami, koledzy ...koledzy i jeszcze raz koledzy NIE DLA CHRZANOWSKIEGO!

  • Andrzej Mazur - niezalogowany 2018-08-06 13:18:22

    Bardzo dobrze,ze Chrzanowskiego nie wystawili jednak, niech ten człowiek juz lepiej się do polityki nie pcha. Budynek na wesołej, pozbawienie Łomży doworca, zatrudnianie esemesami, koledzy ...koledzy i jeszcze raz koledzy NIE DLA CHRZANOWSKIEGO!

  • Andrzej Mazur - niezalogowany 2018-08-06 13:17:58

    Bardzo dobrze,ze Chrzanowskiego nie wystawili jednak, niech ten człowiek juz lepiej się do polityki nie pcha. Budynek na wesołej, pozbawienie Łomży doworca, zatrudnianie esemesami, koledzy ...koledzy i jeszcze raz koledzy NIE DLA CHRZANOWSKIEGO!

  • Andrzej Mazur - niezalogowany 2018-08-06 13:17:58

    Bardzo dobrze,ze Chrzanowskiego nie wystawili jednak, niech ten człowiek juz lepiej się do polityki nie pcha. Budynek na wesołej, pozbawienie Łomży doworca, zatrudnianie esemesami, koledzy ...koledzy i jeszcze raz koledzy NIE DLA CHRZANOWSKIEGO!

  • Andrzej Mazur - niezalogowany 2018-08-06 13:17:58

    Bardzo dobrze,ze Chrzanowskiego nie wystawili jednak, niech ten człowiek juz lepiej się do polityki nie pcha. Budynek na wesołej, pozbawienie Łomży doworca, zatrudnianie esemesami, koledzy ...koledzy i jeszcze raz koledzy NIE DLA CHRZANOWSKIEGO!

  • Andrzej Mazur - niezalogowany 2018-08-06 13:17:58

    Bardzo dobrze,ze Chrzanowskiego nie wystawili jednak, niech ten człowiek juz lepiej się do polityki nie pcha. Budynek na wesołej, pozbawienie Łomży doworca, zatrudnianie esemesami, koledzy ...koledzy i jeszcze raz koledzy NIE DLA CHRZANOWSKIEGO!

  • NIe dla Muzyki - niezalogowany 2018-08-06 13:17:50

    Chrzanowski to uczciwy i porzadny gosc dostał jedynkę i miejsce w przyszłym zarządzie i odrzucił tą propozycję bo nie moglby swojego partujnego kolegę z ktorym tyle lat wspołpracowac jak widac agniesia baba z okolic sniadowa nie ma zadnego kręgoslupa oszukala szefa,ktory dal jej pracę i szanse..

  • jastar - niezalogowany 2018-08-06 13:17:41

    Mój głos na pewno ma :)

  • wyborca PiS - niezalogowany 2018-08-06 13:17:27

    bardzo dobry wybór, Chrzanowski nie nadaje się do sejmiku, był radnym miejskim, prezydentem to niech startuje dalej na prezydenta, a nie szuka sobie ciepłego miejsca

  • darekk - niezalogowany 2018-08-06 13:17:07

    jak widać Prezydent Chrzanowski jest uczciwym i lojalnym politykiem. Nie sprzedał się i nie wykiwał kolegi partyjnego Olbrysia. Uczciwość w polityce to coraz rzadsza cnota, a my Łomżanie mamy doskonały przykład tego co zrobiła Muzyk...

  • darekk - niezalogowany 2018-08-06 13:17:06

    jak widać Prezydent Chrzanowski jest uczciwym i lojalnym politykiem. Nie sprzedał się i nie wykiwał kolegi partyjnego Olbrysia. Uczciwość w polityce to coraz rzadsza cnota, a my Łomżanie mamy doskonały przykład tego co zrobiła Muzyk...

  • darekk - niezalogowany 2018-08-06 13:17:06

    jak widać Prezydent Chrzanowski jest uczciwym i lojalnym politykiem. Nie sprzedał się i nie wykiwał kolegi partyjnego Olbrysia. Uczciwość w polityce to coraz rzadsza cnota, a my Łomżanie mamy doskonały przykład tego co zrobiła Muzyk...

  • darekk - niezalogowany 2018-08-06 13:17:06

    jak widać Prezydent Chrzanowski jest uczciwym i lojalnym politykiem. Nie sprzedał się i nie wykiwał kolegi partyjnego Olbrysia. Uczciwość w polityce to coraz rzadsza cnota, a my Łomżanie mamy doskonały przykład tego co zrobiła Muzyk...

  • jastar - niezalogowany 2018-08-06 13:16:43

    Chrzanowski się nie sprzedał. Nie jest jak Muzyk i kolegi Olbrysia nie wykiwał. To się ceni

  • Na jesieni głos oddam na Olbry - niezalogowany 2018-08-06 13:15:57

    brawo, gratulacje dla Pana Marka Olbrysia! Uczciwy człowiek i zasługiwał na 1 z listy!

  • Na jesieni głos oddam na Olbry - niezalogowany 2018-08-06 13:15:57

    brawo, gratulacje dla Pana Marka Olbrysia! Uczciwy człowiek i zasługiwał na 1 z listy!

  • Na jesieni głos oddam na Olbry - niezalogowany 2018-08-06 13:15:57

    brawo, gratulacje dla Pana Marka Olbrysia! Uczciwy człowiek i zasługiwał na 1 z listy!

  • Na jesieni głos oddam na Olbry - niezalogowany 2018-08-06 13:15:57

    brawo, gratulacje dla Pana Marka Olbrysia! Uczciwy człowiek i zasługiwał na 1 z listy!

  • Na jesieni głos oddam na Olbry - niezalogowany 2018-08-06 13:15:57

    brawo, gratulacje dla Pana Marka Olbrysia! Uczciwy człowiek i zasługiwał na 1 z listy!

  • Na jesieni głos oddam na Olbry - niezalogowany 2018-08-06 13:15:57

    brawo, gratulacje dla Pana Marka Olbrysia! Uczciwy człowiek i zasługiwał na 1 z listy!

  • Na jesieni głos oddam na Olbry - niezalogowany 2018-08-06 13:15:57

    brawo, gratulacje dla Pana Marka Olbrysia! Uczciwy człowiek i zasługiwał na 1 z listy!

  • Wiesław T. - niezalogowany 2018-08-06 13:15:07

    Pan Olbryś jak najbardziej się nadaje. Dobry wybór